Opinie o Tweetop sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tweetop sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tweetop sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tweetop sp. z o.o. w Szczecin

Jakie są zarobki w Tweetop? Widzę w opiniach że zarobki dobre ale jakie to są dobre bo ciężko stwierdzić, może ktoś się wypowie bo nie wiem czy warto startować

@zainteresowany
@Zainteresowany

Jeszcze nawet cv nie wysłałeś, nie podałeś stanowiska a już chciałbyś znać pensje? Troche pokory chłopaku...

@@zainteresowany

Jakiej pokory człowieku, chciałbym wiedzieć czy lepiej płacą niż teraz mam czy gorzej, nie rozumiem pojęcia dobrer zarobki dla jednego dobre to 3000 dla drugiego 5000 czego nie rozumiesz

Bb
@Zainteresowany

To czego szukasz tych informacji tutaj? Nie podając stanowiska? Tu każdy napisze co mu przyjdzie do głowy. Wyślij cv to bedziesz miał odpowiedź z pierwszej ręki, o ile oddzwonią:D

@Bb

Myślisz, że chciałby wybrać stanowisko pod zarobki? A ciekawa właśnie jestem czy faktycznie na cv oddzwonią. Szkoda nadzieję sobie zrobić. :(

Były

Co do pracy na produkcji. Firma porządna i uczciwa, praca niezbyt ciężka ale myśleć tam trzeba. Kasa dobra i połowa dni w miesiącu wolna. Wady to brak formalnych przerw i męczące zmiany nocne.

Maria
@Były

Dzięki za opinie, mam jednak pytania, byłoby super gdybyś mógł odpowiedzieć. Piszesz, że kasa dobra. O jakich stawkach mowa? Wspominasz też, że połowa dni w miesiącu jest wolna, czy na prawdę chodzi się do pracy tylko tyle dni? Czy to jest od czegoś uzależnione?

@Maria

Dlatego że zmiana trwa 12h więc siłą rzeczy dni pracujących jest mniej.

@Były

Ale to można nabrać o wiele więcej sobie dni roboty i pracować jak czołg czy nie godzą się tu na to?

@Karolina

Nie ma takiej opcji, normatyw godzin w trzymiesięczym okresie rozliczeniowym. Nadgodziny oddawane w dniach wolnych.

Czy w firmie Tweetop sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

A o jaki dział tobie chodzi?

Czyli niektóre działy robią szkolenia, niektóre nie? To może wymień jakie i przypisz szkolenie do niego, tak będzie prościej. ;)

Złapiemy Alimenciarzy

Mam nadzieję, że firma nie kryje alimenciarzy bo jeden z nich który od ponad roku unika płacenia alimentów pracuje u nich od "jakiegoś czasu" to Ryń Mariusz. Komornik właśnie otrzymał namiary

No właśnie
@Złapiemy Alimenciarzy

Dlaczego wg Komornika Tweetop już tydzień czasu zwleka z odpowiedzią czy Alimenciarz pracuje jeszcze czy nie bo znowu ucieka przed alimentami na dziecko

Biurwa
@No właśnie

A Może była pandemia i pracownicy byli na zdalnym ? A może listonosz przynosi listy raz w tygodniu? Pomyl sama…. Myślenie nie boli.

Biurwa
@No właśnie

A skąd wiesz że zwleka?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Tweetop sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Operator linii produkcyjnej – produkcja rury wielowarstwowej
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel

Jakie godziny pracy obowiązują w Tweetop sp. z o.o.?

Produkcja pracuje na 2 zmiany po 12h, tzn. 6:00 - 18:00 i 18:00 - 6:00. Biuro w godzinach 8:00 - 9:00 do 16:00 - 17:00

barszcz

12h? System jak na kolei, dzień/pracy-dzień wolny? Jeśli tak to by mi pasował taki system

A magazyn? Poszukują aktualnie magazyniera ale nie ma nic o godzinach pracy. Zarobki ok?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Tweetop Sp. z o.o.?

Produkcja

Rozmowy odbywają się w siedzibie firmy. Prezentowane jest miejsce pracy.

Ryszard

Podczas pracy na produkcji ucięło mi nogę i reszta pracowników ją zjadła, czy to normalne? Dla mnie nie bardzo.

Maciek
@Ryszard

Na surowo?

Ignor
@Maciek

Razem z butem?

radosna księgowa

Nie polecam pracy w tej firmie w dziale księgowości.Główna księgowa to kobieta beż wiedzy, bez szkoleń, bez umiejętności interpretowania przepisów i mogłabym wymieniać tak bez końca W firmie niby wszystko fajne, fajne biuro, fajne warunki, nawet dobre zarobki ale nie w dziale księgowości. Atmosfera w tej firmie to porażka. Spotkałam koleżankę co nadal tam pracuje i to co mi opowiadała co się tam nadal dzieje w biurze to radośnie oznajmiam że to była najlepsza decyzja w moim życiu i ją też namawiam do tego żeby w końcu rzuciła papier.

Ciekawy

Jakie zarobki brutto bez premii są na stanowisku pracownika produkcji i pomocnika produkcji? Pozdrawiam.

Jaka umowa obowiązuje w Tweetop Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Lalala

Umowa na okres próbny, to chyba logiczne.

Karol
@Lalala

Masz rację, ale mógłbyś napisać ile trwa okres próbny i jaki kontrakt proponowany jest później. Terminowy na czas określony, czy bardziej stabilny i długoterminowy na czas nieokreślony. To ważne informacje dla osób starających się o zatrudnienie, więc warto dodać takie informacje na forum.

Pawel
@Lalala

Ameba? Raczej chodzi umowa zlecenie czy o pracę. Myślenie nie jest trudne.

Teresa

Jak oceniacie warunki pracy w Tweetop? Jest tam szansa na rozwój kariery? Mam na myśli to, czy można awansować, czy są jakieś szkolenia branżowe itp.

Stefan

Firmę polecam każdemu, kto w pracy na produkcji nie potrzebuje przerwy. Jako jedna z nielicznych firm w kraju nie przewiduje przerwy dla pracownika podczas jego 12h pracy (praca zmianowa). Zarobki dobre, choć ze względu na warunki pracy i wspomniany przeze mnie problem braku przerw nie wystarczające by utrzymać pracowników.

Kamil

Zastanawiam się nad przyczyną tej ciszy? Firma normalnie działa?

Jan
@Kamil

Firma normalnie działa i przyjmuje pracowników. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/tweetop-sp-z-o-o,11877 pracodawca szuka inżyniera procesu-produkcja rury wielowarstwowej i operatora/pomocnika operatora linii produkcyjnej. Jeżeli masz gotowości do podjęcia pracy w systemie ciągłym i jesteś dyspozycyjny możesz aplikować. Jeżeli się zdecydujesz koniecznie napisz jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty.

Kalafior
@Kamil

Tak, firma działa normalnie, rośnie w siłę. Marka jest coraz bardziej rozpoznawalna. Bardzo dużo inwestuje w rozwój. Pracownicy nie mogą narzekać na zarobki jak i na warunki pracy. Jak planujesz pracować w tej firmie to śmiało aplikuj. Uwierz, warto. Wiem.

W sieci krąży oferta pracy. Jak wygląda praca? Przyjmują osoby bez doświadczenia?

Kazimierz

@obibok, w Internecie nie ma żadnych informacji na ten temat, sądzę więc, że firma normalnie funkcjonuje. Może znajdą się tu osoby, które tam pracują, i opowiedzą w kilku zdaniach, jak przedstawiają się warunki? Czy warto aplikować?

obibok

chyba zbankrutowali...

RDQ90

Generalnie wstydziłbym się pracować w tej firmie. Nie rozumiem jak można sprzedawać taki badziew jakim są produkty marki Tweetop. Chiński badziew z dobrą otoczką marketingową. To tak jakby sprzedawać (usunięte przez administratora) w złotym papierku, mówiąc , że jest to czekolada Lindor :) .

Das Boot

Firma nawet OK. Gdyby nie wiara Zarządu, że Przedstawiciele i Kierownicy, cokolwiek robią, to firma by była już ze 3 x większa. Gdyby w Tweetop zamontowali pracownikom GPS, to Zarząd by osiwiał w dwie minuty, widząc, jak się pracuje. Przedstawiciele mało lotni, źle wykształceni, zatem, polecam Pracodawcę, wszystkim obibokom i leniom z odrobiną cwaniactwa, bo tacy będą tam gwiazdami. Atmosfera beznadziejna, nie ma zespołu, nie można liczyć na wsparcie i rozsądek Właścicieli, łykających każdy kit Kierowników. Reasumując, jeśli ktoś ma głęboko gdzieś możliwość rozwoju, a chce tylko markować pracę, to miejsce jest idealne.

Mirka

Fajna firma, z dużym potencjałem, dynamicznie się rozwijająca. Zarządzania mądrze i strategicznie. Pieniądze jak na szczecińskie warunki bardzo dobre. Niestety w pewnym momencie mocno popsuła się atmosfera w biurze, przyszła nowa miotła i zaczęła robić swoje porządki. Życzę wielu sukcesów i większej intuicji do ludzi :)

Mariano Italiano

Firma super. Zarobki bardzo dobre. Przedstawiciele mają jak pączki w maśle. Szkoda tylko, że atmosfera w biurze gorsza niż w chlewie. Jeden z członków zarządu, najgłupszy ze wszystkich, myśli, że wszystkie rozumy pozjadał. BB super facet, KB super konkretny facet, ale WW dramat. Jeżeli chodzi o pracę w terenie - przedstawiciele, to praca labamba. Jeździsz, pracujesz, masz kasę na koncie. Najgorszy w układzie jest AS. Krótko mówiąc bydle pseudo korporacyjne, ściemniacz pierwyj sort. Byłem, pracowałem, wiem...

Zostaw merytoryczną opinię o Tweetop sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Tweetop sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tweetop sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tweetop sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tweetop sp. z o.o.

Tweetop sp. z o.o.