Opinie o Furtacz Bogumiła Budohurt Materiały Budowlane w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Furtacz Bogumiła Budohurt Materiały Budowlane. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Furtacz Bogumiła Budohurt Materiały Budowlane o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Furtacz Bogumiła Budohurt Materiały Budowlane w Katowice

ja
Inne

@Lolek a kim jest ten Roman? To szef? Czy o kogo chodzi?

Lolek
@ja

Roman, to magazyniero - kierowco - barwiarz. Człowiek universalny od wszystkiego. Oczywiście dostaje jedną pensję, robiąc parę funkcji na raz...

@Lolek

Wyzysk białych ludzi :)

Czarek
Inne

Przede wszystkim firma jest dobrym pracodawca a w dodatku mamy fajną ekipę i atmosferę.

@Czarek

Chyba żartujesz sobie :)

Mateusz
Inne

Jakie trzeba mieć wykształcenie ?

Arbuzo
@Mateusz

Chłopie, daj sobie spokój. W sezonie, to nie usiądziesz na doopie, a kamery na każdym rogu, (usunięte przez administratora) "Wielkiego brata" jedynie nie ma w szatnio łaźni, pomieszczeniu 1,5 na 1,5 metra????

Czesław
@Arbuzo

Tak ciężko wygląda praca w firmie Furtacz Bogumiła Budohurt Materiały Budowlane, że nawet nie ma rzekomo chwili czasu na to, aby po prostu usiąść i odpocząć? Chcę właśnie od Ciebie dowiedzieć się jeszcze, czy pracodawca ten zatrudnia osoby, które nie mają udokumentowanego doświadczenia zawodowego? Fakt ten bardzo mnie ciekawi, dlatego zachęcam Cię do odpowiedzi. Zrobisz to dla mnie? Dzięki.

Kandydat
@Arbuzo

Cała prawda

Kandydat
@Czesław

Człowieku znajdź sobie gdzie indziej prace i nigdy tam nie zatrudniaj się

Lolek

Jak tam Roman, żyjesz jeszcze? Naprawdę, współczuję Ci takiej mordęgi. Jesteś twardziel!

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rozmowa kwalifikacyjna w Furtacz Bogumiła Budohurt Materiały Budowlane odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Geodeta - Specjalista Pomiarów Terenowych
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Aps

Jak wygląda sprawa wynagrodzenia ?

Stefan
Inne

Jaka atmosfera i zarobki, możecie się podzielić tymi informacjami?

Zbynio
Inne

Wiecie może przypadkiem czy szukają nowych pracowników? Jaką macie atmosferę?

@Zbynio

poszukuja magazynierow

Krzycho
Inne

Może ktoś podpowie czy rekrutują teraz? Jak to wszystko przebiega w firmie?

@Krzycho

Firma poszukuje pracownikow na magazyn

Firma działa bardzo dobrze, warunki pracy są w porządku a wynagrodzenie adekwatne do włożonej pracy

Nina
Inne

No i w końcu firma zapracowała sobie na dobrą opinię pracodawcy, polecam!

'''''''''''''''''''Łukasz W

Praca wynagradzana akwawita do zaagnazowania. Mozna zarobic w firmie nie ważne czy pracujesz na etat czy nie (pół) etTU . PRACODWCA BARDZO ELASTYCZNY.

Marcin Grądziuk

Jestem bardzo ciekawy kto inny pracuje w firmie i podszywa się pod moje inicjały? Proszę ja się nie ukrywam i zapraszam do kontaktu i dementuje swój wcześniejszy wpis ... Jak widać da się normalnie pracować, rozwijać i zarabiać. Firma jest na rynku od wielu lat, ludzie z którymi współpracuje maja doświadczenie w branży i można na nich polegać. Praca w sektorze budowlanym w trakcie bumu budowlanego jest dla szukających - jak myślicie - świetnie Tak dobrym pomysłem. Szukając w pracy proponuje zadzwonić do kilku producentów i przekonacie się ze poleca wam ta firmę, która nie jest korporacja a dobrze działająca regionalna hurtownia. Pozdrawiam P.S. Zamiast czytać nic niewarte pomówienia lepiej przyjść i porozmawiać i samemu zobaczyć , przekonać się do ludzi i warunków pracy.

Leon
Inne

Od dawna nikt nie pisał ale myślę, że to dlatego iż firma ma dobrą opinię. Trochę dziwny był ten negatywny wpis

Marcin G

Praca w tej firmie nalezy do tych z kategorii pracuj czarnuchu . nie ma szacunku dla pracownika nie ma premi nie ma nawet slowa dziekuje. Szefwa to jednoczesnie ksiegowa ktora wyzej sra niz (usunięte przez administratora) ma . chamska arogancka nie przyjemna kobieta widzi tylko kase . szef to pijak chamski ktory pije w czasie pracy i nie szanuje ludzi . piwinna wpasc kontrola i to zamknac oszusci .

Teresa
Inne

@Nick, rozumiem, że gdyby zapytano Cię czy warto rozpoczynać karierę zawodową od pracy w firmie BUDOHURT - Materialy Budowlane, to Twoja odpowiedź byłaby pozytywna. A gdybyś miał wskazać co najbardziej podoba Ci się, jeżeli chodzi o organizację pracy u tego pracodawcy, to co by to było?

Nick

Praca do lekkich nie należy ale nie jest najgorzej pracodawcy w porządku doceniają ciężką pracę jak w każdej pracy bywają lepsze i gorsze dni ale jest ok

Teresa
Inne

Namawiam was do podzielenia się najnowszymi szczegółami dotyczącymi pracy w firmie BUDOHURT - Materialy Budowlane. Informacje o obecnej kondycji firmy, zatrudnianiu nowych pracowników oraz kwestie związane z płacą, będą bardzo interesujące w tym wątku. Zapraszam do podzielenia się w tym wątku waszymi opiniami na temat tego pracodawcy!

Pan

Dodam tylko że firma na śląsku a szefostwo to gorole, także wiadomo czego można się spodziewać

Pan

Smród brud i ubóstwo. Poleciłbym jedynie wrogowi tą firmę

Witold

Zostaw merytoryczną opinię o Furtacz Bogumiła Budohurt Materiały Budowlane - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Furtacz Bogumiła Budohurt Materiały Budowlane
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Porcelanowa 60
    40-246 Katowice