GRYF-BUD

Dąbrowa Górnicza

Opinie o GRYF-BUD

biscan

rzeczywiście jeśli chodzi o numery telefonów o raz , że forum raczej nie zezwala na tego typu wpisy, a dwa , że łatwo jest znaleźć w/w informacje na jakiejś stronce w sieci , która zajmuje się branżą .

zainteresowany

Łaskawie podajcie mi nr. do Zarębskiego bo właśnie zalega mi z wypłata a w biurze Pani Barbara już nie działa. Też chce za coś żyć

quotation

proszę o opisanie szczegółów sprawy

szpila

Różnie bywa. Może i opóźnienia są ale jak to na budowach - zdarza sie. Jeden ciągnie drugiego. Ja pracowałem cały miesiąc i miałem nie cały 3 tys. To chyba nie jest źle... Pracowałem u gorszych. Znam takich co tam zostali i chwalą.

beny

nigdy w zyciu tam nie idzcie po pierwsze to co opowiada dyrektor przy zatrudnieniu to bzdury nie zarobicie tam wiecej niz 1200 zl na rękę a i na to bedziecie czekac tygodniami szczerze odradzam

Zostaw opinię o GRYF-BUD - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRYF-BUD