Opinie o GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA w Mińsk Mazowiecki

Maciek

Jakie maja oferty ?

Ninki

Powiedzcie mi po jakim czasie odzywa się kierownictwo po rozmowie kwalifikacyjnej? Wydaje mi się ze poszło całkiem dobrze a telefon milczy... az takie maja kryteria dla kandydatów?

Arkadiusz

Witam Nie polecam pracy w tej firmie jako mechanik konserwator.Nie mile wspominam ten czas ,ale jest jeden plus .Zostałem zwolniony przed świetami Wielkanocnymi mając małe dzieciątko w domu i kredyt hipoteczny ale dałem rade .Dostałem dofinansowanie z UP i założyłem firmę w 2015 r która dalej funkcjonuje . Choć początki były trudne to teraz nie żałuje .Wiec dziękuję panu Gromulskiemu za ten krok ,bo sam pewnie nie odważył bym sie działać na własna reke.

Rufolf
@Arkadiusz

Chłopie, dokładnie rok temu pisałeś to samo. Powiadomienie sobie ustawiłeś?

Arek
@Rufolf

Nie przypominam sobie ale może warto by było ustawić powiadomienie bo ostatnio wcale tu nie zakładałem rufolfie

Shadow
@Arkadiusz

Arek, jeśli możesz to napisz coś więcej o pracy mechanika, bo ogłoszenie o pracy wciąż się pojawia.

Klient

Od wielu lat kupowałem pieczywo oraz ciasta, ale jak dowiedziałem się jak to jest przygotowywane- od osoby pracującej tam cały czas- to na pewno już tam nic nie kupie!!! Pracownicy są ciągle poganiani, kierownik wyżywa się na wielu, klną na siebie wszyscy, a najbardziej wyżywa się na uczniach ze szkół branżowych- to tania siła robocza, dzieci pracują jak dorośli, jednym słowem mobbing. Nigdy nie posłałbym tam dziecka.

Cukiernik

Pani Kinga Gromulska nie jest szefową firmy GROMULSKI Piekarnia Cukiernia i nie ma z naszą firmą nic wspólnego. Naszym Szefem jest Sławomir Gromulski. Proszę nie mylić tych dwóch firm.

Pytania związane z technologią i znajomością zawodu. Przed rozpoczęciem pracy praktyczna prezentacja umiejętności. Szef jest profesjonalistą.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jak na czasy które mamy firma jest jak złoto. Stabilne zatrudnienie w czasie wielkiego niepokoju o etat. Jeśli pracujesz to i zarabiasz -to firma dająca pracę a nie instytucja charytatywna. Są pewne mankamenty ale myślę że i tak warto pracować akurat w tej firmie.

Robotnica

Nie polecam pracy w tej firmie przychodzisz na 4 albo i wcześniej a masz płacone od 4. 30i wszyscy pracownicy muszą przychodzić przed czasem bo nie ma możliwości się inaczej wyrobić z wypiekem lub otwarciem sklepu po zamknięciu to samo sumarycznie wychodzi około 20 nadgodzin bezpłatnych, na święta i inne okazję brak premii, bonów itp na dzień kobiet klienci dostają upominki a pracownicy nic.Zatrudniajac się w mińsku okazuje się że nie zatrudnia cie sklep a filia i początkowo jesteś rzucany po wszystkich sklepach nie tylko a mińsku również poza a jak nie masz czym dojechać to masz jechać z kierowcą o 3 rano! Kolejna rzecz manka, zatrudniają mnustwo osób które się uczą ale na koszt pracowników, bo sprzedając coś pod złym kodem klient płaci a pracodawca bierze nadwyzki na własne konto, a za złe sprzedany towar szef uznaje jako brak i płacą wszystkie osoby na zmianie, co wieczór inwentaryzację, jesli czegoś nie wpiszesz przychodzi manko a jak cię nie ma na 2 dzień nie wyrównasz już tego więc manka czasem sięgały nawet 600 zł na sklep czyli na np 3 osoby pracujące po 200 zabrane z wypłaty i nie ważne że to nie Ty ale tego dnia pracowałeś. Kolejna rzecz kierownik regionu pani A. Która nie szanuje kompletnie pracowników jest fałszywa i ma gdzieś jak ja o coś prosisz, około 2 razy w mies robi kontrolę na sklepie za co są premie i oczywiście (usunięte przez administratora) za każdy raz zaniża punkty i wstawia za byle co, nawet że mucha narobiła na szybę porostu ręce opadają, ale czym więcej obetnie ci premii tym więcej ona zarobi więc zerują na pracownikach a każdy się boji odezwać bo cie przeniesie na mrozy Kotuń albo gdzies gdzie zrezygnujesz sam z pracy bo oni nie zwalniają oni wykańczają psychicznie manipulując ludzimi i każdy sam się zwalnia, zastraszony lub wykończony psychicznie taka jest praca w tej firmie. Więc Nie Polecam

Koleżanka
@Robotnica

Niestety, pisać można wszystko. Tylko, czemu tyle kłamstw i jadu ? Pracowałaś w tej firmie niecały miesiąc. Nie ładnie tak oczerniać wszystkich. Ja pracuję od 6 lat i jestem zadowolona. Czy jest pracodawca, który by ci odpowiadał ? Patrząc na to, ile pracujesz w każdej firmie, to chyba nie. Chyba po prostu za dużo masz wolnego czasu i piszesz te paskudne paszkwile. Z takim podejściem życzę szczęścia u kolejnych pracodawców.

@Koleżanka

Oj chyba się opinia pomyliła z kimś innym bo napewno nie ta osoba napisała o której pani myśli bo zapewne pani kierownik odpisuje a to co napisałam to szczera prawda i każdy pracownik to potwierdzi byle nie zaszczuty przez panią. Ale wiadomo jakoś musicie się wytłumaczyć z opinni jaka macie a widać ja nawet po tym jak ludzie przychodzą i po szkoleniu odchodzą bo są traktowani jak smieci

Koleżanka
@Robotnica

A ponad 170 osób pracuje i nie narzeka ????

Robotnica

Eh no jakoś musicie oczyścić dobre imię firmy a narzeka każdy i co kawałek ktoś się zwalnia zresztą ludzie widzą jak giną pracownicy i się śmieją z was pozatym żadna z pracownic nie dała by tu opinii pozytywnej no i jeśli by dała to by sie poodpisala z imienia i nazwiska żeby się podlizać a nie jakąś Gila jak Gil z nosa hehe ludzie mają oczy i widzą pozatym pracownicy co się co chwilę zwalniają też mówią jaka jest prawda

Super
@Robotnica

Brawo. To cała prawda o firmie. Ja nigdy nie miałam odwagi tego opisać. Brawo. A klienci widzą że pracownicy znikają. Brawo. (usunięte przez administratora)też miałam problemy. Takie same

Paravownikkkkk
@Super

Myślę że gdyby pozwolić anonimowo wypowiedzieć się personelowi to z tych 170 o których wcześniej ktoś wspomniał niewiele wypowiedziałoby się pozytywnie. I chociaż akurat Państwo Gromulscy mają nie wiele styczności z pracownikami to polityka firmy raczej jest "od nich". Niemniej funkcje "wykonawczą" pełni p. A. co robi z wyjątkowym brakiem wyczucia i indywidualnym podejściem do pracownika.

@Robotnica

Przez tyle lat pracowałaś i nie narzekałaś A teraz wypisujesz bzdury i jadem palujesz bo coś nie pykło. Masz dużą fantazje dziewczyno. Ja w tej firmie pracuję tyle lat. I nie narzekam .

Dziwnym trafem osoba kontrkometujaca wie ile lat czy miesiecy pracowała osoba negatywnie wypowiadająca się o firmie, jakie były poprzednie zatrudnienia, hmmm czyżby to był ktoś znający wszystkich pracowników a podający się za pracownika szeregowego?

@Gość

Co w tym dziwnego że ktoś ma dobrą opinię o tej firmie rozumiem że jeśli by ktoś napisał nie pozytywną opinię to wszyscy by w to uwierzyli ale pozytywne to już jest jakaś ściema . Rzenada !!!

Robotnica

Ach jeszcze zapomialam wspomiec że jak się zapaliła lodówka na zapleczu to za ciasto które w niej było zapłacili pracownicy, i za każde braki jak wysuszone ciasto i braki w wadze lub ciastka z których 15 dag cukru odpadło wykładajac je czy pierogi jak się przeterminują bo oni walą na sklep a zakaz zwrotow z pierogów, naleśników, soków, zurkow itp za to płacą pracownicy, i jeszcze kwestia wolnego dziś masz w grafiku wpisane na jutro wolne a wieczorem dzwoni (usunięte przez administratora) Ze musisz przyjść do pracy lub 3 razy w miesiącu zmienia grafik bo przenosi co chwila pracowników i tak chodzisz z fartuchem kubkiem i kawa od sklepu do sklepu

Zebata

Sklep w Kotuniu takie dwie kierowniczki przejęły dwie i co do zamknięcia? Pewnie niektórym stacze przeszkadzali przesiadujacy w sklepie

Czy w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA panuje luźna atmosfera?

Niki

To zależy z kim się pracuje

ciekawa

Czy firma płaci za nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy ? Czy są jakieś dodatki ? za pracę w godzinach nocnych, stażowe ?

Zapomnij
@ciekawa

Nie ma zadnych dotatkow szefostwo mysli ze jak placa nam dodatkowa premia to za nadgodziny nie powinni nam placic 150% za h...

Aaaa
@ciekawa

Za nadgodziny jest płacone tyle ile za podstawę nic wiecej

Aneczkasob

Czy w firmie Gromulski można liczyć na jakieś dodatki świąteczne typu paczki bony zniszki?

Aaaa
@Aneczkasob

Nie nic takiego nie ma

M.CH

Witam Nie polecam pracy w tej Firmie.Byłam na rozmowie z Konradem P.Obiecuje"gruszki na wierzbie" po czym bierze do pracy bez umowy na 'czarno" a wszędzie w tle jaka to Firma uczciwa...... Podobno p.Gromulski o to dba,ale nie wie,że zatrudnia człowieka,który psuje opinię Firmy!!!!!!! Pracowałam 6 dni.Za szkolenie płacą 10 zł /h .Dodam,że jest to bardzo ciężka praca. Po czy w ostatnim dniu ,kierowniczka z 'rozkazu" Konrada P. poinformowała mnie,że już tam nie pracuje.Oczywiście na sam koniec pracy.....Tak, nie mogłam mieć umowy, o czym poinformowałam .Dostałam odpowiedż,że szef idzie na ustępstwa.....co było nie prawdą. Czuję się wykorzystana i rozważam zgłosić sprawę do Sądu pracy i Inspekcji Pracy. Ludzie ,szanujcie się.Dbajcie o siebie i nie idżcie do pracy w tej Firmie.To (usunięte przez administratora) Żal mi kierownictwa...super ludzi,którzy z lęku zgadzają się na to i nie mają żadnego wpływu na to co zasraniec jakiś robi z ludżmi...Dodam,że po 6 dniach oczywiście nie odbiera telefonu.A Ty zostajesz z niczym. Otóż Konradzie P.żle trafiłeś.6 dni za 10 zł/jest żenadą

jmg
@M.CH

Szanowna Pani, Ludzie, którzy przebywają na zwolnieniach lekarskich, (usunięte przez administratora) ZUS i chcą pracować "na czarno" nie będą zatrudniani w tej firmie. Nie można podpisać umowy z pracownikiem, który nie chce podać swoich, niezbędnych do tego, danych. Dlatego musieliśmy się rozstać. Wypada pisać prawdę, a nie oczerniać wszystkich ze złości, że nie udało się wyłudzić kolejnych pieniędzy od państwa. Pozdrawiam

Angelika Ch.
@M.CH

Oczywiście, że firma uczciwa. Dba i o pracowników i o klientów. Proszę zobaczyć ile wysiłku wkładają w bezpieczeństwo swoich ludzi w czasie koronowirusa! Jaka inna firma tyle w tak krótkim czasie zrobiła? Praca w piekarni ma swoje wymagania, czego się Pani spodziewała? Trzeba rano wstawać i swoje robić, a nie siedzieć z założonymi rękami. Zadziwiające, że już przez 6 dni pracy Pani tak dobrze poznała firmę.To mi wygląda na prostacką próbę odegrania się za to, że się Pani nie sprawdziła.

@M.CH

Nie poleca Pani tej firmy bo nie udało się naciągnąć!!! Właściciele nie są naiwni jak Pani myslała! 10zł/h to i tak dużo M.CH dostałaś za swoją pracę a raczej jej brak. Uważałaś że dostaniesz tyle co normalny pracownik!? Generalnie to ja bym Ci nic nie zapłaciła ale Firma jest UCZCIWA i nawet takim tak ty płaci. Praca jest super, trzeba pracować a nie się obijać i czekać aż z ktoś za ciebie wszystko zrobi. Nie nadawała się Pani i tyle,więc po co wypisywać jakieś kłamstwa.Ja też byłam na rozmowie u tej samej osoby co Pani... I nikt gruszek na wierzbie nie obiecuje. Była Pani na szkoleniu więc mieli prawo podziękować... Nie sprawdzilaś się!!

Pracownik 2
@M.CH

Kłamstwo ma krótkie nogi !!!! Myslalas ze ukryjesz przed Kierownikiem ze jesteś na Zwolnieniu lekarskim, żenada. Firma uczciwa, jak i WSZYSCY PRACOWNICY I KIEROWNICTWO. Nie udało się wyłudzić kolejnej kasy i wielkie rozczarowanie.

mch
@jmg

A kto powiedział,że tak jest? Sprawdził Pan p.Konradzie? NIE Nawet,Państwo nie sporządzili umowy. Ale,skoro robicie ze mnie "wyłudzaczkę" to zgłaszam to do Inspekcji Pracy. Dowody mam. A p.Konrad nauczy się ,że nie (usunięte przez administratora) się ludzi!!!!!!

Katarzyna

Jeśli masz jakieś zastrzeżenia co do wykonywania obowiązków którejś osoby z GROMULSKI, to może warto byłoby zgłosić to odpowiednim osobom w firmie. Jak sądzisz?

Hanna

Dzisiaj, Tlusty Czwartek, przejeżdżałam przez Kaluszyn i zobaczyłam sklep piekarnia-cukiernia Gromulscy. Zatrzymałam się specjalnie żeby kupić paczki, jako że dzisiaj zjeść trzeba. Rozczarowanie ogromne, pączki okropne, gnioty, racuchy, a weganskie to jeszcze twarde niesamowicie. Okropność. Na pewno więcej już tutaj nie kupię

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

ktoś

Zależy na jakim stanowisku

Ekspedientka

Potwierdzam opinie o Panu K. Jeden z lepszych i długo utrzymujący się kierownik.

Karol
@Ekspedientka

Własnie widziałem ogłoszenie na stanowisko kierownika - to chyba juz wyczyszcony K. ;)

Hr
@Karol

Kierownik sklepu a kierownik regionalny to dwa rozne stanowiska ;)

(usunięte przez administratora) Za pomyłkę w inwentaryzacji odpowiada i opłaca pracownik chociaż towar jest na sklepie. Plus to premie co miesiąc ale trzeba się mocno postarać aby otrzymać ją w całości. Praca przyjemna lecz do łatwych nienależy.

Szanowni Państwo właściciele.... Może czas pomyśleć o zmianie sposobu rozliczania inwentaryzacji. Człowiek idzie na zasłużone wolne i dostaje manko bo ktoś źle spisał towar który jest na sklepie. Jest to nie feer bo przecież nikt tego towaru nie wyniósł!!!. Na następny dzień wchodzi ale ta osoba ma i tak minus. W żadnej piekarni nie ma takiego sposobu rozliczania tylko w waszej. Może trochę więcej Zaufania do swoich pracowników bo i tak mało ich macie.!? Praca ok zarobki też ok ale te inwentaryzacje dają wiele do myślenia.

Ekspedientka 2

Pracuję dość długo i Pan K jest najlepszym kierownikiem regionalnym jaki był w tej firmie a grafik to ustala kierownik sklepu

Katarzyna

Firma rzetelna. Dba o pracowników. Ostatnio były spore nagrody finansowe.

@Katarzyna

Chyba nagrody dla kierownictwa i obsługi biura.

Pracownik Sklepu

Dla Zasłużonych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

Zobacz opinie na temat firmy GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA?

Kandydaci do pracy w GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA
2.4/5 Na podstawie 122 ocen.

GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA