Opinie o Ekler Cukiernictwo-Piekarstwo Danuta Dudek w Mińsk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ekler Cukiernictwo-Piekarstwo Danuta Dudek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ekler Cukiernictwo-Piekarstwo Danuta Dudek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekler Cukiernictwo-Piekarstwo Danuta Dudek w Mińsk Mazowiecki

Mariusz Nowy wpis

Czy firma aktualnie nie szuka piekarzy ?

Administrator Nowy wpis

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w przedsiębiorstwie Ekler Cukiernia Jan Danuta i Krzysztof Dudek?

Anonim. Nowy wpis

A czy nie można zapytać pracowników w pracy, tylko szukać odpowiedzi na forum publicznym????

nick. Nowy wpis

Dobry Boże nie pomoże...

Zeofil

Doszly mnie słuchy że z przykrością w roku 2015 jest 6 zl/ h. Tak moi drodzy 6 zl! Powodzenia, Zeofiś

ktoś

A terza jak tam jest? Bo poszukuja osoby do sprzatania i nie wiem czy isc tam w sparwie pracy???Bo wypieki maja pyszne.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ekler Cukiernictwo-Piekarstwo Danuta Dudek, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Zniesmaczona

Podzielam opinię przedmówczyń. Odnieść się mogę do podejścia tych państwa do współpracy z firmami dostarczającymi im produkty. Roszczenia, pretensje i jakby byli nie wiadomo kim. Zero poszanowania dla partnerów, dla ludzi, którzy służą im radą... właśnie, myślą, że wszyscy dookoła mają im służyć...no niestety tak nie jest i nie będzie. Co do produktów : ciast : niezbyt smaczne, a za te pieniądze to już przesada- nigdy więcej nic u nich nie zjem ani nie wypiję kawy- bo jest obrzydliwa.

nobody

Zgodzę się z przedmówczynią, zero szacunku dla pracownika, nawet tego z dłuższym stażem. Wynagrodzenie stoi w miejscu - 6zł/h, co nie motywuje do wydajniejszej pracy, ponadto praca 7 dni w tygodniu do 20, łącznie z ważnymi świętami państwowymi. Polecam zastanowić się dwa razy przed podjęciem współpracy...

ktośtam

Ja niestety muszę podzielić opinię przedmówcy, aczkolwiek ja odniosę się do Cukierni Ekler w Siedlcach. Jakiś czas temu zostałam tam zaproszona na rozmowę i kilka dni na próbę w roli kelnerki. Oczywiście od razu zastrzeżono, że za te próbne dni nie płacą bo to na zasadzie przyuczenia, a umowę podpiszemy od początku nowego miesiąca. Zgodziłam się na takie warunki tym bardziej, że stwierdziłam że przyda mi sie kilka dni na obeznanie z tym tematem a i tak nie miałam co robić w domu. Poszłam więc na dwa dni próbne, gdzie nalatałam się jak głupia, nastarałam i na prawdę moim zdaniem zrobiłam dobre wrażenie - nie trzeba mi pokazywać palcem co jest w danej chwili do zrobienia, orientuję się i robię co trzeba. Pod koniec drugiego dnia p. [usunięte przez moderatora] poinformowała mnie, że mam czekać na telefon i że uwzględni mnie w grafiku od przyszłego tygodnia już na normalnych warunkach. I tak czekam do dziś - totalna olewka, zero jakiegokolwiek odzewu. Żałuję tym bardziej, że w między czasie zrezygnowałam z dwóch

syf totalny, przeterminowane jedzenie, totalny wyzysk pracownika, brak przerw nawet na potrzeby fizjologiczne, sztuczne szefostwo, a szczególnie siostra szefa, każdy weekend pracujący za 5zł za godzinę, nie polecam tam pracy nawet wrogowi...ogólnie zero szacunku do pracownika, [usunięte przez moderatora]......... a opinie wyżej mógł dodać tylko właściciel......

Aga
@były pracownik

Nie wierzę w to co Państwo piszecie, jak można takie rzeczy opisywać , nie znając sytuacji, zorganizujcie sobie własny biznes i wtedy zobaczycie jak życie wygląda z innej perspektywy. Powodzenia życzę

Zostaw merytoryczną opinię o Ekler Cukiernictwo-Piekarstwo Danuta Dudek - Mińsk Mazowiecki

Ekler Cukiernictwo-Piekarstwo Danuta Dudek
  • Warszawska 164