Opinie o OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. w Warszawa

Klient

Z czystym sumieniem polecam współpracę z Kancelarią Omegą. Od początku do końca moja sprawa była prowadzona rzetelnie a prawnik mnie reprezentujący był uprzejmy, miał dużą widzę i był ze mną w stałym bezproblemowym kontakcie. A to co najważniejsze - efekt końcowy w pełni mnie satysfakcjonujący. Aktualnie powierzyłam kolejna sprawę tej Kancelarii. Po jej zakończeniu na pewno podzielę się opinią.

Daniel

Kancelaria prowadziła moje dwie sprawy. Jedna prywatna jedna firmową. Jedna bardzo skomplikowana - etap sądowy, długo trwało a środki odzyskane. Prywatna dość szybko zakończona na poziomie pisma roszczeniowego. Środki odzyskane. Jestem bardzo zadowolony. Można by troszkę tylko poprawić komunikację między działami kancelarii żeby przyspieszyć niektóre rzeczy. Obym nie musiał wracać ale jeśli będę musiał to na pewno ponownie skorzystam. Pozdrawiam

Zosia W.

Kancelaria prowadziła moją sprawę o odszkodowanie. wprawdzie długo się toczyła ale niestety z powodów Covida. Sama uzyskałam bardzo mało, natomiast prawnik pomógł mi i dostałam bardzo dużo. W trakcie sprawy miałam olbrzymie problemy finansowe, Kancelaria zaproponowała mi zaliczkę aby pomóc, którą przyjęłam i nie żałuję. Pracownicy zawsze mili i uśmiechnięci. Osobiście nie mam żadnych negatywnych wspomnień co do Kancelarii Omega. Z czystym sumieniem polecam za profesjonalizm i przede wszystkim ludzkie podejście co w tych czasach jest niestety mało spotykanie.

Ola

A ja jestem zadowolona. Nie miałam zbytnich problemów z kontaktem, sprawa na +

Doradca Klienta

Kontakt telefoniczny, następnie rozmowa kwalifikacyjna w Kancelarii. Po kilku dniach telefon z wynikiem rekrutacji

Osoba przeprowadzająca rekrutację była dobrze przygotowana, rekruter doskonale pamiętał co było zawarte w moim CV, nie czytał mi go, odnosił się do cv z pamięci - miło. Standardowe pytania dot. doświadczenia zawodowego, wykształcenia, kursów, oczekiwań zarobkowych, były też podchwytliwe pytania nt. poprzedniego pracodawcy (zapewne by sprawdzić czy zdradzę jakieś poufne informacje). Rozmowa na poziomie, już na etapie rozmowy jasno przedstawione oczekiwania wobec pracownika

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy nowo zatrudnione osoby w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Możesz spodziewać się umowy o pracę, ale po okresie próbnym. Ja zaczęłam pracę handlowca ponad rok temu i nie opłacało mi się przejść na umowę o pracę, chociaż miałam taka propozycję. Ja zdecydowałam na założenie działalności, dzięki czemu nie dorabiam Zusu a swój biznes.

Halina

Dzień dobry, czy w OMEGA Kancelarie Prawne można aktualnie się starać o zatrudnienie? Chętnie dowiem się od Was, jakie trzeba posiadać doświadczenie aby móc liczyć na pracę w tej firmie? Przybliżcie mi proszę wymagania pracodawcy względem kandydatów. Z góry dziękuję.

Czy OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

ewlona

zlecenie

Jonasz

Dobrze się pracuje bo firma dba o pracowników więc i my również staramy się, polecam!

ALBE1410

Pozytywne nastawienie do ludzi, profesjonalna obsługa. Jestem zadowolony z pracy w tej Kancelarii.

Maciej

Mam pytanie. Czy OMEGA umożliwia odbycie płatnego stażu bądź praktyk studenckich w trakcie lub bezpośrednio po zakończeniu studiów? Jeśli tak, to jakie warunki finansowe i zadania?

@Maciej

Jest możliwość, zasady wynagrodzenia jak pisaliśmy niżej do ustalenia już w trakcie rozmowy z szefostwem.

Interesuje mnie czy pensja w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Adwokat, ich ogłoszenie widziałam 29 września na GoWork.pl.

Jak najbardziej są dodatki, premie. Kwestia dogadania się.

Roman

Jest możliwość odbycia stażu ?

Pracuje w jednym z Oddziałów prawie rok, miła atmosfera, dużo empatii, zarobki na czas , jeśli się starasz jesteś doceniany. Nikt nikomu za darmo nic nie daje - chyba logiczne. Polecam prace w firmie z czystym sumieniem.

Alicja

OMEGA jest ogólnopolską siecią kancelarii prawnych. Czy są na forum osoby zainteresowane współpracą z firmą? Jeżeli tak, aktualnie ruszył proces rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Usług Prawno-Finansowych. Jeżeli kandydat ma doświadczenie branżowe może, liczyć na indywidualne warunki wynagrodzenia oraz różnego rodzaju benefity. Istnieje pięć etapów rekrutacji i są to kolejno: analiza i selekcja CV, rozmowa telefoniczna, propozycja współpracy, podpisanie umowy i szkolenie. Więcej szczegółów dotyczących oferty można znaleźć pod tym adresem: www.omega-kancelaria.pl/pracuj-z-nami-wspolpraca

Ona
@Alicja

Witam, byłam na rozmowie, przeszłam wszystkie etapy nawet szkolenie, jest tylko JEDNO ALE,,,UMOWA ZLECENIE,,,, PŁATNE OD KLIENTA, ,,więc każdy niech sobie sam odpowie czy,,,,,,?

Agnieszka
@Ona

Rozumiem, że umowa zlecenie z wynagrodzeniem prowizyjnym nie jest dla Ciebie atrakcyjna. Ale czy rzeczywiście wiąże się ona np. z niższymi zarobkami, jak uważasz? Daj znać, czy przyjęłaś pracę w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. i jakie są Twoje wrażenia.

Grazka

Witam! Nie polecam,ociągają sie, unikaja kontaktu,mili sa do czasu podpisania umowy

rekrutacja

jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Kancelarii Odszkodowawczej zapraszam do kontaktu k.haponiukz@wp.pl

Teresa

Prezes Pan Panasiuk jest otwarty na sprawy i potrzeby osób niepełnosprawnych.W Kancelarii pracują osoby z zaangażowaniem Lubię atmosferę w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. za: Podejście indywidualne do klienta

W OMEGA pracuję od ponad roku. To co uważam za duży plus to, że szybko dostaję informacje zwrotne od przełożonego, co dla mnie osobiście jest bardzo ważne. Płatności realizowane są terminowo i zgodnie z zakresem obowiązków. Swoją drogą zawsze myślałam, że jest to forum dla pracowników żeby podzielić się opinią na temat firmy i pracy w niej. To co zaś widzę poniżej mija się lekko z celem...

Przemysław

Oczywiście masz tu rację. Profil firmy OMEGA kancelarie Prawne z Warszawy został stworzony na GoWork po to, by osoby tam zatrudnione dodawały tu swoje opinie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie opiniom klientów firmy, jednak nie jest to głównym celem tej konwersacji. Czy inni pracownicy firmy również zgadzają się z tym, co napisał użytkownik @Pracownik? Za co cenicie sobie tego pracodawcę?

Radek

Kancelaria ok, dobrze poprowadziła moją sprawę o zasiedzenie, toczyła się z 1,5 roku w Warszawie, ale sprawa rozstrzygnięta na moja korzyść, uważam że za dużym udziałem samego mecenasa, który nie był statystą a udzielającym się na rozprawie prawnikiem. ja osobiście kancelarie omega polecam.

Jasne że możesz aplikować jak chcesz, to może być korzystne dla Ciebie, we wszystkim jest doświadczenie, firma pomogła wielu ludziom, to nie tak że wszystko jest złe i vice versa. Idź za własną intuicją. I pamiętaj o celach i rób to żeby realizować własne cele. Skutecznie i dobrze. Powodzenia.

Michał 3
@Michał

Michał, a możesz napisać co to znaczy, w tym kontekście, vice versa?

@Michał 3

To znaczy dla mnie że to co myślę o sobie samym i to jak widzę świat jest dla mnie najważniejsze. Pojęcie "charyzma" jest dla mnie umysłową ideologią ludzi, którzy mają potrzebę aby uważać się za lepszych od innych, że są ponad innymi, a inni są "prostaczkami". Możesz mieć interesujący głos np jak Redd Pepper ale to tylko głos i my wszyscy mamy równie pasjonujące umiejętności dopasowane do czasu i miejsca. Ja nie jestem ponad Tobą i Ty nie jesteś nade mną. Jeśli nie to sam uszyj sobie garnitur i buty, albo wywoź śmieci z pod domu.

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 349 ocen.

OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.