Opinie o Bakpol s.c w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bakpol s.c. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bakpol s.c o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bakpol s.c w Poznań

Mi też wydaje się że w BakPol mięso nie jest już takie jak kiedyś. Może w miarę jak rozszerzali ilość punktów i sieć sprzedaży, mniej skupiają się na procesie produkcyjnym wędlin. Cięzko stwierdzić... ale coś jest inaczej.

Agata S.

Całą rodziną jemy wędliny z bakpolu od wielu lat i nigdy nie odczuliśmy że są mdłe. Polecam szczególnie pasztety, po prostu niebo w gębie. Smakują zupełnie jak te robione kiedyś w moim rodzinnym domu. Kiełbaski dla małych dzieci też polecam z bakpolu bo przynajmniej mam pewność że są zdrowe bez chemikaliów i innych świństw. Nie wiem jakie warunki pracy panują w zakładzie ale wędliny zawsze są super jakości!

Mistrz

Ta Firma jeśli wogóle można ja tak nazwać to (usunięte przez administratora). Dwa jak można malować proszkowo w hali w której odbywa sie cała produkcja ?? zapylenie dotyczy każdego na hali a maski mają jedynie malarze. Farby _PULWERIT_ najniższa półka. Oczyszczenie Stali?? szmatkami z woreczka pociętymi zero jakich kolwiek chemikaliów ani oddtłuszczenia. Brygadziści prześcigaja się w tym kto więcej powie(usunięte przez administratora) Nic Ująć nic dodać. PREZES ?? nawet koszuli nie ma wyprasowanej. Miłej pracy 7 dni w tygodniu na 2 zmiany plus Soboty i Niedziele za 12 zl na godzine haha :D kpina :D boże jak można wogóle tam robić. Ps. 12 zl to jako nadgodzina !! normalnie najniższa krajowa do 10 każdego miesiąca 20 premia niby 100 zl i 20 100 zl. wiadomo podatek. ogolnie 1500 plus nadgodziny po 12 zl soboty i niedziele. jak nie robisz to cię zwolnia.

marek33

Może ktoś wie jak wygląda w tej firmie rekrutacja?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bakpol s.c padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik biurowy ze znajomością jęz. niemieckiego.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
w odpowiedzi

Pracujac w sprzedazy miałam 2000 zł po okresie próbnym + premia od wielkosci sprzedazy (udawało mi sie wyrobić min. 300 - 900 zł miesiecznie dodatkowo). Jak dla mnie było to zadowalające, nie miałam jakiegoś wielkiego doświadczenia. Wszystko zalezy od zakresu obowiazków - to jest raczej do dogadania. Miałam umowę na czas nieokreślony. Nie za bardzo rozumiem co masz na mysli, pytajac na jaki mozna liczyć socjal?? Jakiś czas temu myślałam nad powrotem ale już mieli kogoś na podobnym stanowisku :/ ale próbuj.

Bakpol

Witamy serdecznie Bardzo nam przykro, że spotkała Pana taka sytuacja. Widocznie musiało zajść jakieś nieporozumienie, a zamiary Pana, który przeprowadzał z Panem rozmowę zostały źle zinterpretowane. Była to osoba przydzielona do tego zadania w zastępstwie i być może nie do końca potrafiła temu zadaniu sprostać. Dziękujemy za zwrócenie naszej uwagi na tą sprawę. Zapewniam, że dołożymy wszelkich starań, aby takie problemy nie pojawiały się w przyszłości. Jeśli ma Pan jakiekolwiek inne wątpliwości albo pytania dotyczące naszej firmy, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt. Zależy nam na komforcie i zadowoleniu z pracy nie tylko obecnych, ale i potencjalnych pracowników, dlatego z chęcią wysłuchamy wszystkich Pana uwag. Pozdrawiamy

qusto

cóż widocznie szacunek do klienta kosztem całkowitego braku wobec pracownika ??

duster

(usunięte przez administratora)Pan po 50 t-ce nakazuje tonem rozkazującym wskazuje pomieszczenie- nie przedstawia się . Jego ton i zachowanie wskazuje na to że dwa razy niczego nie powtarza . Siadam wielkie zaskoczenie bo pada polecenie - tonem bardzo niemiłym aby okazać temu człowiekowi dowód osobisty , wszelkie pytania w jakim celu są nie wskazane bo pan wyraźnie daje do zrozumienia że jeżeli nie to nie rozmawiamy i do widzenia . Gość spisuje sobie pdst dane , i pyta jakie dokumenty odnoście pracy mam . On oczywiście nie ma przed sobą C.V wysłanego wcześniej do firmy i żąda od razu świadectw pracy oraz wtrąca karcące stwierdzenia typu . "Ten portfel odlożyć na bok jak się rozmawia itd " . Po prostu sceny jak z przesłuchania w mrocznym stylu . Żadnej informacji o stanowisku pracy , formie zatrudnienia itd .Chęć zadania jakiegoś pytania kończy się strofującym niezrozumiałym burknięciem . Pojawia się stwierdzenie , że trzeba się przygotować na dzień lub 2 pracy w warsztacie -na tzw próbę . Takim mrocznym typom nie polecam mówić nawet do widzenia - całkowita tragedia .Szkoda czasu i paliwa .

Hanna J.

Miałam do czynienia z firmą nie jako pracownik, lecz jako klient i z czystym sercem mogę polecić Bakpol jako partnera w interesach ;) Pracownicy z działu sprzedaży przemili, zwłaszcza Pan [usunięte przez moderatora]. Zadzwonić można z każdym pytaniem dotyczącym zamówienia. Pan [usunięte przez moderatora] zawsze odbiera telefony, nawet kiedy nie jest w biurze. Dostawa w stosunku do zamówienia opóźniła się o...4 minuty ;) Szafeczki jak na razie służą świetnie ;) Solidna firma, bardzo przyjemna obsługa. Pozdrawiam spod Warszawy

anonimka

Firma rozwija się ostatnio dość dynamicznie więc uważam że można zaleźć tam całkiem ciepłą posadkę. Pracowałam w Sprzedaży ponad rok - praktycznie codziennie pojawiały się nowe zlecenia więc firma ma spory potencjał. Zarobki standardowe jak na mój zakres zadań (Prosta sprzedaż, oferty, telefony, maile)

ka_pe

Miła, raczej bezstresowa atmosfera. Pracodawca uczciwy, do "dogadania" w razie problemów. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Bakpol s.c - Poznań

• Jak się pracuje w Bakpol s.c?

Zobacz opinie na temat firmy Bakpol s.c tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bakpol s.c?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bakpol s.c