Bakpol s.c

Poznań

Opinie o Bakpol s.c

Babe

firma nie jest skąpa faktycznie dają zarobić

Obecnie poszukujemy do działu handlowego na Niemcy. Jeśli ktoś chce przyjść i jedynie odbębnić 8h to nie ma po co papierów składać. Jeśli ktoś przyjdzie nastawiony na sprzedaż i już na samym początku dobrze przyciśnie to zarobki pozwolą na zakup wszystkiego czego dusza zapragnie i jeszcze więcej.

były pracownik

Nic się tam po latach nie zmieniło, każdy sobie rzepkę skrobie, nic dziwnego, że tyle fajnych i ogarniętych osób odeszło samo. Jedyną osobą mającą głowę na karku jest Prezes senior, ale najważniejszych decyzji i tak nie podejmuje, stąd ciągłe irracjonalne decyzje dotyczące biura i robienie wszystkiego na "halo". NIE POLECAM!!!

godziny pracy

Na produkcji jest na trzy zmiany. W biurze w godzinach 8-16.

Alicja

@enedue widzę, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Bakpol s.c Czy powiesz coś o warunkach pracy? W jakich godzinach pracujesz? Czy można liczyć na jakieś benefity? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

enedue

Ja pracuję i polecam. Z wszytkimi działami można się dobrze dogadać, kierownictwo wraz z Prezesami konkretne.

Alicja

@Kilo czy długo pracujesz w Bakpol s.c? Czy jesteś zadowolony z pracy w tek firmie? Co powiesz o warunkach pracy? Czy polecasz pracę w firmie?

Kilo

Na bonusach od obrotu mozna zyskac duzo wyzsze wyplaty. Zalezy ile zamowien wejdzie w miesiacu.

info

znalazłem taki email do składania cv : anna.jankowska@heritus.pl

Alicja

@Gastro z czego jesteś najbardziej zadowolony z pracy w Bakpol s.c? Jak długo pracujesz w firmie? Obecnie poszukują na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży. W ofercie napisali, że zapewniają długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, dobre warunki finansowe – podstawa 3000-3500 zł netto – do indywidualnej negocjacji, premie uznaniowe i bonusy na podstawie uzyskanego obrotu. Kto składa cv?

Gastro

Widzę że jest dużo nowych wypowiedzi. Moim zdaniem praca bardzo sympatyczna i zarobki na poziomie. Szefostwo to starszy Pan i młodszy z brzuszkiem. Bez zastrzeżeń i z szacunkiem każdy dla każdego.

witolo

to niejest tajemnica 1400 premi

andrew

karzdy zgarnia co zalsuguje wiem bo dostalem

witolo

polecam zarobki sa dobre praca mija szybko mozna nadgodziny i premie robic

frankolo
@witolo 11.07.2017 22:30
polecam zarobki sa dobre praca mija szybko mozna nadgodziny i premie robic

HEHE, Witolo - a skąd to wiesz, ile premii ostatnio zgarnąłeś?

nowik

moze nie zawsze kazdy jest usmiechniety jak na amerykanskim filmie i nie pracuja same modelki ale za to na magazynie dostalem na starcie 3400 zl

Alicja

@krytykakonstruktywna piszesz o tym, że w firmie panuje brak profesjonalizmu, zrozumienia oraz szacunku dla innych. Co przez to rozumiesz? Czy masz tu na myśli jakąś konkretną sytuację, gdzie pracodawca wykazał się którąś z powyższych cech?

krytykakonstruktywna

Firma, która wyznaje najważniejszą idee.. brak profesjonalizmu, zrozumienia i szacunku dla innych. Nawet własne słowo - nie ma dla nich znaczenia. Organizacja na zasadzie dzieci z piaskownicy. . . każdy sobie w swoim kącie babki robi.. przepływ informacji (dno). Ludzie może i rzetelni tam pracują( zwykły Kowalski) ale GÓRA ( nie ma pojęciu o zarządzaniu zespołem - czego serdecznie współczuje) bo się na tym przejadą, prędzej niż myślą.. Tak to jest jak liczy się duża kasa bo trzeba kredyty swoje pospłacać.

Alicja

@zainteresowany, uważam, że niektórym atmosfera podpasuje, innym niestety nie. Zależy od człowieka i jego podejścia :)

woland

Niezdrowa atmosfera to niestety fakt. Myślę, że to praca na chwilę, bo prędzej czy później i tak coraz mniej chce się tam pracować.

zainteresowany

myślę o wysłaniu CV do nich , ale znajomy który tam pracował mówił że szefostwo ( właściciele ) dziwne, pracy się nie boję ale niezdrowa atmosfera też mnie nie interesuje, czy ktoś wie jak jest ?

tommmi

Wiecie może jak wygląda praca jako Pracownik produkcyjny?

Igi

w Murowanej budują nową fabrykę budowa trwa od maja i już jest prawie zakończona

gffdsf
@Igi 07.10.2016 08:10

Bardzo fajnie, tylko że to nie jest opinia, a "reklama" napisana przez pracownika. Chciałbym dodać, że jasne, firma się rozwija - przestrzennie, ale na pewno nie chce jej się budować zgranego, stabilnego zespołu pracowników.

Ona

Nie ma więcej oddziałów. MIAŁA dwa, teraz jest tylko w Koziegłowach i przeprowadza się od roku do Murowanej, może do końca roku się uda.

dzika

kiedyś mieli oddział w poznaniu, teraz tylko w koziegłowach, jeszcze w poznaniu było super, dużo ludzi pracowalo i przyjemne atmosfera, dopoki nie awansowali przypadkowych ludzi i nie poszly zwolnienia (albo odejscia pracownikow), nie mogli dlugo znalesc pracownikow i trwa to do dzisiaj. pracowałam w oddziale w poznaniu dosc krótko i to wystarczyło, żeby dowiedzieć się, jak jest zle!!! mam znajomych, ktorzy szukaja pracy i niestety nie byłam im w stanie polecić tego pracodawcy. Jedyny plus to ludzie i zgrana ekipa - BYŁA! raczej nie radzę iść tam pracować osobą, które lubią mieć jasno określone obowiązki, bo po czasie i tak dostaniecie to, czego nie bylo na pismie, a nagrody i premie będą krążyć po koordynatorach i dyrektorach - typowa praktyka, od której ta firma się nie uchyla

abaco

2500 napisał dyrektor, 1800 pracownik - stąd te rozbieżności

gddgdfgdfhf

1800 na reke i czasem jakies prowizje od wyrobionych szaf

amrab

ja mam 2530 na reke

tomek

haha, absurd, żeby dyrektor sam sobie zadawał pytania i na nie odpowiadał - tak się nie zbuduje tutaj dobrych opinii, firma przeciętna, rączka rączkę myje, awanse po znajomości, więc standardowo, pieniądze średnie, zależy jak sobie wywalczysz, ale z reguły dają i tak mniej

Gruby

Na jakim stanowisku interesują Ciebie zarobki ?

micki

szefowie są do pogadania premie i reszta ok

xmx

sztuczne i chwalące teksty wypisuja tutaj dyrektorzy ale taka praktyka w węikszości firm, szkoda gadac

iwo

w sprawie pracy ja pisałem na maila ze strony dosyalem odpowiedx bylem na rozmowie firma sie rozwija w murowanej jest nowa fabryka dla mnie super

xmx

jesli chcecie byc zarzadzani przez osoby, ktore nie maja pojecia o tym co robicie i co robia oni sami to polecam,. jesli ktos odchodzi albo go zwalniaja to prawie nigdy nie ma dla niego zastepstwa tylko obowiazki przejmuje reszta zalogi z dnia na dzien, ogrom ludzi stamtad zwolniono i jeszcze wiecej osob samemu sie zwolnilo. jakbym nie mial wlasnych doswiadczen to wystarczajaco wiele slyszalem juz od innych, ktorzy tam nie pracowali - opinia nie jest najlepsza zwlaszcza jak ogloszenia wisza na portalach od niepamietnych czasow

marek
@xmx 01.09.2016 13:47

@marek 06.09.2016 11:07
dzien dobry! a co do produkcji, to praca jest zetelnie wykonana pod zamowienie klienta normy przeciwkorozyjne itmp..?...

tak sobie...... z tego co wiem to zdarzają się reklamacje, szafy nie są akurat przystosowane do przechowywania w nich materiałów mokrych albo chemicz nych to zwykle szafy na ubrania albo dokumenty. ale skoro tak czesto zmieniaja sie tam pracownicy na prdoukcji to mozna sie domyslać, ze wiekszosc nie jest od razu wyszkolona i popelnia duzo błędów. znajoma z firma z poznania zamawiala tam szafy i wszystkie posiadaly wgniecenia, jedna z szaf miala takze zle pryzkrecone drzwi!!! jak w kazdej firmie zdarzaja sie reklamacje

abc

Firma dramat - nie polecam

Jarek M.
@abc 31.08.2016 22:54
Firma dramat - nie polecam

co masz na mysli?

Zigi

Pracuje już jakiś czas i moge polecić. Siano się zgadza w towarzystwie czas miło leci

Magic

Mają nową fabryke w Murowanej Goślinie więc pewnie chca miejscowych do pracy.

szaman

mało... w biurze aktualnie około max 15 osób (włącznie z dyrektorami) - sporo osób się zwolniło albo ich zwolniono

zainterersowany pracą

ile w bakpolu pracuje ludzi

Nick1234

@Julek a o jakie stanowisko pytasz? Co do pracy w biurze - jak wyżej, zdania są podzielone, a więcej jest minusów.

Michał

Ktoś wie, ile mniej więcej zarabia się na produkcji aktualnie? Z tego co mi wiadomo ma powstać oddział od Września w Murowanej Goślinie.

jaro

tak widziałem ostatnio ogłoszenie sam byłem na rozmowie i czekam na odpowiedź

austin

tak byłem na rozmowie wrażenie ok zobaczymy co dalej

deutsche

NIE POLECAM!!!!!!! Firma-żart! nieistotne jakie obowiazki masz wypisane na umowie i tak bedziesz robic milion innych rzeczy aż przestaniesz sie wyrabiac! fima ma zle opinie wsrod osob niemieckojezycznych - najwyrazniej nie zdaja sobie sprawy z tego, ze ludzie "gadają"!!! pewnie dlatego tak trudno im znalezc handlowcow, a opinie tutaj wypisuja dyrektorzy i pracownicy

miodzio

Mi praca odpowiada firma się szybko rozwija zobaczymy co będzie dalej

Mario

pracowałem jakiś czas firma fajna z wszystkimi się dogadać łatwo pozdrowienia z Ostrowa

rnjgejnfjdf

A próbowałaś/próbowałeś chociaż wpisać nazwę firmy w Google?

niemiecki

Jaka to branża ?

niemiecki

To jest praca na pełen etat ?

Nick1234

Nikt się tutaj nie skupia na języku niemieckim, chodziło o irrelewantność sformułowania dot. znajomości języka niemieckiego i połączenia go z faktem, że jest to "w porządku" - co nie miało nic do rzeczy. To jeden z wymogów na tym stanowisku (co nie jest niczym złym), a nie "bonus" ze strony pracownika.

nieznajoma_poznan

a co ma wspólnego "w porzadku" z biegla znajomoscia jezyka niemieckiego, obsluga ms excel i tym podobne?? to sa po prostu wymagania a pozniej obowiazki, w porzadku to bedzie jak zarobki beda dobre za powierzone zadania i prowizje od sprzedazy

Zostaw opinię o Bakpol s.c - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bakpol s.c