Opinie o Bakpol s.c w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bakpol s.c. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bakpol s.c o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bakpol s.c w Poznań

Interesuje mnie kariera na stanowisku Pracownik Biurowy. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie Bakpol s.c?

Janusz
@El Handlo

Jak już wspomniałeś o awansie to jeszcze dopytam czy przy zwiększeniu obowiązków jest też jakaś podwyżka. Rozumiem że według ciebie nie każdy awansowany na to zasługuje ale dostaje też wyższą pensje przy okazji?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Bakpol s.c?

Antoś Nowy wpis

czy na produkcyji nadal nadgodziny należy wybierać w formie przymusowego wolnego, czy szefwostwo w koncu wypłaca kase?

Ulka Nowy wpis

Tyle wywodów o tym, jacy to ludzie pracują w firmie, a żadnych konkretów o zarobkach, socjalu itp. :3 Zauważyłam, że co jakiś czas szukają pracowników biurowych ze znajomością języków typu niemiecki, francuski itd. Ktoś wie, jakie są zarobki w tym przypadku? W zasadzie, jak ktoś napisze, ile ma pracownik produkcji krzeseł, to też mi pokaże skalę, na jaką można się pokusić tutaj.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Bakpol s.c. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 29 marca.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bakpol s.c padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik biurowy ze znajomością jęz. niemieckiego.
Ciekawa

Hej, nie zrozumcie mnie źle, ale skoro tak wszyscy narzekają na pracę, warunki i wszystko, to czemu nikt nic nie powie? Myślicie, że szefostwo by nie zareagowało? Ile aktualnie wynosi stawka podstawowa dla pracownika biurowego? Czy nadal jest taka rotacja? Rozważam pracę mimo wszystko tutaj..

@Ciekawa

haha, tak szefostwo zareguje tym, ze wyrzuci osobe, ktorej sie cos nie podoba i tyle. Tutaj pracuja tylko (usunięte przez administratora) ktorzy, zeby im sie przymilic zrobia i powiedza wszystko i beda donosic na innych pracownikow. Zasada jest taka, im ktos glupszy i bardziej posluzny zarzadowi tym bardziej bedzie holubiony przez wlascicieli. Oni lubia sie otaczac takim ludzmi. Obecnie w biurze zostali wyjatkowo podli, zawistni, falszywi ludzie,dokladnie tacy sami jak wlasciciele. Omijac szerokim lukiem te firme , wlascicieli i pracownikow.Zycie jest zbyt piekne , zeby sie tam meczyc

El Handlo

Kariera to zbyt mocne słowo w przypadku tej firmy.

Natalia
@El Handlo

A co masz na myśli? Kariera to się kojarzy z awansami? Tutaj nie ma?

@Natalia

Jeśli jesteś synem prezesa, to tak, da się

@El Handlo

ja nie jestem a pracując tu chciałabym awansować. co jest potrzebne? dłuższy staż to na pewno a na co jeszcze patrzą, jak tu wyniki weryfikują itp?

@Maja

To może prościej, tu nie awansów. Można za to wylecieć z roboty, dowiadując się ostatniego dnia miesiąca.

Wanda
@El Handlo

Serio nie ma awansów? No a jak robi się wakat na jakimś wyższym stanowisku, to firma zatrudnia kogoś z zewnątrz, zamiast awansować kogoś z firmy?

@Wanda

Nie ma awansów, jest rozdawnictwo obowiązków.

Dariusz
@El Handlo

Wspominałeś że zwalniają z dnia na dzień. Nie ma okresu wypowiedzenia żeby mieć czas na poszukanie sobie czegoś nowego? Często likwidują stanowisko tak bez powodu i wyjaśnienia?

@El Handlo

El Handlo, że Tobie się jeszcze chce tutaj wchodzić i pisać te wszystkie negatywne komentarze. W ostatnim czasie dwie osoby z biura awansowały. Ekipa z biura w dużej mierze jest stała, zmieniają się jedynie handlowcy, ale powiedz mi szczerze gdzie się nie zmieniają? Pora odpuścić, naprawdę… Pozdrawiam

Elżbieta

Jak myślisz, czemu w takim razie ktoś tak negatywnie wypowiada się o firmie? Skoro mija się z prawdą? Firma naprawdę nie daje żadnych powodów do ich pisania? :) A co do tego awansu i rozwoju kariery, po jakim czasie mniej więcej pracownicy awansują? Staż pracy musi być długi?

AS

stali są tylko ci, którzy donoszą do Prezesa na innych pracowników albo włażą w (usunięte przez administratora) Prezesom, tylko ulubieńcy P.P są nietykalni i mogą zrobić wszystko i powiedzieć wszystko na kogokolwiek bez żadnych konsekwencji

Iwona

Jakbym miała aplikować do tej firmy, to właśnie do działu sprzedaży, więc zastanawia mnie dlaczego handlowcy się zmieniają? Co jest tego przyczyną? Wysokie targety do wykonania? Wiesz może jaka jest mniej więcej roczna rotacja w dziale handlowym?

El Handlo

ta... awansowanie na wyższe stanowiska osób, które skoczą w ogień na polecenie "Prezesa" i przytakną w każdym temacie. Już pomijam rozdawnictwo pseudo "kierownik" czy "dyrektor" osobom, które mają krótki staż pracy lub są w wieku 20+ i nawet z tego, co wiem to brak podstawowego licencjatu. Także wcale bym się nie chwalił tymi awansami, bo poza murami firmy, życie szybko zweryfikuje, że te tytuły nic nie znaczą. W firmie w ogóle nie ma szkoleń z umiejętności miękkich oraz twardych, a także aktualizacji wiedzy kadry zarządczej, więc osoby po tych "awansach" nie zrobią nic nowego oprócz dosypywania drewienka do wspomnianego ognia, aby "Panom Prezesom" było cieplutko w nóżki. Na prawdę, polecam zmienić pracę i zobaczyć, że świat jest większy, przyjemniejszy i posiada więcej kolorów.

Janusz

Dziadek Mróz

W poprzednich latach przesadnie oszczędzali na ogrzewaniu, a teraz to już w ogóle pewnie nie grzeją. Jak tam teraz? Kupili chociaż każdemu po (najtańszym) kocyku by nie zamarznąć po wejściu do wychłodzonego biura?

Ziomi z pod okna
@Dziadek Mróz

Wystarczy siedzieć w kurtce, ale wtedy Prezes może powiedzieć, że się wygłupiasz. Pracownik jest "kosztem".

Ryszard lwie serce

Czy w tej firmie dalej rozmawia się z Prezesem jak ze ścianą i słucha anegdot o tym, że w latach 90' wysyłał pocztę gołębiem?

@Ryszard lwie serce

To jest jakieś pytanie stricte tendencyjne czy zawsze jest to pierwsza sprawa, którą weryfikujesz podczas rozglądania się za pracą? w zasadzie do Prezes tutaj wiekowy jest, że są tego typu podejrzenia?

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Bakpol s.c? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 16 listopada

Księgowy

1-3 mc -> 33mc -> na czas nieokreślony

Elżbieta
@Księgowy

A przedłużają umowę raczej każdemu? :P Czy dużo osób odsyłają z kwitkiem po trzech miesiącach?

@Elżbieta

Zdarza się usłyszeć ostatniego dnia miesiąca z końcem okresu zatrudnienia, że jednak nie przedłużają Tobie umowy o pracę.

Artur

To smutne ;( jaki powód oficjalnie ci podali?

@Artur

Najlepsze jest to, że nie mieli żadnego argumentu.

Maja

Jak to nie mieli? :( To powiedzieli wprost, że nie przedłużają i temat urwany? Nie drążyłeś? Bo jednak warto na przyszłość znać powód, co by to po głowie potem nie chodziło. Żałujesz?

Maja

Aha no chyba, że tak. Bo dla niektórych to może pocieszające w takim razie. Co nie zmienia faktu, że chyba to info o braku przedłużenia to raczej nie co wcześniej powinno paść? Raczej nie każdy ma jakąś alternatywę z dnia na dzień w zapasie

Czy pracując w firmie Bakpol s.c można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Maras

Chyba awans zewnętrzny :)

@Maras

Oho, aż tak trudno tu jest? ;) To po ilu miesiącach średnio się udaje?

D jak były pracownik
@Maja

Jaki awans :D? W dziale handlowym zapomnij o tego typu przywilejach, w trakcie 5 lat owocnej pracy można dorobić się co najwyżej przedrostka "starszy/starsza" i to jeszcze chodząc i się dopraszając.

@D jak były pracownik

Poważnie? Nie no wiesz przedrostek ważna sprawa z takim to chleb możesz grubiej masłem smarować bez obawy o wzrost cen przecież. A tak właściwie o jak tu struktura organizacyjna się układa?

D jak były pracownik
@Maja

Smacznego cokolwiek miałaś na myśli.

Julia
@D jak były pracownik

Nie zrozumiałam metafory koleżanki Mai. Czy w dziale handlu są narzucanie jakieś normy?

Projektantka

Bardzo często pojawiają się ogłoszenia na projektantów. Tak duży zespół projektantów czy taka duża rotacja? Pomocy.

Donek
@Projektantka

Zespół malutki, rotacja niesamowita. Odpowiedź nasuwa się sama. Nikt na dłuższą metę nie jest w stanie wytrzymać z nimi. Szkoda zszarganych nerwów.

Hehe
@Projektantka

Zapytajcie byłych projektantów o system kar za pomyłki. Prezes nie inwestuje w ogóle w rozwój firmy, cała produkcja jest oparta na ręcznym przepisywaniu tabelek w excelu, a jak jest błąd to projektanci za karę mają bezpłatne nadgodziny w zależności od tego jak wykalkulowane zostaną rzekome straty.

Szczęśliwy
@Projektantka

Warto nadmienić, że takie kary obowiązywały do momentu spełnienia swojej roli wychowawczej i do osiągnięcia satysfakcji przez pokrzywdzonego.

Tonny Soprano
@Donek

Potwierdam jako byly pracownik, nikt normalny nie jest w stanie wytrzymac, bo sami nie wiedza czego chca.

Tak
@Donek

Potwierdzam

Artur
@Tak

Powiesz coś o tych karach? Ile wynoszą i za co są dawane?

Pozdr Bakpolowe Ludki
@Artur

Kiedyś tam pracowałem, z tego co kojarzę to były tabelki excelowskie, które potrafiły się nie wydrukować w całości na hali produkcyjnej. Wtedy następuje dochodzenie kto zawinił i następuje karanie w postaci dodatkowych darmowych godzin (myślę, że to sprzeczne z kodeksem pracy). To i tak nic przy tym, gdy następuje kontrola jakości i coś co nie powinno trafić nawet do outletu, trafia do klienta jako nowy i w pełni funkcjonalny produkt, a reklamacja jest nieuznawana bo klient podpisał WZ. Fajnie się to sprawdza, gdy ktoś dostaje 30 mebli a kierowca mówi, że nie będzie czekał aż wszystkie zostaną rozpakowane i sprawdzone. Monty Python brałby inspirację z tej firmy.

Kiler

(usunięte przez administratora) w ogłoszeniu podają 3.5-4.2, na rozmowe proponują 3.2brutto dla osób z doświadczeniem teraz wiem dlaczego ogłoszenie i baner wisi już kilka miesięcy,do tego jakieś chore rozliczanie nadgodzin...w sezonie robisz po 10h a w lutym Ci za nie zapłacą lub dostaniesz wolne!!!! Czyli nie wiesz za ile robisz i po co robisz. Omijać i lekceważyć jak oni!!!

@Kiler

Praktyka w tej firmie znana nie od dziś.

Daniel
@Kiler

Dlaczego nie zawiadomisz inspekcji pracy i urzędu skarbowego ? Na pewno nie odprowadzają podatku ani składek do ZUS. Z tego jasno wynika że naruszają przepisy KP. oraz mają u siebie nierzetelnie prowadzona księgę rachunkowa (US). Jak im dowalą kary na pewno poskutkuje. Pracownicy zyskają a zarząd się opanuje ! Wykorzystują to że pracownicy narzekają a nic z tym nie robią.(usunięte przez administratora)

Byłem i nie polecam

Przestrzegam przed nimi. Można stracić tylko zdrowie, zarówno psychiczne jak i fizyczne. Takiej pracy nie życzyłbym największemu wrogowi. Nieustanny (usunięte przez administratora) na każdym kroku.

Daniel
@Byłem i nie polecam

Dokładnie - potwierdzam. Wykonywałem zlecenie przy wykańczaniu dwupoziomowego apartamentu Prezesa (L) w Świnoujściu. Facet potrafił przyjechać na dwa - trzy dni do Świnoujścia tylko po to aby w godzinach mojej pracy siedzieć na schodach i patrzeć mi na ręce. Może chciał się czegoś na starość nauczyć ? Nie wiem - ale pod presją bardzo źle się pracuje. Dodam nawiązując do innej opinii że do dzisiaj jest mi winien pieniądze za pracę, a jak się o nie upominałem - napuścił na mnie Policję... Uważajcie na tą firme

Henio

I jak tam, chodzicie już w kożuszkach ?

Irrtum

Jak wygląda praca w dziale eksportu? Jaka panuje atmosfera? Czy szanują pracownika?

Jasiu
@Irrtum

Pracownik nie jest szanowany niezależnie od działu czy też zajmowanego stanowiska.

@Irrtum

Prezesura nie widzi człowieka w pracowniku. Tak krótko i na temat.

Ile jest zmian w Bakpol s.c?

Miki

trzy zmiany

Zmian pracowników, czy zmian godzinowych? Podpowiem tych pierwszych jest więcej.

Czy Bakpol s.c zapewnia kartę multisportu?

taa... jak sam za nią zapłacisz

mikołaj

Czy na święta znowu prezesi dali puste koperty?

A dostaliście coś na święta w zeszłym roku?

Skrzat

Wesołych Świąt, zdrowia, radości ! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bakpol s.c - Poznań

• Jak się pracuje w Bakpol s.c?

Zobacz opinie na temat firmy Bakpol s.c tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bakpol s.c?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bakpol s.c