Opinie o Bakpol s.c w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bakpol s.c. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bakpol s.c o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bakpol s.c w Poznań

Pracownik jest doceniany? Jaka jest relacja handlowiec-szef? Jakie zarobki netto? Jak wygląda kwestia premii??

Stary
@Nowy

Pracownik jest doceniany? - zapomnij, będą mieli kapry to Ciebie zwolnią, pracownika zawsze można wymienić, lepiej szukaj czegoś gdzie się rozwiniesz Jaka jest relacja handlowiec-szef? - xD tutaj można książkę napisać, ogólnie nigdy nie masz racji i możesz być rypany za to, że twierdzisz iż 2+2=4 Jakie zarobki netto? - takie jak wszędzie Jak wygląda kwestia premii?? niby jest ale potrącą Ci ją gdy będą mieli taki kaprys, albo stwierdzą że mimo wyliczeń dadzą Ci mniej bo tak :D

Stary
@Nowy

Opinie o firmie są pozytywne, ogłoszenie jest na pracuj i olx. Pracownik produkcji.

info

Tak, są jakieś ogłoszenia widziałem na pracuj.

Praca
@info

Tak, jest ogłoszenie na gratce i olx.

Bernardo

Witam. Czy ktoś może być szczery w 100% inapisać: Ile zarabia się w BakPol na produkcji? Jeżeli są jakieś miesiące premiowane to które? Liczę na szczegółową odpowiedź. Pozdrawiam

Pracownik prod.
@Bernardo

Na żadne premie nie ma co liczyć. 3000zl to fikcja dostaniesz 20zl i tyle na lakierni 23zl

Produkcja

Tak, jest obecnie ogłoszenie. Zarobki cały rok tak samo. O szczegóły najlepiej zadzwonić.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bakpol s.c padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik biurowy ze znajomością jęz. niemieckiego.
Mariusz

Tesz widzialem jakies ogloszenie jest.

Mariusz

no tak jak cos szukasz to saa wolne

Mariusz

wyslalem cv szukam roboty teraz jest slabo cos znalexc dobrze byłoby cos na miejscu żeby nie jezdzic daleko czekam na odpowiedz (usunięte przez administratora)

wtopd14
@Mariusz

i co dostałeś się tam ??

Odpowiedź

Tak, nagrody związane z wartością sprzedaży oraz inne uznaniowe.

istnieje coś takiego jak nagroda/premia uznaniowa

Antonina

pewnie na podstawie obserwacji !!!!

Interessierter

Specjalista/Manager ds. sprzedaży z językiem niemieckim -Jakie zarobki? -Jaka atmosfera? -Jaki tryb pracy (8h max albo 8h max + duzo nadgodzin) Jak to wzystko anno IV.2020 wyglada? pozdro

Propsujesz pracę w Bakpol? Czy co masz na myśli? Poza tym zgadzam się, hejt to nie opinia!

Kundelschlus

W związku z prośbą pana Bogusława Lindy o pozostawienie merytorycznych opinii na temat pracodawcy chciałem takową zostawić. Składową mojej opinii jest wiele sytuacji które spotkało mnie podczas rozwojowej Pracy XD w dziale handlowym firmy Bakpol punkt 1 firma bakpol nie posiada żadnej strategii sprzedaży co do podzielenia rynku Europy Zachodniej. Z uwagi na to iż klient na przykład niemieckojęzyczny jest klientem bardzo wymagającym i bardzo szczegółowym potrzebne są wyceny na podstawie rysunków technicznych przesłanych przez klienta. Po przesłaniu rysunków do prezesa który zajmuje się wycenami zauważyłem pewną niejasność pomiędzy rysunkiem technicznym a otrzymaną wyceną. pytając dlaczego szafa nie została wyceniona w identyczny sposób jak na rysunku technicznym otrzymałem odpowiedź mi nie jest potrzebny rysunek techniczny jak klient chce coś od nas kupić to kupi takie jak my mamy .Był to jeden z przetargów na rynek niemiecki. sytuacja numer 2 jeżeli cenicie sobie wasze imię i dobre wychowanie nie radzę zapraszać jednego z prezesów na spotkanie ponieważ spóźnia się nie mówi W żadnym języku obcym co skutkuje niezręczna sytuacją na spotkaniu z klientem dodatkowo starając się być miły na spotkaniu giba się w przód i w tył próbując pokazać klientowi jak bardzo mój jest miło że przyjechał sytuacja numer 3 Jeżeli chcecie się rozkoszować kawą w pracy niestety ale musicie zrobić na nią zrzutkę sytuacja numer 4 jeżeli lubicie zimne powietrze to bardzo polecam pracę w firmie bakpol ponieważ zimą rano w szczególności po weekendzie temperatura w biurze nie osiąga więcej niż 10 do 12 stopni i tak do godziny 12 -13 aż budynek się znowu nagrzeje Współpracownicy w firmie bakpol w szczególności w dziale polskim są bardzo miłymi osobami natomiast niektóre osoby z działu eksportowego nie grzeszą zbyt wysoką inteligencją ostatnia szósta sytuacja Jeżeli chcecie jeździć Na delegację to polecam nauczyć się sposobu teleportacji od pana prezesa ponieważ według pana prezesa spotkanie handlowe trwa nie więcej niż 30 minut i na odcinku 100 km powinniśmy zrobić uwaga Cytuję około 20-25 spotkań w ciągu dnia chciałem jeszcze dodać jedną rzecz że delegacja do Niemiec dla firmy bakpol kończą się maksymalnie 10 km za Frankfurtem nad Odrą wszystkie dalsze delegację są niestety odrzucane z powodów aby nie być kosztem. Jedyne czego można pogratulować całej firmie bakpol to ludzie naprawdę ciężko pracujący z działu polskiego czego nie zauważa nikt z prezesów jak i dyrektora produkcji który zawsze służył Dobrą Radą i wiele próbował pomóc w dziale handlowym co rzadko się zdarza ponieważ w firmach produkcyjnych dział handlowy z udziałem produkcyjnym nie zawsze dobrze ze sobą żyją Także Jeżeli miałbym polecić pracę w polu Powiem w ten sposób Jeżeli zastanawiacie się czy zmienić pracę polecam wziąć urlop przyjść na dwa tygodnie do bakpolu i po tych dwóch tygodniach docenicie jak fajnie jest u was w pracy i ile to przywilei macie w swojej pracy której jeszcze tak niedawno tak bardzo nie lubiliście

delegacje

praca raczej z telefonem i komputerem a nie w delegacji

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Bakpol s.c. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Dział handlowy

Brak jakiejkolwiek możliwości rozwoju, prezes potrafi Ci powiedzieć że jesteś "kosztem" dla firmy, nawet na delegacje nie można wyjechać, bo na każdym kroku prezes widzi tylko straty

Zysk
@Dział handlowy

Czasami trasa na wiele kilometrów przy zaledwie kilku klientach jest nierentowna i wtedy jest się KOSZTEM

Święty Mikołaj

Korzystając z okazji życzę Wesołych Świąt i szczęścia w Nowym Roku.

Berti

Widzę, że oferta na stanowisko związane ze sprzedażą do Niemiec przewija się od kilku miesięcy. Czy wynika to z rotacji czy dział się tak szybko rozrasta? Czy proponowana pensja to podstawa czy wymyślona przez pracodawcę możliwa pensja do osiągnięcia? Czy wyjazdy służbowe też mają miejsce? Ktoś pisał o "przyciśnięciu od początku": jak można to rozumieć?

@Berti

Rotacja! Nie rozwiniesz się tu!

Moim zdaniem nie warto! Pracujesz w biurze, robisz wszystko i nikt z prezesów Cię nie docenia! Totalny Chaos w dokumentacji, reklamację w 99%kazda odrzucona bo prezes tak chce... Nie liczy się z klientem jak i pracownikiem! Nie szanują pracowników! Brak możliwości rozwoju! w biurze 13 stopni w poniedziałki rano... Po co nagrzać, żeby pracownik nie chorował:/ brak obiecanych prowizji/nagród pomimo ustaleń-zawsze znajdzie się powód żeby wycofać obiecane słowo! Kończysz pracę - nie dostajesz prowizji!! Taka jest prawda, jedyny i największy plus Ekipa! Pozdro dla Was

Czy w Bakpol s.c są szkolenia zewnętrzne?

Ii

Nie ma

Olex

Firma sama wypisuje sobie pozytywne recenzje tutaj, ale niestety praca w biurze i jako handlowiec nie jest fajna. Obiecują gruszki na wierzbie, a potem dużo osób odchodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Bakpol s.c - Poznań

• Jak się pracuje w Bakpol s.c?

Zobacz opinie na temat firmy Bakpol s.c tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bakpol s.c?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bakpol s.c