Opinie o Bakpol s.c w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bakpol s.c. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bakpol s.c o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bakpol s.c w Poznań

magic

firma fajna szefowie na luzie płacą całkiem całkiem

Radziu

jak dla mnie spoczko polecam

Hej wszystkim, wpłynęła oferta pracy na stanowisku Projektant. Może ktoś ma jakieś doświadczenia pracy w biurze w tej firmie. Proszę o opinie. Z góry wielkie dzięki!!! Pozdrawiam

kolejna
@Nowy

jest cudowny dyrektor, który nie pozwala się nudzić i całkiem fajna ekipa młodych zgranych ludzi, warto!

Bolo

Firma ma świetna opinię więc z pewnością będzie zadowolenie z pracy!

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bakpol s.c padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik biurowy ze znajomością jęz. niemieckiego.
Mistrz

Początek pracy wygląda obiecująco. Wynagrodzenie i premie zgodnie z tym co obiecali. Dam znać za jakiś czas jak oceniam dalej.

szymi

Wrażenie po rozmowie całkiem całkiem. Czekam jeszcze na odpowiedź.

Miko12

pracuje wiele lat i jest spoko polecam

Pi

Hej wszystkim ostrzegam przed zatrudnieniem się w tej Firmie w której oferują warunki płacy i tak nie wywiązują się z danego słowa NIE POLECAM tej firmy! Warunki w tej firmie są skandaliczne brak jakich kolwiek narzędzi brak kombinezonow ochronnych przed malowaniem trujące opary rozchodzace się po hali! Oferują w ofercie 3000 a dostaje się o wiele mniej bez premi a jak zwróci się uwagę o co kolwiek to na drugi dzień dostaje się wypowiedzenie, bez okresu wypowiedzenia w trybie natychmiastowym!! Pracowników traktują jak jakiegoś robola! Nie polecam na 200% tej pseudo firmy która nie wywiązuje się z umowy!

Alicja

@Arek a co dokładnie Cię interesuje? Jak wygląda kwestia dodatkowych benefitów w Bakpol , np. karty na siłownie albo dofinansowań na różne kursy, czy też kwestia atmosfery, zarobków? Może ktoś z pozostałych użytkowników mógłby coś powiedzieć na ten temat?

PATRYK 123
@Alicja

Witam. Alicja. poruszylas dobre pytania odnosnie benefitow jak one wygladaja w Bakpol. Jakies premie na swieta dofinansowanie wakacji ? Odnioslem wrazenie ze posiadacie karty multisport czy to prawda jak wyglada atmosfera w pracy , na jakim poziomie sa zarobki dla nowych osob podejmujacych prace w bakpol

Michalina

Czy firma przyjmuje także kobiety?

Arek

Szkoda, że tak rzadko piszecie. Chciałbym tu pracować dlatego dopytuję.

Norbert

Jaką macie atmosferę? Czy jakieś nowe oferty są w firmie?

I'm not a robot

Najlepiej podejść i zapytać osobiście.

Bakpol

Rekrutacja jest otwarta na dział niemiecki oraz osoby odpowiedzialnej za przetargi międzynarodowe.

Alicja

@Wiktor, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Bakpol. Zdecydowałeś się aplikować do firmy, pomimo braku odpowiedzi na Twoje pytania na forum? @anonymous, rozumiem, że jesteś zainteresowana pracą. Udało Ci się już podjąć zatrudnienie w tej firmie, czy jednak nie próbowałaś aplikować? Na stronie internetowej firmy widziałam wiele aktualnych ofert pracy - zainteresowanych odsyłam tutaj: http://bakpol.pl/informacja/16-kariera Co sądzicie o tych ofertach? Polecacie aplikować na którąś z nich?

Wiktor

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie? Może więcej wskazówek?

Obecnie poszukujemy do działu handlowego na Niemcy. Jeśli ktoś chce przyjść i jedynie odbębnić 8h to nie ma po co papierów składać. Jeśli ktoś przyjdzie nastawiony na sprzedaż i już na samym początku dobrze przyciśnie to zarobki pozwolą na zakup wszystkiego czego dusza zapragnie i jeszcze więcej.

Czy są mile widziane kobiety?

Babe

firma nie jest skąpa faktycznie dają zarobić

Nic się tam po latach nie zmieniło, każdy sobie rzepkę skrobie, nic dziwnego, że tyle fajnych i ogarniętych osób odeszło samo. Jedyną osobą mającą głowę na karku jest Prezes senior, ale najważniejszych decyzji i tak nie podejmuje, stąd ciągłe irracjonalne decyzje dotyczące biura i robienie wszystkiego na "halo". NIE POLECAM!!!

godziny pracy

Na produkcji jest na trzy zmiany. W biurze w godzinach 8-16.

Zostaw merytoryczną opinię o Bakpol s.c - Poznań

• Jak się pracuje w Bakpol s.c?

Zobacz opinie na temat firmy Bakpol s.c tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bakpol s.c?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bakpol s.c