Opinie o Bakpol s.c w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bakpol s.c. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bakpol s.c o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bakpol s.c w Poznań

Alicja

@enedue widzę, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Bakpol s.c Czy powiesz coś o warunkach pracy? W jakich godzinach pracujesz? Czy można liczyć na jakieś benefity? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

enedue

Ja pracuję i polecam. Z wszytkimi działami można się dobrze dogadać, kierownictwo wraz z Prezesami konkretne.

Alicja

@Kilo czy długo pracujesz w Bakpol s.c? Czy jesteś zadowolony z pracy w tek firmie? Co powiesz o warunkach pracy? Czy polecasz pracę w firmie?

Kilo

Na bonusach od obrotu mozna zyskac duzo wyzsze wyplaty. Zalezy ile zamowien wejdzie w miesiacu.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bakpol s.c padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik biurowy ze znajomością jęz. niemieckiego.
info

znalazłem taki email do składania cv : anna.jankowska@heritus.pl

Alicja

@Gastro z czego jesteś najbardziej zadowolony z pracy w Bakpol s.c? Jak długo pracujesz w firmie? Obecnie poszukują na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży. W ofercie napisali, że zapewniają długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, dobre warunki finansowe – podstawa 3000-3500 zł netto – do indywidualnej negocjacji, premie uznaniowe i bonusy na podstawie uzyskanego obrotu. Kto składa cv?

Gastro

Widzę że jest dużo nowych wypowiedzi. Moim zdaniem praca bardzo sympatyczna i zarobki na poziomie. Szefostwo to starszy Pan i młodszy z brzuszkiem. Bez zastrzeżeń i z szacunkiem każdy dla każdego.

witolo

to niejest tajemnica 1400 premi

andrew

karzdy zgarnia co zalsuguje wiem bo dostalem

witolo

polecam zarobki sa dobre praca mija szybko mozna nadgodziny i premie robic

frankolo
@witolo

HEHE, Witolo - a skąd to wiesz, ile premii ostatnio zgarnąłeś?

nowik

moze nie zawsze kazdy jest usmiechniety jak na amerykanskim filmie i nie pracuja same modelki ale za to na magazynie dostalem na starcie 3400 zl

Alicja

@krytykakonstruktywna piszesz o tym, że w firmie panuje brak profesjonalizmu, zrozumienia oraz szacunku dla innych. Co przez to rozumiesz? Czy masz tu na myśli jakąś konkretną sytuację, gdzie pracodawca wykazał się którąś z powyższych cech?

krytykakonstruktywna

Firma, która wyznaje najważniejszą idee.. brak profesjonalizmu, zrozumienia i szacunku dla innych. Nawet własne słowo - nie ma dla nich znaczenia. Organizacja na zasadzie dzieci z piaskownicy. . . każdy sobie w swoim kącie babki robi.. przepływ informacji (dno). Ludzie może i rzetelni tam pracują( zwykły Kowalski) ale GÓRA ( nie ma pojęciu o zarządzaniu zespołem - czego serdecznie współczuje) bo się na tym przejadą, prędzej niż myślą.. Tak to jest jak liczy się duża kasa bo trzeba kredyty swoje pospłacać.

Alicja

@zainteresowany, uważam, że niektórym atmosfera podpasuje, innym niestety nie. Zależy od człowieka i jego podejścia :)

woland

Niezdrowa atmosfera to niestety fakt. Myślę, że to praca na chwilę, bo prędzej czy później i tak coraz mniej chce się tam pracować.

zainteresowany

myślę o wysłaniu CV do nich , ale znajomy który tam pracował mówił że szefostwo ( właściciele ) dziwne, pracy się nie boję ale niezdrowa atmosfera też mnie nie interesuje, czy ktoś wie jak jest ?

tommmi

Wiecie może jak wygląda praca jako Pracownik produkcyjny?

Igi

w Murowanej budują nową fabrykę budowa trwa od maja i już jest prawie zakończona

gffdsf
@Igi

Bardzo fajnie, tylko że to nie jest opinia, a "reklama" napisana przez pracownika. Chciałbym dodać, że jasne, firma się rozwija - przestrzennie, ale na pewno nie chce jej się budować zgranego, stabilnego zespołu pracowników.

Ona

Nie ma więcej oddziałów. MIAŁA dwa, teraz jest tylko w Koziegłowach i przeprowadza się od roku do Murowanej, może do końca roku się uda.

dzika

kiedyś mieli oddział w poznaniu, teraz tylko w koziegłowach, jeszcze w poznaniu było super, dużo ludzi pracowalo i przyjemne atmosfera, dopoki nie awansowali przypadkowych ludzi i nie poszly zwolnienia (albo odejscia pracownikow), nie mogli dlugo znalesc pracownikow i trwa to do dzisiaj. pracowałam w oddziale w poznaniu dosc krótko i to wystarczyło, żeby dowiedzieć się, jak jest zle!!! mam znajomych, ktorzy szukaja pracy i niestety nie byłam im w stanie polecić tego pracodawcy. Jedyny plus to ludzie i zgrana ekipa - BYŁA! raczej nie radzę iść tam pracować osobą, które lubią mieć jasno określone obowiązki, bo po czasie i tak dostaniecie to, czego nie bylo na pismie, a nagrody i premie będą krążyć po koordynatorach i dyrektorach - typowa praktyka, od której ta firma się nie uchyla

Zostaw merytoryczną opinię o Bakpol s.c - Poznań

• Jak się pracuje w Bakpol s.c?

Zobacz opinie na temat firmy Bakpol s.c tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bakpol s.c?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bakpol s.c