Opinie o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. w Mielec

nie. nie jestem wstanie. i co. to zakoncz watek

Alicja

@Tomek Wypowiadając się na forum publicznym raczej unikaj używania niestosownego słownictwa. Warunki pracy w Kirchhoff Automotive Polska z Twojej perspektywy wyglądają bardzo niepokojąco i mogą zagrażać zdrowiu pracowników. Rozmawiałeś o tym z Dyrekcją firmy - jak oni to rozpatrują? Dobrze byłoby, jakbyś dodał coś jeszcze o tym, jak wygląda tam sama praca.

Tmek
@Alicja

Kim ty jestes alicja ze wszystkich pouczasz na tym forum

Nie jeden stracił zdrowie w tej firmie i straci mega (usunięte przez administratora) opary zgrzewalnicze ocynk bardzo szkodliwy-pyły pole magnetyczne oleje na blachach chemia która przenika przez skórę hałas i kręgosłup razem z psychiką zniszczony na wejściu! Zastraszanie znęcanie szczególnie na ludziach którzy nie mają znajomości wielcy psełdo majstrzy i ustawiacze amatorzy chcą zabłysnąć i się wywyszyść na takich ludziach. Jedna z najgorszych firm na strefie w traktowaniu ludzi z mega smrodem na czele .

Alicja

@Antysyf Rozumiem, że musisz mieć jakiś żal wobec pracodawcy, jakim jest Kirchhoff Automotive Polska. Pamiętaj jednak o kulturze słowa na forum, o której mówi regulamin Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam Cię do tego, abyś w sposób kulturalny podzielił się z nami swoją opinią na temat warunków pracy w tym miejscu. @Jarko Szanuję Twój sposób widzenia. Jak długi masz staż pracy w tej firmie?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Jarko

Baby po 50lat wygryzły młodych chłopaków i rządzą sobie wszystkimi jak chcą śmieszna firma oczywiście te ich kobitki tylko po znajomości żony albo nie wiadomo co ! Porażka totalna ! Omijać szerokim łukiem ten obuz.

Alicja

@anonymous @Magda To co piszecie na temat warunków pracy w firmie Kirchhoff Automotive Polska jest bardzo niepokojące. Moglibyście jednak nam trochę wyjaśnić, dlaczego właściwie pracując w tym miejscu można stracić zdrowie? Wasze poprzednie wpisy nie do końca to mówią, a myślę, że użytkownicy forum chętnie by się tego dowiedzieli. @Hilop Jaka może być główna przyczyna zwolnień, o których nadmieniasz?

Pedro

Trudno rozmawiać z ludźmi na hali, pozostaje internet i takie właśnie forum.

Taki jaki
@Pedro

Trudno rozmawiać ? To atmosfera fajna

Jedna z najgorszych firm na strefie pracowałem w tej niby firmie i prawie straciłem zdrowie liczą się znajomości i to większe jak z kierownikiem bo ten tylko obiecuje , a w końcu to niemiecka firma wykorzystać nas myślą że to dalej 39 rok.

Hilop

Zwolnienua na tloczni. Cos grubszego? Ktos coś wie?

Taki jaki
@Hilop

Ludzi pytaj się na hali a nie szukaj odpowiedzi w necie

Arek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Magda

Patologia mega syfialnia ! Ostatnie miejsce w którym można pracować nawet nie pchajcie się tam bo ja popełniłam ten błąd .

Agnieszka

Pracowałem i większego cyrku nie widziałem po znajomości takich pociotów i norm nie zobaczycie nigdzie coś niesamowitego wszystko po znajomości nawet podwyżki wszyscy uciekają z tamtąd kto może nie szanują pracowników tylko traktują jak śmiecia

Luki
@Agnieszka

Ile pracowałeś u na jakich maszynach? Tak z ciekawości.

Szarak

Firma mega pociotki tylko znajomości nawet się tam nie pchajcie ludzie zwykłe szaraki są traktowani jak śmiecie a pociotki mogą co chcą mega obuz pracy .Normy pozawyrzane na zgrzwwalini szkodliwe opary metali i pole magnetyczne smród niesamowity !Bóle glowy zawroty głowy bóle brzucha nękanie zastraszanie .Firma się stacza na dno .

Kokomania
@Szarak

Bez przesady. To, że pociotek czyli np. rodzina majstra trafia na najlepsze maszyny. Chce sobotę to ma nie to nie to normalne i zawsze wszedzie tak będzie. Natomiast jesli komuś chce sie robić to będzie robił i nie jest tak źle. Gdzie zarobisz w Mielcu 2,5tys na reke praktycznie po technikum i bez żadnego doświadczenia za prace fizyczna?

@Kokomania

pociotki mogą wszystko reszta szaraków to śmiecie

@Kokomania

2500zl pociotku to zarobisz w co drugiej firmie i normalnie wyjdziesz z pracy Ty wyzyskiwaczu z rodziny Kirchhoffa

Kuli
@Szarak

Ciekawe w ktorych

Alicja

@Luki, a czy praca na tej maszynie to trudne lub odpowiedzialne zajęcie? Czy wymaga to pewnych predyspozycji? Osoba bez doświadczenia ma szansę zostać dobrym pracownikiem na tym stanowisku? Czy w firmie są przerwy i pomieszczenia socjalne dla pracowników? Warto o tym porozmawiać, ponieważ wielu kandydatów poszukuje właśnie takich informacji o firmie Kirchhoff Automotive Polska.

cfeccf
@Alicja

Z Mielca ucieka kto może, pracuje już co 3 ukrainiec Jak się idzie po Mielcu to młodzieży prawie nie ma. studiują albo wyjechali

@Alicja

Alicja nawet nie myśl o tej firmie i nie pchaj się tam prosta robota normy kosmiczne szkodliwe opary zgrzewalnicze pole magnetyczne ludzie bez znajomosci to śmiecie firma rodzinna oni mogą wszystko awansiki tylko po znajomości bez wykształcenia potem sobie robią szkoły możesz mieć studia ale u nich bez znajomosci możesz robić na myjaku garów jak w Angli

@Alicja

Alicja to prosta robota do trumny opary zgrzewalnicze pole magnetyczne norym z kosmosu celowo zawyrzane ludzie bez znajomosci to śmiecie awansiki tylko po znajomości pierw się awansują potem sobie robią szkoły A Ty po studiach u nich możesz robić na myjaku garów jak w Angli nawet się tam nie pchaj

@Alicja

To masakryczny (usunięte przez administratora) norma norma mało mało norma nawet się tam nie pchaj

Jarek
@Alicja

To bardzo prosta praca do trumny Alicjo przyjmij się A zobaczysz bo opisać się tego nie da !

Magda

To wszystko prawda co piszą o tej firmie pracowałam tak tragedia nie do opisania dziewczyny nawet tam nie idzie do tego smrodu zdrowie zepsujecie !

on

Bez plecow niewaz sie zateudniac bo bedziesz traktowany jak fekalia niby strajki niby postanowienia ze 8h nadliczbowych ta ta 8 na tyg gratis 8 sobota powiedz nie to zgnoja cie jak szmate wiem bo robie 8 lat a mam mniej niz isoba z ulicy na wyplate a trzya mnie tylko umowa na stale a jako doswiadczony pracownik dostajw najgorsze (usunięte przez administratora) taka firma wyzysk byl i jest

Kokomania
@on

Postanowieniem strajku bylo to, że maksymalnie 2 dwunastki w tygodniu i platne soboty i 100% i tak jest. Nie ma mozliwosci bys miał mniej niz nowy.

Antek
@Kokomania

Mega (usunięte przez administratora) banda pociotków

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Szarak

Człowieku zabiją cię tam w tym kołchozie

Alicja

@ewa, czy na pewno kierowałaś swoją odpowiedź do użytkownika @Areczek? Użytkownik ten napisał o pozytywnej atmosferze, miał zastrzeżenia, co do zmiany maszyn. Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Czy pracownicy przed podjęciem pracy przechodzą szkolenia z obsługi maszyn? To może być ważna informacja dla innych.

Luksi
@Alicja

Tak są szkolenia szczegółowe. Jest specjalne stanowisko do nauki obslugi maszyn. Ogólnie nowy pracownik nie ma się co bać. Wszystkiego się dowie i wrazie czego każdy pomoże.

@Luksi

Jechać normę A nie szkolenie

Alicja

@cfeccf, rozumiem, że dostrzegasz jakiś związek sytuacji w mieście z firmą Kirchhoff Automotive Polska? Czy według Ciebie istnieje rozwiązanie pozwalające zatrzymać wartościowe osoby na miejscu? Czy Twoim zdaniem będzie coraz trudniej o dobrych pracowników? Czy nadal pracujesz w firmie Kirchhoff Automotive Polska?

Antek
@Alicja

Wszyscy się zwalniają z tego Kołchoz

Alicja

@Luksi, jak długo trwa takie szkolenie i czy kończy się ono wewnętrznym egzaminem? Czy pracownik za czas szkolenia otrzymuje pełne wynagrodzenie? Czy po szkoleniu zostaje się już delegowanym na samodzielne stanowisku, czy przez jakiś czas pracuje się jeszcze pod okiem doświadczonego pracownika? Te informacje mogą być istotne dla kandydatów do firmy Kirchhoff Automotive Polska.

Luki
@Alicja

3dni cale szkolenie. Normalnie platne. Potem 2-3 dni trafiasz na maszyne razem z doświadczonym pracownikiem. Później już sam, ale jest ustawiacz, który opiekuje się calym obszarem.

Zostaw merytoryczną opinię o Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.?

Kirchhoff Automotive Polska Sp. z o.o.