Opinie o Markpol w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Markpol. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Markpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markpol w Mielec

Dana Nowy wpis

Kupiłam bilety w firmie markpol przez internet. 2 tygodnie przed wyjazdem napisałam rezygnacjie i prośbę o zwrot pieniędzy. Niestety zwracają 50 procent. Firma nic nie ucierpiała a (usunięte przez administratora) 50 procent. Warto się zastanowić zanim wybierzemy się z nimi w drogę. Pani twierdzi bo benzyna droga i dlatego. Przecież jeszcze nie jechałam. Kradzież w bialy dzień.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Markpol?

Grodzisk Nowy wpis

Najgorsza firma przewozowa. Zapewniają duże pieniądze. A jeśli kierowca zachoruje to obcinają cała wypłatę . Autobusy w kiepskim stanie. Radzę zastanowić się wszystkim którzy chcą tam pracować. Pracownik nie może chorować .

Qwerty

Beznadzieja, autobus nie przyjechał. Kobieta w infolinii próbuje robić ze mnie idiote, wciska kit i kłamie w żywe oczy. Nie polecam, dramat, brak rzetelności, grubianstwo, chamstwo i nie wywiązywanie się z obowiązkow

@Qwerty

Piszesz infolinię to jak w żywe oczy ????????????

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Markpol. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Zanderek

Firma jak firma ale u kierowców brak kultury. Do pasażerów należy odnosić się z szacunkiem a nie pokazywać swoją wyższość bo gdyby nie pasażerowie tofirma by już nie istniała.

po drugiej stronie
@Zanderek

nie wiem jak w waszym regionie ludzie sie zachowuja ale tam gdzie mieszkam pasazerowie tez nie sa swieci. Potrafia np zrobic awanture ze zegarek w autobusie pokazuje inna godzine niz na zegarku na reku. Albo jeszcze jeden absurdalny przyklad, wszedzie sa naklejki ze bilety za odliczona naleznoscia a wplywaja skargi ze kierowca nie ma wydac albo przystanki na zadanie, podnosi sie z krzesla jak sie juz przejezdza obok przystanku i biegnie do guzika a pozniej awantura ze sie nie zatrzymal - akurat ten przyklad mysle ze wszedzie jest podobnie. Pasazerowie tez nie sa bez winy, zapomnieli juz jak wszedzie jezdzily Lejcze i Ikarusy i trzeba bylo wspinac sie po schodach a dzis wszyscy sa rozszczeniowi, bo za daleko od kraweznika (a moze inaczej sie nie da, bo wyjezdzajac urwaloby sie lusterko o slupek przystankowy lub latarnie?)

Ada

Ile zarabia się pracując tutaj na infolinii autobusowej? Są jakieś dodatkowe premie?

Natalia

Wnioskuję, że wypowiadasz się jako pasażer podróżujący autobusami firmy Markpol. Gowork.pl to forum, którego głównym cele jest dzielenie się opinią na temat pracy w danej firmie, nie o jakości świadczonych usług. Dlatego zachęcam wszystkich pracowników firmy Markpol to podzielenia się na forum swoją opinią na temat warunków zatrudnienia. Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Jaka panuje atmosfera w firmie?

Franek

Bardzo dobra firma to i negatywnych opinii nie ma więc nie ma czego usuwać.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób obszerny o firmie Markpol? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

potencjalny pracownik

Panie administratorze, jeżeli jest taka możliwość to proszę o usuwanie komentarzy niezadowolonych klientów na temat firmy. Tego rodzaju informacje są zbędne, a wręcz przeszkadzają w poznaniu relacji pracowników, gdyż przy większej liczbie opinii trudniej wyłapać najbardziej rzeczowe.

Firma Markpol jest niekompetentna. Kierwcy sa niegrzeczni I ordynarni. Brak kultury osobistej. To byl pierwszy I ostatni raz kiedy skorzystalam z ich uslug. Wstyd

Ewelina

@anonymous Możesz napisać z jakiego konkretnie powodu polecasz pracę w firmie Markpol? Każda opinia powinna być rzeczowa i konkretna, dlatego o te konkrety chciałabym Cię prosić. Będę wdzięczna za więcej informacji.

Polecam

Ewelina

@Lara ale jak rozumiem - sama też zgłaszałaś tę sprawę? Pytam, bo czasami funkcjonuje ogólne przeświadczenie o braku wpływu na pewne rzeczy, a wystarczy wykonać jeden krok. To również ważna informacja dla osób, które rozważają aplikację na stanowisko kierowcy.

Ewelina

Od jakiegoś czasu pojawia się na forum wątek bezczelności kierowców @tyu, czy zgłaszaliście kiedykolwiek taką sprawę do samego zarządu, może trzeba uświadomić górze, że nie wszystko działa dobrze? @Witek na stronie ogłoszeń brak, ale zawsze warto po prostu wysłać cv na stronę.

Lara
@Ewelina

Zgłaszanie nic nie pomaga, wszyscy mają to gdzieś..

Witek

Czy Markpol potrzebuje kierowców? Jaka atmosfera?

tyu

Fatalne zachowanie kierowców a teraz dochodzi jeszcze skórowanie pasażera (podwyżka cen biletów o 1/4) wspólnie z Golden Line. podwyżka nastąpiła w tym samym czasie i na taką sama kwotę u obu przewoźników na trasie Mielec - Kraków. Co na to UOKiK? . Czy ktoś już to zgłaszał?

Jerzy

Markpol to bardzo dobra firma. Podpowiedzcie mi czy potrzebują aktualnie pracowników?

Polecam, wszystko ok

anonimowy

Kierowcy są bezczelni, a ich kultura pozostawia wiele do życzenia. W sumie to zbyt słabe określenie. Oni są po prostu prostakami, a jeden szczególnie!

Bodzio

Jadąc autokarem do Francji zamiast toalety są bagaże pasażerów. Goście ktorzy chcą załatwić sprawy fizjologiczne załatwiają sie do butelek. A prosząc o postój to mowią żeby nie pić alkoholu!!!! Bez przesady .Niektorzy chorują i nie mogą wytrzymać 4 godz.jak kierowca robi łaskę że zjedzie na najbliższy postój.A na autokarze jest reklamowane WC z którego można skorzystać . Jak to sie nie zmieni to zgłosimy tam gdzie trzeba!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Markpol - Mielec

Markpol