Markpol

Mielec

Opinie o Markpol

Zanderek

Firma jak firma ale u kierowców brak kultury. Do pasażerów należy odnosić się z szacunkiem a nie pokazywać swoją wyższość bo gdyby nie pasażerowie tofirma by już nie istniała.

Gość

Polecam, wszystko ok

anonimowy

Kierowcy są bezczelni, a ich kultura pozostawia wiele do życzenia. W sumie to zbyt słabe określenie. Oni są po prostu prostakami, a jeden szczególnie!

Bodzio

Jadąc autokarem do Francji zamiast toalety są bagaże pasażerów. Goście ktorzy chcą załatwić sprawy fizjologiczne załatwiają sie do butelek. A prosząc o postój to mowią żeby nie pić alkoholu!!!! Bez przesady .Niektorzy chorują i nie mogą wytrzymać 4 godz.jak kierowca robi łaskę że zjedzie na najbliższy postój.A na autokarze jest reklamowane WC z którego można skorzystać . Jak to sie nie zmieni to zgłosimy tam gdzie trzeba!!!!

looki

Brak profesjonalizmu ze strony pani obslugujacej telefon firmowy kierowcy niegrzeczni i gburowaci nie zabiora pasazera do przystanku blizszego niz Mielec mowie o sytuacji z dnia 16 06 2015 bus relacji KRAKOW MIELEC z godz 19 05 , nadmieniam iz bus posiadal wolne miejsca . Panie kierowco pana szczescie ze to byla kobieta bo odemnie bys pan po RYJU dostal i tak by sie zakonczyl panski dzien . Na pana nieszczescie latwo bedzie pana znalezc :)

brak

Podpisuje się pod opinią o pani obsługującej telefon i rezerwacje. Kompletny brak profesjonalizmu! Pasowałoby, żeby ktoś ja przeszkolił z obsługi klienta, bo widać, ze nie ma o tym zielonego pojęcia.

simon

Własnie, jak orientacyjnie płaci markpol swoim pracownikom jesli chodzi o obsługe klienta, kasjerki, drobne prace magazynowe? Jest chociaż te 1600 na rękę, czy jednak praca bardziej za minimalną krajową? Jesli chodzi o warunki socjalne, to co takiego Wam zapewniaja, bo wiadomo, że nie samą praca człowiek żyje.

lulo

Ja uważam natomiast, że nikt nie pisze o dziale logistyki, bo nie proponuje on nic sensownego. Z tego co udało mi się wywnioskować to Markpol i inne firmy spożywcze mają spory problem ze swoimi opiniami - generalnie nie mają zbyt dobrych notowań u pracowników głównie ze względu na niskie zarobki - czy tak samo jest i tutaj?

KLIENT

OBY TAK WSZYSCY ROBILI TO BY W MIARE BYLO IDEALOW NIGDZIE NIE MA..POZDRAWIAM I SUKCESOW ZYCZE... JA NIE NARZEKAM

Piotr

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy, jestem stałym pasażerem na linii relacji Mielec - Kraków -Mielec. A Panie z rezerwacji są prze miłe. Pozdrawiam serdecznie całą ekipę.

klientka chyba niedługo

Kierowcy a szczególnie jeden - kurs 8.02.13 g.9.30 z Mielca do Krakowa okropnie arogancki facet z minionej epoki pierwszy do wymiany zero kultury gbur i cham.Zmieniam przewożnika

Firma Markpol jest totalnym dnem bez mozliwosci rozwoju,wlascicel (usunięte przez administratora) bez jakiego kolwiek szacunku do nikogo no chyba ze ktos mu bardzo dobrze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie chce mi sie rospisywac bo nie warto

kozak

Aleksandra - 2012-08-27 08:51:53 Moje ostatnie doświadczenia z firmą MARKPOL nie są najlepsze i na wstępie NIE POLECAM. Powodów znalazłoby się mnóstwo ale przytocze kilka : mimo rezerwacji miejsc (której również wymagają usługodawcy) bus nie przyjezdza, żadnych wyjaśnień, nieodpowiedzialna i nieprofesjonalna obsługa telefoniczna (krzyki i pretensje), brak kontaktu z przełożonym. Jednym słowem istny CHAOS ! Jesli ktoś chce podróżować to polecam wybrać PKP, pomimo słynnych opóźnień pociąg się zjawi, w porównaniu do przewoźników tej firmy.żal nawet czytac te głupoty co piszesz...ale cóż...biedna pokrzywdzona....to jeździj pociągiem jeszcze lepiej, zawsze wiecej miejsca i powietrza świeżego!!! Pozdrawiam!

kozak

żal nawet czytać takie głupoty co piszesz...ale cóż...biedna pokrzywdzona.....to jeździj pociągiem jeszcze lepiej, zawsze wiecej miejsa i powietrza świeżego!!! Pozdrawiam!

Klient

w końcu konkretny przewoźnik z konkretnym taborem na poziomie,bez porównania do veolii czy airbusa, ktorzy dysponuja przestarzalym taborem, zeby nie rzec GRUCHOTAMI . Markpol ma porzadne nowe sprzęty, czysciutko, komfortowo -polecam.

PASAZER123
@Klient 09.11.2012 22:50

Zgadzam sie z powyzsza opinia. Rezerwacja i kontakt z klientem na poziomie raczkujacym wrecz!, a mysle, ze jak sie zaklada firme, ktora glownie polega na relacji klient - przewoznik to podstawowa rzecza jest zadbanie o profesjonalna obluge. Wieksza czesc kierowcow to z moich doswiadczen frustraci ze znikoma kultura osobista.

Anna
@PASAZER123 22.04.2014 13:25

:D :D :D żałosna ta twoja opinia!!!!

Aleksandra

czerminator.

super firma a najlepszy to (usunięte przez administratora), spoko gość,szczególnie jak jak wozi za (usunięte przez administratora).

Komentarz

Co anonimowe cwaniaczki ?? Flustrujecie się?? sorry ale to juz wasz problem , nikt wam w tym nie pomoże, bo na głupotę nie ma lekarstwa, Odwaga to zaleta nie wada więc pisząc na forum anonimowo nie podając swoich danych jest dość płytkie.Pozdrawiam wszystkich anonimowych cwaniaczków specjalistów z dziedziny "BURACTWA". P.s. anonimowy - nie myśl, że jesteś nieosiągalny, i uwierz mi Twoja anonimowość już wkrótce znajdzie koniec :)

panowie z markpolu co do rozkręcania interesów to przyglądnijcie sie jak kto kierowców traktuje bo wy traktujecie jak śmieci i proponowałbym zmianę nazwy firmy na (usunięte przez administratora)bo tak kierowcy o was gadają , a co do miejscowości to rozkręcajcie w Jaślanach bo z tamtąd jesteście wieśniaki no tak czy nie

Ścibo

Dobrze napisane wyżej, kultury za grosz , i tak kazdy bedzie jezdzil z kim bedzie chcial i to bez zwgledu na to czy air bus tego chce czy nie, i nawet te smieszne i szczeniackie zagrywki z wpisikami na forum im w tym nie pomogą. Pozdrawiam

hahahahahahaha ale ubaw az tutaj czuc jak wam sie portki trzesą przed markpolem Panowie z Airbusa :D:D , Troche kultury by sie wam przydalo oto własnie poziom i kultura konkurencji z airbusa Powodzenia :) a tak z drugiej strony to air bus niech sobie rozkreca interesy w swoim miescie,a nie wcina sie w nieswoje rejony!!! hhahahaa

Zadowolona

Swietny przewożnik nic dodać nic ująć, daje 6 !!

Firma ok zapinałem w niej co się dało i na drzewo nie (usunięte przez administratora)

Szczucinianka

PKS - 2011-01-21 11:43:42 Panowie z markpolu co z mielcem wam bardzo nie wyszło łyknąć ludzi to się wpierdalacie teraz nam w Szczucinie pamiętajcie ze kij ma dwa końce wielcy przewożnicy Momencik ! co w szczucinie co w szczucie do tej pory nie bylo komu zadbac zeby Studenci ze szczucina i pozostali mieli jakikolwiek dojazd do Krakowa to teraz Wam wielce to przeszkadza.Zamknac buzie i nie szczekac Jestemy jak najbardziej zadowoleni i cieszy nas fakt, że w końcu jest przewoźnik co jezdzi przez Szczucin. W koncu !

PKS

Panowie z markpolu co z mielcem wam bardzo nie wyszło łyknąć ludzi to się (usunięte przez administratora) teraz nam w Szczucinie pamiętajcie ze kij ma dwa końce wielcy przewożnicy

Tyro

Dzis jechałem z AIRBUSEM do Krakowa za DYCHE bez biletu ciekawe jak długo tak dadzą rady i co na to szef.

Polecam jak najbardziej. W końcu przewoźnik z uczicwym taborem .

Klient

Ocena pozytwna co do tej firmy ! Polecam !

ha ha ha

a Was driverki co?? zal tylek sciska??? ze dalej musicie robic i jezdzic u kogos bo Wasze ptasie mozdzki maja zawezone horyzonty myslenia i brak Wam pomyslu na zycie, i lazicie od firmy do firmy i wszedzie tylko (usunięte przez administratora). bo wiecznie cos Wam nie pasi, haha zawsze byliscie zalosni i tacy juz zostaniecie do konca Waszego zywota ;)

Lolo

Polecam, Wszystko zawsze dograne!. Szybko , bezproblemowo i konkretnie.

driver

Ty KONTRACHENT z pisownią u ciebie coś nie tak ja podejrzewam ze jesteś wielkim szefem albo jednym z (usunięte przez administratora)

Pasażerka

Ja muszę powiedzieć jestem pozytywnie zaskoczona. Miła fachowa obsługa, Standard i komfort jazdy na wysokim poziomie, przystępne ceny. Dla mnie super :)

Kontrahent

Kolege drivera cos strasznie musi bolec, ze tak najezdzasz na firme, Pewnie to ze zostal zlapany (usunięte przez administratora) :D, albo narobil kosztow przez wlasna glupote i beztalencie, co jest normą u kierowcow takiego pokroju i zostal wylany. No coz ma prawo, niech sobie pisze jak mu to ulzy, swiadczy to tylko o nim ! Znam firme ze wspolpracy i z opinii znajomych. Firma jak najbardziej w porzadku. Polecam. A kto madrzejszy nie bedzie patrzyl na opinie jakiegos drivika, ktorego zycie skrzywdzilo. Pozdrawiam wszystkich normalnych.

driver

Kolego 5 lat to może jażdzisz busikiem na Hiszpanie i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jako kierowca sklepikarz różnych towarów i tragaż a po, cały dzionek na Żarówkę a o tirach nie masz pojecia bo jak cię takie stawki ochłapy satysfakcjonują to powodzenia i możesz jeżdzic w markpolu do emerytury Cześć

BYŁY DRIVER - 2010-12-10 10:39:01 Kolego Driver nie piernicz głodnych kawałków jezdziłem w Markpolu na RUMUNIĘ to wiem jakie stawki płacą ,a ty jak się dowiesz to puzniej wystawiaj oceny 10/10 bo ja i chłopaki co jeżdżą możemy wystawić 1/10 i zastanów się co piszesz. Powodzenia Ja jezdze od 5 lat i nie narzekam na stawki, w okolicach lepszych nie znajdziesz. A kasa zawsze wypłacana terminowo, nie ma problemu. Firma ok!

BYŁY DRIVER

student

Ludzie to zawsze beda nazekac .czepiacie sie Airbusa to nie wina kierowców ze jezdza takimi busami tylko szefa,oni robia co moga by sprawnie i bezpiecznie dowieść ludzi na miejsce ,pewnie jeżdza za marne grosze bo chca pracować ,pracowali ponad rok aby zdobyc klienta ,a Markpol na beszczelnego zbiera im ludzi po drodze lub ze stacji sam to widziałem .konkurencja konkurencją! musi być aby usprawic i bardziej zadowolić pasażera w końcu klient ma prawo wyboru

anonim - 2010-11-23 23:08:15 (usunięte przez administratora)z MARKPOLU ŻERUJĄ NA CZYJEJŚ CIĘŻKIEJ PRACY NAJLEPSZY PRZYKŁAD ROZKŁAD JAZDY BUSÓW NA KRAKÓW ,JESTEM STAŁYM KLIENTEM AIRBUSA I Z NIMI JEŻDŻĘ Wystarczy przeczytać te wypociny i od razu wiadomo kto tak naprawdę jest dnem. Podniecasz sie airbusem jak stonka wykopkami zapominając o minimum przyzwoitosci. Daj sobie na wstrzymanie bo to w niczym nie pomoże a może jedynie zaszkodzić :)

Driver**

Moja ocena co do Markpol 10/10. Solidna, konkretna firma. Na chłopakach z tej firmy można zawsze polegać. Oby więcej takich firm.Chłopaki trzymajcie się. Życzę powodzenia. A konkurencja zamiast wypisywać głupoty na forum, niech lepiej weźmie sie do roboty, bo cięnko ich widzę. A jak nie znają zasad wolnego rynku niech sobie lepiej dadzą spokój z transportem już teraz. Pozdro

klient

Panowie z markpolu mam jedną prośbę ustalcie wkońcu cene biletu ze Szczucina do Krakowa bo widze z biletem przejazd kosztuje 15 złotych a bez biletu 10 złotych więc o co chodzi? to tyle pozdrawiam klient z S.

studentka

kolego TYRO pisze się dowartościowanie coś z nauką u ciebie na bakier ja stwierdziłam fakty a airbus tak samo mi lata jak markpol z tą różnicą ze ja i moi znajomi z nimi jażdzimy już rok i jest ok. Cześć nieuku.

tyro

Studentka ok nie jestem za Markpol ale ok ze airbus ma konkurencje kiedys ja jechalem z airbus to te drzwi te z boku co sie wsida nie dało sie zamknąc. A ty anonim daj sobie na luz bo pomyśle ze ktoś z airbus to twoja rodzina tak ich bronisz.

studentka

TYRO nie sciemniaj jestem studentką i juz rok jeżdżę a AIRBUSEM i busy mają ok ,a nawet filmik można oglądnąć przez drogę ,koleżanka studiuje w warszawie i też sobie ich chwali pozdro TYRO

dno to jestes ty i na dodatek masz jakies wlasne nie dowartosciwanie i dlatego szukasz kogos na kogo by prze??o??yc to swoje nie udolne ??ycie

tyro

A każdy jeździ z kim chce to nie wiem w czym mają nie którzy problem tylko takie busy jak ma AIRBUS to naprawde strach siadać bardzo dobrze że ktoś wreszcie zrobił im konkurencje.

tyro

Dno jest ale z ciebie chlopaki sa w porzadku stają na głowie jak trzeba pomóc

focus6776

po prostu ta firma to dno kompletne i tyle

Staly klient

Od kilku lat mam do czynienia z ta firma i jestem bardzo zadowolona i nigdy nie miałam problemów z nimi!

Z tą uczciwością to byłabym ostrożna.Możliwe,że jak pracodawca jest ok.Ja mam złe doświadczenia z tą firmą,zgubili kilka paczek i jeszcze ja musiałam udowadniać ile ich było,taki bałagan mają.A o kasę za paczki musiałam się upominać,a i tak nie dostałam wszystkiego.A przeprosiny były wymuszone i to po czterech miesiącach nerwów.Zero odpowiedzialności.

Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się to że szefostwo uczciwe i pewna kasa. traktują pracowników jak ludzi...szacunek

Zostaw opinię o Markpol - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Markpol