counter
1 2 19 5 1
POKRZYWDZONA PRZEZ MAR-BUD

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW I OSOBY PRYWATNE PRZED WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MARIUSZ MICHOŃSKI UL. KUSOCIŃSKIEGO 3/47 39-100 MIELEC NIP: 817-113-16-06 Proceder oszukiwania jest bardzo prosty. Firma przysłała ofertę na cement, po zapłaceniu wymaganych przedpłat nie otrzymaliśmy obiecanych dostaw cementu ani zwrotu pieniędzy. Sprawa nadaje się tylko dla POLICJI!!!!

Tak5Nie1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Mar-Bud Mariusz Michoński?

Grzegorz Nowy wpis

Z tego co piszą klienci rozumiem, że nie zatrudniają więcej osób? Nie ma sensu aplikować? Faktycznie to firma krzak?

oki Nowy wpis

Sprawę prowadzi prokuratura w Tarnowie. Cement to jedno , dojdą kruszywa , mozliwe że logistyka i wiele innych . Nie działał sam.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 205 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Mar-Bud Mariusz Michoński?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

POKRZYWDZONA PRZEZ MAR-BUD

Tak5Nie1
Antek M.

mnie też oszukali :-(((((

ja
@POKRZYWDZONA PRZEZ MAR-BUD

Poproszę o kontakt w tej sprawie, tel.(usunięte przez administratora)

@POKRZYWDZONA PRZEZ MAR-BUD

Witam, proszę o kontakt w tej sprawie na e-mail : kdomin@trykacz.pl, w celu podjęcia wspólnych działań prawnych. Również jesteśmy firma poszkodowaną.

TakNie

UWAGA Firma nie uczciwa !!!!!! zapłaciłem za cem, który nigdy nie dojechał firma na słupa siedziby brak Grzegorz (usunięte przez administratora) żyje z wyłudzania. przestrzegam.

@anonim

ZWB Trykacz

Firma Mar - Bud jest niestety nierzetelnym kontrahentem i jest naszym dłużnikiem od dłuższego czasu. Jeśli również jesteście Państwo firmą poszkodowaną przez Mar - Bud, prosimy o zgłaszanie się do nas w celu podjęcia wspólnych działań prawnych. (usunięte przez administratora)

Halina

Już jakiś czas nikt nie pisał nic o pracy w Mar-Bud. Z chęcią poczytam jakieś opinie na ten temat. Jakie są Waszym zdaniem plusy i minusy firmy?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 415 dni.

Czy w Mar-Bud Mariusz Michoński są paczki/bony świąteczne?

Gutek

Jeśli jest prawdą to co napisaliście to dlaczego nikt nie zgłosił tego właściwym organom tylko napisał na forum?

BETONIARNIA Dolny Śląsk
@Gutek

Na forach zamieściliśmy wpisy, aby uwrażliwić i zwrócić uwagę na sposób działa tej firmy. Może to komuś da do myślenia zanim puści przelew 20-30 tys.PLN. My taki przelew dokonaliśmy, a nie otrzymaliśmy materiału (cementu), ani zwrotu pieniędzy! Jakbyśmy sami przeczytali takie wpisy wcześniej, to mocno zastanowilibyśmy się, przed dokonaniem płatności. Z naszej strony poszło zgłoszenie do prokuratury, były już pierwsze zeznania...

Ania

(usunięte przez administratora) nie dajcie się oszukać

Tak3Nie

(usunięte przez administratora) !!!

Antek M.

Mar -bud - 2 braci na jednego jest zarejestrowana firma (Mariusz) drugi (usunięte przez administratora) potencjalnych klientów (Grzegorz) Proszę uważać i nie dać się oszukać, nic nie mają do sprzedania szukają tylko naiwnych ludzi, którzy zrobią przedpłatę Powinni mieć zakaz prowadzenia działalności gospodarczej.

Tak2Nie

Co interesującego dzieje się obecnie w firmie Mar-Bud Mariusz Michoński w miejscowości Mielec? Jeśli jesteś w posiadaniu ciekawych ciekawostek zostaw komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Mar-Bud Mariusz Michoński - Mielec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad