Sufigs Sp. z o.o.

Mielec

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Sufigs Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sufigs Sp. z o.o.

Zombi

Zdechniecie w Sufigsie

Pioter

Ile zarabia kierowca c+e z hds? Dziękuje.

Elżbieta Jaworowicz

Dzień dobry panu Panie Żulu. Obiecuję, że zjawimy się jak najprędzej ze swoja kamerą z programu „Sprawa Dla Reportera”. Chcemy bardzo pomóc w pańskiej sprawie, wiemy ile pan przeżywa i ile siły kosztuję pana codzienna walka 'o swoje'. Mamy nadzieje, że po naszym przybyciu, wiele w kwestii pana drogi zmieni się na lepsze, a także, w relacjach pańskich z sąsiednią firmą miną negatywne relacje, ponieważ nic nie trwa wiecznie i nawet zło musi kiedyś minąć. Pozdrawiam Elżbieta Jaworowicz

Chang-yong

Panie zulu proszę napisać do Elżbiety Jaworowicz , zajmie sie Pańską sprawą a konsekwencje finansowe i tak zostaną wyciągnięte . Pozdrawiam Chang-yong .

pazera

Nie!! Dwa piwka!

Handlarz

Przykro mi Aniu, że Twoją skodę po Joli kupiła Iwona ;(

US

To z lewych faktur i innych wałków na jeżyki nie starcza?

nk

Pani Agnieszka mogła sobie darować, ale inne osoby nie mogły :).Zrobiliście jej prezent świąteczny to ktoś Wam zrobił prezent noworoczny(zresztą zasłużony)

Żul mieszkający obok

Robią błoto i psują drogę do mojego domu! Pan Galus kierownik oddziału Skawina porażka człowiek - miał zrobić porządek z drogą a zrobili tak, że jest jeszcze gorzej! Woda stoi mi pod domem a ich szambo leje się do mojej studni. Pozdrawiam, pan Żul

wacek

paczka jest ale bez jeżyków bo właśnie zjadłem

kn

Trochę racji w Twojej opinii jest Agnieszko ale PIP to akurat sobie mogłaś darować :) Aha jeszcze bym zapomniał, paczkę świąteczną masz do odebrania.

nk

Zwalniają ludzi przed świętami z nienacka!Pan Galus kierownik oddziału Skawina porażka człowiek- mobbing plus niska inteligencja.Wypłata nieterminowo!!!

admin

Wiesz coś ciekawego o firmie Sufigs Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw opinię o Sufigs Sp. z o.o. - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sufigs Sp. z o.o.