Opinie o Steinform Produktion Sp. z.o.o. w Witnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Steinform Produktion Sp. z.o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Steinform Produktion Sp. z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinform Produktion Sp. z.o.o. w Witnica

trump

2016 a zmiany nie idą na ku lepszemu. nowa osoba kierująca firmą "zmiany" nie wychodzą na dobre pracownikom maksymalne obostrzenia wobec wszystkiego, liczy się tylko średnia produkcji nic wiecej. Wykwalifikowani pracownicy odchodza z pracy. Złudne mydlenie oczu dla załogi że bedzie super.

hesl

Zgadzam się całkowicie z @Ol. Poprawiły się warunki pracy jak i atmosfera między pracownikami i kierownictwem.

Żuraw

rok 2016 a na produkcji wszystkie blaty nadal są noszone ręcznie już nie jednemu dysk wyskoczył wszędzie mają żurawie ale szlifierze nadal ręcznie

Wojjciech Fratczak

Decyzją Sądu z dnia 1.10.15 .” Ja Wojciech Frątczak przepraszam Pana Dariusza Sonko za to, że dnia 14 września 2014 roku na łamach portalu internetowego, znajdującego się pod adresem internetowym http:/www.gowork.pl zamieściłem pod pseudonimem >>były

Szlifierz

Rozmowa z Panem Danielem oraz z pseudo kierownikami

Czy bierze pan narkotyki xD

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Steinform

Szanowni Forumowicze, Steinform Produktion jest firmą zatrudniającą ponad 100 osób. Jest to jedna z trzech największych w Europie firm produkujących blaty kuchenne z granitu, quartzstonu, silestonu, dektonu i neolithu. W ostatnim czasie pojawia się wiele nieprawdziwych informacji o naszej firmie, napisane przez osoby, które z różnych przyczyn (kradzieże, pijaństwo, nieusprawiedliwione nieobecności itp.) zostały dyscyplinarnie zwolnione. W związku z powyższym chcielibyśmy przedstawić proces produkcyjny odbywający się w naszej firmie. Pierwszym etapem jest obróbka blatów granitowych za pomocą najnowocześniejszych na świecie maszyn CNC ( Firm Bimatech, Donatoni, Waterjet CMS). Maszyny te samodzielnie docinają na wymiar płyty i wykonują otwory pod montowane urządzenia. Zakończeniem procesu produkcyjnego jest obróbka ręczna płyt granitowych. Obróbka granitu „na mokro” odbywa się tylko na 30% powierzchni hal. Temperatura na hali wynosi minimum 16 stopni. Zarobki netto pracownika produkcji kształtują się na poziomie 2.400-2.900 zł netto. Kierownicy, tak jak na całym świecie, odpowiadają za prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego oraz za bezpieczeństwo pracowników. Osoby, które piją nałogowo, kradną i zamierzają „bumelować” nie powinny ubiegać się o pracę w naszej firmie. Wszystkich chcących uczciwie i rzetelnie pracować zapraszamy do prężnie rozwijającej się firmy. Steinform

robert

zakład zepsuł się pracownika traktują jak niewolnika niech sam kierownik robi na umowę na zlecenie przyczepił się do CV ze mało przepracowane a nie powiedział za ile będę pracował zł ubezpieczenie z swojej kieszeni .nie polecam tam iść ...

Gość1205

Boli mnie to że tak traktują ludzi, Kierownik myśli że jest kimś lepszym a reszta ludzie na hali to odpad społeczny. Chodzi po hali ręce w kieszeni ziewa jak by szykował się do spania. Szef ? nawet nie będzie widział jak masz na imię nawet nie zwróci na Ciebie uwagi. Szlifierki na 230v plus woda , twierdzą że anty przepięciówki są , i co to Ci da ? Mają makity 110v ale po co je ponaprawiać ? Firma też może pochwalić się wypadkiem z tamtego roku gdzie przez zaniedbanie chłopakowi płyta granitowa zmiażdżyła stopę.

Polin

Podpowiedzcie mi czy warto iść do nich i rozpoczynać swoją przygodę w branży? Zastanawiam się nad steinform i jeszcze 2ma innymi firmami. Liczę na rozwój i możliwość zarobienia nie najgorszej kasy. Zdaję sobie sprawę, że nie można mieć wszystkiego, ale po pewnym czasie powinno to być realne do osiągnięcia..?

kabanos

masz wypolerować kawałek odpadu to jest twoja rekrutacja wypolerujesz dobrze idziesz na szlifiernie pile magazyn wandarm plac jeden(usunięte przez administratora)

Baśka

Napiszcie czy już dostaliście wypłatę, bo mój stary mowi mi ,że jeszcze nie ma!!!

dyro

Pensje przelewają którego dnia miesiąca??

Witam, pracuję juz dłuższy czas w tej firmie i dla teo kto chce pracować i zamierza tam przepracować do emerytury :-) to do wszystkiego da się przyzwyczaić. Zarobki chyba są największe z pośród okolicznych zakładów, od poczatku tego roku dostalismy kolejna juz podwyżkę. Podstawa 1800 + liczne premie = ponad 2200 spokojnie bez nad godzin Wynagrodzenie wypłacane terminowo i bez niespodzianek. A co do warunków pracy? Wszystko się zmienia na lepsze, standardy się zmieniają - jest to stosunkowo młoda firma i dopiero się rozwija. Zapraszam, przydały by się jakieś nowe ciacha

anonimowy

Nie warto tam isc o to kilka mooch powodow Brak jakiej kolwiek organizacji nie wiesz co I Gdzie jest Pracodawca nie podejdzie do ciebie I nie spyta sie Jak ci sie pracuje tylko ma swoje osoby ktore donosza Jak psy a same sie obijaja cos w stylu [usunięte przez administratora] z magzynu kazdy kto tam pracowal wie o co chodzi [usunięte przez administratora] wydziera Morde za byle co I odciaga z premi Co do warunkow w pracy to woda niskie temp halas pylki brak jakiego kolwiek zorganizowania babki ktore tam prqcuja sa naprawde Spoko wiec nie pisac glupich komentarzy cwaniaki ktorych wyrabali I za wszelka cene chca napisac cos zlego o tej firmie of dziewczyn wara;p

Parówa ty i raz dwa trzy dni !

zarobki nie najgorsze lecz nie polecam parówa i tak wam [usunięte przez administratora] z premi jak będzie mógł. To jest mistrz w zabieraniu komuś pieniędzy za byle (usunięte przez administratora) zabiera i on jedyny potrafi zabrać w jeden dzień komuś 1,5 MIESIĄCA premi .... sobie nie zabierze jak [usunięte przez administratora]

Praca w \"Mago\" jest niczego sobie, miła atmosfera, warunki nie złe, cały rok można pracować praktycznie w krótkim rękawku, oczywiście na produkcji. Kierowniczka fajna babka można pogadać na różne tematy wysłucha i doradzi, kierownika też mamy w porzo gościa.No cóż w akordzie trzeba (usunięte przez administratora) żeby na koniec miesiąca być zadowolonym, ale nie ma nic za darmo pracować trzeba a ci co narzekają niech się lepiej wezmą do pracy, bo tu naprawdę jest fajny zakład dla chcących pracować.

andrzej

potwierdzam dobra firma tez jestem zadowolony

włodar
@andrzej

No właśnie w którym dniu dostajecie kasę na konto???

optymista

od metalu wara, to bardzo fajna firma, a pan [usunięte przez administratora] fajny chlopak. pamietajcie wszedzie dobrze gdzie nas nie ma :-) pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Steinform Produktion Sp. z.o.o. - Witnica

• Jak się pracuje w Steinform Produktion Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steinform Produktion Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steinform Produktion Sp. z.o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Steinform Produktion Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Steinform Produktion Sp. z.o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Steinform Produktion Sp. z.o.o.