Opinie o Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki w Warszawa

Michał Nowy wpis

Każdy może podejść do szkoleń?

Darek Nowy wpis

Akurat ten wątek służy pracownikom ,żeby mogli podzielić się opinią o pracy.

Jacek z Legnicy Nowy wpis

Po wykonaniu i przyjęciu usługi - nagrobek granitowy na Starych Powązkach - muszę publicznie podziękować Panu Maciejowi Kubickiemu za: - pomoc i radę na etapie projektowania (z pełnym poszanowaniem woli klienta), - dotrzymanie ustalonych terminów, - stałą gotowość kontaktowania się (tel.,SMS, mailowo) - mieszkam 500 km. od Warszawy, - bardzo rzetelnie wykonaną pracę. Dziękuję Panie Macieju za przychylny i ciepły stosunek do klienta !

Magdlena K. Nowy wpis

Renowacja ponad 100-letniego nagrobka mojej bliskiej kuzynki na Starych Powązkach została wykonana przez p. Kubickiego solidnie i ze znajomością sztuki kamieniarskiej oraz stylu epoki.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klient Pana Kubickiego

Zalecam ostrożność! Szkoda wieloletniej tradycji po której pozostanie tylko niesmak klientów zwodzonych kolejnymi terminami, obietnicami, z zamrożonymi na długie miesiące niemałymi pieniędzmi.

Anonimowy pan

Nie solidny. Naciągacz. Omijać z daleka. Chętnie bierze zaliczkę, a potem nie wywiązuje się z kolejnych podawanych terminów. Winne są ciągle "obiektywne problemy" i "ciężkie czasy". Umowa na pomnik podpisana prawie rok temu, a poza szkicem odręcznym pomnika nic się nie wydarzyło. Karmiony jestem tylko kolejnymi obietnicami i terminami. Chyba to koniec chlubnej tradycji zakładu. Moje sugestie dla Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki: Do roboty. Bo samo się nie zrobi. A magiczna siedziba przy cmentarzu nie będzie działać wiecznie! Lubię atmosferę w Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki za: Miła atmosfera choć nie szczera.

Wasza opinie ma znaczenie! Co wiecie o firmie Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki w mieście Warszawa? Czekamy na nowe info odnośnie pracy!Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki
0/5 Na podstawie 0 ocen.