Opinie o Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki, i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki w Warszawa

Michał Nowy wpis
 Pytanie

Każdy może podejść do szkoleń?

Darek Nowy wpis

Akurat ten wątek służy pracownikom ,żeby mogli podzielić się opinią o pracy.

Jacek z Legnicy Nowy wpis

Po wykonaniu i przyjęciu usługi - nagrobek granitowy na Starych Powązkach - muszę publicznie podziękować Panu Maciejowi Kubickiemu za: - pomoc i radę na etapie projektowania (z pełnym poszanowaniem woli klienta), - dotrzymanie ustalonych terminów, - stałą gotowość kontaktowania się (tel.,SMS, mailowo) - mieszkam 500 km. od Warszawy, - bardzo rzetelnie wykonaną pracę. Dziękuję Panie Macieju za przychylny i ciepły stosunek do klienta !

Magdlena K. Nowy wpis

Renowacja ponad 100-letniego nagrobka mojej bliskiej kuzynki na Starych Powązkach została wykonana przez p. Kubickiego solidnie i ze znajomością sztuki kamieniarskiej oraz stylu epoki.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Klient Pana Kubickiego

Zalecam ostrożność! Szkoda wieloletniej tradycji po której pozostanie tylko niesmak klientów zwodzonych kolejnymi terminami, obietnicami, z zamrożonymi na długie miesiące niemałymi pieniędzmi.

Anonimowy pan

Nie solidny. Naciągacz. Omijać z daleka. Chętnie bierze zaliczkę, a potem nie wywiązuje się z kolejnych podawanych terminów. Winne są ciągle "obiektywne problemy" i "ciężkie czasy". Umowa na pomnik podpisana prawie rok temu, a poza szkicem odręcznym pomnika nic się nie wydarzyło. Karmiony jestem tylko kolejnymi obietnicami i terminami. Chyba to koniec chlubnej tradycji zakładu. Moje sugestie dla Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki: Do roboty. Bo samo się nie zrobi. A magiczna siedziba przy cmentarzu nie będzie działać wiecznie! Lubię atmosferę w Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki za: Miła atmosfera choć nie szczera.

Administrator

Wasza opinie ma znaczenie! Co wiecie o firmie Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki w mieście Warszawa? Czekamy na nowe info odnośnie pracy!Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Powązkowska 10
  01-797 Warszawa
 • NIP: 5271032598 REGON: 011230088
Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki