Opinie o Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki w Warszawa

baner wywiady
Klient zakładu KUBICKI MACIEJ Nowy wpis
Pracownik

omijajcie wielkim Łukiem, Nie znaja się na robocie.Jak zainkasowali pieniądze to nie mogłam doprosić się poprawek.I tak zostało.Pomnik w plamach.Zwalili to na zły gatunek piaskowca.NIE POLECAM

anonim Nowy wpis
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Joanna Nowy wpis

Nie żeby coś ale ten drastyczny opis nadaje się jak na zgłoszenie do pip, pytanie więc czy serio jest prawdziwy? Bo szczurów to za specjalnie nie potrafię sobie wyobrazić w takim miejscu. A z tymi klientami i materiałem to o co konkretnie chodzi?

Stiven Nowy wpis
Były pracownik
@Joanna

Jak najbardziej z tymi szczurami tylko ten pan znajomości nawet w sanepidzie a wpis już usunięty bo nie wygodny. Pracowałem tam i to jest fakt. A co do klientów to mają wykonywana usługę z odpadów albo z materiałów odzyskowych.

Sylwia

Wasze opinie bardzo podzielone - jedni wręcz zasiedli do klawiatury, żeby wyrazić podziękowania za fachowość i wykonaną pracę inni przestrzegają przed nieterminowością. Ale może warto poczekać jeśli prace mają być wykonane sumiennie i fachowo?

Michał
 Pytanie

Każdy może podejść do szkoleń?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Nauczyciel wczesnoszkolny od 09.2023
Warszawa
GoWork.pl
(499 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(158 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Warszawa
Polenergia Fotowoltaika S.A.
(14 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Agent Celny (przyszły Kierownik Agencji Celnej)
Warszawa
VALIANS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
(4 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Jacek z Legnicy

Po wykonaniu i przyjęciu usługi - nagrobek granitowy na Starych Powązkach - muszę publicznie podziękować Panu Maciejowi Kubickiemu za: - pomoc i radę na etapie projektowania (z pełnym poszanowaniem woli klienta), - dotrzymanie ustalonych terminów, - stałą gotowość kontaktowania się (tel.,SMS, mailowo) - mieszkam 500 km. od Warszawy, - bardzo rzetelnie wykonaną pracę. Dziękuję Panie Macieju za przychylny i ciepły stosunek do klienta !

Magdlena K.

Renowacja ponad 100-letniego nagrobka mojej bliskiej kuzynki na Starych Powązkach została wykonana przez p. Kubickiego solidnie i ze znajomością sztuki kamieniarskiej oraz stylu epoki.

Klient Pana Kubickiego

Zalecam ostrożność! Szkoda wieloletniej tradycji po której pozostanie tylko niesmak klientów zwodzonych kolejnymi terminami, obietnicami, z zamrożonymi na długie miesiące niemałymi pieniędzmi.

Anonimowy pan

Nie solidny. Naciągacz. Omijać z daleka. Chętnie bierze zaliczkę, a potem nie wywiązuje się z kolejnych podawanych terminów. Winne są ciągle "obiektywne problemy" i "ciężkie czasy". Umowa na pomnik podpisana prawie rok temu, a poza szkicem odręcznym pomnika nic się nie wydarzyło. Karmiony jestem tylko kolejnymi obietnicami i terminami. Chyba to koniec chlubnej tradycji zakładu. Moje sugestie dla Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki: Do roboty. Bo samo się nie zrobi. A magiczna siedziba przy cmentarzu nie będzie działać wiecznie! Lubię atmosferę w Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki za: Miła atmosfera choć nie szczera.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki?

  Zobacz opinie na temat firmy Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Powązkowska 10
  01-797 Warszawa
 • NIP: 5271032598 REGON: 011230088
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 476 708
 2. GoWork.pl 3 989 574
 3. linkedin.com 3 495 960
 4. olx.pl - praca 3 386 448
Zakład Kamieniarski Maciej Kubicki
Przejdź do nowych opinii