Opinie o JAREXS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAREXS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JAREXS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAREXS w Legnica

Jarexs to Firma ktœra ma ludzi za nic.Oleśnica jeden pracuję drugi śpi i aby do rana szkoda zdrowia .Odpękać swoje i do domu

Koordynator łamie zasady w firmie !Czy Pan wie co to znaczy Tajne dane pracownika?!Niech Pan sam odpowie sobie na to pytanie.

Niv

Norma .Taki święty a swoich pracowników ma za nic.Obgaduje każdego .A ludzie boją się o pracę i cicho siedzą.

Karaluch

Koordynator zapomnial ze ludzie wszystko sobie powiedza.Jakie luki w prawie sa dla jednych omijane ,a dla drugich nie.Temat dla kontroli zewnetrznej w Jarexsie

Siwy
@Karaluch

Wyśmiewa swoich ludzi a nie raczy załatwić ich problemów.Woda dwa razy była przez całe lato jak kropla w morzu!!!

trie
@Siwy

zapomnial jak sam robil tak jak my a teraz nic nie robi dla ludzi

Kuba
@Karaluch

To prawda oszukują jak mogą.Na każdym kroku.Kierownik to tylko Ciebie zatrudnia i grafik daje.Nawet bo zna obowiązków obiektów.Sam był ochroniarzem.Teraz ludzi ma za nic.Niech Legnica Go sprawdzi jak sprząta na swoim pół etacie na siebie.Ludzie za niego robią.A on kasę wydaje i się śmieje.

Jaka umowa obowiązuje w JAREXS podczas okresu próbnego?

Jarexik

W Firmie Jarexs masz umowę o pracę od pierwszego dnia pracy.Wypłatę zawsze przed czasem na koncie.Mozesz przystąpić do ubezpieczenia grupowego składka 75zł mcznie,otrzymać dojazdówkę,zwrot za leki,nagrodę za pracę.Firma godna polecenia!!!!

@Jarexik

Dużo osób ma umowy na stałe

Brak Przesłałem aplikację i zadzwoniłem do oddziału Katowice, a tam Tomuś i odpowiedź jak nie ma doświadczenia to odpadasz. W tej branży najważniejszy jest szacunek do ludzi o doświadczenie w zarządzaniu.

Brak

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Ślusarz
ELSUR sp. z o.o.
logo firmy Cieśla szalunkowy
REGESS
Mateusz

Czy przyjmują aktualnie do pracy w Płońsku?Kwalifikowany ochroniarz .

Rafał

Firma Ares ma busy i dowozi ludzi.W Jarexsie Firmy to nie obchodzi za co ich ludzie mają jeździć.Z tej marnej głodowej pensji????Taką prawda

Henio

Obgadujecie każdego.Norma.u Was.Jarexs to dobra Firma ochrony.Koordynator w pomorskim to dobry człowiek.Za dobry dla ludzi.Wszystko robi dla swoich pracowników.Podwyzke pensji macie w styczniu mieć.

Nice
@Henio

Ha ha.Raczej nic.Kamizelki itd do dziś nie mogę się doprosić.Obgaduje każdego pracownika z każdym.A tak naprawdę tylko w gadce jest przemądrzały.Jak na szkoleniu na niego wsiedli ludzie.Moment uciekał z biura

Swoje odpękać według grafiku.A tak wyłańczać telefon.Nie warto się ...

@Adam

Masz rację.Firma nic nie robi dla ludzi.

Chudy
@Adam

Kierownicy potrafią na chorobowym przyjechać i masz iść do pracy i koniec.Łamanie przepisów.Za dojazdy nikt Ci nie zwraca.Musisz ciągle walczyć o swoje.Oszukuja ludzi na każdym kroku.Bajery i kity.Totalna ściema

Kazik
@Chudy

Przerwijcie pakt milczenia.I walczcie o swoje prawa.Inspekcja pracy powinna się za Nich wziąść.Liczy się kasa z Pefronu nie ludzie.

Zibbi

Są tacy co za pieniądze i dla pieniędzy.Zrobią wszystko.Jarexs to najniższa krajowa .Nic więcej.Bieganie na każde zawołanie . Oczywiście w ramach dni wolnych .

BARTEK

Witam, Jest ogłoszenie, że szukają przedstawiciela handlowego. Jaka dają podstawę? I jak wygląda premia?

Zdzisław

Pracowałem rok i cieszę się ,że zdecydowałem się odejść

Nemo
@Zdzisław

Gratuluję , jedna z lepszych decyji w Twoim życiu.

Milky

Ciekawe ilu z Was dostanie premi3 na święta.O którą tak walczycie kapujac na innych..O o tak będzie wyglądać Wasza premia.Cieszcie się Jarexiki że pensję macie na czas

Dominik
@Milky

Premia tylko dla wybranych czyli kierowników.Tak samo dostaniecie jak wodę latem,ubrania roboczego ,butów i te to się nie doprosisz

Jarexs

Jedna z lepszych Firm ochrony.Dbajaca o swoich pracowników.Warto dla Nich pracować

Młody

Czy Jarexs przyjmuje do pracy?!

Dariusz

Ja tam premię co roku u kierownika wywalczę.Trzeba mieć sposoby.Jyzbdwa razy zgarnąkem i w tym roku też wezmę.No inaczej być nie może.Za dojazdy 150 też wpada he he

Jurek
@Dariusz

Premię 0 napewno!!!

Kajetan

Praca w Jarexs to umowa o pracę .Reszta dla swoich.Tzn wybrańców.

Hubert

Koordynatorzy powinni kontrolować pracowników w nocy.Picie,spanie .Czy za to Jarexs płaci.Zero umundurowania.Reprezentowanie Firmy Jarexs .Porazka

@Hubert

Pewnie sam śpisz a o innych piszesz. Pełne umundurowanie też mamy. Kierownik bardzo w porządku nie ma co narzekać ,jak nie odpowiada to szukaj pracy. Chyba nikt Cię nie zmuszał do podjęcia pracy w tej firmie.

Xolt

Mi płacą za pracę nie za spanie.

Jarexs

Co to takiego taki dyżur.Co to za ochrona co śpi na obiekcie

Hubert

Ha ha zabawne

???

Czy to prawda ,że dyrektor odziału podkarpackiego jarexs to tajny wspólpracownik Wojewódzkiego Urzędu Spraw Wewnętrznych w Przemyślu pseudonim "Szogun" ur. w 1954r. ?

???

@???

Tak, dokładnie

@
@zce

Ciekawe ile ludzi zakablował a teraz dyrektor.

zkzl
@@

na pewno kablował i ktoś przez niego miał w tamtym ustroju kłopoty włącznie z pójściem do więzieinia

1122@@
@zkzl

powiedzcie mi jakie to ma znaczenie kto kim był? jeżeli w ogóle to prawda mam to w (usunięte przez administratora) pracuje w Rzeszowskim oddziale od kilku lat i złego słowa nie powiem a wy chyba roboty nie macie ze każdemu (usunięte przez administratora) myjecie, co za kraj ...

niepis
@1122@@

To się zgadza . Spójrzcie najpierw na siebie, a właściwie to najlepiej weźcie się do roboty, do której w końcu przecież sami się zgłosiliście. Jak coś się nie podoba, gdzieś jest lepiej - to won z Jarexsu! I powodzenia.

Opinie
@niepis

Kapuś to zawsze kapuś a ubek to zawsze ubek oni niszczyli Polaków a teraz wykorzystują niepełnosprawnych

Ochroniarz
@Opinie

Haha ludzie jak czytam te wasze wypociny to mi się nie dobrze robi, komu praca w Jarexsie nie odpowiada to zawsze można zmienic pracuje w oddziale Rzeszowskim i ten wasz "kapuś" bardzo porządny człowiek, wcześniej pracowałem w specjale i też z niepełnosprawnością przyjmują więc próbujcie szczęścia a ja zostaję w Jsrexsue, pozdrawiam wszystkich "kapusi" Ochroniarz

Leszek
@Opinie

SB to było w PRL a nie w demokratycznej Polsce.

Ochrona
@Opinie

Nierób i pijak to też tylko nierób i pijak.Tylko tyle .A może aż tyle

Jarex Plus
@Opinie

Tylko jakby nie powstała to dużo niepełnosprawnych nie miało by pracy

Jarex Plus
@niepis

Przychodzą wczorajszy do pracy,przejmujesz miejsce pracy .A tam syf.Jak zwrócisz uwagę.To Ci powiedzą że jarexs za mało płaci.(usunięte przez administratora).Obrabiaja (usunięte przez administratora) jeden drugiemu.To nic że wczoraj razem pili.Jarexs to dobra Firma ochrony.Atmosfera w pracy natomiast jest kiepska.Zero zgrania i przyjaźni

Jarex Legnica
@niepis

Przychodzą odpekac godziny.Wieczorem w ruch idą leżaki i spanie(usunięte przez administratora)

Jarex Legnica
@@

(usunięte przez administratora)Taki człowiek musi coś sobą reprezentować.Wykazywać sy wiedzą i umiejętnościami.Wy byście chcieli krzyknąć i mieć kasę.A na to aby mieć .Trzeba pracować

Zygmunt
@niepis

Za robotę i tak się nie wezmą.Bo nikt tego nie kontroluje.Ci co nic nie robią mają u koordynatora dojazdowkę.Pijaki mają premię za chodzenie do pracy.Kapuja na innych .A wyglądają jak żury z pod mostu.Najlepiej mieć orzeczenie o.P Bo mądry człowiek jest źle postrzegany.

Kierownicy powinni zarządzać ludźmi.Znac swoich podwładnych.Patrzec w jaki sposób im pomóc.I co zrobić dla swoich ludzi.W Jarexsie tego nie ma .Masz robić swoje i dużo za załogę i nawet dziękuję nie powiedzą.Nie warto się starać i wykazywać.Odpekac swoje i do domu

Jareksik

Jestem pracownikiem Jarex Plus Legnica powiem krotko zapierdziel nic nie zaplanujesz bo grafik zmieniaja co 5 minut , w upalne dni nie dostarczano wody mineralnej a jak po kilku tygodniach przywiezli to dwie butelki 5 litrowe na 4 osoby na obiekcie . Porazka

Jarexsik
@Jareksik

Bo pracownik ma nabijać godziny,a za to zamiast premii ,czy zapłaconych godzin ma dostać dzień wolny.Wolę czas z rodzina spedzic.!!!Niech kierownik sam stanie.Moze wtedy zaczna doceniac swoich pracownikow

Jarexs plus
@Jarexsik

Pewnie ja też.Swoje służby i do domu.I tak nic za to nie dadzą

Zostaw merytoryczną opinię o JAREXS - Legnica

• Jak się pracuje w JAREXS?

Zobacz opinie na temat firmy JAREXS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAREXS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAREXS?

Kandydaci do pracy w JAREXS napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAREXS