Legnica

Opinie o JAREXS

Albert

Dajcie cynka co tam wuszlo z tej kontroli ZUS

Rejon Polkowic

Trwa kontrola ZUS, i zawiadamiam ze Oddzial Legnica biuro Polkowice tez nie moze spac spokojnie, na odcinkach S3 jest tragicznie, Okregowy Inspektorat Pracy niedlugo zajmie sie tymi sprawami

Prezes
@Rejon Polkowic 09.10.2018 11:28

Nic nam nie zrobią haha

Obsrewator

Drodzy pracownicy Jareksu Plus ( czyli odnogi Jareksu ), właśnie trawa kontrola ZUS-u w tej firmie i pracownicy są wzywani na przesłuchania do ZUSU w Legnicy. Macie teraz okazje udowodnić, iż te wszystkie złe rzeczy, o których piszecie na internecie są prawdziwe. Wystarczy, że opowieci o nich w ZUSIE i będziecie się domagać sprawiedliwości i wypłacenia WAM wszystkich należnych pieniędzy, na przykład za to, że byliście zatrudnieni na umowę zlecenia a powinniście być zatrudnieni na umowę o pracę i nie płacono WAM za nadgodziny, za należny urlop, wyższą należną WAM pensję, za składki emerytalne, rentowe, wypadkowe i zdrowotne itp. Bo jeżeli tego nie zrobicie, to znaczy, że kłamaliście i bezpodstawnie pomawialiście firmę Jareks ( tutaj Jareks Plus ) choć to to samo !

Optymista
@Obsrewator 28.09.2018 22:39

Popieram "obserwatora". Nadgodziny placone na zleceniu to omijanie przepisow. Pracownicy ciesza sie, ze zarobia wiecej niz stawka z umowy o prace, bo ZUSu nie musza placic. Ale gdyby placili WAM nadgodziny to dostalibyscie wiecej a przy okazji mielibyscie skladki placone. Pamietajcie ze ZADNA firma nie placi nadgodzin na zlecenie aby WAM bylo lepiej. Robia tak bo maja nizsze koszty. Policzmy oszczednosc tylko 150 zl /osobe razy tylko 400 takich zlecen miesiecznie. To masa pieniedzy. A jak zlecen jest wiecej?? Tez jestem ciekaw jak wszystkie osoby do tego podejda. Jesli to olejecie to administracja powinna wykasowac wszystkie negatywne wpisy na temat firmy.

Napalony
@Optymista 29.09.2018 21:54

Nalezy jeszcze przypomniec., ze to nie pierwsza firma legnicka ktora ZUS zlapal na nie placeniu zusu. Nie dajcie sie zastraszyc, ze jak firma przegra i bedzie musiala zaplacic zalegle skladki to wy bedziecie musieli im oddac skladki ktore powinny byc potracone wam. To firma jest odpowiedzialna ze naliczenie zusu i jego zaplacenie nie wy. Skoro tego nie zrobila to ona zlamala przepisy nie wy. Zreszta nie slyszalem prztpadku gdzie firma musiala zaplacic zalegle skladki i pracownicy musieli cos zwracac. Tak wiec do boju.

JAREX

pracuje w odziale pomorskim TORUN BYDGOSZCZ DYREKTOR GLOWNY JAREXSU POWINNIEN WRESZCIE SIE ZATEN (usunięte przez administratora) WZIASC .MACHLOJE,KTORE ODCHODZA KOORDYNATORZY OSZUKUJA SWOICH PODWLADNYCH NA PIENIADZACH.MOZE GLOWNY DYREKTOR JAREXS PLUS WRESZCIE RUSZY SIE Z FOTELA AROBI ZEBRANIA Z LUDZMI KTORZY NA NIEGO PRACUJA.PRZERWIJMY PAKT MILCZENIA I POWIEDZMY CO SIE DZIEJE .KOORDYNATORZY TRAKTUJA NAS JAK SMIECI GROZA ZWOLNENIAMI.NIE JESTESMY GLOWNIAZAMI TYLKO DOROSLYMI LUDZMI.ZADNYCH ZACHET PREMII.DOJEZDZAMY NA OBIEKTY PO 60KM.JEDEN NA OBIEKCIE DOSTAJE ZA DOJAZDY PREMIE ZAPOMOGI BO DONOSI DO PRZELOZONEGO DRUGI (usunięte przez administratora) TAK SAMO I MA GOLA PENSJE ZKTOREJ MA KUPIC BILET.JESTESMY WSZYSCY NIEPELNOSPRAWNI I PEFRON ZWRACA ZA DOJAZD.JEDNI DOSTAJA NOWE UBRANIA DRUDZY STARE PO KIMS.CO TO ZA WYROZNIANIE.CZUJEMY SIE POKRZYWDZENI I CHCEMY ABY DOCENIANO NASZA PRACE.NA JEDNYM OBIEKCIE SIE LEZY NA DRUGIM (usunięte przez administratora) ZE KIEDY KONCZY SI SEZON MA SIE DOSC.MOZE DYREKTOR W LEGNICY WRESZCIE ZADBA O SWOICH PODWLADNYCH BO TO DZIEKI NASZEJ PRACY PANA FIRMA ISTNIEJE I PRZYNOSI ZYSKI.

nik
@JAREX 10.09.2018 07:32

to bzdura

Jarexik
@nik 20.09.2018 12:00

Żadna bzdura

Radek

Czy w 21 wieku na posterunku może być telewizor na nocnej zmianie? Są komputery, monitoring, telefony komu przeszkadza telewizor? Jak powinny być liczone nadgodziny? Według mnie zakład w potrzebie powinien częściowo ponosić koszty i za takie godziny do zwrotu powinno być 1,5 lub dodatkowa premia za gotowość.

@Radek 21.09.2018 19:03

Piękny sen

Nikolas

Czy zapłacili wszystkim kase za zlecenia?

karol
@Nikolas 18.09.2018 14:25

znika kasa za zlecenia i nikt nic na to nie poradzi.nawet nie ma na co liczyc

Toldi
@karol 19.09.2018 18:42

U mnie nikt nie dostal nic za zlecenia nadgodziny tylko wolne albo urlopy

Nikolas
@Toldi 21.09.2018 13:15

Za zlecenie nie masz dostac wolnego bo tam placi sie za kazda godzine. Zgodnie z przepisami za nadgodziny z umowy o prace masz dostac wolne lub zaplate w ramach umowy o prace (50 lub 100% dodatku). Wczesniej wiele firm omijalo platne nadgodziny podpisywaniem umow zlecen. Wyglada na to ze firma zrezygnowala z nadgodzin na zleceniech ( co bylo omijaniem prawa) oddawaniem dni wolnych. Ale co z osobami ktore mialy podpisane umowy zlecenia i powinny dostac zaplate?

Ja

Dlaczego podpisujemy puste miejsca tzw inblanco za zlecenia?To jezeli z Naszej winy nie mozrmy otrzymac wynagrodzenia za zlecenie niech firma Jarexs wystawi stosowne dokumenty.Czarno na białym.Wypłata za zlecenia w ratach to jakis absurd!Prosze bardzo żadacie pracy na kazde zawołanie to prosimy o wynagrodzenie.Od kiedy w Firmie Jarexs jedni otrzymuja wynagrodzenie,drudzy nie.Niech Dyrektor wytłumaczy.Czy Inspekcjs Pracy ma to zrobic.Dowody wykonanej pracy posiadamy

Kowal
@Ja 03.09.2018 22:36

Jak masz dowody to nie wiem po co tez zale na forum. Zamiast tego polec do PIP i napisz dla innych jak rozwiazac ta sprawe. Wszyscy duzo gadaja a du. py nikt nie ruszy. A ppznie znowu zale ze nie placa, ze to czy tamto. Pamietajcie - to na wlasne zyczenie.

nik
@Kowal 12.09.2018 00:03

Dokładnie tak.

Tak pracuje jarexs

Mają ludzi za idiotów.Najlepsze rozwiązanie iść naL-4 może wtedy Jarexs zrozumie,że nie robi się ludzi w h...Czekać na kasę za zlecenie 2 mce to jaja!Na drugi raz sami niech staną.

Neo
@Tak pracuje jarexs 06.08.2018 18:00

Dwa miechy czekać na kase za pracę?? To już są jaja. Powinni wypłacić odsetki za zwłokę. Niech każdy napisze na piśmie żądanie wypłaty odsetek i niech wyśle poleconym lub osobiście dostarczy do biura. Ważne aby mieć potwierdzenie otrzymania przez firmę tego pisma. A z ciekawości to wcześniej wypłacali normalnie co miesiąc kase ze zlecenia? Od kiedy lecą w kulki?

dejwid
@Tak pracuje jarexs 06.08.2018 18:00

są tutaj jacys z Rybnika?

@dejwid 11.08.2018 07:24

Ale w jakim sensie?

@Tak pracuje jarexs 06.08.2018 18:00

Kasa dawno u kierownika w kieszeni,wydana na jego potrzeby

Dejw
@Tak pracuje jarexs 06.08.2018 18:00

Najlepsze jest to, że jak pracujesz w jarexs 1 na umowe o pracę i robisz więcej godzin niz wynosi limit i masz za nie płacone na umowę zlecenie w Jarexs 2 to z palcem w (usunięte przez administratora) można to udowodnić przed PIP ewentualnie Sądem i żądać zapłaty jako nadgodziny (50 lub 100%). Nie dajcie się robić w jajo. Firma ma albo płacić nadgodzina albo dawać dni wole a nie płacić na zlecenie.

max
@Dejw 09.09.2018 23:37

pewnie kazdy z nas ma kazdy grafik i moze udowodnic godziny pracy ,obiekt nadgodziny i sluzby dodatkowe

Karaluch

Koordynator zapomnial ze ludzie wszystko sobie powiedza.Jakie luki w prawie sa dla jednych omijane ,a dla drugich nie.Temat dla kontroli zewnetrznej w Jarexsie

Siwy
@Karaluch 03.09.2018 22:43

Wyśmiewa swoich ludzi a nie raczy załatwić ich problemów.Woda dwa razy była przez całe lato jak kropla w morzu!!!

trie
@Siwy 06.09.2018 12:42

zapomnial jak sam robil tak jak my a teraz nic nie robi dla ludzi

Karaluch

Trzeba byc kapusiem lub kochanka kierownika wtedy ma sie wypłacone z nadwyzka!Ktos powinien sie za to wziasc!Porazka totalna .Kpina ,zeby oszukiwac na wynagrodzeniach.

@Karaluch 03.09.2018 22:40

Bo kasę dzielą na spółkę

eden
@Karaluch 03.09.2018 22:40

norma ona dostanie kase i podziela po polowie a z ludzi beda sie smiac

EDEN

KOORDYNATOR NIE DBA O TO ABYM MIAL WYPLATE NA CZAS BO JESTEM ODDELEGOWANY DO INNEGO ODDZIALU.I TAK JEST CO MIESIAC .KOLEDY BIORA WYPLATE 7 LUB 9 A JA ZAWSZE MUSZE SIE O SWOJE UPOMNIEC .TAKIE ZANIEDBANIE NIE POWINNO MIEC MIEJSCA

JAREXS

KOORDYNATOR BIERZE FAJNE WYNAGRODZENIE I FAJNE DODATKI WIEC POWINIEN WYKAZYWAC SIE W SWOJEJ PRACY.ROBIC COS DLA PDWLADNYCH A NIE TYLKO DBAC OWLASNE INTERESY I KORZYSCI.TO SA JEGO ZASRANE OBOWIAZKI ZA KTORE DOSTAJE WYZSZE WYNAGRODZENIE Z PROFITAMI

JAREXS

JAREXS POWINIEN ZATRUDNIAC SAMYCH Z ORZECZENIEM P .BO TACY BEDA CICHO SIEDZIELI I NIE UPOMNA SIE O SWOJE.MOZEMY UDOWODNIC NASZA PRACE.A CIEMNOTY NIECH PAN WCISKA SWOJEJ ZONIE W DOMU NIE NAM

JAREXS

WSZYSTKO SPRAWDZILISMY I NIECH PAN PRZESTANIE KITY WCISKAC I KLAMAC.OSZUKUJE PAN NAS.UMOWY ZLECENIA PODPISYWANE BEZ ILOSCI GODZIN INBLANCO/////A PIENIEDZY ZA WYKONANA PRACE W CZERWCU NIE MA DO DZISIAJ .TO KTO JE WZIAL.

JAREXS

KOORDYNATROR SCIEMNIA I TAK KLAMIE ZE PRZYKRO GO SLUCHAC.WCISKA PRACOWNIKOM TAKIE KITY ZE SAM GLUBI SIE W SWOICH KLAMSTWACH .CZEKAMY NA KOPERTY ZA ZLECENIE PANIE KOORDYNATORZE ODDZIAL POMORSKI MIALY BYC W 2RATACH

wartownik
@JAREXS 10.09.2018 08:25

Szkoda mi Was bo nie znacie prawdy. NIKT NICZEGO NIE ZROBI, bo dyrektor z Torunia i i głowny dyrektor z Legnicy, czyli prezes jarexsu to dwaj kolesie od wódeczki, wędkowania (usunięte przez administratora). Wasze żale włóżcie sobie w buty, będziecie wyżsi :)

ficuś

Ludzie, gdzie Wy pracujecie ? nie płacą wam a Wy pracujecie ? Czy Wy to słyszycie ? Nie dajcie się traktować jak idioci, niby firma nie ma kasy, ale dobrze się ma i zarabia bardzo dużo Waszym kosztem? To was nie dziwi ? W Niemczech czy Francji lub Anglii pracownik dostaje całe wynagrodzenie na czas, bez opóźnień ! To Was (usunięte przez administratora) a Wy się wciąż zastanawiacie i dziwicie ? Coś z Wami nie tak, bo Prezes zarządu firmy Jarexs dostaje kasę regularnie , bez opóźnień , Waszym kosztem !!!

Jareksik

Jestem pracownikiem Jarex Plus Legnica powiem krotko zapierdziel nic nie zaplanujesz bo grafik zmieniaja co 5 minut , w upalne dni nie dostarczano wody mineralnej a jak po kilku tygodniach przywiezli to dwie butelki 5 litrowe na 4 osoby na obiekcie . Porazka

Jarexsik
@Jareksik 06.09.2018 11:45

Bo pracownik ma nabijać godziny,a za to zamiast premii ,czy zapłaconych godzin ma dostać dzień wolny.Wolę czas z rodzina spedzic.!!!Niech kierownik sam stanie.Moze wtedy zaczna doceniac swoich pracownikow

Jarexs

Co to za wyróżnianie pracowników.Moze głośno zaczniemy nazwiskami sypać wtedy wojna się rozpęta

Ja

Koordynator łamie zasady w firmie !Czy Pan wie co to znaczy Tajne dane pracownika?!Niech Pan sam odpowie sobie na to pytanie.

Ja

A na jakiej zasadzie wypłacana jest w pomorskim kasa na zlecenie w kopertach? Jedni fostają wszystko drudzy nie!Koordynatorzy strasza zwolnieniami mamy siedziec cicho.

Jerexs pracownik

Moze czas najwyzszy aby Pan Dyrektor Jarexsu sam odpowiedział na pytanie.Dlaczego pracownicy dojezdzajacy w Pana Firmie sa wyrózniani???!!!!Jedni otrzymuja zwrot za dojazdy drudzy nie.?

ODWARZNY

Czy ktoś zna nr do dyrektora lub prezesa .I czy kiedy wypłacą za zlecenia? Widać ,że są obiecanki cacanki a głupiemu radość.!!!!!!!!!! CHYBA CZAS NAJWYŻSZY POWIADOMIĆ PIP.

Dox
@ODWARZNY 08.08.2018 18:27

A po co pracownikowi numer dyrektora.Kierownicy kadra koordynatorzy to jadna klika w Jarexsie

ja

Wpis swój umieściłam po kimś, z dnia Ja 31.07.2018 22:05 nikt nawet nie poczytał, jest niżej- wkleiłam zapoznać się. Już pewne sprawy dla mnie się wyjaśniły,nawet na moja korzyść, ubezpieczenie córki na telefonie do głównej siedziby sprostowali na ostatni czas, błąd w peselu, ale sprostowane NFZ załapało. Za godziny ponad grafikiem wypłacone. Za dni wolne wypracowane, także wypłacone. Nawet za leki dostałam, całe jak na recepcie dofinansowanie. A tylko 2 miesiące na okresie próbnym,pracy. A wy się boicie złożyć papierki. Na dziś rozwiązana umowa z ta firmą. Ciuszki pracownicze zdane. Za tak krótki czas się zdaje. Co do kasy ok. To tu się ciągle wyżalacie, jak już pisałam niżej doinformujcie się troszkę i się nie bójcie dzwonić do pracodawcy i po inne porady, np prawne itp. Myślę że główna siedziba w Legnicy ok. tylko po siedzibach i kierownikach całej imprezy jest problem. Ja miałam cienką kierownik haha. A i pewnie to zależy na kto się popadnie. Bo są i też ludzie w firmie. Wiem. Już dziś w innej pracy na grupie i z wykształceniem, tu też szukają na kierowników może się uda. Tylko za każdym serca i resztkę życia nie nie dam. Uważajcie na prace dodatkowe nie związane z umową. To temat już którego się nie podejmę. Pozdrawiam was i Jarexs.

ja

Ja 31.07.2018 22:05 @Taxi taxi 20.07.2018 17:25 Witam. Dwa miesiące tylko pracowałam w firmie Jarexs. Uf. Wiem, że to co piszecie wszystko się potwierdza. Nie zależnie od rejonu Polski. Firma ma na swoim zatrudnieniu pokaźną liczbę osób niepełnosprawnych, którymi łatwo im sterować! W większości są to osoby niezaradne życiowo, zagubione, zastraszone, schorowane, pozostawione samym sobie, bez wsparcia itd.. Z przykrością stwierdzam, że doskonale firma ten fakt przez lata wykorzystuje. Nakręcając spiralę nieporozumień, nienawiści i przede wszystkim obecne w firmie niejasności i dezinformacji co to praw swych pracowników. Czy faktycznie żyjemy w kraju praw? Wiec radzę skorzystać z darmowych porad prawnych w swoich indywidualnych sprawach zatrudnienia i tych co wam na co dzień pracodawca w pracy stwarza. Wskazane grupowo. Takie porady darmowe można uzyskać w swoich miastach , przy urzędach miasta, gminach, ośrodkach pomocy społecznej itd... Dofinansowane porady prawne z funduszów Unijnych. ZA DARMO !!! W wyznaczonych dniach i godzinach. Można także się dobrze doinformować w internecie. To dla wytrwałych. Polecam. Mnie nie dotknęły osobiście poważne, długotrwałe przykrości. Nikt ze przełożonych nie dał mi się nawet zapoznać z regulaminem zakładowym, co jest podstawą. Bo nie mogę w dniu podpisywania umowy wiedzieć na jaką skale firma zatrudnia. Dałam się wrobić w dodatkowe obowiązki pracownicze! Dziecko mi nie ubezpieczyli w NFZ przez 2 miesiące. Za proste błędy wprowadzania danych do systemów. Zapłacę pewnie za wizyty u lekarza. Czekam na decyzję o dofinansowaniu leków, co się nam należą, pewnie jeszcze o to powalczę. A ciekawe co z godzinami poza grafikiem. Umie też liczyć. Poczekam troszkę jak firma się w tych sprawach wykaże. Te dwa miesiące w firmie jarexs , to dobra szkoła przetrwania. Człowiek prawnie już doinformowany wie, jak na rynku pracy nie dać się zrobić. Już się nie żalicie, do dzieła. Pozdrawiam

Seba

Nie polecam pracy w tej firmie nic nie robią dla ludzi.Pracownik jak murzyn ma tyrać za grosze

Krasnal

Chcą,żeby pracować na każde zawołanie,a na pieniądze ze zlecenia czekasz .Oszustwo pracownika.

Damian

Ochrona tragedia wysyłają pracownika dalej poza miejsce zamieszkania,a nie dają na dojazd!Zarabiamy najniższą,zadnej premii.Motywacją do pracy są pieniądze.W Jarexs można liczyć tylko na wynagrodzenie bez dodatków.

Taxi taxi

Obchody piesze w pojedynkę niezgodne z prawem ochrony.Grafiki zmieniane kilka razy w miesiącu.Kierownik wozi rodzinę na zakupy służbowym autem,a pracownik ochrony na obiekt poza terenem ma jechać rowerem,albo swoim autem.Brak mikrofali.Kiedy prosiłem to nie ma.Niech sam pracuje na obiekcie bez ciepłego posiłku przez 24 godz.Wineberger Lębork to tragedia.Ciągłe kłótnie między pracownikami.Damulki siedza (usunięte przez administratora) na jednym obiekcie i grzeja sie.Inni musza rowerem jechać 5 km.A koordynator ma auto służbowe do czego?Tylko chorobowe kłaść na stół i mieć w dupie.Brak zarzadzania ludzmi.Robia co chca.Stare dziady zatrudniani po 12 godz kłóca sie ze nie ida na obchod i nie beda sprzatac po służbie.To niech Jarexs sprzataczke po słuzbie dla nich zatrudni.

@Taxi taxi 20.07.2018 17:25

A jak ci emeryci się stawiają tylko jakby wszystko wiedzieli.Siedzi bo on ochroniarz,a my mamy za ta sama kase Cała robote ogarnac!

Jarexsik
@Taxi taxi 20.07.2018 17:25

Zamów gorący posiłek a rachunek wyślij do Dyrektora

Cegła
@Taxi taxi 20.07.2018 17:25

Wszyscy powinni na wszystkich obiektach robic .W Wieneberger na jednej portierni siedza a na drugiej musza wszystko robic .Ochrona ,a piszemy na komputerze,biegamy do samochodów,obchody piesze w pojedynke deszcz leje,a ty popierdalasz na obchód.Robimy dosłownie wszystko,a nowo przyjęci np.były taksówkarz przychodzi na 12 godz i nic nie chce robić.Wszyscy mamy orzeczenia,a kierownik wyróżnia ludzi.Zarabiamy te same pieniadze i Kierownik na Lębork tego nie rozumie.Jedni robia duzo drudzy nic.A premia gdzie?!

Czarny
@Cegła 27.07.2018 22:35

Piesze obchody co ty gadasz przecież kierownik rower kupił.Co też nie dla wszystkich.Ja tam w auto wsiadam przejadę ,odbiję i gra muzyka.Kto by pieszo chodził.Szkoda czasu

Winerberger
@Taxi taxi 20.07.2018 17:25

Te tzw damulki okna myją,sprzątają,kwiaty podlewają,a wy co?Tą samą kasę bierzecie i nic nie chcecie robić.A jak powiesz kierownikowi.To on o co Pani chodzi?

Krasnal
@Taxi taxi 20.07.2018 17:25

Zgadzam sie u nas na obiekcie podobnie jest jeden drugiego oskarza i skacza do siebie

Anty ochrona
@Taxi taxi 20.07.2018 17:25

Od kiedy obchody w pojedynkę są niezgodne z prawem ? Gdzie tak jest napisane? Samochód kierownika jest jego narzędziem pracy i nie służy do wożenia całego personelu jak to sobie wyobrażasz że kierownik będzie Cię woził ? Jak jeździ na zakupy prywatnie to pewnie płaci od tego podatek jako przychód jak nie to można go do skarbówy zgłosić, mikrofali to nie widziałem firmy która by dawała . Grafik jest zmieniany jak ktoś ma takie podejście i tylko rzuca L4 to się nie dziw. Nie lepiej se roboty poszukać, po co się męczyć

normal
@Ja 31.07.2018 22:05

nareszcie normalny wpis. popieram całkowicie

Zadowolona

Czytam te informacje o oddziale Toruń i są one nieprawdziwe!!!!-Pracuję właśnie w tym oddziale mam orzeczenie i owszem.Normalna umowę o pracę,ubezpieczenie na życie,ubezpieczenie zdrowotne na wszystkie zgłoszone osoby.Pensje zawsze na czas pełne umundorowanie wszystko nowe!!!U Nas zwrot za dojazd możesz otrzymać jak masz samochód na siebie lub jesteś współwłaścicielem.Moim szefem jest właśnie Pan Rogowski .Kiedy napiszę o wolne w grafiku ,bo mam wizyty lekarskie zawsze je dostaję .Mamy obowiązek zgłaszać do Szefa do 20 kego miesiąca,że potrzebujemy wolne.Na Moim obiekcie kiedy ktoś potrzebuje się pilnie zamienić nie mamy z tym żadnego problemu.Bo panuje reguła dzisiaj Ty potrzebujesz wolne jutro ja!?Do pracy dojeżdżam 60 km.Jest to kwestia przyzwyczajenia,organizacji itd.Chociaż na Moim obiekcie jest dużo pracy to nie zamieniła bym się z kolegami i koleżankami.Bardzo dobrze pracuje mi się na Moim obiekcie.Obiekt jest bardzo ładny ,aż miło się przychodzi do pracy.Ale to zasługa Kierownika obiektu na którym pracuję.My mamy ciepło ,wiatraki,lodówkę,mikrofalówkę i nowy czajnik.Dbamy o porządek na Naszym obiekcie i przed.Reprezentujemy Firmę Jarexs przed Naszym pracodawcą.Ale sprzątamy dla siebie.Spędzamy w pracy jednak 24 godz i no nie było by przyjemnie jeść kanapki przy brudnym biurku.Mamy środki czystości i to co potrzebujemy środki biurowe środki czystości piszemy na kartce lub zgłaszamy i wszystko mamy.Aktualnie czekamy na nowy fotel,którego zakup ustaliły firmy między sobą.Dla Mnie brak mikrofali np.-nie stanowi problemu.Mam termos i na kawę i na zupkę i obiadowy.Istnieją kubki na gorąco ,zupki ,ale dużo zależy od Naszego nastawienia i podejścia.Wiem jaką pracę podjęłam i sama mogę takimi rzeczami ułatwić sobie życie.Ponadto 7-8 służb w miesiącu daje mi możliwości dorobienia gdzieś indziej,wolnego np 11 dni pod rząd bez brania urlopu.Bardzo lubię Moją pracę . Dużo zależy od Naszego nastawienia,podejścia itd.Kiedy pracuję gdzieś indziej w Mojej Firmie koszt paliwa lub mój dojazd zawsze pokrywa Firma Jarexs.

@Zadowolona 01.08.2018 10:16

Ja po noce 7 rano, do lekarza, wykaz wizyt do ważnych lekarzy dostarczono firmie miesiąc wcześniej , fakt było się pierwszym, jak nigdy. Tylko że lekarze przyjęcia pacjentów zaczynali ok. 10 godz. A kogo to obchodzi, że po noce, było wolne! W domu na 12 godz. się było. Ma się szczęście jak ma się dobrego zwierzchnika.

Mlody

Oszukuja na godzinach i wpychaja ludziom godzin i sie nie rozliczaja zamiast dac te godziny wolne na przyszly miesiac wolne czy cos albo zaplacic to zawsze cos wymysla tylko obiecuja i ludzi sciagaja z wolnego bo ludzi brakuje

Zadowolona
@Mlody 31.07.2018 11:00

Często chodzę na służby tzw za kolegów bo np.zachorują.Zawsze w grafiku na kolejny miesiąc mam tą służbę oddaną.Np.w jednym miesiącu miałam 8 służb ,a w innym 5 bo Nasz Szef zawsze tego pilnuje.Jeżeli np nie ma ludzi dzwoni i mówi nie mam ludzi i oddam w przyszłym miesiącu Ci tą służbę.I wtedy masz mniej służb tzw zwrócone.Bo za nadgodz .nie płacą!

Zostaw opinię o JAREXS - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAREXS