JAREXS

Legnica

JAREXS
2 234

Opinie o JAREXS

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dejzi

Pomorski oddział to banda .Jak w (usunięte przez administratora) włazisz kierownikowi masz wszystko.!!!Straszą zwolnieniami .Na obiektach brak wody,mikrofali.Koordynator rodzinkę wozi rodzinkę autem służbowym.Ludzi ściemnia i ignoruje.Pierdoli jak potuczony w sadzie.A swoich pracowników nie słucha.

Alfred

Inspekcja pracy i pefron powinni się za ten (usunięte przez administratora) wziąś.!!!!Dyrektor Jarexsu nic z tym nierobi to wszyscy pouciekajá.

Chudy

Wałki kręcą na ludziach.Bierzesz zaświadczenie i wytrzeszczasz oczy bo okazuje się,że masz na zaświadczeniu więcej ,niż zarabiasz.Pani w Legnicy nie potrafi tego wyjaśnić.Kpina.Premie,kasę na leki ,wczasy pod grusza biora koordynatirzy i powiazana elita.Podpisujesz zleceniówkę ,a ilość godz koordynator wpisuje już bez Ciebie.Tak nie powinno być.Ściema.Nagle kasa ginie i masz się prosić o swoje zarobione pieniadze.A kierownicy nie źle się bawią.Jawne przekręty.

Trapez

Odział kujawsko-pomorski nie daje za dojazdy wszystkim..Musisz być lizusem szefa lub jego kapusiem wtedy masz kasę za wszystko co możliwe.Dyrektor w Legnicy powinien obiektywnie spojrzeć bo np nie kazdy ma prawo jazdy ,albo nie ma do kogo się dopisac do auta itd.Kazdy z Nas dojezdza !!!Znam takich co dostaja 300 drudzy 150 ,a inni wcale.Wiec o co tu chodzi.Premie msja kapusie,dodatki,paczki na swieta nadgodziny.A inni goła pensje.Zabieraja ci urlop i wstawiaja do grafiku.O wszystko musisz sie prosic o ubrania o dohazdy.Powinni wszyscy dostawac wszystko.Jeden dostaje 300 premii drugi o.A co on innegi robi do cholery.No tak donosi.

Nnn

Pracuję w oddziale pomorskim i bardzo dobrze mi się pracuje.My mamy fajnego kierownika P.Zbigniewa.A na Moim obiekcie pracuje się mi bardzo dobrze.Wiadomo nie każdemu się wszystko podoba.Ale jako osoba niepełnosprawna mam pracę i wrunki na Moim obiekcie są super.

Nnn

Sprataczka-sprzatanie obiektów 2100 brutto.Pensja zawsze na czas .Umowa o pracę.

Nnn

Kierownik tzw przełożony ochroniarzy ma do dyspozycji auto słuzbowe,laptop,telefon.Zajmuje sie przygotowaniem grafików,rekrutacją ludzi,kierowaniem ich na badania i na obiekt.Kontroluje obiekty,załatwia nowe itd.Zarabia 4 tys i ponad w zależnosci od wyników swojej pracy

Nnn

Młodszy wartownik to ochrona obiektu.Obowiązki na każdym obiekcie są inne.Pensja ok 1700zł netto.plus 300 za dojazdy.Umowa o pracę orzeczenie niepełnosprawności.

Nnn

O pracę w Jarexie można się starać w Legnicy lub u koordynatora danego terenu.Jarexs prowadzi cały czas rekrutację na sprzątanie ,na młodszego wartownika czyli ochrona czasami na kierownika danego oddziału tzw: koordynatora.Wiadomo ,że na każde z tych stanowisk trzeba spełniać jakieś wystawione wymagania.

Alicja

@Nnn rozumiem, że miałeś okazję pracować w firmie JAREXS, może posiadasz również informacje na temat aktualnych rekrutacji w tej firmie? Daj znać, każda wypowiedź, zawierająca merytoryczną treść będzie cenna.

Nnn

W oddziale pomorskim jest fajna atmosfera .Zazwyczaj siedzisz na 1 obiekcie.Wypłata na czas.Aby dostać za dojazd trzeba poprostu zgłosić do szefa,a nie aferę kręcić.Za nadgodziny szef oddaje dzień wolny.Przelew za zlecenie jest zawsze 15 i za dojazdy do 15.Koordynator ma dużo spraw na głowie taka praca użeranie się z ludzmi.Pracuje prawie rok i jakoś grafik zawsze mam na czas,wodę na obiekcie a w każdej ważnej sprawie mogę dzwonić do szefa kiedy chcę i zawsze problem jest rozwiązany.Mi dobrze pracuje się wtej firmie.

Jarexik

W Jarexie pomorskim atmosfera jest do bani.Grafiki zmieniane co chwilę ,nic nie jest na czas tylko pracownik ma być.Ciągłe zlewanie pracownika.Koordynator jednym uchem wpuszcza drugim wypuszcza.Dla swoich jest wszystko dla reszty nic.Na obiekt trzeba samemu jechac nawet dalej.A jak nie masz samochodu to coooo???jarexs to ściema.

Trapez

W kujawsko -pomorskim oddziale za dojazdy otrzymujesz jak masz auto na siebie a jak nie masz to nie dostajesz.Niektórzy dostają połowę .A inni wcale.Zajebiście!!!!!!Premie też dla wybranych....A reszta ma (usunięte przez administratora) i milczeć.Pefron daje ta kase na dojazdy.Ktoś tą kasę przytula czy co???I to sprawiedliwość.podwyżki nie ma od 2 lat.

Rudolf

Jarexs pomorski.Pensja zawsze na czas,ale kasę na dojazdy dostają wybrani.Obiecywali,ze każdy a tak nie jest.Ubrania robocze jedni mają nowe inni nie.Kasa na zlecenie też nie na czas.Dojeżdzamy a kasy za dojazdy nie widzimy.To co na gapę jeżdzić?Wstyd ,żeby koordynator nie dbał,aby pracownik miał na dojazd.Ma pracować i cicho siedzieć.Albo z marnej wypłaty wydać.

Malwina

Krotko o Jarexs Polkowice . Ludziom nagminnie pocichu kierownik oddzialu podkrada urlopy i ten proceder trwa juz od kilku lat a tych ludzi okradzionych jest bardzo duzo dotyczy to tez Pan sprzatajacych. Do wszystkich pracownikow oddzialu Polkowice sprawdzcie swoje zalegle urlopy nawet do trzech lat do tylu. Zbierzmy sie i pojdzmy z tym do sadu

Xxxx

Witam mialem okazje pracowac w odzdziale w swidnicy jako pilarz i szczerze nie jest tam kolorowo wyplaty trzeba co chwile pilnowac bo sie zawsze cos nie zgadza dodatkowo straszny balagan w firmie i czlowiek który ten balagan wprowadza nie jaki jedrzej g. Nie polecam

Alicja

@Adms miałeś okazję pracować w JAREXS? Jak wyglądają warunki oraz atmosfera pracy w tej firmie w 2018 roku? Prowadzą obecnie rekrutacje na jakieś wewnętrzene stanowiska? Podziel się swoimi doświadczeniami, każda sensowna wypowiedź, która będzie zasadna i zgodna z regulaminem, przyda się.

anonymous
@Alicja 10.07.2018 23:38

Spotykam się w firmie z bardzo niemiłym zachowaniem osób z kierownictwa Jaresx-u plus, które powinny nam (niepełnosprawnym) pomagać. Nieodpowiadanie na pytania. Nie dopilnowanie grafików z nierozliczaniem godzin dodatkowych. Mówienie obraźliwych słów do podwładnych. Szantażowanie zwolnieniem dosłownie (masz umowę do 00.00.0000) czyli sugerowanie, że dalej jej nie będzie. Proszę przejechać się po posterunkach i sprawdzić jak to wygląda na takich zwykłych posterunkach

Adms

Jeśli ktoś chce pracować w firmie Jarexs to polecam pracować w ochronie pod oddział w Legnicy ul. Chojnowska 41. Powczedni prezes zarządu został zwolniony a teraz jest już lepiej , nowy prezes i płacą za dojazdy....

anty menel

najlepszy moment w pracy u jarexsa to koniec umowy

Metyl
@bolo 06.06.2018 19:39

O tak

Nikolas

Co slychac w Jarexie ciekawego. Czy firma problemy ma juz za soba?

Kacper

Odkąd w oddziale Polkowice nie ma tego popaprańca Marka K to jest elegancko,ten człowiek był szkodnikiem,manipulatorem,i wyzyskiwaczem.Nie pozdrawiam tą (usunięte przez administratora)

Mad

firma w porządku mowa o oddziale Wrocławsko Opolskim JAREXSu

nik
@Mad 05.06.2018 13:40

No pewnie, że firma w porządku. Ważne, że płaci w terminie. A praca - cóż taki jej charakter. To nie jest (usunięte przez administratora), komu nie odpowiada może się po prostu zwolnić, bądź w ogóle nie zatrudniać. Przecież to takie proste. A wieczne narzekanie na wszystko i wszystkich - wiadomo, to niestety nasza cecha narodowa.

Siwy

Oddział Podkarpacki tam też jest jazda normalnie planeta Rzeszów

Normalny pracownik

Jarexs to kapitalista i zrobi wszystko dla zysku trudno tego nie rozumieć. Ja pracowałem w innych firmach i moim zdaniem najwięcej dziadostwa robią ci emeryci na zleceniach bo nie mają praw w pracy i uczą pracodawcę dziadostwa. A niepełnosprawni stają się ofiarami takich dziadków co jeszcze są w PRL rozumem.

MAŁA

pracuje w jarexsie i jestem zadowolona umowa o pracę pensja na czas ubrania paczki na święta zwrot za dojazdy w kwocie 300zł.MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POLISY NA ZYCIE Z FAJNĄ OPCJĄ.TYLKO LUDZIE NIE ZAWSZE FAJNI KŁÓCĄ SIĘ O BYLE PIERDOŁE.KIEROWNICY JAREXSU POWINNI ZROBIĆ ANEKSY DO UMÓW W KWESTII RZUCANIA NA RÓŻNE OBIEKTY ABY KAŻDY CHODZIŁ WSZĘDZIE .BO CZĘSTO JEST TAK ŻE KOBIETY STOJĄ NA TRUDNIEJSZYCH OBIEKTACH OD MĘŻCZYZN

Ja
@MAŁA 03.04.2018 18:34

Brawo MAŁA. Prawda chłop przyjmowany do pracy tylko ochroniarz, z kobieta zrobią na sprzątaczkę jeszcze. I trudniejsze zmiany dają gdzie więcej człowiek (usunięte przez administratora) To gdzie te równe prawa !!! A dopiero umowę podpisuję i już to odczułam po kościach.

Wschowianin

Jestem pracownikiem ochrony Jareks na placówce Balcerzaka w Sławie. poprzez ustawianie kamer na zakładzie jestem mobbingowany. Tak nie da się pracowac, o ten mobbing powiadamiam Państwowego Inspektora Pracy i będę domagał się zadośc uczynienia.

ALA
@Wschowianin 29.04.2017 13:54

inspekcja PRACY BYŁA I POWIEDZIELI ZE TA FIRMA SPEŁNIA WYMOGI .

scajnet

Ludzie co wy wypisujecie w JAREXIE nie ma żadnych imprez integracyjnych to jest podobno biedna firma kierownictwo nawet żałują czjnika na cherbate i kawe,a pracuje już 4 lata,jedyna firma to Jmpel w której pracowałem 8 lat tam dawali wszystkoza mojej kadencji były wczasy pod gruszą fiszki z wypłaty kierownik czy koordynator przywoził imprezy integracyjne talony na świeta paczki oraz uniformy i tak powinno być a w Jarexie jest lipa i wyzysk głodowe stawki i żadnej premi

radek
@scajnet 15.05.2018 14:54

Chciałem się przyjąć do Impelu , niby praca miała być w Legnicy a kazał mi jeżdzić do Legnickiego Pola , kazałem mu (usunięte przez administratora) . Ogólnie wszystkie firmy ochrony to (usunięte przez administratora) i bajzel.

jestem uz innej firmie

to jest firma ktora opiera sie tylo na plotach ja bylam przez nich oczernionia pracowalam przez ponad rok a zostalalam potraktowawana jak zwykla zloziejka tlko pomowienia a pan macej mnie protratowal jak zwyklal zlodziejdzejkiejke pacowalawam ucciciwie innej firme ponad poltora roku ale dla da firmy tyjko liczy sie lizustwo to jest prawda

jestem uz innej firmie

opiera sie tylko na na pomowinianiach a nie nie wykonwnwj pacy jak w w lipnie chodni w lipnie zatrudniaja tylko zeby pracowaly praca sie smieja ze jet to praca torun pan maciej pozdrawiam mam grupe zycze wszyststkiego najlepz panie maciecku z torunia mam grupe zatrudniaj nadal tylko te panie w lipnie zycze powodzenia zycze powodzenia

wartownik

Tak przy okazji: sprawdźcie, czy jesteście ubezpieczeni na wypadek choroby. To inne ubezpieczenie niż ogólne z tytułu zabezpieczenia obiektów, które chronimy. To tylko chyba 5 zł. Ja, po powrocie ze szpitala złożyłem kartę wypisu u ubezpieczyciela ( PZU ) i okazało się, że nie ma mnie zgłoszonego. Przy przyjmowaniu do pracy złożyłem deklarację, że chcę się ubezpieczyć. Leżałem kilka miesięcy w szpitalu. Byłem 100% pewien, że ubezpieczenie jest mi potrącane. Byłoby sporo grosza na rehabilitację. A tak - winnego nie ma.

isengrim
@bolek 18.05.2016 22:26

Młodszy wartownik to sztuczny wytwór firmy Jarexs nie ma takiego stanowiska.

Zostaw opinię o JAREXS - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JAREXS