Opinie o JAREXS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAREXS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JAREXS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAREXS w Legnica

Pawel

Masakra firma która upadła ludzi Moje sugestie dla JAREXS: Niech płacą za pracę Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić kierownika

kloc

czy Jarexs ma jakieś obiekty ochraniane we Włocławku ?

Rejon Polkowic

Trwa kontrola ZUS, i zawiadamiam ze Oddzial Legnica biuro Polkowice tez nie moze spac spokojnie, na odcinkach S3 jest tragicznie, Okregowy Inspektorat Pracy niedlugo zajmie sie tymi sprawami

Prezes
@Rejon Polkowic

Nic nam nie zrobią haha

Albert

Dajcie cynka co tam wuszlo z tej kontroli ZUS

Brak Przesłałem aplikację i zadzwoniłem do oddziału Katowice, a tam Tomuś i odpowiedź jak nie ma doświadczenia to odpadasz. W tej branży najważniejszy jest szacunek do ludzi o doświadczenie w zarządzaniu.

Brak

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Radek

Czy w 21 wieku na posterunku może być telewizor na nocnej zmianie? Są komputery, monitoring, telefony komu przeszkadza telewizor? Jak powinny być liczone nadgodziny? Według mnie zakład w potrzebie powinien częściowo ponosić koszty i za takie godziny do zwrotu powinno być 1,5 lub dodatkowa premia za gotowość.

@Radek

Piękny sen

Dlaczego podpisujemy puste miejsca tzw inblanco za zlecenia?To jezeli z Naszej winy nie mozrmy otrzymac wynagrodzenia za zlecenie niech firma Jarexs wystawi stosowne dokumenty.Czarno na białym.Wypłata za zlecenia w ratach to jakis absurd!Prosze bardzo żadacie pracy na kazde zawołanie to prosimy o wynagrodzenie.Od kiedy w Firmie Jarexs jedni otrzymuja wynagrodzenie,drudzy nie.Niech Dyrektor wytłumaczy.Czy Inspekcjs Pracy ma to zrobic.Dowody wykonanej pracy posiadamy

Kowal

Jak masz dowody to nie wiem po co tez zale na forum. Zamiast tego polec do PIP i napisz dla innych jak rozwiazac ta sprawe. Wszyscy duzo gadaja a du. py nikt nie ruszy. A ppznie znowu zale ze nie placa, ze to czy tamto. Pamietajcie - to na wlasne zyczenie.

nik
@Kowal

Dokładnie tak.

JAREXS

KOORDYNATROR SCIEMNIA I TAK KLAMIE ZE PRZYKRO GO SLUCHAC.WCISKA PRACOWNIKOM TAKIE KITY ZE SAM GLUBI SIE W SWOICH KLAMSTWACH .CZEKAMY NA KOPERTY ZA ZLECENIE PANIE KOORDYNATORZE ODDZIAL POMORSKI MIALY BYC W 2RATACH

wartownik
@JAREXS

Szkoda mi Was bo nie znacie prawdy. NIKT NICZEGO NIE ZROBI, bo dyrektor z Torunia i i głowny dyrektor z Legnicy, czyli prezes jarexsu to dwaj kolesie od wódeczki, wędkowania (usunięte przez administratora). Wasze żale włóżcie sobie w buty, będziecie wyżsi :)

Tak pracuje jarexs

Mają ludzi za idiotów.Najlepsze rozwiązanie iść naL-4 może wtedy Jarexs zrozumie,że nie robi się ludzi w h...Czekać na kasę za zlecenie 2 mce to jaja!Na drugi raz sami niech staną.

Neo
@Tak pracuje jarexs

Dwa miechy czekać na kase za pracę?? To już są jaja. Powinni wypłacić odsetki za zwłokę. Niech każdy napisze na piśmie żądanie wypłaty odsetek i niech wyśle poleconym lub osobiście dostarczy do biura. Ważne aby mieć potwierdzenie otrzymania przez firmę tego pisma. A z ciekawości to wcześniej wypłacali normalnie co miesiąc kase ze zlecenia? Od kiedy lecą w kulki?

dejwid
@Tak pracuje jarexs

są tutaj jacys z Rybnika?

@dejwid

Ale w jakim sensie?

Pracownik Jarexu
@Tak pracuje jarexs

Kasa dawno u kierownika w kieszeni,wydana na jego potrzeby

Dejw
@Tak pracuje jarexs

Najlepsze jest to, że jak pracujesz w jarexs 1 na umowe o pracę i robisz więcej godzin niz wynosi limit i masz za nie płacone na umowę zlecenie w Jarexs 2 to z palcem w (usunięte przez administratora) można to udowodnić przed PIP ewentualnie Sądem i żądać zapłaty jako nadgodziny (50 lub 100%). Nie dajcie się robić w jajo. Firma ma albo płacić nadgodzina albo dawać dni wole a nie płacić na zlecenie.

max
@Dejw

pewnie kazdy z nas ma kazdy grafik i moze udowodnic godziny pracy ,obiekt nadgodziny i sluzby dodatkowe

Karaluch

Trzeba byc kapusiem lub kochanka kierownika wtedy ma sie wypłacone z nadwyzka!Ktos powinien sie za to wziasc!Porazka totalna .Kpina ,zeby oszukiwac na wynagrodzeniach.

Pracownik Jarexu
@Karaluch

Bo kasę dzielą na spółkę

eden
@Karaluch

norma ona dostanie kase i podziela po polowie a z ludzi beda sie smiac

EDEN

KOORDYNATOR NIE DBA O TO ABYM MIAL WYPLATE NA CZAS BO JESTEM ODDELEGOWANY DO INNEGO ODDZIALU.I TAK JEST CO MIESIAC .KOLEDY BIORA WYPLATE 7 LUB 9 A JA ZAWSZE MUSZE SIE O SWOJE UPOMNIEC .TAKIE ZANIEDBANIE NIE POWINNO MIEC MIEJSCA

JAREXS

JAREXS POWINIEN ZATRUDNIAC SAMYCH Z ORZECZENIEM P .BO TACY BEDA CICHO SIEDZIELI I NIE UPOMNA SIE O SWOJE.MOZEMY UDOWODNIC NASZA PRACE.A CIEMNOTY NIECH PAN WCISKA SWOJEJ ZONIE W DOMU NIE NAM

JAREXS

WSZYSTKO SPRAWDZILISMY I NIECH PAN PRZESTANIE KITY WCISKAC I KLAMAC.OSZUKUJE PAN NAS.UMOWY ZLECENIA PODPISYWANE BEZ ILOSCI GODZIN INBLANCO/////A PIENIEDZY ZA WYKONANA PRACE W CZERWCU NIE MA DO DZISIAJ .TO KTO JE WZIAL.

ficuś

Ludzie, gdzie Wy pracujecie ? nie płacą wam a Wy pracujecie ? Czy Wy to słyszycie ? Nie dajcie się traktować jak idioci, niby firma nie ma kasy, ale dobrze się ma i zarabia bardzo dużo Waszym kosztem? To was nie dziwi ? W Niemczech czy Francji lub Anglii pracownik dostaje całe wynagrodzenie na czas, bez opóźnień ! To Was (usunięte przez administratora) a Wy się wciąż zastanawiacie i dziwicie ? Coś z Wami nie tak, bo Prezes zarządu firmy Jarexs dostaje kasę regularnie , bez opóźnień , Waszym kosztem !!!

Jarexs

Co to za wyróżnianie pracowników.Moze głośno zaczniemy nazwiskami sypać wtedy wojna się rozpęta

A na jakiej zasadzie wypłacana jest w pomorskim kasa na zlecenie w kopertach? Jedni fostają wszystko drudzy nie!Koordynatorzy strasza zwolnieniami mamy siedziec cicho.

Jerexs pracownik

Moze czas najwyzszy aby Pan Dyrektor Jarexsu sam odpowiedział na pytanie.Dlaczego pracownicy dojezdzajacy w Pana Firmie sa wyrózniani???!!!!Jedni otrzymuja zwrot za dojazdy drudzy nie.?

ODWARZNY

Czy ktoś zna nr do dyrektora lub prezesa .I czy kiedy wypłacą za zlecenia? Widać ,że są obiecanki cacanki a głupiemu radość.!!!!!!!!!! CHYBA CZAS NAJWYŻSZY POWIADOMIĆ PIP.

Dox
@ODWARZNY

A po co pracownikowi numer dyrektora.Kierownicy kadra koordynatorzy to jadna klika w Jarexsie

Wpis swój umieściłam po kimś, z dnia Ja 31.07.2018 22:05 nikt nawet nie poczytał, jest niżej- wkleiłam zapoznać się. Już pewne sprawy dla mnie się wyjaśniły,nawet na moja korzyść, ubezpieczenie córki na telefonie do głównej siedziby sprostowali na ostatni czas, błąd w peselu, ale sprostowane NFZ załapało. Za godziny ponad grafikiem wypłacone. Za dni wolne wypracowane, także wypłacone. Nawet za leki dostałam, całe jak na recepcie dofinansowanie. A tylko 2 miesiące na okresie próbnym,pracy. A wy się boicie złożyć papierki. Na dziś rozwiązana umowa z ta firmą. Ciuszki pracownicze zdane. Za tak krótki czas się zdaje. Co do kasy ok. To tu się ciągle wyżalacie, jak już pisałam niżej doinformujcie się troszkę i się nie bójcie dzwonić do pracodawcy i po inne porady, np prawne itp. Myślę że główna siedziba w Legnicy ok. tylko po siedzibach i kierownikach całej imprezy jest problem. Ja miałam cienką kierownik haha. A i pewnie to zależy na kto się popadnie. Bo są i też ludzie w firmie. Wiem. Już dziś w innej pracy na grupie i z wykształceniem, tu też szukają na kierowników może się uda. Tylko za każdym serca i resztkę życia nie nie dam. Uważajcie na prace dodatkowe nie związane z umową. To temat już którego się nie podejmę. Pozdrawiam was i Jarexs.

Ja 31.07.2018 22:05 @Taxi taxi 20.07.2018 17:25 Witam. Dwa miesiące tylko pracowałam w firmie Jarexs. Uf. Wiem, że to co piszecie wszystko się potwierdza. Nie zależnie od rejonu Polski. Firma ma na swoim zatrudnieniu pokaźną liczbę osób niepełnosprawnych, którymi łatwo im sterować! W większości są to osoby niezaradne życiowo, zagubione, zastraszone, schorowane, pozostawione samym sobie, bez wsparcia itd.. Z przykrością stwierdzam, że doskonale firma ten fakt przez lata wykorzystuje. Nakręcając spiralę nieporozumień, nienawiści i przede wszystkim obecne w firmie niejasności i dezinformacji co to praw swych pracowników. Czy faktycznie żyjemy w kraju praw? Wiec radzę skorzystać z darmowych porad prawnych w swoich indywidualnych sprawach zatrudnienia i tych co wam na co dzień pracodawca w pracy stwarza. Wskazane grupowo. Takie porady darmowe można uzyskać w swoich miastach , przy urzędach miasta, gminach, ośrodkach pomocy społecznej itd... Dofinansowane porady prawne z funduszów Unijnych. ZA DARMO !!! W wyznaczonych dniach i godzinach. Można także się dobrze doinformować w internecie. To dla wytrwałych. Polecam. Mnie nie dotknęły osobiście poważne, długotrwałe przykrości. Nikt ze przełożonych nie dał mi się nawet zapoznać z regulaminem zakładowym, co jest podstawą. Bo nie mogę w dniu podpisywania umowy wiedzieć na jaką skale firma zatrudnia. Dałam się wrobić w dodatkowe obowiązki pracownicze! Dziecko mi nie ubezpieczyli w NFZ przez 2 miesiące. Za proste błędy wprowadzania danych do systemów. Zapłacę pewnie za wizyty u lekarza. Czekam na decyzję o dofinansowaniu leków, co się nam należą, pewnie jeszcze o to powalczę. A ciekawe co z godzinami poza grafikiem. Umie też liczyć. Poczekam troszkę jak firma się w tych sprawach wykaże. Te dwa miesiące w firmie jarexs , to dobra szkoła przetrwania. Człowiek prawnie już doinformowany wie, jak na rynku pracy nie dać się zrobić. Już się nie żalicie, do dzieła. Pozdrawiam

Seba

Nie polecam pracy w tej firmie nic nie robią dla ludzi.Pracownik jak murzyn ma tyrać za grosze

Zostaw merytoryczną opinię o JAREXS - Legnica

• Jak się pracuje w JAREXS?

Zobacz opinie na temat firmy JAREXS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAREXS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAREXS?

Kandydaci do pracy w JAREXS napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.