Opinie o Biuro Detektywistyczne Mirosław Pasieczny w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Biuro Detektywistyczne Mirosław Pasieczny. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Detektywistyczne Mirosław Pasieczny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Detektywistyczne Mirosław Pasieczny w Legnica

Czy Biuro Detektywistyczne Mirosław Pasieczny organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mk

Z usług pana Mirosława jestem bardzo niezadowolona. Dowody które zbierał dostałam nieczytelne, zamazane i nie nadające się do wykorzystania. Uzyskany adres zamieszkania który "wysledzil " okazał się mylny. Większość dopowiedziana i przelana na papier w formie jego przemyśleń a nie materiałów które mogłyby potwierdzić jego słowa. Pieniądze wyrzucone w błoto.

detektyw Mirosław Pasieczny
@Mk

Witam Panią podpisującą się inicjałami "Mk". Chcę odnieść się do wystawionej opinii. xxx"Dowody które zbierał dostałam nieczytelne, zamazane i nie nadające się do wykorzystania. " xxx Pewnie dotyczy wykonanych zdjęć. Otóż zdjęcia są wykonywane w warunkach o ograniczonym świetle, bez lampy błyskowej wykorzystując dużą czułość matrycy aparatu foto, w ruchu bez przyłożenia. Ktoś, kto zajmuje się fotografiką wie, że takie zdjęcia nie będą jakościowo dorównywały zdjęciom wykonanym w studio fotograficznym lub ze statywu z wcześniejszym przygotowaniem. Ale też nie oto w tych zdjęciach chodzi. Chodzi o rozpoznawalność osób i udokumentowanie okoliczności zdarzenia. I te dane zawsze znajdują się w dokumentacji zdjęciowej i jednoznacznie potwierdzają opisane zdarzenia i osoby. xxx"Uzyskany adres zamieszkania który "wysledzil " okazał się mylny." xxx Takie dane wynikają z okoliczności zdarzenia a nie z Wydziału Meldunkowego Urzędu Miasta. Niekoniecznie osoby pod wskazanymi adresami zamieszkują a jedynie tam w tym czasie przebywały i nie mogło być mowy o pomyłce, ponieważ za podawanie danych nieprawdziwych ponoszę odpowiedzialność karną. xxx"Większość dopowiedziana i przelana na papier w formie jego przemyśleń a nie materiałów które mogłyby potwierdzić jego słowa."xxx To jest największa bzdura napisana w tej opinii. Jak napisałem wcześniej ponoszę odpowiedzialność karną za podawanie nieprawdziwych informacji w swoich sprawozdaniach. Gdyby ta "niezadowolona kobieta" zapoznała się z ustawą o usługach detektywistycznych to dowiedziała by się, że zawarte w sprawozdaniu informacje muszą być potwierdzone. To jest obowiązek a nie widzimisię detektywa. W moich sprawozdaniach nie ma miejsca, na moje jak to określiła ta Pani dopowiedzenia i przemyślenia. Nie jestem powieściopisarzem. Bajek nie opowiadam. Nie boję się żadnej konfront

Deny Nowy wpis
@detektyw Mirosław Pasieczny

Winny się tłumaczy.

Obserwowany Nowy wpis

Detektywie Mireczku. Porażkę trzeba przyjąć na klatę. Jesteś słabym detektywem i tyle. Przy kolejnych zleceniach upewnij się tylko czy aby Twój zleceniodawca nie pasuje do opisu Twojej historii.

Obserwowany

Jako obserwowany nie polecam. Ale nie powiem mam świetny przykład parodii na yt. Sąd również zaśmiał się z błędów w protokole. Porażka, Pan Mirosław robił mi zdjęcie stojąc na przeciwko mnie. Szkoda mi zleceniodawcy bo stracił pieniądze za które mógł kupić coś dla dziecka.

detektyw Mirosław Pasieczny Nowy wpis
@Obserwowany

Szanowny Panie Obserwowany. Nie wiem o jakich okolicznościach pan wspomina, ale przypuszczam, że dla pana nieprzyjemnych i które w ostatecznym rozrachunku skończyły się przegraną sprawą w sądzie. Inaczej nie wylewałby pan żółci. Co do sugestii, że Zleceniodawca za wydane na moje usługi pieniądze mógłby kupić coś dziecku, to przypominam sobie pewnego pana, który też miał dzieci ale pieniądze wolał wydawać na panienkę i w ten sposób zaspokajać swoje wynaturzone potrzeby, zachcianki, fanaberie zyciowe i potrzeby rozporkowe. I ten pan wcale nie myślał o swoich dzieciach ale tak samo grzmiał, że pieniądze zamiast na moje usługi jego żona mogła wydać na buty dla dzieci. Żona mogła a ten ktoś już nie mógł, bo on musiał wydać je na panienkę. Oczywiście, że jego wydatek był uzasadniony. Co tam dzieci. Dziećmi ma zajmować się żona a macho panienkami. Myślę że w pana przypadku jest podobnie a może i tak samo. Jest Pan takim samym (usunięte przez administratora) jak wielu bohaterów rozporkowych. Na przyszłość proszę pamiętać, że dzieci i żona są ważniejsze od przygódek rozporkowych. Mam nadzieję, że Sąd sprawiedliwie orzekł i teraz przygódek rozporkowych będzie mniej, bo trzeba płacić alimenty. I tak na zakończenie, najpierw trzeba myśleć głową a później...... Z uszanowaniem dla mojego Zleceniodawcy.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Biuro Detektywistyczne Mirosław Pasieczny? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Witam. Korzystałam z usług Pana Mirosława kilka miesięcy temu. W tym samym czasie korzystałam też z usług innego biura detektywistycznego (dużego), tak więc mam porównanie. Pan Mirosław jest bardzo skutecznym detektywem. Działa szybko, elastycznie i z dużym zaangażowaniem. Raport przygotowany przez P. Mirosława był doskonałym i wystarczającym dowodem dla sądu, tak że żadne inne dowody nie były potrzebne. Oprócz tego biuro P. Mirosława jest konkurencyjne cenowo. Polecam i uważam, że to zdecydowanie lepszy wybór niż duże biura.

Mirosław Pasieczny
@Anna

Serdecznie dziękuję. Staram się. Każda osoba, która zwraca się do mnie ze swoim problemem jest jedyną i niepowtarzalną a jego sprawa najważniejszą. Wszystkiego najlepszego Pani Anno. Z uszanowaniem Mirosław Pasieczny

Czy pracodawca P.Pasieczny zatrudnia swoich pomocników na umowę zlecenie czy też umowę o pracę?A może inna formę zatrudnienia? Czy zleceniodawca jest poinformowany że pracę wykonuje ktoś inny?

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Detektywistyczne Mirosław Pasieczny - Legnica

Biuro Detektywistyczne Mirosław Pasieczny
4.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Al. Rzeczypospolitej 96 lok. 6
    59-220 Legnica