Opinie o JAREXS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAREXS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JAREXS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAREXS w Legnica

JAREXS

KOORDYNATOR BIERZE FAJNE WYNAGRODZENIE I FAJNE DODATKI WIEC POWINIEN WYKAZYWAC SIE W SWOJEJ PRACY.ROBIC COS DLA PDWLADNYCH A NIE TYLKO DBAC OWLASNE INTERESY I KORZYSCI.TO SA JEGO ZASRANE OBOWIAZKI ZA KTORE DOSTAJE WYZSZE WYNAGRODZENIE Z PROFITAMI

Kmm
@JAREXS

Niestety kończy się na przyjęciu do pracy i daniu grafiku.Reszta to tylko obietnice bez pokrycia

Nikolas

Czy zapłacili wszystkim kase za zlecenia?

karol
@Nikolas

znika kasa za zlecenia i nikt nic na to nie poradzi.nawet nie ma na co liczyc

Toldi
@karol

U mnie nikt nie dostal nic za zlecenia nadgodziny tylko wolne albo urlopy

Nikolas
@Toldi

Za zlecenie nie masz dostac wolnego bo tam placi sie za kazda godzine. Zgodnie z przepisami za nadgodziny z umowy o prace masz dostac wolne lub zaplate w ramach umowy o prace (50 lub 100% dodatku). Wczesniej wiele firm omijalo platne nadgodziny podpisywaniem umow zlecen. Wyglada na to ze firma zrezygnowala z nadgodzin na zleceniech ( co bylo omijaniem prawa) oddawaniem dni wolnych. Ale co z osobami ktore mialy podpisane umowy zlecenia i powinny dostac zaplate?

Hubert
@Nikolas

Za wszystko kasa znika.Dojazdowki zero gołą pensja.Premia to się dzielą

JAREX

pracuje w odziale pomorskim TORUN BYDGOSZCZ DYREKTOR GLOWNY JAREXSU POWINNIEN WRESZCIE SIE ZATEN (usunięte przez administratora) WZIASC .MACHLOJE,KTORE ODCHODZA KOORDYNATORZY OSZUKUJA SWOICH PODWLADNYCH NA PIENIADZACH.MOZE GLOWNY DYREKTOR JAREXS PLUS WRESZCIE RUSZY SIE Z FOTELA AROBI ZEBRANIA Z LUDZMI KTORZY NA NIEGO PRACUJA.PRZERWIJMY PAKT MILCZENIA I POWIEDZMY CO SIE DZIEJE .KOORDYNATORZY TRAKTUJA NAS JAK SMIECI GROZA ZWOLNENIAMI.NIE JESTESMY GLOWNIAZAMI TYLKO DOROSLYMI LUDZMI.ZADNYCH ZACHET PREMII.DOJEZDZAMY NA OBIEKTY PO 60KM.JEDEN NA OBIEKCIE DOSTAJE ZA DOJAZDY PREMIE ZAPOMOGI BO DONOSI DO PRZELOZONEGO DRUGI (usunięte przez administratora) TAK SAMO I MA GOLA PENSJE ZKTOREJ MA KUPIC BILET.JESTESMY WSZYSCY NIEPELNOSPRAWNI I PEFRON ZWRACA ZA DOJAZD.JEDNI DOSTAJA NOWE UBRANIA DRUDZY STARE PO KIMS.CO TO ZA WYROZNIANIE.CZUJEMY SIE POKRZYWDZENI I CHCEMY ABY DOCENIANO NASZA PRACE.NA JEDNYM OBIEKCIE SIE LEZY NA DRUGIM (usunięte przez administratora) ZE KIEDY KONCZY SI SEZON MA SIE DOSC.MOZE DYREKTOR W LEGNICY WRESZCIE ZADBA O SWOICH PODWLADNYCH BO TO DZIEKI NASZEJ PRACY PANA FIRMA ISTNIEJE I PRZYNOSI ZYSKI.

nik
@JAREX

to bzdura

Jarexik
@nik

Żadna bzdura

Hmm
@JAREX

Bym na to nie liczył.Kasa to się dzieła u góry.

Naro

Pracowałem w Firmie 2 lata. Wypłata zawsze Terminowa raz było opóźnienie 1 dniowe ale przez błąd systemu. Jedyny problem jaki panuje w firmie to traktowanie osób z grupą oraz nie zwracanie za dojazdy do miejsca pracy tym bardziej,że 45km w 1 stronę robi swoje ;) po wielu prośbach, odpuściłem sobie pracę w Jarexie ze względu na brak zwrotów za dojazdy oraz za nie płacenie za nadgodzinny. Po za tym, ubranie nowe, Koordynator Jeden bardzo w porządku traktuje ludzi jak kolegów z pracy a nie z góry sam pracował kiedyś tak jak my jako ochroniarz więc rozumie ludzi. Nastomiast drugi niestety robi problem ciągle proszenie się o coś.

max
@Naro

To dziwne, mi za dojazdy płacą od samego początku.

Naro
@max

Tobie płaca a mi nie dlatego nie pracuje u nich nie żałuje tej decyzji święty spokój mam ;)

Jurek
@max

To prawda Wszystko to mają wybrani.I mają cicho siedzieć.Pracowalem z ludźmi co się starali.Bo zależało im na pracy.A kierownicy nic dla nich nie robili.Wysmiewali do innych.A ich kasa się dzielili.Dlatego odeszłem.Nie muszę dojeżdżać 130 km za fri.Bo kasa ciągle oszwabiona.Maja tyle dobrych pracowników co by chodzili i zarabiali.Ale po czasie mądrzeją.Bi okazywało się że kasy za pracę nie dostali.W podziękowaniu.Kierownik ich wyśmiewał i obgadywał.Sciemniatorzy

Brak Przesłałem aplikację i zadzwoniłem do oddziału Katowice, a tam Tomuś i odpowiedź jak nie ma doświadczenia to odpadasz. W tej branży najważniejszy jest szacunek do ludzi o doświadczenie w zarządzaniu.

Brak

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Filip

Czy macie umowy o pracę czy zlecenie.Czy zwracają Wam za dojazdy.Czy dostajecie coś na święta.Jak z wynagrodzeniami.Bo chcę pracować .A obiekty to rudery czy da się wytrzymac

Lepiej
@Filip

Lepiej w sortowni śmieci pracować niż w tej firmie.

Jarexs
@Lepiej

Jak lepiej w sortowni śmieci to po co tutaj pracujesz.Jarexs to dobra Firma tylko zatrudnia psycholog co mądrzy w gębie tylko są.A ich to tragedia

????

Ile zarabia się w Jarexsie ?j warunki pracy ?jakie obiekty?

Jerzy
@????

Warunki pracy super.A wynagrodzenie zawsze na czas.Wysokosc zależy od Twojej pracy ilości godz zmian nocnych itd

@Jerzy

@Jerzy Czyli zmiany nocne w JAREXS są lepiej opłacalne? Możesz napisać jaka jest różnica kwotowo pomiędzy pracą w nocy a pracą w dzień?

Pracujemy 24

@Jarex Plus

No to jak pracujesz po 24h przykładowo 7 nocek majątku z tego nie ma 7×8 56 godzin nocnych

Pracownicy Jarexsu

Czas na zmiany w Firmie.Dyrektor powinien zadbać o dobro swoich pracowników.Bez nich nie ma Firmy.Proponujemy.Mamy Fundusz Socjalny.-talony na święta!Podwyżki wynagrodzenia.Dojazdowka w kwocie 150zł.Dla wszystkich bez wyjątków!!!!Premię ,trzynastkę.Ubrania robocze raz na dwa lata dla każdego bez proszenia.Firma ma za nas ulgi dofinansowania do leków ,wakacji -wczasy pod grusza.Czas zmienić zasady w Firmie .Pracujemy dla Pana i chcemy ,aby Pan wreszcie Nas doceniał.I traktował z godnością.Czas stworzyc godne warunki pracy w Jarexsie.

@Pracownicy Jarexsu

W przyszłym roku będą dwie podwyżki.Plus dojazdówka ,czasami renta.Więc nie ma co narzekać.Za 7służb.Reszta mca wolne

@Jarex Plus

No jak pracujesz po 24h to masz 7 służb Ale jak mniej godzin to 11 albo 13 służb. Każdy posterunek ma inne godziny ochrony

Jarex

Firma godna polecenia.Dba o swoich pracownikow

Jarexs praca ok.Tylko powinni alkomatem badać bo dużo alkoholików pracuje.Pija na służbie.

Olaf

Jarexs Koszalin.Praca ok.

@Olaf

@Olaf Cieszę się, że warunki zatrudnienia w JAREXS Ci odpowiadają. A, czy panuje tam luźna atmosfera?

Heris

Czy czy komus gdzies dali na swieta czy tez nie i przelozony nie zglaszal zeby uczestniczyc w wigilii w zakladzie ktorym sie pracuje i ochrania traktuja nas jak smieci mogli by docenic nasz wklad premie sami se wezma na swieta pfron powinien nam doplacac a nie tym zlodziejom bo nas wykorzystuja na kazdy sposob mozliwy trzeba zaczac strajkowac bo to jest niedopuszczalne czy ktos sie tym interesuje nikt jestesmy zdani na siebie niebojmy sie musimy walczyc o swoje pokazac im ze mozemy duzo zrobic

wkurzona
@Heris

Witam pracuje pan nadal?mam pare pytań.

Heris
@wkurzona

Tak pracuje nadal ale czasem mam dosc

@Heris

Propozycja dla szefów Legnicy talony zamiast paczek dla dzieci .Bo dużo naszych pracowników to ludzie starsi ,bez małych dzieci.Fundusz socjalny mamy i powinien być dla wszystkich.

Ona

Premia , dodatek nocny nie wiem gdzie chyba w snach ????????

niepis
@Ona

Premii faktycznie nie ma, bo i właściwie za co? Przecież ten rodzaj pracy wyklucza raczej tego typu nagrodę, no chyba, że się np. złapie jakiegoś (usunięte przez administratora), a i to w sumie leży przecież w zakresie obowiązków, w końcu to "ochrona". Natomiast dodatek nocny jest (usunięte przez administratora).

Kicioł
@niepis

Na obiekcie się śpi i aby 24 minęło.

Ona
@niepis

A kiedy jest wypłacany dodatek nocny ? Bo ja do wypłaty nic nie dostałem

niepis

Z wypłatą.

Konrad
@Ona

Na każdej 24 godzin.słuzbie dodatek nocny masz od 22-6.Czyli za 8 godzin.Jest wliczany do wypłaty.Jarexs ma obowiązek na Twoje zapytanie dać Ci rozliczenie wynagrodzenia miesięcznego w szczegółach.Dostajesz nawet za pranie,premię dodatek nocny godziny itd

???
@niepis

Premia jest mam to na zaświadczeniu.Zatytułowane Nagroda!!!!!

Afrodyta
@Konrad

Pracowałam miesiąc , wypłata nawet nie najniższa krajowa , w umowie nie jest ujęty dodatek nocny 20% , nikt nie wspomniał że należą się jakieś buty , ręcznik, woda do picia czy mydło, czy ekwiwalent za pranie...

@Afrodyta

A jak wytłumaczy się Jarex z różnicy umowa,a zaświadczenie.Na którym zarabiam 500-700 więcej . Gdzie idzie kasa????Burdel ...

Jarex Legnica
@Ona

Pracuję na obiekcie w Legnicy i mam dodatek nocny do pensji.Liczy się on za 8 godz nocnych na każdej służbie.Po później roku pracy pierwsza premia 268na konto.Mam umowę o pracę kasa na czas.Odprowadzane składki .to nie sen to fakt

Henio

W Jarex pracuję rok ale wypłata zawsze na czas.I za dojazdy też.Mundur nowy ,buty nowe.Obiekt też spoko.Polecam ta firmę

@Henio

Wypłata na czas to już niejako podstawa. Ale dobrze, że w JAREXS tego pilnują. A na tę wypłatę to składa się jedynie sama podstawa, czy macie też i jakieś dodatki do niej? Z chęcią się tego dowiem.

@Agata

Dodatek za pranie ,godz nocne ,nadliczbowe itdnp nocne 154 w zależności od służb czyli godz pracy.Jarexs uczciwie wypłaca za wszystko

Tobias

Mata co w Zawierciu( Śląsk)?

Shadow

Mam pytanko czy ktoś spodkał się z zatrudnieniem przez agencje pracy w jarexsie mi już od stycznia klikając umowy na miesiąc właśnie po przez agencjię

@Shadow

Jarexs daje umowy o pracę bezpośrednio nie przez Agencję

Czy można przejść z oddziału z Wrocławia na odział Bogatynia ?

Hubert

Czy przyjmują do pracy .?

????

Oferta pracy Jarex-zwrot za dojazdy to sobie trochę poczekasz.Albo wyrównają,albo nie!Zwrot za leki jak napiszesz 10 listów to może dostaniesz.Jedynie wynagrodzenie na czas.Reszta to według uznania.

Henryk
@????

Za takie pieniądze to niech sami pracują zwrot za leki to dla wybranych jak i premie.Ludzie uciekają bo żadnych perspektyw na zmiany.

@Henryk

A wiecie co o zwrotach za leki ,mówi regulamin tego miejsca pracy? Dopytam też o premię, kiedy ona przysługuje pracownikowi? Poza tym coś więcej o pracy w JAREXS możecie napisać?

Jarex Plus-Toruń.Mała.
@Agata

Każdy może skorzystać w Jarexsie ze zwrotu za leki.Druki znajdują się w biurku każdego obiektu.Wypełniasz idziesz do lekarza ,aby potwierdził ,że są to leki przyjmowane na stałe bierzesz receptę,którą kierujesz ,wykupujesz biorąc fakturę imienną raz na 3 m-ce wysyłasz za pośrednictwem Koordynator a do Legnicy i otrzymujesz zwrot.Bynajmniej mój koordynator Mnie tak poinformował.Jezeli jesteś ubezpieczony grupowo w Jarex możesz też otrzymać zwrot za pobyt w szpitalu.Mi w Jarexsie pracuję się bardzo dobrze.Mam fajnego koordynatora .Premię dostałam dwa razy pracując w Firmie Jarexsie.Podlegam pod Pana Rogowskiego Zbigniewa i chwalę sobie współpracę.Zawsze mam wolne kiedy potrzebuję bez żadnego problemu.Pracuję w wyremontowanym pięknym biurze i mam tam super szefostwo.Jarexs zwraca też za dojazdy jeżeli masz auto zarejestrowane na siebie lub jesteś współwłaścicielem auta .Umowa o pracę.Pensja zawsze na czas.Lubię pracę w Jarexsie.

Olaf

Czy przyjmują do pracy?Jakie zarobki?Czy warto u Nich pracować?

Tajfun

Takim pracownikom jak Mała blondynka na obiekcie w Gdyni Jarexsie powinien dawać premię co chwila.Dyrektor Legnicy powinien być ...że ma w swojej ekipie takich ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o JAREXS - Legnica

• Jak się pracuje w JAREXS?

Zobacz opinie na temat firmy JAREXS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAREXS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAREXS?

Kandydaci do pracy w JAREXS napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAREXS