Opinie o JAREXS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAREXS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JAREXS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAREXS w Legnica

Viktor

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jeśli tak to na jakie stanowiska?

Ona
@Viktor

Zależy w jakiej miejscowości?

Norton
@Viktor

Oferty pracy szukaj w ofertach Firmy Jarexs

Jarex

Jak można oczerniać kogoś,że jest zadowolony z Pracy w Jarexsie???Każdy z Nas ma inne oczekiwania.I każdy wie jaką umowę podpisał.Lubię swoją pracę i jestem zadowolony (a). Widocznie istnieją jeszcze tacy ludzie ,którym praca w Jarexsie daje zadowolenie.Praca 7/24 w mcu.i jeszcze narzekają.Jeden ma we krwi narzekanie,drugi zadowolenie.Widocznie można jeszcze być ...

Nnm
@Jarex

Obowiązków od (usunięte przez administratora) ,a pensja ta sama.Maja ludzi za idiotów.Pierdoli nikt pracy w Jarexsie nie lubi.Siedzi bo musi

Krystina
@Nnm

Kwiatki podłej,okna umyj ,a chłopy siedzą i się kłóci ,że po 12 godzin będzie robił .A nawet Ci 10 zł nie dołążą.To niech ekipę wezwą,albo sami robią.Bo kobiety muszą.Nic nie muszą.Zero szacunku i podziękowania.

Renata
@Krystina

Wineberger Lębork lalunie się wymądrzają w nocy śpią.Zero umundurowania.

Jarex z Leborka

ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do swojego koordynatora pracuje w tej firmie jusz prawie 3 lata i jestem zadowolona

@Jarex z Leborka

Ja też to potwierdzam.Paczki na święta,premie,pensja zawsze na czas ,zwrot za leki . Bardzo dobrze pracuje mi się w tej firmie

Jarex Plus
@Jarex z Leborka

Rogowski to (usunięte przez administratora) i prostak.Sam zarabia w Jarexsie 3500 do 4 tys.I to co z ludzi na zlecenia its oszwabiona itd.Pamiętamy Go z Tesco wszystko brał co się da do chaty.Teraz wyzarl się na całego.Koordynator -ściemniator.!!!Obudźcie się wszystkich okłamuje,ściemnia.Żerujena alkoholikach i donosicielach.A swoim ludziom nic nie załatwi.Dba tylko o swoje sprawy.Aby On miał.Na Winebergu piją,śpią obgadują go za plecami .I mają dość kłamstw i bajerow

Jak się ma grupę 3 chciałbym przenieś z oddziału z Wrocławskiego np do oddziału Kłodzko czy Bogatynia to można tak Zrobić proszę o Informację

Brak Przesłałem aplikację i zadzwoniłem do oddziału Katowice, a tam Tomuś i odpowiedź jak nie ma doświadczenia to odpadasz. W tej branży najważniejszy jest szacunek do ludzi o doświadczenie w zarządzaniu.

Brak

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Jarex

24/7 daje możliwość robienia fuch lub na etat lub pół w drugiej ochronie.Jest się wtedy zadowolonym.I nie kłóci o wodę za 70 gr.,dojazdy ,zapomogi ,itd.Jeden dostaje 3 pary butów przez 2 lata drugi szanuję i ma 1 parę 2 lata.Jeden nowa koszulę ,drugi swoją z drugiej firmy.Mam pracę to jest dla Mnie ważne.Czy się komuś podoba Moje zadowolenie czy też nie .Szczerze nie interesuje Mnie to.Przychodzę wykonuję Moje obowiązki i wychodzę.A Nasza pracę oceniają właściciele obiektów.To jest prawda!!!!!

Agata

JAREXS to dynamicznie rozwijająca się firma o stabilnej pozycji na rynku. Ponadto, jest ona doskonałym miejscem do rozwoju personalnego. Do swoich struktur poszukuje obecnie kandydata na stanowisko Pracownika Utrzymania Czystości. Oferowana jest umowa o pracę, a więcej informacji znajdziecie tutaj: http://jarexs.pl/praca Czy ktokolwiek z Was będzie aplikować do firmy?

były wartownik
@Agata

Pani Agato, czy prężna i dynamiczna firma o ustabilizowanej pozycji na rynku nie była w stanie wypracować jakichkolwiek procedur, które ratowałyby życie swoich pracowników, np. pracowników ochrony pełniących służbę w przyczepach kempingowych ?

Wolna Ukraina
@były wartownik

To jest tak dynamicznie się rozwijająca firma,że jak menela przyjmują do pracy. Który popracuje miesiąc to dostanie komplet nowych ubrań . Łącznie z butami a pracownik który pracuje kilka lat nie może się ubrań doprosić żeby wyglądać jak człowiek w pracy. Ta firma dobrze wygląda na głównej swojej stronie i tutaj poprzez osoby moderujące tekst aby jakoś to wyglądało.

Rudy
@Agata

Taaa dynamicznie a ten rozwój personalny to już przegięcie ,szczególnie ,że żeby tam pracować to trzeba mieć znaczny stopień niepełnosprawności i jeszcze specjalny najlepiej opcja psychiczny .Tam trudno sie dogadać z kimkolwiek. Proszę więc nie robić sobie żartów i nie wprowadzać w błąd. Jarexs tylko funkcjonuje bo chory system dotuje takie firmy jak jarexs .

Antycieć

No chyba Pani żartuje

@Antycieć

Agata nie żartuje.To Pan jest wiecznie nie zadowolony ze wszystkich i że wszystkiego

Antycieć
@Mała

i to jest demokracja. a jak to mówił Kwicoł do śwagra swego : Tobie to się wszysko podobo boś głupi.

Zdzisław
@Rudy

Nikt nikogo na siłę nie trzyma,ani nie zmusza do pracy.Firm ochrony jest dużo.Jak ktoś chce to będzie pracował.Nie to odejdzie

Jarexik
@Wolna Ukraina

To prawda jeden ma wszystko o co poproś , drugi nic.

pracownik Jarex z Leborka

Jako pracownik tej firmy jestem zadowolona ze swojego koordynatora i z szefostwa pracowałam w plusie jak i na Weisbergerze i nie miałam nigdy problemu z umundurowaniem ani innymi sprawami dotyczacej tej firmy

@pracownik Jarex z Leborka

Potwierdzam

sc

Szefostwo rejonu podkarpackiego to tragedia- brak odpowiednich kompetencji, brak umundurowania a jak już jest to jakieś stare dziadostwo, itp.

zce
@sc

Koordynator na Podkarpaciu zmienia się co miesiąc?

brak pozytywów
@zce

Pracowałem na Podkarpaciu ,mnie sia trafiła placówka z głównie patologią i "ormowcąmi" zatrudnianianymi w ochronie .Dyr .cenił jedynie pijaczków donosicieli i zaburzonych psychicznie ze znaczną niepełnosprawnością . Praca w tym towarzystwie dla normalnego człowieka to wyzwanie. Kombinatorzy z dyrekcji udają głupich żeby doić naiwnych i upośledzonych.

Ostrzeżenie byłego pracownika.

Uwaga na rejon podkarpacki . Tam pan dyr(usunięte przez administratora) uważa ,że są bardzo dobrą firmą bo płacą w terminie wypłaty. Pani (usunięte przez administratora)pracuje od 2014r. i zapytana na jakim stanowisku pracowała mówi, że nie pamięta, ta osoba zajmuje się rekrutacją pracowników i twierdzi ,żę pracownik musi dzwonić do firmy żeby dostać ubrania. Czyli jak nie dzwoni to znaczy, że nic nie potrzebuje- nie dzwonisz możesz mieć pretensje do siebie. Przypominam ,żę jarexs zatrudnia głównie osoby niepełnosprawne ,które wymagają szczególnego wsparcia . W protokole insp. Państwowej Inspekcji Pracy z kwietnia 2018r. podano 38 osób pracujących w tym 38 niepełnosprawnych. Dalej czytamy ,że PIP w lutym 2018r. wydał wnioski w sprawie udzielania urlopów wypoczynkowych a w listopadzie 2017r. wydał cztery wnioski dotyczące uchybień w postępowaniu powypadkowym. Ponadto protokół PIP stwierdza, że w 2017r w Jarexs (zakład pracy chronionej) 18 osób było poszkodowanych w wypadkach przy pracy w tym jeden wypadek ciężki. Pytanie brzmi jaką działalność prowadzi firma ,że ma tyle wypadków w tym ciężki?

Pablo

Do tej pory nie dostałem umowy o pracę a mamy 16 stycznia

Bicz
@Pablo

napisz do inspekcji pracy

Kazimierz
@Pablo

Jak długo pracujesz już w firmie JAREXS bez podpisanej umowy o pracę? Czy Twoja obecna praca jest okresem próbnym, który zaoferował Ci pracodawca? Ciekawi mnie również, czy próbowałeś dowiedzieć się od pracodawcy, jak długo będziesz jeszcze pracować bez podpisanej umowy?

Pablo
@Kazimierz

Dostałem umowę ale po przez agencjię pracy około 17 stycznia na 3 miesiące

Agata

JAREXS udostępniła na swojej stronie internetowej liczne referencje za fachowość wykonywanych usług i poszanowanie wspólnych interesów wszystkich zainteresowanych współpracą stron. Czy taka współpraca z partnerami uzależniona jest od tego, że firma zapewnia swoim pracownikom dostęp do szkoleń lub kursów podnoszących kwalifikacje? Czy stosowane są właśnie takie praktyki, aby zwiększyć efektywność zespołu i poprawić jakość oferowanych usług? Jak kwestia rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych kadry pracowniczej wygląda w firmie JAREXS?

ZDZICH

Kasa na czas, praca w nienajgorszych warunkach. Mogliby więcej płacić, ale więcej i tak w ochronie nigdy nie miałem a pamientam bo warunki i gorsze bywały w innej firmie i na zlecenie robic kiedys trzeba było a tu umowa o prace od razu i bez problemów.

młodszy wartownik

Nie mam zastrzeżeń do tej firmy. Byłem jej pracownikiem przez przeszło dwa lata. Charakteryzuje ją profesjonalizm wykonywania usług i dbałość o wywiązywanie się z obowiązującego minimum wobec pracowników. Jedynym mankamentem jest dobór kadry nadzorującej pracę niepełnosprawnych - brak im podstawowej wiedzy o pracy z inwalidami. Pieniądze miałem zawsze na czas; także mundur, koszule i obuwie. To dużo wobec mojego poprzedniego i obecnego pracodawcy .

Pracownik Jarexu
@młodszy wartownik

Tu się zgodzę.Firma powinna z pracownikiem potwierdzac przepracowane godziny i dawac wydruki z wyplaty co miesiac.Koordynatorzy to banda .Patrza tylko na siebie

Heris
@Pracownik Jarexu

Racja powinni konsultowac z nami godziny a nie dawac na ucisk i zaklejac dziury kazdy ma dom rodziny zdrowie i lapac z partyzanta

Tom

Wiadomo, branża nie jest najlepiej płatna, ale JAREXS jest ok. Pieniądze na czas, a nawet wcześniej no i stabilnie.

gak

Firma okey. Dobrze się w niej pracuje, dobrze wypełnia powierzone zadania. Lubię atmosferę w JAREXS za: współpraca i stosunki międzyludzkie

Mateusz

Miałem dodać że Pracuje że Wrocławiu

Mateusz
@Mateusz

Na tego człowieka każdy narzeka nikt znim nie chce pracować stoi podobno na Obiekcie we Wrocławiu na Hubskiej i Pracownicy Firmy też Bardzo narzekają że co chwilę i zawsze zostawia po sobie brudną Portiernię i nie reaguję na otwieranie Szlabanu itp....

Precz z kablami i pomówieniami

Publiczne zniesławienie , pomówienie. Powinien Cię oddać do Sądu za takie pomawianie z imienia i nazwiska. Chory psychicznie jesteś,że publicznie pomawiasz. Do póki Sąd nie da wyroku jest domniemanie niewinności. Powinieneś karę ponieść to byś jadaczką nie klepał na prawo i lewo w dodatku z imienia i nazwiska. Patrz na siebie.

Moje sugestie dla JAREXS: Nie jest źle

MARIUSZ DUPOWŁAZ

MARIUSZ ile razy dziennie robisz laskę ....Trochę ciężko bo twój szef ma lustrzycę, ale czego się nie robi dla kasy :)

MARIUSZ

Piszą bzdury porządna firma chcę tam pracować.

MARIUSZ

Solidna firma chciałbym tam pracować

Zostaw merytoryczną opinię o JAREXS - Legnica

• Jak się pracuje w JAREXS?

Zobacz opinie na temat firmy JAREXS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAREXS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAREXS?

Kandydaci do pracy w JAREXS napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAREXS