Opinie o JAREXS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAREXS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JAREXS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAREXS w Legnica

Ela

Pojawiło się ogłoszenie dotyczące stanowiska Menadżer ds. Klientów Biznesowych. Pytanie do osób pracujących na tym stanowisku: czy warto aplikować? Jaka atmosfera? Czy prowizja się zgadza? Jaka flota i ile km prywatnie?

Bilionaire
@Ela

Prowizja ,,symboliczną,, i okazjonalna, bo ceny usług i ich jakość są mocno niekonkurencyjne przez co klienci wybierają ofertę innych firm i slusznie bo Jarexs to zacofana organizacja Firma mocno osadzona mentalnie i technologicznie w latach transformacji gospodarczej.Atmosfera zakłamana i pseudo - korporacyjna, jeżeli myślisz o rozwoju i godziwych zarobkach daj spokoj. Jedyny benefit to samochód służbowy do prywatnego użytku i na ty koniec.

Ola

Jarexs wszystkie obiekty potrącił haha pseudo kierownik Odziale Wrocław zabierają pracowników jarexu i ta kordynator (usunięte przez administratora)dalej jeszcze siedzi biurze ciekawe czy Legnica wie że we Wrocławiu jest taki (usunięte przez administratora) ludzie nie przyjmować się we Wrocławiu

Izabela
@Ola

Czekaj, to w Legnicy jest lepiej? Co ci niby przeszkadza w tym kierowniku i koordynatorce? ;/ Z wpisu mało wynika, nie wiem czy faktycznie powinnam uważać. Warunki we Wrocławiu też gorsze, czy takie same? (chodzi mi np. o pensję)

Cris

Zwróćcie uwagę na umowy o pracę. Macie zapewne zapis że miejscem pracy jest całe województwo a nie miasto w którym jest Wasza placówka. Gdy koordynator chce się kogoś pozbyć przenosi Cię do placówki odległej o 100 km i sam się zwalniasz nawet gdy masz umowę na czas nieokreślony. PFRON nie reaguje na takie zachowania

Darro
@Cris

Wszystko się zgadza, takie praktyki są stosowane w szczególności do pracowników którzy nie chcą być donosicielami u koordynatora.

Kate
@Cris

Jest na to proste rozwiązanie. Działać z prawnikiem. Pierwszego dnia na "nowym miejscu" gdzie cię pracodawca przeniesie "po chamsku" po prostu stawić się pod siedzibą firmy u kierownika, bądź w poprzednim miejscu pracy gdzie się pracowało i spytać o wolne miejsce pracy dla siebie (rozmowę nagrać). Powiedzą ci, że pracy nie ma tutaj to dziękujesz i idziesz do domu. Przy dyscyplinarce z ich strony sprawa do sądu, gdyż wywalanie pracownika na całe województwo w świetle prawa jest nielegalne a pracodawca może sobie takie rzeczy pisać a prawo i tak jest po stronie pracownika. PS: w PIP (usunięte przez administratora)cię, że jest to legalne, tak samo okłamią w pfron, ponieważ chcą mieć was z głowy. W sądzie pracy sprawa jest wygrana, zwłaszcza jak jesteście na umowie na czas nieokreślony i dostajecie dyscyplinarkę nie ze swojej winy. Mało tego, można wtedy jeszcze cisnąć pracodawcę-oszusta o odszkodowanie.

@Darro

Naprawdę? Takie zagrywki w pracowników którzy maja grupę inwalidzką? Przecież nie każdy ma możliwość dojazdu 100 km dalej a szczególnie niepełnosprawny. Często są takie przesunięcia jeśli chodzi o miejsce pracy? Jak ktoś odmówi to sami zwolnią? Nie można tego zgłosić do PIP?

Antykomuch

Pracowałem u nich na umowę na czas określony ,jak skończył się termin umowy powiedziałem ,że nie chce dalej pracować. Pseudo kierownictwo rozpowiedziało wszystkim z kim pracowałem ,że to jarexs mnie zwolnił.

Brak Przesłałem aplikację i zadzwoniłem do oddziału Katowice, a tam Tomuś i odpowiedź jak nie ma doświadczenia to odpadasz. W tej branży najważniejszy jest szacunek do ludzi o doświadczenie w zarządzaniu.

Brak

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Czemu potracili obiekty? Jak to się przekłada na zatrudnienie pracowników? Kogoś przez to zwolnili czy tylko kierownik odejdzie?

Farelka
@Piotr

Pewnie zleceniodawcy zorientowali się że płacą coraz więcej a jakość usługi jarexsu jest poniżej normy no i fora ze dwora.

Farelka

najmarniejsza firma pod kazdym wzgledem ,kultura z (usunięte przez administratora),pseudo zakła pracy chronionej ,ochroniarze kiedyś alkoholicy teraz inwalidzi z analfabetami włącznie . strach powierzyć swój majątek takiej ochronie .

Kafar

firma jarexs zdecydowanie zatrudnia tylko pracowników " umysłowych" ,nie każdy ma takie kwalifikacje żeby spełnić oczekiwania pracodawcy.

Pawlak

Firma ma gdzieś prawa pracownika brak możliwości skorzystania z urlopu najgorsze że urlop ubywa mimo że nie korzysta się (usunięte przez administratora) w biały dzień.

Val

najlepsza firma ochrony wszystkim polecam mi sie dobrze pracuje wszyscy odemni e dbaja pracuje bo przyjeli mnie dopracy z moja choroba nikt inny nie chcciał mojej pracy.

Gabriela
@Val

Ale z racji Twojej choroby masz jakieś dodatki pieniężne? Albo chociaż jakiś socjal? Wcześniej pracownicy pisali tutaj, że nie ma czegoś takiego, a Ty się pozytywnie wypowiadasz w temacie:)... Zmieniło się coś?

Val
@Gabriela

Mam prace a co to socjal

Ona

Jarexs wszystkie obiekty traci We Wrocławiu przez idiotów z Wrocławia masakra co się dzieje we Wrocławskim oddziale Dolkom Wrocław przegrany przetarg kto tanich nieudaczników zatrudnia na Szefostwo we Wrocławiu

DARRO
@Ona

Zgadza się ,zatrudniają byłych milicjantów i trepów dlatego mają takie efekty współpracy .

Praciwnik

Ja mam przeciwne odczucia. Poprzednio pracowałem w firmie RAVEN tam to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) teraz jestem zadowolony wszystko ok za dodatek nocny płacą za dojazdy płacą nawet mydło i ręcznik dostaje regularnie. Jak najbardziej jestem zadowolony z firmy jarex i tylko dlatego że musiałem wystawić najgorsza opinie firmie RAVen aby ludzi przestrzec przed ta firma. To o firmie JAREX muszę się wypowiedzieć dobrze to najlepsza z firm w regionie w której pracowałem.

Halina

Temat trochę ucichł. Czytając komentarze 2 lata wstecz, to co oferuje firma brzmiało całkiem ok. Ciekawe czy zostało tak dalej. Powie ktoś ile teraz oferują nowym pracownikom netto na początek? Czy premie i różnego rodzaju dodatki dalej funkcjonują? Jak tak, to na co można liczyć?

Złoty pociong
@Halina

Co Ty piszesz jakie ok jarexs to nie ok. Tam nie ma nic dobrego ani płacą ani obiekty ani socjal ani atmosfera ani nic o nikomu. Daj sobie spokój z próbą wybielania tej (usunięte przez administratora) biznesu.

michu45

Tomuś na Katowicach rekrutuje tylko z doświadczeniem, ale tylko mało inteligentnych od niego samego. Najważniejsze szacunek do ludzi i doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzi, a nie dyrdymały

Henek

Dlaczego Staszewskiego i Klima wyrzucili z oddziału Wrocławskiego? Ma ktoś informacje Wrocław nie ma kierownika?

Kick
@Henek

Bo nie wykonywali poleceń jak marionetki.

@Kick

porównanie do marionetek? a jakie to polecenia przykładowe mogłyby się trafić, że ktoś by się od razu buntował? są związane bezpośrednio z odpowiednim wykonywaniem zadań na danym stanowisku?

Ster

Myślę że to jedna z najgorszych firm na rynku. Najbardziej stawiają na osoby z orzeczeniem nic w zamian nie dając. Jeśli są tu osoby z orzeczeniem to polecam iść do firm, gdzie z tego tytułu są jakieś dodatkowe benefity.

K
@Ster

Święta racja właśnie zmieniłem jarexs na normalną firmę jarexs to (usunięte przez administratora) pod każdym względem.

Julia

Te kłótnie to chyba są o to, co dostają ochroniarze, bo na co sprzątaczkom byłyby bojówki... Ja mam pytanie o pracownika usług czystości, można wysyłać na stronie firmy, że się jest chętnym do pracy. Ale jakie są stawki w tym roku? Wiecie?

Koszmar

Pewnie zależy od oddziału ale firma jest jedna, więc niech ponosi odpowiedzialność zbiorową. Jeśli chcesz być wykorzystywany na pieniądze i obciążany wszystkimi obowiązkami, bo Twoi koledzy i koleżanki uciekną po dwóch dniach to zapraszam. Dobrze jakbyś wykonywał niektóre obowiązki za Koordynatora, który może do Ciebie dzwonić o dziwnych porach dnia z każdą głupotą bo on nie ma czasu załatwić spraw osobiście. Nikt nie będzie wiedział dlaczego dostajesz mniejsze pieniądze niż zakładałeś, obiecane premie zostaną odwlekane do nigdy, a Koordynator będzie okłamywał klienta w Twojej sprawie żeby się wybielić. A i najważniejsze - obyś był inwalidą, a jak nie jesteś to lepiej się o to postaraj, bo to jedyny wymagany aspekt pracodawcy, więc poza tym nie musisz umieć nic.

Czy istnieje możliwość rozwoju w JAREXS?

Iwona

Ale dlaczego tak piszesz, możesz rozwinąć ten skrót myślowy bo szukam opinii, która da mi jakiś obraz sytuacji jak jest w firmie. Chodzi Ci o brak szkoleń czy o co?

Raba
@Iwona

Ta firma pracownikowi nie daje nic nie dba o pracowników zatrudnia osoby upośledzone wymagające wsparcia. Niepełnosprawni są wykorzystywani pracują po 24 godz na dobę a z dopłat z PFRON u czerpie tylko ten pseudo zakład pracy chronionej. Tam można się nie tyle rozwijać co raczej cofać w rozwoju.

pi

bo to prawda

@Raba

24 h żeby pracowali to raczej mało prawdopodobne? Mimo wszystko na to co piszesz nie było jeszcze żadnych zgłoszeń? Nikt się nie interesował?

DARRO
@Raba

To prawda ,nic nigdy nie dawali ,nawet na Swięta .Oni tylko by brali ,natomiast administracja zapewne jest hojnie obdarowana na każde święta .

Taki

Pozdro

Pozdrowienia z okazji świąt dla biura i Pana dyrektora Szoguna z Rzeszowa. Czemu Szoguna bo taki miał pseudo jak pracował w urzędzie bezpieki.

Don

Teraz jest lepiej w jarex tylko szkoda że nie dostaje 2800 zł tylko 2070zl może tak płacą bo mam rentę hmm

@Don

A możesz wyjaśnić jak mogliby tylko tyle płacić? Bo podkreślasz, że to pełnoprawnie w ten sposób wychodzi? jak to możliwe?

Jolanta
@Don

2070? Za cały etat to jest stawka czy za jakąś część ?Będzie jakaś podwyżka od nowego roku z uwagi na inflację?

Zostaw merytoryczną opinię o JAREXS - Legnica

• Jak się pracuje w JAREXS?

Zobacz opinie na temat firmy JAREXS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAREXS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAREXS?

Kandydaci do pracy w JAREXS napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAREXS