Opinie o JAREXS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAREXS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JAREXS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAREXS w Legnica

ciekawe

witam co odnosnie oferty pracy Sortowacz odpadów wielkogabarytowych- Katowice Katowice (dokładnie pogranicze Katowic z Sosnowcem oraz Czeladzią) jak wyglada praca warunki atmosfera itp itd do zniesienia czy (usunięte przez administratora) i uciekac ?

Nasiek

Uwaga na tą firmę.W ogłoszeniach obiecują dopłaty zwroty itp.Ale jak o coś poprosisz to stajesz sie wrogie nr jeden dla firmy. O wszystko trzeba żebrać .Łaskę robią ,że zatrudniają .Dziadostwo ,kumoterstwo i klika .Uwaga na rejon rzeszowski dyrektor to ubecja.

Waldek Góra

Jarexs Powinien się zainteresować że nie płacą nadgodzin we wszystkich oddziałach na Dolnym Śląsku Zwłaszcza Bolesławiec, Jelenia Góra,Bogatynia itp powinni się tym zainteresować a ludzie chcą sobie dorobić nadgodzin

Urszula

No czemu ma o tym nie mówić? To nieprawda czy co?

No
@Urszula

Nieogiczny wpis o nadgodzinach.

Papa Smerf
@Waldek Góra

Na tym rejonie jest dyrektorem p Sobczak i to on tym cyrkiem dyryguje

@Papa Smerf

Może czas żeby dyrektor się tym zajol i temu panu podziękował a we Wrocławiu podobno kierownika i kordynatora zamieniono

Lidia
@Ewa

Skoro do teraz nic się nie zmienia to raczej sam z siebie tego nie zrobi? To zgłaszane jakoś było albo ktoś próbował porozmawiać?

Bartłomiej

Witam. Szukam nowego miejsca zatrudnienia, więc weryfikuję oceny pracodawców. Zakładam, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Legnicy. Pomóżcie mi i napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie JAREXS? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Pozdrawiam Bartłomiej

tak
@Bartłomiej

firma poza płacą daje możliość pogłębienia się dolegliwości psychicznych.

Ombre
@tak

Masz rację , jesteśmy dla nich tylko numerami myślą że wszystko im wolno do czasu

Urszula
@Ombre

A nie możecie przypomnieć o sobie i pokazać że jesteście ludźmi?

Jesteś debilem
@Bartłomiej

Sam ze rób kanapki upośledzony (usunięte przez administratora)

@Jesteś debilem

Ej, nie za mocne słowa? Nie każdemu chce się robić jedzenie do roboty tylko woli zjeść coś w pracy jak jest taka możliwość. Wystarczy powiedzieć czy jest stołówka. Bo jak nie ma to czasem firmy dają karty żywieniowe z socjalu. Tu w ogóle coś jest?

R.
@Piotr

Nie.

Brak Przesłałem aplikację i zadzwoniłem do oddziału Katowice, a tam Tomuś i odpowiedź jak nie ma doświadczenia to odpadasz. W tej branży najważniejszy jest szacunek do ludzi o doświadczenie w zarządzaniu.

Brak

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Kasiula

Witam jestem zainteresowana praca ile wynosi stawka godzinowa za dniówkę i ile za nocki ktoś może mi odpowiedzieć

Don

Mówili że będę miał od przyjęcia 2300zl potem w kwietniu dostałem wypłatę 2162zl było lepiej teraz dostałem za lipiec 2090 zł a miało być podatek 17 do 12 procent lepiej i znów mało dostałem tragedia albo oni tam robią przekręty

Jak już kogoś nazywasz przestępcą to chociaż napisz o co chodzi? Z czym ci podpadli?

@Adam

Najlepsze są sprzątaczki na pewnym obiekcie, uprawiające (usunięte przez administratora) z pewnym komendantem

Zbyszek

Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Czekają tylko na dofinansowanie z peronu Zakład pracy chronionej to tylko nazwa Żenada Idziecie.na l4 to już kombinujecie Przenoszą ludzi z obiektu na obiekt za karę Mobbing jest stosowany na pracownikach

Don

Pracuje w jarex od 21 marca i jest spoko szefostwo ale miałem problem w pracy bo zawolno pracuje i pracownicy krzyczeli ale powiedziałem kierownikowi i dali spokój dalej pracuje zobaczymy jak długo tam będą mie trzymać czy nie zwolnią bo mam problem ze szybkością rąk w pracy na segregacji pracuje tam na 8 godz mam inwalidztwo umiarkowany miałem pracować 7godz ale mała pensja to 1500zl to pracuje 8 godz na razie polecam firmę 2300 na rękę lub 2200

olga

witam ! mam zapytanie do pracowników czy praca jest w systemie 8 czy 12 godzinnym?Mam znaczny stopień niepełnosprawności

Darrro
@olga

System różny, to zależy na jaki obiekt trafisz ale przeważnie 12h.

Ona

Zmiany 12h,16h , 24h Nie spotkałam się ze zmianami na 8h raczej nie ma

Van
@olga

To chyba zależy od tego czy widzisz szlaban lub słyszysz kierownika, zlecającego koszenie i zamiatanie w wolnej chwili. Jeśli schizofrenia ci nie przeszkodzi, to i zrobisz nocny obchód, jeśli się obudzisz.

Oleole

Praca jest po 13 godzin

Kama
@olga

Matko, to ochroniarzami są chorzy ludzie? Jak ktoś taki kogoś ochroni?

8godz

Kata

z komuchami tylko siłą można się dogadać.tak jak w Ukrainie.

Kata

Klika w Rzeszowie najgorszy oddział jarexs.Nie podejmujcie zatrudnienia.

?

Czy w jarexs też załatwiali za łapówki kwalifikacje dla niepełnosprawnych ochroniarzy?

?

czy to prawda że jarexs bedzie ochraniał budowe zapory na granicy z białousi?

Bollo

Nikomu nie życzę pracy w tej firmie . Wyzysk przez wyzysk . Bardzo nie dobra atmosfera zakład pracy chronionej ale nie wolno chorować bo później będą cię rzucać po obiektach jak (usunięte przez administratora) i żebyś się zwolnił żeby nie płacili odprawy . Zwłaszcza o Stremeckiej koleżeństwo po kielichu i nie pracą zajmująca się Pani tylko to co ta Pani Pan powie i tak dalej . Nie ma żadnych życzeń na gwiazdkę czy symbolicznego podarunku . Socjalny jest do wybranych a reszta hołoty robić na nich. Chcesz na dojazdy czy co kol wiek nie ma pieniędzy. Nie ma kto rządzić teraz żeby co kol wiek załatwić to online bo biura to najlepiej chroniona twierdza paranoja

????
@Bollo

Do Admina, proszę o usunięcie wrażliwych danych z tego posta. Słowa wulgarne są cenzurowane, a nazwiska nie. RODO chyba obowiązuje na tym portalu? Poza tym, gdyby autor tego postu miał choć trochę odwagi to podpisałby się swoim nazwiskiem jeśli wypisuje bzdury w kierunku konkretnej osoby. Pozdrawiam Admina i liczę na reakcję.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w JAREXS?

Żakary

Może ale nie w jarexs.

Żakary

jarexs to merytorycznie najgorsza firma. jedyne co może to zmienić to zmiana pokoleniowa w szeregach zarządzających.

obiekt winerberger Częstochowa

Szanowny Dyrektorze Jarexu w Legnicy wywal wszystkich z odziału Bytom tych psełdo kordynatorów ten na Częstochowe Pan J.. k (OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH DLA TEGO INICJAŁY ALE WY W LEGNICY WIECIE KTO TO) do niczego się nie nadaje ,obiecał w 2019 roku premie co miesiąc nikt prawie ich nie dostaję jest na obiekcie ochranianym w Częstochowie covid 19 ludzię chorują nic firma i kordynator nie robi by nas chronić przebadać nas czy nie jesteśmy nosicielami covidu bezobjawowo ponieważ mamy styczność z pracownikami winerbergera a oni mają covida wkońcu zgłosimy to do sanepidu inspekcji pracy a może nawet wyżej. Ten Pan kordynator to zamiast dbać o zgraną grupę to nie dba a bez nas nie ma tego obiektu. Lepiej niech się zwolni lub zmiencie go bo to porażka docenia tylko konfidentów i lubi wymuszać coś krzykiem. Mamy już dosyć takich rządów .

były
@obiekt winerberger Częstochowa

Kolego domagasz sie niemożliwego. W jarex tylko konfident sie liczy .W oddz podkarpacie - w Rzeszowie dyrektorem jest facet bez matury po mechaniku ,który był donosicielem tajnych służb w PRL , TW - pseudonim "Szogun ".Można te informacje znaleźć na stronie IPN-u.Typ donosił na kolegów, znajomych, sąsiadów a teraz wielki dyrektor oddziału . Ta firma jarexs to dno.pozdrawiam - oczywiście nie kapusiów.

Zagłębie
@obiekt winerberger Częstochowa

Brawo za odwagę. To prawda milicjant J.K za nic ma pracowników kombinuje z nadgodzinami i urlopami nikt nie wie kiedy i dlaczego ma urlop .Słyszałem, ze ma niezły biznes na tym co wyniesie z zakładów recyklingowych.

cba
@były

to prawda!!

Szogun

Obiecują gruszki na wierzbie przed zatrudnieniem. Jak podpiszesz umowę to zobaczysz w co cię wrobili.

Donald

Jestem rozczarowany jak traktują pracowników w północ Topole. Koordynator wraz z Panem W. obrażają poniżają i ciągle zwalniają ludzi , którzy im z twarzy nie odpowiadają. Potrafią zatrudnić kogoś na miesiąc czasu po to żeby pozostałym pracownikom oddać nadgodziny na obiecują dużo a robią nic . Druga sprawa jest taka, że zatrudniają osoby z pierwszą grupą, a później się z nich naśmiewają, że chodzą jak tuptusie . Ludzie siedzą 24 godziny w mrozach bez grzejnika ,a z kolei latem brakuje wody i wentylatora i idzie się usmażyć w tym blaszaku.

@Donald

To czas, by tymi zwolnienieniami zainteresował się ZUS, bo jak czytam to świadczenia chorobowe są nie słusznie pobierane przez osoby zdrowe. Najwyższy czas by zająć się pracą a nie kombinowaniem, pracy w Chojnicach jest pełno np. na budowach, no chyba, że się nie chce pracować tylko na zasiłkach żyć. Kto chce pracować to pracuje a ten kto nie chce pracować ten wszędzie będzie będzie widział problemy i będzie kombinował.

Donald

Nie wiedziałem że jarexs zatrudnienia zdrowe osoby większość to chorzy z grupami co ledwo chodzą chyba że mówisz o lizusach na zleceniu pobierających emerytury którzy muszą dorabiać na komornika.

Roman K
@Donald

Podobno nasz Kochany Prezes chce wziąć udział w voice of Poland. Kochani kibicujcie jak wygra to wszyscy dostaną podwyżkę

mad

Firma Jarexs dobra firma nigdy nie było problemu typu wypłata umundurowanie srodki czystości wszystko na czas. Kadra czyli kierownik koordynator również ok. Dotyczy oddziału dolnosląsko - opolskiego Pozdrawiam

Staszek
@mad

A o jakim oddziale mówisz?

Zostaw merytoryczną opinię o JAREXS - Legnica

• Jak się pracuje w JAREXS?

Zobacz opinie na temat firmy JAREXS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAREXS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAREXS?

Kandydaci do pracy w JAREXS napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAREXS