Opinie o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Form-Plast S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Form-Plast S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

you

????? - 2012-05-29 07:49:01 praca już się ruszyła i napewno bedzie ok jest co robić wiec nie piszcie bzdur a jak nie chce sie wam pracować to się zwolnijcie no faktycznie się ruszyła! 4 maszyny chodzą na znianę, pusta nowa hala....każdy sprząta by tylko nie iść na urlop! bystrzaka z ciebie jeśli uważasz że praca jest! bzdura!

wtryskareczka

No z pewnością. Jak dalej będą tak płacić to nie mam czegu tu szukać :/

?????

lio

praca może i się ruszy! wszystko się okaże! najpierw będą zwolnienia i to co piatek. zobaczymy ile nas zostanie?!

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Form-Plast S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
miszcz

ta jest praca od sierpnia bo sie rusza ;d 3zmianowka po 8 h ;d

kani123

Czy jest praca w FP ? Chciała bym się zatrudnić.

dora

Eee przesadacie. FP to fajna firma i fajni ludzie tylko kiepsko z porządkiem i ładem.Pensje...hmmm... a po co komu dziś pieniądze. Liczy się zdrowie :) :) :)

jolek

Może faktycznie najlepiej sprzedac interes i otworzyc hipermarket lub hale targową ? :)

frezer

upada ?

Agu82

Witam ostatniego czasu jestem zmuszona szukać nowej pracy. byłam zainteresowana właśnie firmą form plast. byłam zanieść CV i nie wpuszczono mnie na teren a ochroniarz z pełną powagą powiedział że nie mam po co zostawiać CV bo zakład upada . kurde mieszkam w bydgoszczy od urodzenia często tamtędy jeździłam i dumnie patrzałam jak budują nową hale i wogóle no ekstra a tu teraz upadłość? ;/ współczuje pracownikom. co raz gorzej w tym kraju !

...

Nie wierze...

xxxxxx

zainteresowany - 2012-05-02 09:16:29 Jestem typowym fizolem. Czy w form-plascie znajdzie sie dla mnie jakas praca ? Konam z głodu a kasa potrzebna. Cokolwiek.spruboj w lipcu predzej nie ma szans

zainteresowany

ciekawy

Dużo ludzi u Was zwolnili? Macie jeszcze jakąś pracę?

Jupik

Tak praca w FP jest boska. Podobno są problemy z podpisywaniem nowych kontraktów z LG. Poność jakość odbiega od normy !? Czy to prawda. Zasłyszałam jak rozmawiali o tym pracownicy jednej ze zmian w FP gdy wracałem z "pośredniaka". A już miałem tam papiery składac. Nie ma to jak niestabilne zatrudnienie :/

zzzzzzz

Ania - 2012-04-04 09:14:43 Lakiernia do bani. Pracujemy bo mysimy. Gdybym mogła to bym dawno stąd uciekła co też uczynię. To dlaczego jeszcze tam pracujesz wiele zakladow prowadzi teraz rekrutacje ja pracowalam w form plascie do marca i juz znalazlam prace pozdro i fajnie sie tam pracowalo

Stachu

dokładnie zgadzam się z kolegami, że na narzędziowni mają ciężko...rzetelny tylko górnicy mają ładne pensje a tu oni robią za grosze!

Witam! Chciałbym podjąć prace w Form-Plast i proszę o podpowiedzenie mi jak wygląda sytuacja z umowami, oraz czy często zwalniają

żetelny

narzędziownia.... nie pracuje tam tyle ludzi jak na pozostałych działach ale maja co robić.... frezerzy muszą sie narobić żeby zarobić... w FP to norma nie ma co sie dziwić.... on powinni być górnikami bawią sie w graficie i przy tym jeszcze po 12h

Zostaw merytoryczną opinię o Form-Plast S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Form-Plast S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Form-Plast S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Form-Plast S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Form-Plast S.A.
1.9/5 Na podstawie 376 ocen.

Form-Plast S.A.