Opinie o Logstor International Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Logstor International Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Logstor International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Logstor International Sp. z o.o. w Żory

先生

niestety pan SenSEI ma rację, " NOWY " jest dużo lepszy niż komunista (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora), miał swoich kolegów i im dawał podwyżki a o reszcie ? nie dajmy się zwariować, jego gadka. A " NOWY" nie liczy się staż pracy, tylko co kto robi , i brawo , bo cwaniaczków nie brakuje w tej firmie co po Andrzejku podwyżek nabrali. Pozdrawiam : )

STALIN

Się ludzie zdziwią jak się firma zacznie sypać ustanawiając takie chore normy np. na MPL. Najgorsze rury jakie moga tylko być - robiło się ich 40. Teraz wyliczono na kalkulatorze, że da się zrobic 86 w 4 osoby. Litości, ludzie to nie roboty. Przy 40 już się człowiek męczył, a gdzie tam dwa razy tyle... Byle się kasa zgadzała na górze prawda? ZYSKI, ZYSKI, ZYSKI. Młodzi odejdą gdzie indziej i pewne jest, że narobią takiej opinii, że w życiu już tu nikt nie będzie chciał pracować... nie za takie pieniądze.

tunel

A rury za krótkie i w ogóle taka sytuacja że roboty ni ma , bat stoi i zamiast nawijac to zrywo i ni ma na bena do piździka bo niedzili nie dadza... tyle w temacie !

STĘSKNIONY

ANDRZEJ WRÓĆ.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Logstor International Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

SenSEI 先生

Nigdy nie pracowałeś w innej firmie, wydaje Ci się że wszystko Ci się należy. Poprzedni zarządca tego zakładu tak cię rozbestwił że nie masz zielonego pojęcia jak naprawdę wygląda praca... Zmień pracę jeśli tak strasznie Cię męczą Twoi przełożeni z Twoim podejściem na pewno znajdziesz pracę marzeń.

Tiger

Gdyby zarobki byly adekwatne do wykonywanej przez nas pracy nikt by sie nie sprzeciwial ,ani tez nie narzekal,ale skoro place stoja w miejscu to co innego nam pozostaje? NIE JESTESMY ROBOTAMI ,jestesmy ludzmi wiec szanujmy sie.To jest firma produkcyjna a nie sprztajaca albo produkcja ,albo sprzatanie ! Bo z tego co sie teraz dzieje wnioskuje ze wazniejsze jest sprztanie niz produkcja,niech sie w koncu zastanowia bo psychicznie kazdy wysiadzie i bedzie to jeden z najwiekszych zakladow psychiatrycznych na swiecie ;) zatrudnijcie na kazda zmiane osobe lub dwie ktora bedzie odpowiedzialna za porzadek i czystosc a my zajmiemy sie produkcja !proste i logiczne;) chcecie zwiekszyc wydajnosc wtedy i zyski sie zwieksza a kasa dla nas pracownikow bedzie taka sama wiec ogarnijcie sie ;) albo jestesmy zespolem i strzelamy do tej samej bramki albo po prostu bedziemy walczyc ze soba i kto na tym lepiej wyjdzie????Chcecie ta firme doprowadzic do ruiny czy jak???

kaj jo je

STAJEMY?!

miedźmen

gońcie się

ten

wiele opini ma tu sens jednak nie wszystkie, na pewno nastepuja zmiany i sa one nieuchronne, czas pokaze co z tego wyjdzie, uczmy sie i to szybko bo moze byc rozne czyz nie?

nie zależy

Po pierwszo: Żeby wprowadzić TPS (Toyota Production System) trzeba się urodzić japończykiem. Po drugo: Pod żadnym pozorem nie można polakiem-biedakiem-cebulakiem w roli menadżera Lean Manufacturing. Po trzecio: Trzeba dogłębnie przeanalizować obecny system produkcyjny, żeby w ogóle zrobić jakikolwiek krok na przód.

Czosnek
@nie zależy

Tyś się chyba urodził kolarzem (usunięte przez administratora)

SenSEI 先生

Pan B. z Zabrza, systemu 5S i nie tylko w Żorskim Logstorze. Człowiek za to odpowiedzialny Pan (usunięte przez administratora). powinien najpierw przeczytać czym do chol..y jest system 5S potem to zrozumieć a na końcu wprowadzić! Mogę się wypowiedzieć wiele na ten temat bo pracowałem w firmach gdzie system ten funkcjonował i NAPRAWDĘ POMAGAŁ MI W PRACY. Niestety w TU przez Pana (usunięte przez administratora). jest na odwrót... Udoskonalenia wprowadzane są by zwiększyć produkcje a co za tym idzie zyski. Nie wiem jak ten człowiek się uchował w tej firmie z swoimi pseudo cudownymi nowościami. Niech Pan zacznie myśleć bo w końcu za to otrzymuje Pan nie małe wynagrodzenie. Chyba że sprawia to Panu problemy, jeśli tak to zapraszamy na produkcje by zobaczył Pan tak naprawdę na czym to wszystko polega. Dla wiadomości Pana (usunięte przez administratora): Aby móc od pracowników wymagać przestrzegania systemu 5S sądzę że w pierwszej kolejności należy zastosować ten właśnie system w własnym otoczeniu. Mówię o Pana biurze i miejscu Pana pracy! Czy nie u Siebie jako pierwszego powinien Pan wprowadzić 5S? Pracowałem już w Żorskiej firmie gdzie 5S pięknie funkcjonowało w biurach. A tu? Wieczny (usunięte przez administratora) A zarządcy tego burdelu wymagają z mojej strony zachowania 5S... to jest żenujące. System 5S składa się z 5 części wdrażanych w odpowiedniej kolejności a nie z wybranych przez Siebie w chorej kolejności elementów. Niestety jakoś nie przypominam sobie by przeprowadził Pan 1 krok 5S czyli 1S. Jedynie podczas zachowania odpowiednio długiego okresu pierwszej "fazy" czyli selekcji i sortowania przez wszystkich PRACOWNIKÓW PRODUKCJI i ADMINISTRACJI ŁĄCZNIE Z PANEM Z PANEM NA CZELE jest możliwość poprawnego przejścia do fazy 2 jaką jest systematyka. Pan nie jest i nie musi być wszystkowiedzącą encyklopedią i pomysły wzięte po 5 minutach przypatrywania się pracy pracowników produkcj nigdy nie będą dobre i są nie obrażając Pana pomysłowości bez sensu! System oznaczeń a co za tym idzie systematyka którą Pan wprowadza utrudnia na dłuższą metę naszą pracę bo niestety jest zbyt wiele bezsensownych oznaczeń o które trzeba co chwile kontrolować, stosować się do nich i dbać o ich przestrzeganie. Co do 3 kroku czyli sprzątania... Rozumiem że porządek musi być, ale karanie człowieka za drobne uchybienia w porządku prowadzą do przykrej skrajności jaką jest obniżenie produkcji kosztem porządku. Człowieku my tu się zajmujemy produkcją rur pre-izolowanych (to z nich są pieniądze na twoją wypłatę) a nie jesteśmy Warszawskim hotelem Sheraton oczekującym na delegacje arabskich szejków naftowych którzy mają zamiar jeść z podłogi. 4 i 5 kroku nawet nie poruszam bo pierwsze 3 nie został spełnione i wszelkie standaryzacje, samodyscypliny, samodoskonalenia i kaizeny NIE MAJĄ JAKIEGOKOLWIEK SENSU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W ciągu ostatnich tygodni można było zauważyć iż Pan (usunięte przez administratora). zaczyna się zabierać za kolejną metodę na zarządzanie produkcją jaką jest system KANBAN. Z tego właśnie powodu gościliśmy i gościmy obcokrajowców oraz ludzi z naszej polskiej centrali w Zabrzu. Ludzie ci dzielnie ze stoperami w dłoniach mierzą nam czasy wykonywanych przez siebie czynności (oczywiście w warunkach idealnych) ŻENADA. Moja propozycja jest następująca najpierw skończmy z wprowadzaniem w życie systemu 5S a potem weźmy się za kanbana. Żyje Pan w świecie BAJEK. Zapraszam Pana i pańską świtę na produkcję ale nie na 3-4 godzinki pomierzyć czas kilku czynności tylko bite 8h przez tydzień roboczy (CZYLI 6 DNI) i zobaczyć jak to naprawdę wygląda bez sytuacji gdzie wszystko jest idealne i na czas. W ostatnie 2 dni zapraszam PANA na produkcje na stanowisko pracownika fizycznego bo w końcu po 4 dniach przypatrywań się pracy ludzi człowiek tak wybitnie uzdolniony jak Pan na pewno sobie poradzi z czymś tak prostym jak robią ludzie po podstawówce... PRAWDA?? Straci Pan 3 tygodnie (po 1 na każdą linie) ale zyska Pan wiedzę którą będzie Pan mógł wykorzystać, bo na dzień dzisiejszy żyje Pan w świecie pełnym BAJEK.

żniwiarz
@SenSEI 先生

a wy wiecie że to sam Bagsik się tu wyżej tak przemądrzał. Idealnie do niego pasuje taka gadka:) jakąs mądrą tablicę nam ofiarowali na nasz użytek mpl. wszyscy aż się palą do pisania po niej. Świta z p. Bagsikiem niedługo odjedzie a tylko przyjdą nam ciulate plastiki i będziemy sie męczyć. Dlaczego teraz nie podali 520 czy 560 bananów?? 400- setkę można robić jak są świeże i proste ale co z resztą plastików powyżej 500? a do tego 5s, kaizeny w międzyczasie. Ludzie to nie roboty...

@żniwiarz

Nie jestem Panem Bagsikiem. Nie mam zamiaru podszywać się pod nikogo... Pisze co mam do powiedzenia. Z resztą gdybyś przeczytał post który skomentowałeś domyślił byś się że nie przepadam za tym człowiekiem. Z tą jednak różnicą że ja przychodzę do pracy pracować a nie "szukać kolegów do pogaduszek", chce po prostu by pracowało nam się lepiej a nie trudniej... Pan B. może i ma pomysł. Ale wykonanie pomysłu zostawia wiele do życzenia... Jego pomysły może by się sprawdziły w fabryce samochodów albo innej podobnej produkcji taśmowej z dobrej jakości elementów. Niestety fabryka rur to nie linia produkcyjna Fiata 500 i wchodzi tu zbyt wiele zmiennych... Każda rura (rozmiar/typ) jest niestety inaczej i z innymi czasami produkowana... Dochodzą do tego jeszcze względy jakości materiałów jak wspomina żniwiarz ponieważ płaszcz nie zawsze trafia na produkcję idealnie okrągły (do ideału dużo mu brakuje...) Dlatego właśnie napisałem żeby Pan (usunięte przez administratora)przyszedł do nas do pracy na godzinę 6.00 i posiedział do 14.00 na jednej lini przez tydzień (4 dni jako obserwator, 2 dni jako pracownik fizyczny). Warto by było również żeby zagościł na 2 zmianie lub nocce ponieważ praca o tych godzinach również inaczej wygląda....

SenSEI 先生

Zakład ma takie + jak: - serwis odzieży roboczej (dadzą Ci ciuchy robocze, wypiorą je a gdy je uszkodzisz rozedrzesz lub coś w tym rodzaju to również to poszyją) pranie odbierane jest co piątek i można je odebrać czyściutkie , naprawione oraz wypracowane po 7 dniach w następny piątek. - pracownikom funduje się uprawnienia na suwnice (ważne na terenie całej UE) - zaplecze BHP (kaski, ochronniki słuchu, okulary, rękawice itd...) - praca w ciepłym i suchym miejscu 95% czasu spędzasz w hali... - nie musisz posiadać na początek jakiejś kosmicznej wiedzy... - ludzie po samej podstawówce dadzą se rade... - jest wyznaczone miejsce dla osób palących (palisz kiedy chcesz a nie tylko na przerwie (musisz tylko mieć zrobioną swoją robotę)) - możliwość wzięcia prysznica po pracy (4 natryski) - woda mineralna do oporu (szklane butelki na kapsel w skrzynkach)... - praca raczej należy raczej do czystych (choć są prace brudniejsze) - jeśli pracujesz z głowa i nie szalejesz tylko równo pracujesz przez 8 godzin to garba po 20 latach się nie dorobisz...

SenSEI 先生

Fabryka w Żorach na dzień dzisiejszy stoi na dużym rozdrożu ponieważ przez długie lata pracownicy Żorskiego zakładu byli kierowani przez 1 "dyrektora" facet obejmował stanowisko "zarządcy" żorskiego zakładu przez ok 20 lat. Teraz jest NOWY szef który chce się wykazać i poprawić błędy poprzedniego dyrektora. Dotychczasowy dyrektor fabryki strasznie rozbestwił pracowników którzy pracowali w co najmniej dziwny sposób i jak to określają "skończyło się" lub "lepiej już nie będzie". Ludzie ci są kompletnie nieobiektywni ponieważ pracowali w tym miejscu po kilkanaście lat (10 lat stażu w firmie, 1 i jedyna praca w życiu).

SenSEI 先生

witam 1. Niestety przez parę cwaniaczków i pseudo dowcipnisiów (których niestety nie brakuje w każdej firmie) wypowiedzi na tym forum często niestety nie są poważnie brane pod uwagę. Szkoda... JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI!!!

Dżony

A Pekińczyk mo nowy kombinyzon

@Dżony

Poziom intelektualny Twojej wypowiedzi jest żenujący tak samo jak Ty... Obniżasz swój, nasz, a co za tym idzie mój poziom jako że jestem również pracownikiem tej firmy. To właśnie przez takie super fajne i dowcipne że "haha..." wypowiedziach musimy się męczyć z tymi wszystkimi audytami... Ludzie zacznijcie używać głowy do myślenia a nie wyłącznie do noszenia kasków...

bandażyk

skończcie kraść- to będą

czak liii brus karate dżudo

Apteczki puste , nie mam czym rany opatrzyć ! BHP

TABALUGA

SZUKAJCIE SOBIE INNEJ ROBOTY, PRZYSZLO NOWE I JUZ KOMBINUJA JAK TU ROBOLOW UDU...PIC. ROBOTE, KTORA SIE WYKONUJE W 4 OSOBY BY BYLO SPRAWNIE CHCA ROZPLANOWAC NA 2 OSOBY I PODNIESC NORME, PRZYJEDZIE JEDEN Z DRUGIM, PREZESIK, CO NIGDY NAWET W REKU NIE MIAL MLOTKA I BEDZIE PLANOWAL, FAJNIE SIE PLANUJE JAK SIE CALE DNIE DUPE GRZEJE W BIURZE I GRA W PASJANSA. BYLE SIE KASA ZGADZALA PREZESIKOWI, A ROBOL NIECH ROBI ZA 2 A NAJLEPIEJ ZA 10.

RICHARD

Mje sie tam podobo, swoje robia i sie nikej idziej nie wybierom, dobro jest atmosfryra i śmigom po formach, yno ten czopek mje denerwuje co wchodzi do wąsa , tak ino to a tak to dobre

Bartuś

są przyjęcia?

Zostaw merytoryczną opinię o Logstor International Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Logstor International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Logstor International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Logstor International Sp. z o.o.?

Logstor International Sp. z o.o.