Opinie o SMF Poland Sp. z o.o. w Świdnik

SMF Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Świdniku k/Lublina działa na terenie Regionalnego Parku Przemysłowego od roku 2006. Główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech i istnieje na rynku globalnym od 17 lat. Firma zajmuje się głównie produkcją i dystrybucją maszyn wydmuchowych HS, COMBI , STRATOS , OPTIMA do produkcji butelek PET o wydajności od 2000/h do 10 000/h, stawiaczy butelek, osiowych orientatorów, urządzeń do automatyzacji i transportu butelek na automatycznych liniach napełniania. Nasze rozwiązania kierujemy do klientów poszukujących maszyn do produkcji butelek typu PET o małej i średniej wydajności, starając się dostosować je do wymogów rynków lokalnych. Strategia rozwoju firmy, zbudowana na bogatym i wieloletnim doświadczeniu jej właściciela w branży opakowań PET, opiera się na promocji i sprzedaży nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu opakowań. Zakłada ona globalny charakter działania firmy, bliską współpracę z jednostkami naukowo - badawczymi co daj

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMF Poland Sp. z o.o. w Świdnik

taboret

Ciekawe kiedy na obrobce oddadzą krzesła

drinkwater

Opinia O smf: miejsce pracy jak każde inne, polska firma rządzi się swoimi prawami. nie jest to do końca zgodne z logiką, ale sprawia, że firma działa. Dobre miejsce, żeby się czegoś nauczyć i to na każdym stanowisku. Niech nikt nie ma złudzeń, to nie jest zachodni kapitał, tutaj co wypracuje się lub zaoszczędzi to jest. nie ma nic za darmo. Dzieją się też cuda: pan mebel sprawny kierownik dużego działu, 19latek sprawny kierownik działu obróbki koordynatorzy ze szkołą lub bez tak samo pracują wschodni kapitan super srzedawca projekty ue kleska z zyskiem bez winnych podróże po świecie z oskarżeniem na 18mln nie ograniczone TUTAJ KAŻDY MOŻE PRACOWAĆ tylko od inteligencji i pracowitości zależy jak ci idzie.

samolot
@drinkwater

w końcu ktoś pradę napisał

Anonimowy

Oni to nazywają firma to nawet nie funkcjonuje jak firma wieczny (usunięte przez administratora) w łazienkach szatniach kierownik ciężko to kimś takim nazwać to jest prostak z paroma przydupasami Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Myśleć

Aneta

@smf, czy Twoje wypowiedzi mają jakikolwiek związek z pracą w firmie SMF Poland? Pamiętaj, że forum czytają osoby, które niekoniecznie mogą rozumieć to, co piszesz w swoich komentarzach, ponieważ nie mają doświadczeń związanych z pracą w tej firmie, dlatego, jeżeli możesz, to wyrażaj swoje opinie bardziej zrozumiale.

@Aneta

nazywając to firmą to tak jak by Pani nazywała (usunięte przez administratora) perfumerią, ale czego się spodziewać jak dyrektor produkcji i kierownik łącznie moim zdaniem mają ćwierć mózgu maksymalnie. Tutaj się dostaje na nagany za sms , które są prawdziwe.

@pozdrowieniaaŚrodkowympalcem

Nie uzasadniasz w żaden sposób, dlaczego tak twierdzisz? Jeżeli masz jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie SMF Poland to chętnie je poznam. Możesz opisać, jak szczegółowo wygląda praca w tej firmie?

@Bronisław

Jeżeli "Wysyłanie obraźliwych, niegrzecznych sms-ów do przełożonego w dniu .......... r jest naruszeniem organizacji pracy i uzasadnia nałożenie kary porządkowej" i zwalniać ludzi bez powodu a potem chować się za samochodami żeby nie musieć tłumaczyć powodu zainteresowanemu jest normalne, to chyba będę musiał przeprosić za porównanie.. a co do wypowiedzi "znajomego" podam taki mały przykład. Pytając o świadectwo pracy zostałem wprowadzony w błąd dnia 09.10.20.8r , miało być wysłane 08.10.20.8 r ale chyba na poczcie się pomylili bo na poleconym jest data 10.10.20.8r.

@Bronisław

a do ofert pracy powinni w wymaganiach dopisać konieczny wymóg nadawania na kolegów do kierownika, tacy są doceniani 3h z 8h poświęcają obserwacji, są lepiej traktowani, jeden się tak przejął tym zadaniem że aż nabawił się oczopląsu, ale nie ma co się go czepiać bo to nie jest kozak w necie ale za to czyściwo w świecie.

Ja tu jestem
@pozdrowieniaaŚrodkowympalcem

Jak "ala" kierownik zostawia kartki na stnowiskach pracy ze cos nie jest zroboone i jak się tego nie ogarnie "liczy na cud", 4 osoby odpowiedzialne a jeden obrywa i jak się tego nie zrobi to dosłownie "cytuję słowa ala kierownika "pie rdo ln e ci premie " - takie rzeczy pisze przelozony do pracownika i się pod tym podpisuje w dodatku. ( kopia do wglądu) nie ma szacunku do pracowników.

@Ja tu jestem

Pewnie jeszcze z błędami ortograficznymi znając jego wyedukowanie hahah , a to jak on traktuje pracowników to nawet jest komentarz , który napisał wracają z urlopu tego roku: " ZA 30.07.2018 06:28 Oj przewraca wam się w d...ch. Z nieróbstwa. Dziś dzień Sondu wraca Pan. Będzie dym" Oczywiście błąd, a tak ode mnie jeżeli pan to tylko dla swoich kundelków pokroju rudego , adamsa i reszty.

@Ja tu jestem

Możesz napisać, jak wygląda premia za pracę w firmie SMF Poland? Czy każdego miesiąca są szansę, aby otrzymać ten dodatek do wynagrodzenia, czy jest on tylko i wyłącznie cykliczny i trudny do osiągnięcia? Chciałbym, abyś precyzyjniej przedstawił opisaną kwestię.

Ja tu jestem ale chyba odejdę.
@Bronisław

Hahaha jaką premie, to wymyślona kwota zawarta w umowie lub jako dodatkowe zlecenie. Dostaniesz 50 zł max 100zl za podlizywanie albo za coś co ktoś zrobił, trzeba mieć bardzo dobre koleżeńskie układy z ala kierownictwem.

Bronisław
@Ja tu jestem ale chyba odejdę.

Wiesz może, czy firma SMF Poland poza opisaną przez Ciebie kwotą zawartą w umowie jeszcze w jakiś sposób motywuje swoich pracowników do bardziej wydajnej pracy? Praktykowane są w firmie jakieś konkursy, bądź innego typu wydarzenia, które mają być pomocne w kwestiach motywacji pracownika? Napisz mi, proszę, jak to wygląda.

@Bronisław

jeżeli byłby jakieś konkursy żeby wylosować , który najwięcej dostanie od "pana kierownika" premii, to doszło by tu do mordów. Adams gryzie rudego, i na odwrót, czy przedszkole u w biurze, dobrze funkcjonuje? czy dalej zamówienia zewnętrzne liczy człowiek od trójkąta ? i podbija mu tu ten co cymbałki opanował bo ma pieczątkę pełnomocnika, skoro korzysta z tych przywilejów to tak samo trzeba go pytać o ZUS i projekty bo bez Jego wiedzy nic by nie było.

cheat Maschinenfabrik
@Ja tu jestem

Czy masz jeszcze tą kopię do wglądu?

cheat Maschinenfabrik
@Ja tu jestem

Czy masz jeszcze tą kopię do wglądu?

Specjalista Ds. Sprzedaży

ZALECAM OMIJANIE SZEROKIM ŁUKIEM TEJ FIRMY - zwłaszcza jeśli ktoś jest nieprzyzwyczajony do grubiaństwa, prostactwa, (usunięte przez administratora) , już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej. W tej chwili jest prowadzona rekrutacja na stanowiska handlowca z językiem francuskim - niefortunnie przyjęłam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, nie przejrzawszy wcześniej opinii o firmie i tego co można się spodziewać już na etapie rozmowy.... ( nie traciłabym swojego czasu i nerwów ). Przyjęła mnie przestraszona pani kadrowa, uprzedzająca że "pan prezes lubi zagadki matematyczne, logiczne, równania z jedną niewiadomą etc" - bardzo się przejęła widząc , że się pomyliłam przy ktorymś z działań z tabliczki mnożenia ;) Wstyd?może i trochę :) , natomiast , taką mam refleksję, że chyba bardziej wstydzić się powinien człowiek któremu pojęcie kultury osobistej jest w zasadzie całkowicie nieznane, zwłaszcza gdy zajmuje wysokie stanowisko.....( ja jestem "tylko" filologiem, tłumaczem, pracuję z językami od 15 lat, matematyczne wzory, formułki, nigdy potrzebne mi nie były, choć rozliczałam np czas pracy- i tu zawsze sięgałam po arkusze excell i kalkulatory...) ; Ale po kolei. Po rozmowie z panią kadrową - przyjemna dość rozmowa z panem dyrektorem, w zasadzie już zaczęłam przekonywać się że to w porządku oferta, własnie akurat dla mnie - pan dyrektor przekonywał mnie że głownie potrzebne są zdolności komunikacyjne i umiejętność nawiązania relacji z klientem. Tak więc rozmowa o potędze pozytywnego myślenia, niezrażania się, umiejętności dostrzeżenia potencjału w sobie i innych, umiejętności miękkich, negocjacyjnych,wizja dobrych zarobków, podróży służbowych etc. Sam miód :) Ostatnim etapem miała być rozmowa z panem prezesem. Przyszedł po dłuższej chwili, razem z panem dyrektorem. W zasadzie wtoczył się, nie zaszczyciwszy mnie spojrzeniem, jakiejś :bry"rzucone w ścianę - wziął moje cv z widoczną wzgardą i zaczął się popis jego możliwości:) atakowania, ośmieszania, dyskredytowania, próby sprowadzenia mnie do parteru, zbicia z tropu, pokazania mi gdzie moje miejsce w szeregu...... dowiedziałam się m.in że mój błąd w tabliczce mnożenia to tak naprawdę jest wyznacznik tego , że nie umiem logicznie myśleć, a więc nie nadaję się na stanowisko handlowca z językiem francuskim:) ach, i jeszcze koronnym argumentem mającym dowodzić że się do żadnej poważnej pracy nie nadaję był fakt że zmieniłam po 12 latach pracę na inną ( bo gdybym była coś warta, to zrobiłabym karierę tam, zamiast zmieniać wtedy pracę, na lepszą:). w pewnym momencie tych grubiańskich, bełkotliwych tyrad, przerywania mi ciągle, napastliwych pytań na które własciwie nie chciał słyszeć do końca odpowiedzi - odpowiadałam już tylko -tak, rozumiem , że pan tak uważa. Nie powiedziałam na gorąco co myślę o tym panu, dlaczego? bo zwykle tak jest że wrażliwy człowiek próbuje do końca utrzymać się na swoim poziomie kultury osobistej ( na jakimkolwiek poziomie, jakiejkolwiek kultury i jakichkolwiek standardów prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych). Bo jest w szoku że ktoś taki w obecnych czasach się uchował i zajmuje wysokie stanowisko - kierownicze stanowisko, jest prezesem firmy , ma do czynienia z ludżmi, pracownikami, klientami , również zagranicznymi.....(podczas gdy tak naprawdę- w normalnym świecie mógłby co najwyżej wywozić śmieci,-najlepiej samotnie- z tym poziomem kultury osobistej , który prezentuje....). W pewnym momencie zaczął mówić o mnie do pana dyrektora, jakby mnie nie było...... i na tym się zakończyła ta ponura farsa, w jakiej miałam nieszczęście uczestniczyć- na szczęście, nawet gdyby mi zaproponowano tam pracę, to już przynajmniej wiem, że za żadne pieniądze nie pójdę nawet spróbować, otwierać świetlaną karierę handlowca na sekretariacie :) trochę już mam za dużo lat, doświadczeń i wykonanej pracy nad sobą,nad swoim poczuciem wartości i oczywiście żaden gbur nie jest w stanie mi tego zabrać, ani nawet drasnąć- bo po porostu wiem, że taki osobnik nigdy nie będzie moim szefem. I nie, nie jest to jakiś rewanżyzm z mojej strony, nie lubię karmić się negatywną energią długo -umieszczając tu post, chciałabym trafić po prostu do jak największej liczby osób, które rozważają aplikowanie tam- bardzo chciałabym żeby na to nie było przyzwolenia w naszym kraju- firma zarządzana przez takich prostaków, firma na której rentowność pracują upokarzani i wyzyskiwani przez takiego człowieka ludzie - w zasadzie nie powinna mieć racji bytu. Moim w zasadzie jedynym kosztem było stracone pół dnia, i uczucie niesmaku/niedowierzania , którego wciąż nie mogę się pozbyć - jedno jest pewne, że pan Kulczycki raczej nie przyspieszył procesu rekrutacyjnego na stanowisko handlowca - będę gorliwie odwodzić wszystkich znajomych od aplikowania tam:) krzyżyk na drogę wszystkim Januszom biznesu ;)

nie mam pytań;)

Coś tu cisza nastała. Czyżby w firmie się poprawiło i sytuacja ustabilizowała?

airświdnik.pl

może w końcu skończył się proces i ich powsadzali??? kto wie??

pozdrowieniaaŚrodkowympalcem

Meblowy cieszy mnie bardzo to że dalej przeżywasz moje odejście, nawet te wyssane z palca ploty na mój temat , które rozpowiadasz każdemu mnie bawią, bo co mogę innego niż się śmiać. Powiedział bym Ci żebyś zachował resztki honoru i godności no ale nie chce mi się Ci wyjaśniać co te dwa słowa znaczą. Wpisz w google jak jesteś ciekawy. Zamiast żyć czyimś życiem popatrz na swoje. Zdajesz sobie sprawę że żadna szanująca się firma nie zatrudni kierownika po OHP muzycznym.

Ja tu jestem.
@pozdrowieniaaŚrodkowympalcem

Rozumiem, że chodzi o mebel chełmski, ale czy on jest kierownikiem ? Ma tylko pilnować ludzi jak pastuch krowy które dają mleko. Z racji że lubi się podlizywac to dalej tam siedzi i denerwuje mnie codziennie.

@Ja tu jestem.

Pracujesz obecnie w firmie SMF Poland? Odbiegając troszeczkę od tego, co napisałeś, to mógłbyś napisać, czy pracodawca organizuje może spotkanie wigilijne dla pracowników zatrudnionych w tej firmie? Chciałbym dowiedzieć się, czy firma dba o atmosferę pomiędzy zatrudnionymi pracownikami dlatego proszę, abyś opisał, jak to wygląda.

Abc
@Bronisław

Spotkanie wigilijne hahaha to nie w tej firmie. Tam nic nie ma goła pensja i tyle.

@Abc

Czyli rozumiem, że nic takiego nie miało miejsca. Możesz napisać, czy w związku z nowym rokiem zmieniły się również warunki zatrudnienia w firmie SMF Poland? Zapowiedziane są jakieś podwyżki bądź inne decyzje, które będą mieć znaczący wpływ na warunki otrzymywane przez pracowników? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Anetae

@Ciekawski Nie jestem pracownikiem firmy ale chcę pomóc Ci w rozwiązaniu tego skomplikowanego problemu. Udziele wszystkich potrzebnych wskazówek jak masz postępować żeby rozwikłać tą zagadkę. Przede wszystkim pierwsze co musisz zrobić to pobrać od zwierząt materiał do badań genetycznych i upewnić się, że to rzeczywiście są koty. Najlepszym materialem do badań z pewnością będzie kał. Aby to zrobić wyjdź z hali i udaj się w miejsce w którym mogą przebywać zwierzęta, jeśli Twój węch Cie nie zawiedzie to na pewno będziesz wiedział że zbliżasz się do celu ponieważ poczujesz intensywny zapach materiału genetycznego tylko uważaj żeby w niego nie wdepnąć bo wtedy wymiesza się z Twoim i będą podejżenia że Ty też jesteś dokarmiany. Pamiętaj że pobierając próbki musisz być ostrożny i zrobić to tak żeby nikt się nie zorientował a przede wszystkim koty. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zwróć też uwagę czym są karmione bo to ma duży wpływ na jakość pobranych próbek. Pokarm musi zawierać dużą ilość białka. Pobrany materiał musisz jak najszybciej dostarczyć do Państwowego Instytutu Weterynaryjnego w Puławach. Muszę Cię jednak uprzedzić o istniejącym ryzyku, że podczas badań może się okazać że nie są to zwierzęta ale plusem w takim przypadku jest to że wtedy będziesz miał pewność że stanowiskiem wpisanym na umowie na pewno nie jest weterynarz. Jeśli chodzi o sprawę z kubkami tutaj sytucja jest znacznie prostsza. Przepisy wyraźnie mówią że operatorem zmywaka jest osoba która jednorazowo jest w stanie umyć 54 i więcej kubków więc jedyne co musisz zrobić to dokładnie policzyć ilość mytych wyżej wymienionych naczyń. Jeśli liczba ta nie jest równa bądź nie przekracza 54 to niestety w tym przypadku stanowisko operatora zmywaka również odpada. Mam nadzieję że wszystko zostało już wyjaśnione. Nie poddawaj się i bądź konsekwentny w swoich działaniach i obserwacjach kolegów z pracy, a napewno dowiesz się prawdy. Koniecznie podziel się tym czego udało Ci się dowiedzieć ponieważ ma to bardzo duży wpływ na dalsze prosperowanie firmy

Hahaha

Ale zabawny jesteś.

@Hahaha

To nie jest zabawne. Ludzie tacy jak Ciekawski desperacko potrzebują mojej pomocy, ja właśnie po to tu jestem żeby rozwiązywać ich problemy, wyciągać z opresji i wspierać ich w tych trudnych chwilach. Udzielam im cennych wskazówek jak mają postępować w sytuacjach w których się znaleźli bo taki stan jak ciekawość może być tragiczny w skutkach, może doprowadzić do depresji i zabierać chęci do życia dlatego trzeba pomagać. O problemach trzeba rozmawiać i je rozwiązywać

@Anetae

To dobrze że ten kał to od kotów mam pobrać , miałem obawy że jeszcze swój mi będziesz chciała dać do zbadania. Przynajmniej od kotów nie zarażę się jakąś zmutowaną rzeżączką zmiksowaną z kiłą. Ja wiem że Ty jednorazowo umyjesz nawet i ponad 60 kubków, tylko Ty mylisz kubki z gałą.

@XXX

Czekaj na wezwanie do sądu

@Anetae

ok. dziś jeszcze nie przyszło

@XXX

Nie jesteś taki anonimowy jak ci się wydaje. Do zobaczenia

@Anetae

a Ty jaka jesteś? Prawdziwa? Nie pracujesz w tej fimie? Służysz tylko dobrą radą?

@XXX

O jakim wezwaniu do sądu piszecie? Ma to jakiś związek z pracą w firmie SMF Poland? Zaciekawiło mnie to, co zostało napisane w tym wątku, dlatego chciałbym, aby ktoś sprecyzował, czego dotyczy ta informacja. Wiecie może, czy obecnie są jakieś przyjęcia do pracy w tym miejscu? W internecie nie ma informacji na ten temat.

@Hahaha

Panie Sprawiedliwy za Trzech Króli wole było w Wigilie i wszyscy byli zadowoleni. Chcesz zobaczyć złodzieja i donosiciela to patrz w lustro.

Bronisław

Proszę, abyście zachowali kulturę wypowiedzi, ponieważ dyskusja schodzi w złą stronę. Pamiętajcie, że na forum obowiązuje regulamin, którego należy przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin. W dalszym ciągu nie sprecyzowaliście, o czym konkretnie są Wasze wpisy oraz, czy obecnie są może przyjęcia do pracy w firmie SMF Poland? Przedstawcie, proszę w sposób kulturalny, jak to obecnie wygląda.

Bronisław

Starałem się znaleźć jakieś informacje na temat ewentualnej rekrutacji, którą prowadzi firma SMF Poland, jednak nie udało mi się nic znaleźć. Ktoś z Was wie może, czy obecnie firma potrzebuje nowych pracowników? Jeżeli tak to, jakie stanowiska pracy wymagają obsady? Zachęcam do odpowiedzi, czy są szanse na przyjęcie.

Sprawiedliwy

Złodzieje!!! Mimo interwencji inspekcji pracy, firma dalej nie wypłaciła wynagrodzeń za "trzech króli". Naprawdę myślicie że jesteście ponad prawem i dalej wam wszystko przejdzie płazem? Zobaczymy co na to sąd pracy.

Ja tu jestem

Jeszcze chwila i chełmski mebel zostanie sam w firmie. Każdego wykończy psychicznie. Nie nadaje się do pracy z ludźmi. Niech wraca na spawalnie się wykazywać.

aerofłot

zaraz usuną Twoje posty, (usunięte przez administratora) na fali chyba:(

aerofłot

(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla SMF Poland Sp. z o.o.: likwidacja Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nic nie zrobią, Kulczyccy maja taką mentalność

Batman

Jarek weź się zwolnij. Ile jeszcze ludziom będziesz nerwy psuć.

Jarek

Ale który?

smf shit
@Batman

jaki tamu Kulczyski, dalej kradnieszNogę już wy.. czy dalej na Twoje konto, jakoś cicho był w sądzie jak z bratem zeznawałś

smf shit

jurek, tfuuuuu,sorki za pmyłkę

smf
@Batman

czyba chciałeś powiedzieć JUREK, wiadomo jaki,

smf
@smf shit

(usunięte przez administratora), noga to tylko podstawka, zobaczcie mieszkania i domy jakie (usunięte przez administratora) pokupował , mogę podać więciej danych, nawet z zagrzanicy

Aneta

@Batman, dlaczego sugerujesz, aby osoba zatrudniona w firmie SMF Poland postanowiła się zwolnić? Myślę, że forum publiczne to nie jest dobre miejsce do takich rad tym bardziej, że ta osoba nie uczestniczy z nami w dyskusji. Zamiast tego lepiej byłoby, jakbyś podzielił się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie. @smf shit, Ciebie również zachęcam do szczegółowego przedstawienia swojej opinii na temat pracy w firmie SMF Poland.

Aneta

@pi, jakie zobowiązania ma spółka SMF Poland wobec Twojej osoby? Jesteś byłym pracownikiem firmy, czy może wykonywałeś jakieś prace na rzecz spółki i nie zostałeś rozliczony z wykonywanych zadań? Przedstaw szczegółowo to, co napisałeś, ponieważ na chwilę obecną Twój wpis pozostawia niejasności.

pi

Uwaga, spółka nie spłaca zobowiązań!

Aneta

@XXX, uaktywniłeś się w wątku opinii o pracy w firmie SMF Poland, więc przypuszczam, że masz informacje, które mogą być pomocne dla czytelników, którzy przeglądają ten wątek. Podziel się z nami swoją opinią na temat pracy w tej firmie. Jak ocenisz warunki pracy oferowane przez pracodawcę?

ZA

Kaligula
@ZA

Hahahahaha... hihihihi... oooooo uhahahaha..... ooooo masz Ty.... uuuuuuuhahahahahahahahahaha!!!!!! Ooooooo co się uśmiałem.... eh... Ty to masz poczucie humoru... eh... ooooo co się uśmiałem... PAN... eh... hihihi

Hahaha

chyba Twój pan....

@ZA

"wraca pan"?? Co miałeś na myśli? Rozwiniesz swoją myśl? może przedstawisz się Panie jeżeli potrafisz

@ZA

tak jak myślałem, jesteś panem ale co najwyżej eunuchów. słyszałeś szukają dublerów hobbitów ;)

Aneta

@XXX, widzę, że obserwujesz temat, który dotyczy opinii o pracy w firmie SMF Poland. Może posiadasz jakieś informacje, które mogą być pomocne dla osób, które przeglądają ten wątek? Masz jakieś doświadczenia związane z tym pracodawcą? Napisz, co wiesz o tym miejscu pracy.

Aneta

@Ja tu jestem, fajnie, że przedstawiłeś, jak wyglądają stanowiska, które można spotkać w firmie SMF Poland. Chciałabym poruszyć kwestię, którą dodałeś całkowicie niespodziewanie na końcu swojej wypowiedzi, albowiem chodzi o rzekome składki ZUS, które z tego co wywnioskowałam nie zgadzają się z tym, jak powinny wyglądać. Możesz napisać o tym coś więcej? Są jakieś niezgodności? Uzasadnij ten punkt swojej wypowiedzi? @Julian, Twój wpis nie wnosi kompletnie nic do tematu opinii o pracy w firmie SMF Poland, dlatego, proszę, aby na przyszłość w wątku pojawiały się komentarze, które dotyczą bezpośrednio pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o SMF Poland Sp. z o.o. - Świdnik

• Jak się pracuje w SMF Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMF Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMF Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMF Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SMF Poland Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMF Poland Sp. z o.o.