SMF Poland Sp. z o.o.

Świdnik

Opinie o SMF Poland Sp. z o.o.

Niezadowolony

Praca w tej firmie to kpina, brak szacunku dla pracownika na każdym z możliwych szczebli. ODRADZAM!

ciekawy

Jest ogłoszenie na głównego księgowego, ktoś coś wie? Co się stało? Jak płacą? Czy w ogóle płacą?

Ja on wy
@ciekawy 3 tygodnie temu

trzeba być totalnym baranem aby pójść teraz do tej firmy na takie stanowisko wiedząc co robią w firmie, Główny księgowy ? Tam kase trzyma jedna osoba i jeden rudy wydaje ją w sklepie rodzinnym w lublinie a reszta to tylko pacholki. Pozdrawiam czule wszystkich ale nie kadry.

O.S.

Jak widzę każdemu Pan (usunięte przez administratora) proponował to samo. Jednak sposób prowadzenia przez niego rozmowy wołał o pomstę do nieba, zero profesjonalizmu. Dobrze gościa odczytałem i zlałem ten jego pseudo okres próbny. Nie polecam firmy, jednak prawdę tutaj ludziska piszą.

alfred

co ten kierownik pieprzy z chin to importuja i tu sprzedaja ,

Rekrutacja w SMF ????

Rekrutacja na stanowisko specjalista ds. zaopatrzenia w SMF Technology. W lipcu aplikowałem na ww. stanowisko i zostałem zaproszony przez kierownika produkcji na rozmowę rekrutacyjną. Kierownik przeprowadził ze mną rozmowę osobiście bez udziału pracownika działu kadr. Dowiedziałem się, że firma zajmuje się produkcją urządzeń do wydmuchiwania butelek, zatrudnia ok. 250 osób oraz eksportuje produkcję za granicę, min. do Chin. Kierownik zaproponował wynagrodzenie 3-3,2 tys zł brutto. Mimo dużo większych oczekiwań przystałem na tą kwotę. I tu zaskoczenie, kierownik zaprosił mnie tygodniowy płatny test. Dowiedziałem się, że w testach biorą już udział inne dwie osoby. Obiecał, że w kolejnym tygodniu do mnie zadzwoni i potwierdzi termin próbnej pracy. Niestety telefonu się nie doczekałem. Po tygodniu zadzwoniłem osobiście. Pan z recepcji uprzejmie poinformował, że zapyta kierownika. Po kilkunastu minutach oddzwonił i powiedział , że firma już wybrała pracownika. Tyle, że rekrutacja dalej trwa. Na portalu "pracuj.pl" od miesiąca pojawia się cyklicznie ogłoszenie o naborze na ww. stanowisko. Mam już ponad 20 leni staż i brałem udział w niejednej rekrutacji. Ta w SMF przypomina mi raczej kasting na lokatora taniej stancji zaimprowizowany przez studentów. Nawiązując do specjalizacji firmy, jest to zwykłe "dymanie" ludzi a nie butelek. Po co nam takie firmy w strefie ekonomicznej?

pogromcy karakanów

Rudy jak rudy... ale ten mały karakan to chyba wszystko poliże aby spinać się wyżej.

Abc

Rudy weź Ty się w końcu do jakiejś roboty!

abcde

jak postępuje kariera J. K ? już jest taki jak T.Z ? czy jest gorzej u Was? chełmski meblowy karierowicz

Smf

SMF jest krainą chłodziwem i karami płynącą!

MaajSter

ścinałbym i qazqaz gwiazdorzysz

qazqaz

Hehehehe, jak to gdzie, juz nie ma. Został tylko na zdjęciach i filmie. A wiem kto go ma.......

ścinałbym

a gdzie jest cis?

shit mashine fabric

a redaktorem naczelnym jest kat mró ? sam już nie wiem kto zarządza tą firmą i w jakim to kierunku zmierza

Smf

Polecam książkę "Jak rozwalić firmę w kilka tygodni. Poradnik i instruktaż". Autor Tom Zabor...

Uczeń Dałnmaj sam miał dauana ...

kierownik bez szkoły
@Uczeń Dałnmaj sam miał dauana ... 05.01.2017, 01:28
Mimo ze robole a jednak za 2000 zł na czysto zdolni.... Tylko szkoda , ze oczy nie skazone inteligencją !!! :)...

Zrobię dla ciebie wszystko, nawet kibel dla ciebie zamknę. Brnijmy tak dalej.

Slyp

Pada śnieg, Pada śnieg, Styczeń już za pasem, I ciekawe czy wyplata Będzie już o czasie? Dzyń, Dzyń, Dzyń...

Ninius

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!

bez wypłaty

W górach turyści jadą kolejką linową, a jadący z nimi baca kurczowo trzyma się kratki przy oknie. Jeden z turystów mówi: - Po co tak się baco trzymacie? Przecież jak kolejka spadnie, to polecimy z nią wszyscy. Na to baca: - Taa a jak w tamtym roku dno się oberwało, to ino jo zostałem. sami sobie dopasujcie turystów i bacę...

Gaśnica z zielonej hali

"My już się postaramy aby Wam się do czterech liter dobrano." I tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zrobisz...albo właśnie zrobiłeś...

Pędze_Bimber

Pracodawca ma bezwzględny obowiązek terminowego wypłacania wynagrodzenia za świadczoną przez pracowników pracę (art. 94 pkt 5 Kodeksu pracy). Wynagrodzenie to ma być wypłacane co najmniej raz w miesiącu, w stałym i uzgodnionym z góry terminie (art. 85 § 1 Kodeksu pracy). Termin ten powinien być określony w jednym z następujących dokumentów: układzie zbiorowym pracy, regulaminie pracy, regulaminie wynagradzania lub umowie o pracę (art. 86 § 1 Kodeksu pracy). Gdzie są wypłaty dla Nas za Naszą harówkę ?? Chyba rozwiążemy to znów inaczej, bo nikt Nas nie słucha. Nas nie interesuje to że firma ma jakieś długi, których nie spłaca tylko olewa tak samo jak i Nas. To umysłowi też niech nie biorą pensji skoro fizycznym się nie płaci. 10 dzień wypadł w sobotę, myślicie że nic My pracownicy fizyczni nic nie zrobimy, no to zobaczymy kto będzie cienko śpiewał. My już się postaramy aby Wam się do czterech liter dobrano. Nie ma wypłat - to nie będzie roboty na czas bo i w czym mamy robić, jak nawet materiału nie potraficie kupić na czas a co mówić o jego gatunku. KASA, KASA i jeszcze raz KASA. Załoga pozdrawia załogę.

sir

witam, nie mam rozeznania i dlatego pytam...SMF i TEMA to są dwie firmy czy jedna?

Abc
@sir 07.12.2016, 14:02

To są dwie zupełnie różne przedsiębiorstwa i nie mają ze sobą nic wspólnego.

pif

Gdy Mikołaj szykował się już do drogi weszła pani Mikołajowa i powiedziała żeby tym razem się pośpieszył z powrotem bo przyjedzie w gości jej mamusia i wypadałoby żeby był na czas w domu.Potem okazało się,że dwa najlepsze renifery akurat dzisiaj wzięły sobie wolne,a dwa kolejne zdążyły już zalać się w trupa.Saniom skończył się przegląd, elfy ogłosiły strajk i zażądały podwyżki,a worek na prezenty nie ma certyfikaty UE.Wtedy (wkurzony na maksa),usłyszał nieśmiałe pukanie.W progu drzwi stał mały,pyzaty,uśmiechnięty aniołek z choinką pod pachą. -Cześć Mikołaju-powiedział. -Przyniosłem ci choinkę.Prawda,że fajna(?).Gdzie ją wsadzić? ...I od tego właśnie dnia istnieje piękny zwyczaj umieszczania aniołka na czubku choinki... UDANYCH PREZENTÓW dla całej polerni!!!

osama

Firma jak firma nie jest zla ale niektórzy pracownicy i kierownik.....sylwek pijany krzys tez a kierownik zero reakcji

SPEDYTOR

NIE PLACA SPRAWA ODDANA DO KOMORNIKA DLUG W KRD!!

Alfred Al
@SPEDYTOR 27.10.2016, 13:19
NIE PLACA SPRAWA ODDANA DO KOMORNIKA DLUG W KRD!!

Nic nowego. W SMFie prezesi są już prawie na "ty" z komornikami.

er
użytkownik zarejestrowany

@F ale no przecież trzeba być jednak dobrej myśli ważne żeby wszystko szło ku lepszemu mam racje? nigdy nie wiadomo kiedy się coś zmieni prawda? tylko wiadomo że na to wszystko potrzeba jednak czasu ..

F

Jak narazie to firma jest w tzw ( usunięte przez administratora )e wypłaty opóznione brak narzedzi masa ludzi którzy nic nie robia a rwą sie do rzadzenia i nie wychodzi to firmie na dobre

pif

Nikita, oglądałeś "Samych swoich"? Pamiętasz co powiedziała matka Pawlaka? - "I co taki zdziwiony? Był czas przywyknąć przecie..."

NikitaHruszczof

Gdzie są nasze pieniądze? Za co mamy żyć? Jak długo będziemy czekać na wypłaty?

Stanisław

Witam, jestem zawiedziony pracą w tej firmie. Widzę że szykują się przyjęcia nowych pracowników ( Ukraińców ) pewnie kosztem starych pracowników. Po za tym ciekaw jestem czy będą wypłaty w tym miesiącu z tego co wiem nic za bardzo się nie sprzedało.

Jaaaa

Żegnaj młody!!!! Pozdro!

Fuck smf
@Jaaaa 03.08.2016, 13:19
Żegnaj młody!!!! Pozdro!

Młody masz swój smf Hehe hamburk w czystym wydaniu

NEO

Firma szuka spawaczy TIG

zainteresowany

Witajcie, czy może mi ktoś powiedzieć, jaka jest obecnie sytuacja w firmie, pojawiło się ogłoszenie o zatrudnieniu, zamierzam aplikować, ale po tych postach nie jestem pewien, czy warto, jak wygląda sytuacja dziś, jaka atmosfera, jak z wypłatami, jakie zarobki na start (dla osób z doświadczeniem technicznym), czy firma stabilna??

Privet

Wzruszające są wasze wypociny i śmiech ogarnia ludzi na ta firmę i ludzi tam pracujących

Zgred

Z ostatniej chwili !!!! Prezes zakończył wczasy w zakładzie karnym :-P ciekawe na jak długo...Znów spaceruje po hali z pieskiem przy nodze. Jest szansa że wypłaty będą bardziej terminowe bo nie trzeba zbierać na kaucję za niego :-P

Kot
@Zgred 21.07.2016, 10:46

Zgred, jak mowa o psach, to powiedz co się robi z psem co gryzie rękę co go karmi? Może sam się odstrzel jak się nie podoba? Bo skąd masz na żarcie?

Zgred
@Kot 21.07.2016, 14:02

Po pierwsze w tej firmie jest jeden kundel, w dodatku jakiś farbowany... Skoro zwiesz się Kotem raczej boisz się gdy ktoś na Cb szczeknie. Dlatego rozumiem Twoją stronniczość Pozdrawiam, żyj tak dalej

Ewelina

czy pracował lub pracuje w tej firmie na sprzątaniu jakie tam panują warunki i atmosfera,jak płaca i ogólnie czy warto tam iść? gdzie w ogóle mają to sprzątanie .

Tara
@Ewelina 12.07.2016, 12:56

Dziewczyno odpuść sobie naprawdę....

Ewelina
@Tara 13.07.2016, 01:40
Dziewczyno odpuść sobie naprawdę....

i dziękuję za odpowiedz dobrze ze są takie portale dałam sobie spokój juz z tym.

Snajper

Jeśli ktoś szuka pracy i lubi się po męczyć - jak najbardziej polecam, ale nie polecam w ogóle nikomu mądremu nawet po wyższych studiach, szkoda czasu, wymagania z kosmosu i liche zarobki oraz co najważniejsze nieterminowe wypłaty - płacą kiedy chcą, a o urlopie proszę zapomnieć. Pytanie do tych wszystkich omnibusów co wyżej pisali: blacha i drewno - o co chodzi? Jak nie wiesz to nie pisz jeden z drugim bzdur. Drewno - no tak palety, na których arkusze blachy przywożą to co Was tam boli i szczypie w 4 litery, kto chce to za pozwoleniem bierze do domu. Temat blachy - temat rzeka bez końca - A kto kradnie - ten kto siedzi najbliżej koryta - w lesie to tylko gajowy znawca wszechświata - mądry i wyuczony a tak naprawdę szkoda pisać, sprawdźcie sami. I pytanie takie ogólne - po co ta firma jeszcze istnieje? Zwalniają się konstruktorzy, spawacze i inni. Tylko łapserdaki i czerwone [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] siedzą i tyrają by się kasy nachapać włącznie z emerytami którym wiecznie mało. Ludzi normalnych, którzy chcą zarobić na przysłowiowy chleb traktuje się jak "śmieci". Gdzie są wypłaty, gdzie pieniądze za czerwiec? 10 był w niedziele a wg KP powinno być to zapłacone 8 czyli w piątek. KPINA a nie FIRMA. Zima - wg przepisu max +14 na hali, a bywało gorzej - przejął się ktoś nikt, pracować i tyle. Lato - za gorąco, brak ograniczeń w przepisach ale wodę sobie kup sam młody człowieku - bo pracodawca ma to w głębokim poważaniu.

Lalamido
@Snajper 11.07.2016, 17:28

Taaaaa - to prawda!!! W końcu ktoś to napisał!!! Ile tak naprawdę ten to Gajowy vel Myśliwy potajemnie kazał spawać dla siebie na nocnych zmianach wanien na ustrzelone zwierzęta i wywoził potajemnie? Może kierownik spawalni nic o tym nie wie? Oj ... nie sądzę!!! Nie ładnie Panowie!!! Ale innych osądzać i wyrzucać z pracy to bardzo łatwo wam przychodzi. Nie ładnie Panowie!!!

Asdf

Gdzie są nasze wypłaty? Znowu wieczne opóźnienia?

Jaaa i Wyyy jesteśmy tacy sami.

Chciales się czegoś nauczyć to musisz iść najpierw do szkoły. Przy takich zarobkach nikt nie bedzie ryzykował utraty pracy bo przyszedl nowy i chce się uczyć a jak ogarnie 10% maszyny to już wielki fifo fago co ja nie potrafie. Za 2000zl nawet bym na Ciebie nie patrzył co robisz, przyszedłes to zacznij od sprzątania. W takiej sytuacji w firmie, trzeba się trzymać i robić swoje. Jak widzę co się dzieje to chyba tamta hala nie ma problemów aby wypchnąć detale na obróbkę czy na montaż, idzie na bieżąco i bez problemów. Obróbka czeka na organizacje i więcej przybyszów z odległych krajów. Montaż robi co może z tego co mają. Ta firma produkuje coś z drewna, że ktoś niby coś wynosi? Czy to jakieś stare palety? Chyba ciężko komuś na sercu... Płace na Cnc, prasie, plazmie itd i tak są o połowę zanizone za taka robotę i wiedze. Nikt długo za 1500 nie bedzie robił. Rób swoje i nie patrz na nikogo, jak nie to idź do R. I niech firma płacze po tobie. Jak tak traktowani są pracownicy to nie ma co się dziwić że ludzie uciekają za nowa praca-stabilną. Powodzenia rodacy-Polacy!

Techn8

Szukasz pracowników do nie swojej firmy ???

pif

Miłoszku, z tego co piszesz wnioskuje, że jesteś pracownikiem smf-u, wiec doskonale wiesz o kogo chodzi. Nie wiem kim jesteś ale nie umniejszaj faktu kradzieży, bo ona zawsze będzie się tak nazywać, a ja po prostu tylko ostrzegam innych i tyle. To, że sprawa nie miała dalszego ciągu wynika jedynie z troski o kolegów, którzy tez pracują, a musieliby zeznawać.

jurek za krat

buraki,jak wam nie pasuje treninowosc wyplat wystarczy zglosci, w tym miesiacu po kontroli byly 10tego.

jurek za krat

( usunięte przez administratora ),jak wam nie pasuje treninowosc wyplat wystarczy zglosci, w tym miesiacu po kontroli byly 10tego.

Tara

Wynagrodzenia są płacone na umowie masz do 10 a w rzeczywistości masz je 30... W innych firmach są punktualnie niezależnie od stanowiska... Chyba,że wynosisz blachę sukcesywnie to wtedy możesz sprzedać daleko od swidnika i wtedy masz jakiś zysk.... Popytaj kolegów oni ci powiedzą gdzie passerzy przyjmują kradziona nierdzewke z smfu...

Wadys

Regularności wypłat wynagrodzenia ostatnio nie ma żadnej, nadgodziny są płatne na odrębnej umowie. Na ile się umówisz tyle dostaniesz, ale raczej na górną półkę nie licz. "Nie płacimy najmniej na rynku, a każdy wie że w innych firmach trzeba za tyle mocno się napracować" słowa kadrowej z końca lutego 2016.

pif

I jeszcze słówko na temat wypłat. Jedna pani, która się tym zajmuje (i nie będę wymieniał nazwiska) z przyjemnością - o ile trafi się okazja - zatrzyma wasze pieniążki dla siebie. Po prostu pilnujcie tego i nie dajcie się zwodzić tym, że "coś tam" załatwi się jakoś inaczej.

Zlomiarz

O widzę ze ktoś wylewa żale publicznie. Jak się nie ma umiejętności to zostaje smf poland. Tyle w temacie... Niektórzy mają tak nasrane pod bańka ze liza tyłki tylko po to aby tam zostać ale.... Ta firma to zbiorowisko i każdy o tym wie....

Tomcio

Obowiązki konstruktora SMF Montaż konstrukcji i elementów maszyn Projektowanie i wdrażanie prototypów nowych urządzeń Analiza i optymalizacja konstrukcyjna istniejących oraz nowych prototypów Sporządzanie dokumentacji wykonawczej Nadzorowanie i współpraca z dostawcami części i materiałów Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji techniczno-ruchowej wdrażanych maszyn i urządzeń Współpraca z zespołem monterów i rozwiązywanie problemów wynikłych w trakcie montażu Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne Doświadczenie w projektowaniu zautomatyzowanych urządzeń produkcyjnych- 2 lata Dobra znajomość oprogramowania Inventor, Solid Edge, NX, CAD (jednego z nich) Wiedza z materiałoznawstwa oraz technologii wytwarzania (obróbka plastyczna metali, łączenie metali, obróbka skrawaniem, wykończenie powierzchni itp.) Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego Wiedza w zakresie podstawowych obliczeń wytrzymałościowych Kreatywność, samodzielność, operatywność i dynamizm w działaniu Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, Prawo jazdy kat. B, Znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca kontakt z klientami zagranicznymi Oferujemy: Możliwość dalszego rozwoju zawodowego Atrakcyjne wynagrodzenie Stabilną formę zatrudnienia Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych technologii Duże pole do samodzielnego działania. I czego można chcieć od takiej firmy?

Nickzemny

Od czego by tu zacząć, może od tego że wypłaty w tej jakże "Dynamicznie rozwijającej się firmie" są kiedy kadry mają ochotę na wykonanie przelewu. Pracodawców nie interesuje w żaden sposób że pracownik ma rodzinę na utrzymaniu. Wymagana jest realizacja części w terminie nierealnym z powodu braku narzędzi do obróbki, o które trzeba prosić się miesiącami i które pracownik może dostanie z łaska. Rzecz kolejna organizacja pracy w tej "firmie" nie istnieje, brak jakiejkolwiek świadomości które części są potrzebne na "już", a które mogą poczekać. Osoby kierujące produkcją nie mają pojęcia na temat produkcji i znajomości materiałów bo sprawowały całkiem odbiegającą funkcję od kierownictwa. Rzadko kiedy zdarza się aby zlecenia nadawane przez firmy zewnętrzne były realizowane w terminie. Zarobki na większości stanowisk są nieadekwatne do zarobków. Jedyny plus tej firmy to Umowa o pracę. Ogólnie nie polecam tej firmy. Pozdrawiam

byłiniebył

Ze wspomnianą powyżej Panią miałam niestety do czynienia i muszę przyznać, że nigdy nie spotkałam tak roztrzepanej i niezorganizowanej osoby, która na dodatek winę za swoją nieudolność zrzuca na innych. A charakterystyczne dla niej obwinianie podległych pracowników za to, że firma ma złą organizację to raczej niemądre zachowanie - wszak wiadomo, że ryba psuje się od głowy... Dokładnie jak wspomniano powyżej firma potencjał ma duży ale trzeba właściwych ludzi na właściwych stanowiskach, żeby ten potencjał wykorzystać.

Pietia

Przepracowałem już 9 lat w tej firmie było różnie jeszcze trzeba zwolnić kilka osób z biura i kierownictwa razem z myśliwym to firma staneła by na nogi a polernia jest super

Zostaw opinię o SMF Poland Sp. z o.o. - Świdnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SMF Poland Sp. z o.o.