Zomech

Lublin

Opinie o Zomech

Łotr

Kierownik z żyłką na czole co byś nie powiedział to i tak jest na nie wszystko nie (chociaż chcesz dobrze, i masz rację :). Ludzie odchodzą masowo

Spawacze zarabiają mniej jak kasjerka w sklepie ,wymogi z kosmosu i ciągłe pretensje

kkkk

Najgorsza praca w jakiejkolwiek byłem, ludzie bardzo szybko stamtąd uciekają. Orobisz się za dwóch, zarobisz jak za 1/4 etatu. Syf, brud i ciągle pretensje. Trzeba pilnować tez pensji bo zdarza się że pani księgowa się "pomyli" :)

odpowiadam

jak chcesz zarabiać na początku poniżej najniższej, a później z łachą jakieś 1400 na ręke to możesz się z nimi męczyć i do końca życia w tych warunkach poniżej jakiejkolwiek godności. Oni będą zadowoleni. Ludzie! są w Polsce normalne zaklady CNC i w normalnych warunkach, za dobre pieniędze, nie musicie się babrać w tym syfie. Powinni całować ludzi po rękach że ktoś chce tam pracować, a oni uważają że robią komus łachę że go zatrudnią, kabaret.

radziu

jak szukają na kierownika produkcji tzn, że poprzedni kierownik miał już dość upodlenia i zrezygnował. Jeżeli jestescie tytanami psychiki i jestescie gotowi poświęcać nieraz i 16 godzin dziennie to dostaniecie ta prace. Ciągłe pretensje o wszystko od kierownictwa oderwanego od rzeczywistości to norma.

były

Ta firma to ostateczność, jezeli chcecie nabic doswiadczenie w CNC i nigdzie was nie chcą przyjąc to tu was przyjmą z otwartymi rekami. Brud i syf. Płaca na początek poniżej najniższej krajowej. Jezeli chcecie się coś nauczyć to zapomnijcie, nie nauczycie się zupełnie nic prócz wciskania zielonego.

ja

brud smród i ubóstwo

zx

ok

Zostaw opinię o Zomech - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zomech