Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o.

Lublin

Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o.

Opinie o Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Julia

@były kołchoźnik, rozumiem, bardzo dziękuję Ci za Twoją odpowiedź. Życzę wszystkiego dobrego! Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej w Lublinie? Czy chcielibyście jeszcze coś dodać na temat funkcjonowania tej firmy?

Julia

@były kołchoźnik, długo pracowałeś w Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? @Dlaczego Zomech, czy próbowaliście rozmawiać o tych warunkach z odpowiednimi osobami? Czy chcielibyście podzielić się z nami jeszcze jakimiś informacjami dotyczącymi pracy w Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej?

były kołchoźnik
@Julia 19.05.2018 00:38

Za długo. Plusów nie ma, na prawdę. Może taki, ze zatrudniają tam każdego kto chce. Minusem jest cała ta firma i sposób w jaki podchodzi się do ludzi. Rozmowy były, zebrania. Pan prezes na jednym takim spotkaniu powiedział mniej więcej, że jak nam się nie podoba to żebyśmy się zwolnili, tylko że nikt nas nie zatrudni bo jesteśmy debilami i nic nie umiemy. Mniej więcej takie były znaczenia jego słów. Po tygodniu złożyłem wypowiedzenie. Pan prezes się bardzo pomylił, czego dowodem jest to kim teraz jestem, co robię i za jakie pieniądze. Także debilem nie jestem jak to między słowami stwierdził o nas.

kkkk

Najgorsza praca w jakiejkolwiek byłem, ludzie bardzo szybko stamtąd uciekają. Orobisz się za dwóch, zarobisz jak za 1/4 etatu. Syf, brud i ciągle pretensje. Trzeba pilnować tez pensji bo zdarza się że pani księgowa się "pomyli" :)

były kołchoźnik
@kkkk 04.02.2017 17:57

dziwnym trafem pani księgowa myli się zawsze w jedną stronę, zgadnijcie w którą. Generalnie nie było takiej wypłaty żeby się wszystko zgadzało, 20 zł, 40zł, raz 200 zł i trzeba było się kłócic jak zawsze. Innym czasem i więcej brakowało, niektórzy się upomnieli a niektórzy nie, i o to właśnie im chodzi. Na szczęście to juz dawno za mną.

Rzetelne opinie osób, które pracowały w firmie, to cenna wskazówka dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia? Napisz, jak wygląda to w Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o.!

Dlaczego Zomech

Tragedia, jak kolega wyżej mówił praca polega na wciskaniu zielonego guzika, zero szacunku dla drugiego człowieka. Nie zależy im abyś się nauczył bo szybciej uciekniejsz. Warunki koszmarne, w zimie koło 5 stoni na hali, rękawiczki raz na miesiąc gdzie niektórym po tygodniu już rękawiczki się rwą. Opowiedział bym więcej ale chyba nawet nie ma sensu.

Moglibyście się podzielić się z innymi aplikantami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Zomech?

P

Lata 80 Praca dla kogoś, kto zaczyna przygode z cnc(po kursie) lub jest przed emeryturą. Podstaw można się nauczyć. Teraz mają nóż na gardle z braku ludzi, więc polecam ostro stawiać warunki. Najważniejsze to przed podpisaniem umowy, niech pokażą jak wyglada szatnia, wc itp. Wtedy zrozumiecie o czym piszę...

Łotr

Kierownik z żyłką na czole co byś nie powiedział to i tak jest na nie wszystko nie (chociaż chcesz dobrze, i masz rację :). Ludzie odchodzą masowo

Spawacze zarabiają mniej jak kasjerka w sklepie ,wymogi z kosmosu i ciągłe pretensje

odpowiadam

jak chcesz zarabiać na początku poniżej najniższej, a później z łachą jakieś 1400 na ręke to możesz się z nimi męczyć i do końca życia w tych warunkach poniżej jakiejkolwiek godności. Oni będą zadowoleni. Ludzie! są w Polsce normalne zaklady CNC i w normalnych warunkach, za dobre pieniędze, nie musicie się babrać w tym syfie. Powinni całować ludzi po rękach że ktoś chce tam pracować, a oni uważają że robią komus łachę że go zatrudnią, kabaret.

radziu

jak szukają na kierownika produkcji tzn, że poprzedni kierownik miał już dość upodlenia i zrezygnował. Jeżeli jestescie tytanami psychiki i jestescie gotowi poświęcać nieraz i 16 godzin dziennie to dostaniecie ta prace. Ciągłe pretensje o wszystko od kierownictwa oderwanego od rzeczywistości to norma.

były

Ta firma to ostateczność, jezeli chcecie nabic doswiadczenie w CNC i nigdzie was nie chcą przyjąc to tu was przyjmą z otwartymi rekami. Brud i syf. Płaca na początek poniżej najniższej krajowej. Jezeli chcecie się coś nauczyć to zapomnijcie, nie nauczycie się zupełnie nic prócz wciskania zielonego.

ja

brud smród i ubóstwo

zx

ok

Zostaw opinię o Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zomech-Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o.