Opinie o Lamela w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lamela. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lamela o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lamela w Łowicz

?

Ludzie Wy sami nie wiecie co piszecie!!! Narzekać - tak jest najłatwiej. Wiem bo sama tak robiłam dopóki czegoś nie zrozumiałam. W dzisiejszych czasach o prace jest trudno, praca to praca, raz jest łatwiej, raz jest trudniej, więc nie rozumiem o co jest ten szum (jeżeli ktoś ma wyższe ambicje i twierdzi, że ta firma jest taka zła niech znajdzie sobie prace gdzie indziej!!! - tylko ciekawe czy tam nie będzie narzekać tak samo jak tu). Wiadomo, prezes ma swoje wyobrażenia na temat SWOJEJ firmy i nikt mu nie wmówi, że białe jest czarne! Na temat zarobków nie będe się wypowiadać, ponieważ z tym jest różnie. Jeśli chodzi o ciasto - jak chcą to niech przynoszą, przynajmniej przez pół godzinki zrobi się słodko!!! Czy naprawdę komuś to tak bardzo przeszkadza??? Chyba tylko temu co miał na nie ochote i nie dostał, (ale jeżeli jest się flądra i narzeka się na swoją zmianę no to nic w tym dziwnego). Są osoby, które potrafią obrobi (usunięte przez administratora) za plecami, a w oczy się uśmiechają!!! Czy to jest normalne??? Firmę jako całość tworzą ludzie!!! To nie prezes czy zarząd nadają opinie firmie - tylko My pracownicy, a skoro nie potrafimy (jak co poniektórzy) powiedzieć co nam nie pasuje tylko wyrażamy swoje negatywne opinie na różnych portalach to nie dziwmy się, że prezes też inaczej nas traktuje!!! Jak Ja bym przeczytała takie opinie pośród swoich pracowników na jakiejś stronie to napewno by długo nie popracowali!!! Pewnie każdy z nas nie trzymał by takiego pracownika. Po to są różne zebrania, spotkania itd. żeby wyrażać swoje opinie, a jeżeli ktoś się o coś pyta, to większość siedzi cicho na takich zebraniach ale na forum anonimowo można przecież obsmarowa (usunięte przez administratora) każdemu!!!! Tak jest najłatwiej!!! Przykład było zebranie z Górą na temat palenia w firmie i zamiennikiem na elektroniczne. Są osoby, które bały się wpisać, bo myśleli, że ich wyrzucą z firmy bo się przyznali, że palą. Co się stało??? Dostaliśmy e-papierosy i czy kto kolwiek z tego powodu został wyrzucony z pracy??? NIEEEE!!!! Moim zdaniem, ta firma jest ok, tylko ludzie, którzy ją tworzą nie potrafią się dogadać!!! PS: tak na marginesie skoro dwie zmiany narzekające na swoich misztrzów chcą zmian tych przełożonych to WIELKA PROŚBA DO ZARZĄDU (!!!) żeby nie mieszali w to innych zmian, tylko zamienili mistrzów na tych dwóch zmianach!!!!

Następna próba zastraszenia ?, a czego mamy się obawiać ? To wolny kraj i każdy może publicznie wyrażać swoje zdanie i opinie ! Jeżeli komuś się nie podoba to co tu jest pisane może zmienić forum na inne np. dla wedkarzy, gejów itd.

A.B.C

Myślicie że piszecie anonimowo? Te swoje "opinnie" -to jesteście w błędzie.

Nikt

Hejka, a gdy już wyrzucicie z siebie całą swą złość, pomyślcie czy nie było fajnych momentów, cholera, praca to jest część waszego i mojego życia, i to nie mała.Nie mnie jest oceniać was i daleki jestem od tego, ale spróbujcie napisać coś dobrego, miłego. E...ch dużo by pisać.P(usunięte przez admininistratora)Dzięki wielkie, i na koniec nie życzę nikomu takich wyborów jakie ja musiałem podjąć, w firmie było wiele momentów złych nawet bardzo złych,ale były też te dobre, fajne, miłe, i o nich się pamięta, pamięta się ludzi, nie marnujcie czasu na narzekanie, spróbujcie coś z tym zrobić,nawet gdy wyda wam się coś niemożliwe. I może ktoś napisze coś miłego.Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz. Dzięki.

Firma Lamela w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. finansowych i kontrolingu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
Łowicz
QualitySite
logo firmy SPRZĄTACZKA
Łowicz
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
MALA

Hej wszystkim :) Czytajac opinie ludzi piszacych na forum, stwierdzam, ze my naprawde lubimy narzekac. Jak jest lato "zle"- za goraco. Jak jest zima "zle"- za zimno. Polityka firmy zla, prezes zly, kierownik zly, zarobki zle itp... Wydaje mi sie, ze osoby ktore wyrazaja same negatywne opinie naleza do grupy ludzi siedzacych cicho w pracy, nie potrafiacych wyrazic na zywo swoich mysli. Tak jest najlatwiej. A moze byscie tak sprobowali zorganizowac zebranie z kierownikiem lub z prezesem. Wtedy kazdy moze glosno wyrazic swoja opinie. Moze szef docenilby szczerosc i lojalnosc swoich pracownikow. Kochani chowanie sie przed monitorem komputera i ciagle pisanie negatywnych rzeczy tylko pogarsza nasza sytuacje. Mniej mowmy wiecej dzialajmy ;)Przemyslcie to! Pozdrawiam

karpik
@MALA

Ten Komentarz pisała osoba z biura żeby podkręcić temat na forum

ktoś
@karpik

Tylko że osoby z biura latem mają klime i palca nie wystawiają za drzwi,żeby im się nic nie pociło,a my na halach jak w saunie... pot leci po całym ciele i jeszcze czasu nie ma, żeby wody się napić,nie mówiąc o wyjściu do toalety,bo nam jest wolno tylko zasówać-takie nasze prawo. co do zimy ,to biuro siedzi w ciepełku i też się nie wychyla, żeby nie marznąć,a nam na hali zimno,przeciągi,więć wieje, na głowę czasem leci jak pada,bo sufity dziurawe,ale co biuro ma do tego....

MAŁGORZATA

Jesteś idealnym przykładem,o którym wspomniałam w swoim wcześniejszym komentarzu....... za plecami wszystko,prosto w oczy nic.Więc podajmy sobie dłoń i porozmawiajmy jawnie co Cię irytuje.Dziś w pracy będzie idealna okazja :) Gdyby każdy miał choć trochę zbliżone podejście do tej pracy i współpracowników do mojego, to nie tylko mi by się żyło jak pączkowi w maśle. Pozdrawiam :)

?

Skoro wam tak zle to sie zwolnijcie na wasze miejsce jest 100 chetnych ktorzy docenia swoja prace ciagle narzekacie a tak naprawde zaloze sie ze tutaj narzekaja fi ktorzy w pracy sie opierniczqja a inni haruja jak woly

Gdyby firma szanowała pracownika,to pracownik szanował by firmę. Po opiniach pracowników widać jak firma ich traktuje,. Raczej nikt dla własnej przyjemności nie wyssał by sobie z palca atmosfery panującej w lamelli

A.B.C.

Skoro nie szanujemy swojej firmy to nie ma co liczyć na szacunek . A tak zwane opinie świadczą tylko o poziomie piszących a nie o ich fachowości.

Hej czytam opinie i tak sobie myślę że nie chodzi o to że pracownicy nie chcą pracować bo chcą i robią to naprawdę dobrze tylko o to że nie czują się docenieni, nikt nie mówi żeby zarabiać kokosy ,ale1300 zł. za pracę świątek i piątek i zabieranie premii za każdy dzień urlopu, który przecież prawnie się należy to nie skłania do przychylnych opinii.Wymagania w stosunku do pracowników rosną a pracownik na produkcji nie może doprosić się głupiego wentylatora kiedy temp.na hali przekracza 30 stopni , albo brakuje wody.Przejmując maszynę trzeba ją dokładnie sprawdzić,wypełnić papierki, sprawdzić czy w koszu jest worek-BEZSENS szczucie jednej zmiany na drugą.Nie chcę pisać samych złych rzeczy bo jest też fajnie i sympatyczni ludzie także z kierownictwa.Praca raz cięższa raz lżejsza (usunięte przez admininistratora) ale oni mają chociaż wolne weekendy to i 1330 zł. ich nie zraża.

Ciekawy

Ludzie. Dlaczego z takim entuzjazmem opluwacie firmę, w której pracujecie? Z wielu Waszych wypowiedzi wynika, że nienawidzicie tej pracy i tej firmy. Opluwacie ją. Czy tak samo opluwacie swoją rodzinę? A przecież rodziny się nie wybiera, jesteście na nią skazani. To czy jest dobra, czy zła, czy jesteście z niej dumni, czy musicie wstydzić się jej, nie zależy od Was. Inaczej jest z firmą. To Wy chcieliście w niej pracować, nikt Was do tej pracy nie zmuszał i w każdej chwili możecie złożyć wypowiedzenie. Więc jeśli nie pasują Wam warunki pracy, czujecie się niedoceniani i wyzyskiwani to szukajcie lepszej pracy. Pewnie powiecie, że jest bezrobocie i pracy nie ma więc jesteście „skazani” na pracę w Lameli. To oznacza, że świadomie godzicie się na warunki tu panujące, bo lepszych nie potraficie znaleźć . A więc co Wam pozostaje? Pracować lepiej, lepiej, lepiej, żeby firma była silniejsza. Tylko wtedy macie szansę, że i Wasze życie będzie lepsze. Odpowiedzcie sobie sami. Czy zatrudnilibyście pracownika, który jest wciąż sfrustrowany, nienawidzi swojej pracy i swoich przełożonych, opluwa firmę i pracodawcę, który mu płaci? Na pewno NIE. To, że chcecie, aby Wasze zarobki były wyższe, warunki pracy lżejsze, a życie było lepsze jest naturalnym pragnieniem każdego człowieka. Lecz, żeby tak było musicie wzmacniać firmę, która może Wam to umożliwić. Jeśli w to nie wierzycie to szukajcie szczęścia i szansy gdzie indziej. Z Waszych wypowiedzi wynika, że krytykujecie wszystkich, którzy są nad Wami, czyli tych, którzy kierują Waszą pracą. Czy uważacie, że na ich stanowisku robilibyście to lepiej? To dlaczego jeszcze nikt się na Was i Waszych zdolnościach nie poznał? Z tego co wiem, żaden mistrz, technolog, kierownik , czy dyrektor nie należy do rodziny właścicieli, a więc każdy z Was ma szansę pokazać, że bardziej zasługuje na to stanowisko. Na koniec moja rada. Miejcie odwagę odejść z firmy Ci, którzy źle się w niej czują i nie chcą jej rozwijać. Niech dobrowolnie pozostaną Ci, którzy stworzą Lamelę silną i będą mieli satysfakcję z pracy w niej. Niech pieniądze, które zarabiają frustraci trafią do tych, co traktują firmę jako szansę na lepsze życie. Niezadowolonym dziękujemy i życzymy powodzenia.

czytam opinie jakiegoś mądrali o niezadowolonych z pracy ,o wiecznym narzekaniu (2013.06.24) i uważam że wpisy tego typu piszą osoby które w miarę dobrze zarabiają bo człowieku gdybyś zdzierał pazury na produkcji światek piątek i niedziele,zarabiał na coraz to liczniejszą kadrę biurową,oglądał dość często wiecznie niezadowolonego (usunięte przez admininistratora) i na koniec miesiąca zarobił 1.300 jeśli dobry miesiąc to 1500 zł to inaczej byś śpiewał.zastanawiam się czasami czy ci ludzie zdają sobie sprawę ile zarabia się na produkcji i na co to wystarczy.nikt nie mówi o kokosach ale w miarę ludzkich zarobkach a jeśli chodzi o(usunięte przez admininistratora)że ma prężnie rozwijająca się firmę to każdy widzi i gratulacje że tak daleko zaszedł ale nich pomyśli na co by przeznaczył te marne grosze które zarabiamy,my tez jesteśmy takimi samymi ludźmi jak on

Nikt

Ludzie !!! To nie jest forum zamknięte tylko Go Work, opanujcie się ! Skąd wy się urwaliście? Co to za teksty? Boże gdzie Ci ludzie z którymi pracowałem, a czy któryś z tych mądrali co tu takie rzeczy wypisują wie jak odróżnić PS od PP , co zrobić kiedy idą wypływki, albo niedolewy? Proszę was, robicie we własne gniazdo publicznie !!! Żal mi was bardzo, i bardzo przykro. :(

lolita

wszystkie wpisy są zajebiste i to cała prawda o tym zakładzie jak by bylo więcej zakładów w łowiczu to szanował by pracownika a tak ma go w (usunięte przez administratora) Pracuje w tym zakładzie jak narazie bo musze mam rodzinę i tak mam (usunięte przez administratora) na ten zakład walta się

MAŁGORZATA

FAJNIE TAK ANONIMOWO POJECHAĆ PO INNYCH.... PROSTO W OCZY JUŻ NIE JEST TAK ŁATWO !!! JAK ZAWSZE POZDROWIĘ WAS WSZYSTKICH :)

dobrze pogadać,ale rzeczywistość jest inna,oni nas traktują jak białych (usunięte przez admininistratora),jeśli nie będą chcieli zmienić stosunku do pracowników to tego nie zrobią

Wąski

Zgadzam się z twoją opinią kierownictwo nic nie robi żeby ludziom ułatwić prace tylko dokładają tak jak jest teraz na Latsamie i Bagisach kierownik(usunięte przez admininistratora)nic nie robi tylko (usunięte przez admininistratora)i luka z okna jak cięzko ludzie na produkcji pracują.Na stołówce jest syf kiła i mogiła prosi się ich żeby załozyli klimatyzacje a oni nic z tym nie robią jest duszno i śmierdzi (usunięte przez admininistratora)Jestem starym pracownikiem pracuje ponad 10 lat i nic się nie zmienia się w tym kierunku tylko pracy dokładają a o wzroście pensji nie ma mowy.

Witajcie. Narzekacie i narzekacie...... oczerniacie(usunięte przez admininistratora) i stawiacie firmę w złym świetle.Czy wy sami wiecie czego chcecie,a może jakieś zaburzenia emocjonalne macie!!?? (usunięte przez admininistratora) stara się jak może utrzymać firmę przy życiu i dobrze mu do idzie.Firma rozwija się cały czas i szkoli pracowników.Niestety prawnicy nie chcą korzystać z dóbr które daje i m firma.Te wszystkie nagrody nawowe i za sugestie to niby nic!?A przecież na dzień dzisiejszy możliwości jest tak wiele............. trochę chęci . Zadajcie sobie pytanie jak by wyglądało wasze życie beż tej pracy....... bieda i obgryzanie paznokci :))

Pawel

Witam. Pozdrowienia dla wszystkich :) Wiecie co, Narzekanie to nasza narodowa cecha której ciężko jest się pozbyć, i która bardzo utrudnia życie, pracę.Ja bardzo miło wspominam firmę, choć wiele razy dostawałem w kość, docinki, śmiechy na mój temat ze strony kolegów, przykre oceny przełożonych (oczywiście nie wszystkich), wiele razy miałem dość uwierzcie mi, ale przychodził kolejny dzień w którym trzeba było znaleźć coś dobrego, i znajdowałem, bo chciałem znaleźć.Narzekacie na (usunięte przez admininistratora), ja też narzekałem wiele razy, ale wiecie co bardzo go podziwiam że przez tyle lat daje radę i rozwija firmę, podejrzewam że wiele razy musiał podejmować bardzo trudne decyzje, jak każdy z nas.Oceniając spróbujcie zacząć od siebie. Panie(usunięte przez admininistratora) ma Pan wielu bardzo dobrych pracowników którzy nie stosują.... (tu musiałbym użyć pewnego słowa), tylko się starają i chcą, trzeba ich po prostu dostrzec, a uważać na tych co tylko przytakują(usunięte przez admininistratora). Pozdrawiam z całym szacunkiem. A wszystkich niezadowolonych zapraszam do UK, na szkołę życia. Trzymajcie się !!! "tak czy owak..."

Narzekania, narzekania i tylko narzekania. Czy Polacy tylko to potrafią. Minęły lata 80-te kiedy przychodziłeś do pracy i nic nie robiłeś a pieniadze miałeś. Teraz trzeba pokazać, że się nadajesz, pracujesz a w szczególności nie narzekasz.

Zostaw merytoryczną opinię o Lamela - Łowicz

• Jak się pracuje w Lamela?

Zobacz opinie na temat firmy Lamela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lamela?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lamela
2.5/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Poznańska 4
    99-400 Łowicz