Pamela

W tej firmie panują dziwne układy. Mistrzynie i liderzy myślą, że mają władzę, jak jesteś niewygodny to lądujesz ze zmiany.

Sylwek

Ludzie z tej firmy nie szanują człowieka tylko kasa się liczy dla nich Człowiek jest na drugim planie A pan kierownik to straszny służbista Człowiek bez żadnych skrupułów

Fredzis Nowy wpis
Kandydat

Ile się zarabia, czy jest chociaż 2500 na rękę

Koko Nowy wpis
@Fredzis

Z premia wyjdzie bez mała 2 razy tyle.

Bożena Nowy wpis
@Koko

A mogłabym jeszcze dopytać Cię o tą premię w Lameli? Czy bez problemu można wyrobić warunki jej przyznawania, każdemu się to udaje? Od czego jest w ogóle naliczana? Czy nowy pracownik również ma szansę się załapać na nią?

Pamela

Lemonowa
@Pamela

Lepiej, że cię przenieśli, niż dostać wypowiedzenie. Rozmawiałem z kilkoma osobami, które zostały wysłane na inne zmiany (kilka lat temu i teraz) i każdy sobie nowe zmiany chwalił.

@Lemonowa

Co z tego że się przeniesiesz na inną zmianę skoro niektóre wydziały mają tylko 2 zmiany a na nich jest tak że jeden lider jest na jednej a mistrz na drugiej. Do tego nie lubią ludzi którzy są lepsi od nich.

Sylwia
Kandydat
@Marschall

Witam jak to jest z rozpoczęciem pracy z tej firmie? Mile widziane opinie

@Sylwia

Na początek jest tak że pierwszego dnia masz szkolenie z bhp a po szkoleniu potem idziesz na dział i tam pracujesz do konca danej zmiany .Następnego dnia zaczynasz normalnie z daną zmianą lub inną ustaloną poprzednio.

Helena Nowy wpis
@Marschall

A czy takie szkolenie jest Twoim zdaniem wystarczające? Nie wiem, czy w ogóle zatrudnia się osoby bez doświadczenia zawodowego w Lamela, ale co w wypadku, gdy ktoś potrzebuje dłuższego czasu szkolenia?

Sylwek

@Sylwek

Szczególnie dyrektor narzędziowni .Zawsze robi problem gdy chcesz wziąśc urlop.Jego odpowiedz -"nie bo nie" .I tyle .

Helena
@Marschall

A zarobki jakie? Problemy z przełożonymi, to chyba w każdej firmie- ludzie mają różne charaktery. Ale jak "kasa się zgadza" to może warto. Więc jak zarabia się w Lamela?

Helena

Nie wiem czemu, ale strona internetowa Lamela mi się nie ładuje. Czy ktoś też ma z tym problem? Chciałam sprawdzić aktualne oferty pracy, podrzucicie linki?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy jest możliwość pracy w Lamela na część etatu?

Jan

@Pamela jak to 'niewygodny'?

Renne

Hej właśnie aplikowalam do firmy jaki jest system zmianowym czyli godz pracy . Proszę o odpowiedź

Jaka atmosfera jest między działami w Lamela?

Karol
@Pytanie

Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie narzekał, ale ja nie moge tego powiedzieć. Pracuję tu krótko (ok 1,5 roku), ale jeszcze nigdzie wcześniej nie miałem tak fajnej ekipy w pracy.

Bobek
@Pytanie

Ogólnie w biurach atmosfera średnia. Niby wszyscy uśmiechnięci i mili dla siebie, ale jednocześnie mocne obrabianie tyłka, jak jest okazja. I można się zdziwić, bo powie się coś byłemu pracownikowi firmy, a on przekazuje to aktualnym. Także trzeba uważać.

AntyBobek
@Bobek

Czy mówiłeś o sobie twierdząc, że trzeba uważać, bo jak się komuś obrabia tyłek to były pracownik powie to aktualnemu? Faktycznie. Miej się na baczności.

Bruce

Praca w tej firmie jest ciężka. Mistrzynie nie zważają na to że człowiek nie daje rady na kilku maszynach, chamsko się odnosząc do pracownika (oczywiście nie do każdego, mają swoich pupilków). Ciągłe straszenie kierownictwem żeby wymusić postawę taką jaką mistrz lub lider chce. W tym momencie zbyt duże wymagania od pracownika, nieadekwatne do wynagrodzenia.

Piotrek

Firma Lamela to tonący statek Obecnie zwalnia pracowników

Maciej
@Piotrek

A w moim odczuciu jest tak, że jak ktoś był słaby to poleciał, natomiast jeśli ktoś jest dobry w tym co robi, to nie ma się czego obwiać. Są trudne czasu dla wszystkich firm i szefowie muszą czasem podjąć takie decyzje, takie życie. Ja robię swoje i nie obawiam się o przyszłość. Polecam firmę jako firmę, chociaż uważam, że zarobki powinny szybko wzrosnąć.

Karolina

Zdecydowanie nie polecam pracy w firmie lamela w Łowiczu Pracowałam tam kiedyś i bardzo się zawiodłam

Jak się pracuje z ludźmi z Lamela?

Makaj
@Pytanie

Zależy od ludzi ale są w porządku.Gorzej z kierownictwem.

Bartosz
@Makaj

Co konkretnie masz na myśli pisząc w ten sposób? Czy dochodzi Twoim zdaniem do spięć z kierownictwem firmy? Jeśli tak, to dlaczego? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz i napiszesz coś więcej na ten temat.

Hej, czy w firmie Lamela płacą za nadgodziny?

asder
@Pytanie

Tylko wtedy jeśli ma się przerobione pełne godziny.

Olgierd

Firma działa już bardzo długo i przez cały ten czas rozwija się. Warto tu pracować bo jest dobrze i jest pewność jutra!

Xxx

Firma organizuje spotkania rekrutacyjne, poczym zapewnia że po dwóch dniach dadzą odpowiedź w celu zatrudnienia. Po dwóch dniach informacja, że zarząd nie wstawił się i nie mają decyzji i dadzą odpowiedź z początkiem nowego tygodnia. Po tygodniu nagle informacja że firma lamela w danej chwili nie potrzebuje nowych pracowników. Naprawdę? Szanujmy swój czas.

Ja

Czy obecnie poprawia sie w firmie ?

Zenek
@Ja

Cały czas jest dobrze :) Magazyny budują się jeden po drugim :)

Franciszek
@Zenek

Czy w związku z budową nowych hal magazynowych będą poszukiwani nowi pracownicy na stanowisko magazyniera? Uprawnienia na wózki widłowe byłyby dodatkowym atutem, prawda? Napisz proszę kilka słów na ten temat, a także czy praca jest zmianowa i czy stawka godzinowa w firmie jest satysfakcjonująca?

Lamela
@Ja

W firmie cały czas się poprawia. Firma rośnie i Zarząd wie, że dzieje się tak dzięki wielu oddanym pracownikom. Pracownicy wciąż się rozwijają i realizują coraz bardziej ambitne zadania. Dzięki temu praca jest pewna i stabilna a płace rosną zdecydowanie szybciej niż inflacja. Po wielu latach starań Zarządu pracownicy zauważają, że firma zmierza w dobrym kierunku i oni też na tym skorzystają. Firma dba o pracowników oraz o warunki ich pracy. Każdy może liczyć na pomoc jeśli znajdzie się w trudnej sytuacji życiowej. Na tą deklarację możecie powołać się w każdej rozmowie z Zarządem.

Były obozowy
@Lamela

Co to za propaganda. Język jak z dziennika telewizyjnego za komuny. Tam jest zwyczajnie kołchoz,wiem bo pracowałem tam. A ludzie-sxkoda słów......

Krzysztof

Jakieś podpowiedzi o rekrutacji i warunkach finansowych otrzymam?

Nikt

Podziwiam Pana Andrzeja, za to co zrobił, osiągnął , za to jaki jest.

Totylkoja
@Nikt

Już tam nie pracuję, ale naprawdę firma, jako całość, robi bardzo duże wrażenie.

Ja

Ogłoszenia na OLX... Lampa a w tle szczotki... Panie prezesie gdzie wasze 5s

juzek
@Ja

A co Ci szczoty przeszkadzają, to że jest 5S to nie mogą stać, a może ktoś akurat ich używał. Ludzie wy się tylko umiecie czepiać. Proponuję się wziąć za robotę i przestać wiecznie jęczeć...

ff

O wiedzę ktoś usuwa informacje o niektórych dyrektorach hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Lamela - Łowicz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lamela
2.5/5 Na podstawie 98 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Poznańska 4