Lamela

Łowicz

Lamela

Opinie o Lamela

ff

O wiedzę ktoś usuwa informacje o niektórych dyrektorach hehe

Ania

Lamela? Porażka,nigdy więcej. Czterobrygadówka a zarobki wbrew pozorom niezbyt adekwatne do obowiązków i pracy w soboty i niedziele

Nikt

Pamiętam jak chciałem się przyjąć do pracy jeszcze w Kozłowie(usunięte przez administratora):) Wiecie co...słabe ogniwo dla Firmy (usunięte przez administratora), aż żal, i to nie jest tylko moje zdanie, ale każdy popełnia błędy. Sumując(usunięte przez administratora) znalazł wielu świetnych ludzi którym zaufał , chyba miał nosa :)

Nikt

:) Co dobrego u was? pozdrowienia po paru latach, dla wszystkich fajnych ludzi w firmie. Myślę że zostało kilka osób z ponad 20-letnim stażem :) . Takiego faceta jak P. Andrzej, który stworzył tą firmę, nie znajdziecie tak łatwo, szacun wielki. Wiem o czym piszę. Jeszcze raz pozdrawiam.

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi ciekawostkami o lamela? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Radek

Jeśli firma ma się dobrze to i pracownicy są zadowoleni. Doceniajmy to co mamy.

Iga

Firma ma się bardzo dobrze. Jeśli ktoś szuka pracy to zapraszam

aaa
@Iga 20.01.2018 16:06

Firma ma się dobrze ale pracownicy już nie...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy w lamela jest podobnie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Może to być cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w tej firmie.

Ja

Ogłoszenia na OLX... Lampa a w tle szczotki... Panie prezesie gdzie wasze 5s

Lolo69

Hej , hej . Co słychać w domu schadzek :) ? Pracują jakieś konkretne dziewczyny ?

toja

Alo alo... -a ten wasz zakład pracy to jeszcze istnieje ? Pracowałem tam kiedyś i do dziś myślę ze to największa kiła w Łowiczu. Pozdrowienia dla uśmiechniętej Marzenki

kasia

chyba jakieś zmiany się szykują.... podobno będzie ktoś nowy w kadrach

pe.ka

Ludzie pracujący w Lameli od zawsze narzekali. Pracowałem tam prawie 10 lat. Niestety nikt nigdy na żadnym ze spotkań z nie wyraził swojej opinii ani nie podjął dyskusji na tematy które po szatniach i podczas pracy były na topie. Ja uważam czas ten za udany .Były rzeczy które nie wszystkim się podobały ale tak to jest niestety w każdej Firmie-''Tam jest dobrze gdzie nas niema''Pozdrawiam pe.ka

wojtek

Pracujecie w tej firmie że takie opinie piszecie chyba nie jako wtryskarkowy,pot z czoła leci maszyna zapiernicza to jest super praca tylko pozazdrościć.z4uc

Jacek

Ja zostałem zwolniony przez samego prezesa, i bardzo dobrze bo trzy lata temu sam chciałem się zwolnić z tej chinskiej firmy, już zanisłem wypowiedzenie do kierownika, ale naobiecywał mi złote góry, no jakoś mnie urobił

wojtek

Minął miesiąc nikt nic nie pisze bo wszyscy są w szoku na zakładzie pod rządami dyrektora.Pracownicy nie szanują się nawzajem to i szefostwo nie szanuje ludzi."Pawcio" ma racje donosicielstwo wszechobecne.

pawcio

W tej firmie jest pełno konfidentów którzy z ucha donoszą a najwięcej jest na zmianie C pozdrawiam perfidnych konfidentów te osoby będą wiedziały o kogo chodzi.

kkkkkk

obiecują ludziom, że ich nie zwolnią, że jest dla nich praca, a po miesiącu wręczają papier. tylko szperają i węszą, kwitów na każdego szukają.

0pppppp

Ta j.j po prostu nie dała się ponizac o ublizac sobie dlatego inne osoby wyleciały (a te dwie osoby to nie będę się wypowiadać jakimi ludźmi byli ) nie znasz sytuacji nie wypowiadaj się panie wiemy jak hD

***

Całkiem niedawno tam pracowałem, ten zakład to żenada. Tam czas staną dawno dawno temu. Ktoś pisał ze w dachu są dziury, to fakt w zimie śnieg mi na głowe padał. Jak przyszła odwilż to strach było podchodzić do szaf z elektryką bo po wszystkim lała się woda. Zaskakujące jest to ze nić się w tym temacie nie zmienia, ale krótko mówiąc JAKI PAN TAKI KRAN.

lllllll

kadry mają takie wspaniałe pomysły... ciekawe jakby sam musiał w zimnie pracować to by mu się odechcialo głupich min stroic a ciągŁe zastraszanie zwolnieniem podlega pod sąd

iiiiiiiiiiii

marzniemy i przez to się przeziębiamy, bo na hali jest 14 stopni albo zimniej,ale na zwolnienie iść nie można,tylko chorym trzeba pracować,bo nie dość że po premi polecą,to jeszcze jakieś dziwne insynuacje,że jak to na zwolnienie poszłeś,a jak za często chorujesz to cię zwolnią,ale że pracujesz cały czas na stanowisku przy którym są drzwi cały czas otwierane na dwór i pizga,to mały szczegół

lolita

Ta firma schodzi na psy.Traktują ludzi jak małpy w klatce.Jaka cisza na forum.Pozdrawiam lolita seksi.

były pracownik

Cała prawda, firma dno...

mmm

Podaj jakieś konkretne namiary na siebie,odpowiem na wszystkie pytania,ale nie na forum,bo i tak administrator wykasuje to co będzie chciał

chyba żartujesz i marzysz o 2000zł,nie ma nawet 2 z przodu

titi

Przetłumaczę powyższą wypowiedz na na język ojczysty: - zap...ać nie narzekać, albo wynocha - He he! jak rosyjska propaganda, dobrze się bawie jak czytam takie bzdety. Ja też jestem życzliwy dla ciężko pracujących, ale w ludzkim rozumieniu...

Życzliwy

Każdy umie narzekać i każdemu ciągle mało pieniędzy.Trzeba było się uczyć to by was posadzili za biurkiem i byście zarabiali po 4000 zl.Ale zobaczcie tez pozytywne strony zakładu.Są różne szkolenia,konkursy i tez nie małe nagrody.już nie narzekajmy na wypłaty bo jak ktoś chodzi cały czas na zwolnienia to wiadomo ze ma niską wypłate. Przecież jak komuś nie pasuje to zawsze sie moze zwolnic.A ja jednak sądze ze powinien ja szanowac bo zyjemy w takich czasach ze nie ma az tak duzo ofert pracy zeby sobie wybierac.Pozdrawiam

życzliwy

Hej "lamelowcy" co u was słychać???? Taka cisza, że aż uszy bolą!

@życzliwy 02.12.2013 21:20

Wow ! no wreszcie, przesyt jadu :),a teraz, troszkę uśmiechu i do przodu, powodzenia dziewczyny i chłopaki, trzymam za was kciuki.

?

Ludzie Wy sami nie wiecie co piszecie!!! Narzekać - tak jest najłatwiej. Wiem bo sama tak robiłam dopóki czegoś nie zrozumiałam. W dzisiejszych czasach o prace jest trudno, praca to praca, raz jest łatwiej, raz jest trudniej, więc nie rozumiem o co jest ten szum (jeżeli ktoś ma wyższe ambicje i twierdzi, że ta firma jest taka zła niech znajdzie sobie prace gdzie indziej!!! - tylko ciekawe czy tam nie będzie narzekać tak samo jak tu). Wiadomo, prezes ma swoje wyobrażenia na temat SWOJEJ firmy i nikt mu nie wmówi, że białe jest czarne! Na temat zarobków nie będe się wypowiadać, ponieważ z tym jest różnie. Jeśli chodzi o ciasto - jak chcą to niech przynoszą, przynajmniej przez pół godzinki zrobi się słodko!!! Czy naprawdę komuś to tak bardzo przeszkadza??? Chyba tylko temu co miał na nie ochote i nie dostał, (ale jeżeli jest się flądra i narzeka się na swoją zmianę no to nic w tym dziwnego). Są osoby, które potrafią obrobi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za plecami, a w oczy się uśmiechają!!! Czy to jest normalne??? Firmę jako całość tworzą ludzie!!! To nie prezes czy zarząd nadają opinie firmie - tylko My pracownicy, a skoro nie potrafimy (jak co poniektórzy) powiedzieć co nam nie pasuje tylko wyrażamy swoje negatywne opinie na różnych portalach to nie dziwmy się, że prezes też inaczej nas traktuje!!! Jak Ja bym przeczytała takie opinie pośród swoich pracowników na jakiejś stronie to napewno by długo nie popracowali!!! Pewnie każdy z nas nie trzymał by takiego pracownika. Po to są różne zebrania, spotkania itd. żeby wyrażać swoje opinie, a jeżeli ktoś się o coś pyta, to większość siedzi cicho na takich zebraniach ale na forum anonimowo można przecież obsmarowa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] każdemu!!!! Tak jest najłatwiej!!! Przykład było zebranie z Górą na temat palenia w firmie i zamiennikiem na elektroniczne. Są osoby, które bały się wpisać, bo myśleli, że ich wyrzucą z firmy bo się przyznali, że palą. Co się stało??? Dostaliśmy e-papierosy i czy kto kolwiek z tego powodu został wyrzucony z pracy??? NIEEEE!!!! Moim zdaniem, ta firma jest ok, tylko ludzie, którzy ją tworzą nie potrafią się dogadać!!! PS: tak na marginesie skoro dwie zmiany narzekające na swoich misztrzów chcą zmian tych przełożonych to WIELKA PROŚBA DO ZARZĄDU (!!!) żeby nie mieszali w to innych zmian, tylko zamienili mistrzów na tych dwóch zmianach!!!!

Zostaw opinię o Lamela - Łowicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lamela