Opinie o Lamela w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lamela. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lamela o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lamela w Łowicz

Jan

@Pamela jak to 'niewygodny'?

Renne

Hej właśnie aplikowalam do firmy jaki jest system zmianowym czyli godz pracy . Proszę o odpowiedź

Jaka atmosfera jest między działami w Lamela?

Karol

Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie narzekał, ale ja nie moge tego powiedzieć. Pracuję tu krótko (ok 1,5 roku), ale jeszcze nigdzie wcześniej nie miałem tak fajnej ekipy w pracy.

Bobek

Ogólnie w biurach atmosfera średnia. Niby wszyscy uśmiechnięci i mili dla siebie, ale jednocześnie mocne obrabianie tyłka, jak jest okazja. I można się zdziwić, bo powie się coś byłemu pracownikowi firmy, a on przekazuje to aktualnym. Także trzeba uważać.

AntyBobek
@Bobek

Czy mówiłeś o sobie twierdząc, że trzeba uważać, bo jak się komuś obrabia tyłek to były pracownik powie to aktualnemu? Faktycznie. Miej się na baczności.

Bruce

Praca w tej firmie jest ciężka. Mistrzynie nie zważają na to że człowiek nie daje rady na kilku maszynach, chamsko się odnosząc do pracownika (oczywiście nie do każdego, mają swoich pupilków). Ciągłe straszenie kierownictwem żeby wymusić postawę taką jaką mistrz lub lider chce. W tym momencie zbyt duże wymagania od pracownika, nieadekwatne do wynagrodzenia.

Firma Lamela w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. finansowych i kontrolingu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Audytor w banku (tylko dla firm)
QualitySite
Monter Michał Bladowski
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Piotrek

Firma Lamela to tonący statek Obecnie zwalnia pracowników

Maciej
@Piotrek

A w moim odczuciu jest tak, że jak ktoś był słaby to poleciał, natomiast jeśli ktoś jest dobry w tym co robi, to nie ma się czego obwiać. Są trudne czasu dla wszystkich firm i szefowie muszą czasem podjąć takie decyzje, takie życie. Ja robię swoje i nie obawiam się o przyszłość. Polecam firmę jako firmę, chociaż uważam, że zarobki powinny szybko wzrosnąć.

Zdecydowanie nie polecam pracy w firmie lamela w Łowiczu Pracowałam tam kiedyś i bardzo się zawiodłam

Jak się pracuje z ludźmi z Lamela?

Makaj

Zależy od ludzi ale są w porządku.Gorzej z kierownictwem.

Bartosz
@Makaj

Co konkretnie masz na myśli pisząc w ten sposób? Czy dochodzi Twoim zdaniem do spięć z kierownictwem firmy? Jeśli tak, to dlaczego? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz i napiszesz coś więcej na ten temat.

Hej, czy w firmie Lamela płacą za nadgodziny?

asder

Tylko wtedy jeśli ma się przerobione pełne godziny.

Olgierd

Firma działa już bardzo długo i przez cały ten czas rozwija się. Warto tu pracować bo jest dobrze i jest pewność jutra!

Xxx

Firma organizuje spotkania rekrutacyjne, poczym zapewnia że po dwóch dniach dadzą odpowiedź w celu zatrudnienia. Po dwóch dniach informacja, że zarząd nie wstawił się i nie mają decyzji i dadzą odpowiedź z początkiem nowego tygodnia. Po tygodniu nagle informacja że firma lamela w danej chwili nie potrzebuje nowych pracowników. Naprawdę? Szanujmy swój czas.

Czy obecnie poprawia sie w firmie ?

Zenek

Cały czas jest dobrze :) Magazyny budują się jeden po drugim :)

Franciszek
@Zenek

Czy w związku z budową nowych hal magazynowych będą poszukiwani nowi pracownicy na stanowisko magazyniera? Uprawnienia na wózki widłowe byłyby dodatkowym atutem, prawda? Napisz proszę kilka słów na ten temat, a także czy praca jest zmianowa i czy stawka godzinowa w firmie jest satysfakcjonująca?

Lamela

W firmie cały czas się poprawia. Firma rośnie i Zarząd wie, że dzieje się tak dzięki wielu oddanym pracownikom. Pracownicy wciąż się rozwijają i realizują coraz bardziej ambitne zadania. Dzięki temu praca jest pewna i stabilna a płace rosną zdecydowanie szybciej niż inflacja. Po wielu latach starań Zarządu pracownicy zauważają, że firma zmierza w dobrym kierunku i oni też na tym skorzystają. Firma dba o pracowników oraz o warunki ich pracy. Każdy może liczyć na pomoc jeśli znajdzie się w trudnej sytuacji życiowej. Na tą deklarację możecie powołać się w każdej rozmowie z Zarządem.

Były obozowy
@Lamela

Co to za propaganda. Język jak z dziennika telewizyjnego za komuny. Tam jest zwyczajnie kołchoz,wiem bo pracowałem tam. A ludzie-sxkoda słów......

Krzysztof

Jakieś podpowiedzi o rekrutacji i warunkach finansowych otrzymam?

Nikt

Podziwiam Pana Andrzeja, za to co zrobił, osiągnął , za to jaki jest.

Totylkoja
@Nikt

Już tam nie pracuję, ale naprawdę firma, jako całość, robi bardzo duże wrażenie.

Ogłoszenia na OLX... Lampa a w tle szczotki... Panie prezesie gdzie wasze 5s

juzek

A co Ci szczoty przeszkadzają, to że jest 5S to nie mogą stać, a może ktoś akurat ich używał. Ludzie wy się tylko umiecie czepiać. Proponuję się wziąć za robotę i przestać wiecznie jęczeć...

ff

O wiedzę ktoś usuwa informacje o niektórych dyrektorach hehe

Lamela? Porażka,nigdy więcej. Czterobrygadówka a zarobki wbrew pozorom niezbyt adekwatne do obowiązków i pracy w soboty i niedziele

Nikt

Pamiętam jak chciałem się przyjąć do pracy jeszcze w Kozłowie(usunięte przez administratora):) Wiecie co...słabe ogniwo dla Firmy (usunięte przez administratora), aż żal, i to nie jest tylko moje zdanie, ale każdy popełnia błędy. Sumując(usunięte przez administratora) znalazł wielu świetnych ludzi którym zaufał , chyba miał nosa :)

Nikt

:) Co dobrego u was? pozdrowienia po paru latach, dla wszystkich fajnych ludzi w firmie. Myślę że zostało kilka osób z ponad 20-letnim stażem :) . Takiego faceta jak P. Andrzej, który stworzył tą firmę, nie znajdziecie tak łatwo, szacun wielki. Wiem o czym piszę. Jeszcze raz pozdrawiam.

Radek

Jeśli firma ma się dobrze to i pracownicy są zadowoleni. Doceniajmy to co mamy.

Iga

Firma ma się bardzo dobrze. Jeśli ktoś szuka pracy to zapraszam

aaa
@Iga

Firma ma się dobrze ale pracownicy już nie...

Zostaw merytoryczną opinię o Lamela - Łowicz

• Jak się pracuje w Lamela?

Zobacz opinie na temat firmy Lamela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lamela?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lamela
2.5/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Poznańska 4
    99-400 Łowicz