Opinie o F.H.U. Maryniaczyk Mateusz Maryniaczyk w Kalinowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie F.H.U. Maryniaczyk Mateusz Maryniaczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H.U. Maryniaczyk Mateusz Maryniaczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Maryniaczyk Mateusz Maryniaczyk w Kalinowa

Karol

Nie szanują pracowników, zwalniają z dnia na dzień

Bogdan
@Karol

Jak to z dnia na dzień? Nie ma żadnego okresu wypowiedzenia? Zwykle jest chociaż ze 2 tygodnie. Czy ludzie są tu zleceniu?

Mateusz Nowy wpis
@Karol

Szkoda , że opinia jest pisana przez kogoś niewiarygodnego. Nikt o imieniu Karol nie został zwolniony z naszej firmy. Data tego wpisu sugeruje ,ze to pan, panie Michale. Każdy pracownik, z którym kończymy współprace otrzymuje wypowiedzenie z zachowaniem okresu wypowiedzenia zgodnym z zawartą umową o pracę. Proszę trzymać się faktów i nie wprowadzać innych w błąd. Pozdrawiam i życzę powodzenia u kolejnego pracodawcy.

Michał Maryniaczyk Nowy wpis
@Mateusz

Witam, trafiłem tu dziś przypadkiem i Pan Karol nie jest Panem Michałem, co potwierdzam tym wpisem, podpisując się pod nim nazwiskiem, wszystko co miałem do powiedzenia, to powiedziałem w relacjach na żywo, a internetowe zagrywki mnie nie interesują, więc szukajcie a znajdziecie tego kto sieje ferment. Pozdrawiam Michał Maryniaczyk

Czy rozmowa kwalifikacyjna do F.H.U. Maryniaczyk Mateusz Maryniaczyk odbywa się w siedzibie firmy?

ogrodnik

Firma ta nie jest godna polecenia. Swoich klientów nie traktuje z szacunkiem. Współpraca kończy się zastraszaniem firmą windykacyjną "legalną mafią". Nie jest zdolny do negocjacji. Nawet wiele lat współpracy nie skłania jej do rozwiązania sytuacji polubownie. OSTRZEGAMY przed tą firmą!

FPHU Maryniaczyk Nowy wpis
@ogrodnik

Dzień dobry, jak dobrze Państwo wiedzą zawsze trafi się osoba, która chce popsuć opinię firmy. Na przykład weźmy komentarz Pana "ogrodnik". Jak współpraca może kończyć się zastraszaniem skoro nasi klienci po zakupie sprzętów korzystają z naszego wsparcia technicznego i serwisowego? Utrzymujemy z nimi ciągły kontakt przez kolejne lata. Proszę nie nazywać firmy windykacyjnej "legalną mafią", gdyby Pan wywiązywał się ze spłacania swoich zobowiązań za wykonane usługi i zakupy to nie musielibyśmy korzystać z usług firm zewnętrznych. Ignorowanie telefonów, maili i nie płacenie faktur prowadzi właśnie do takich rozwiązań zgodnych z prawem. Pozdrawiamy

Nie szanują pracowników Moje sugestie dla F.H.U. Maryniaczyk Mateusz Maryniaczyk: Nie szanują pracowników

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie F.H.U. Maryniaczyk Mateusz Maryniaczyk? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Maryniaczyk Mateusz Maryniaczyk - Kalinowa

• Jak się pracuje w F.H.U. Maryniaczyk Mateusz Maryniaczyk?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Maryniaczyk Mateusz Maryniaczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

F.H.U. Maryniaczyk Mateusz Maryniaczyk