Opinie o Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowicz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowicz

Klaudia

Chodziłam tam do podstawówki i gimnazjum, więc mogę się wypowiedzieć. Nauczyciele straszni (Tu pozwolę sobie wymienić Sumińską-"nauczycielka" matematyki, która upokarza uczniów na lekcji. Nie potrafi wytłumaczyć a wymagania ma spore. Uczciwek-nauczycielka rosyjskiego; kolejna tyranka. Mogłabym wymieniać i wymieniać) Szkoła jest bardzo zacofana. Skierowana głównie na zysk a atmosfera jest straszna.

Na jakie benefity można liczyć w Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju?

Rodzic
Klient

Moje dzieci uczą się w tej szkole, jestem bardzo zadowolona, jest dużo zajęć dodatkowych, zarówno tych "wyrównawczych" np. z ortografii czy matematyki jak i rozwijających zainteresowania jak szachy czy różne kółka. Są dość duże wymagania, ale to szkoła a nie wakacje. Głos rodziców też jest brany pod uwagę, co miesiąc jest zebra ie rady rodziców z Dyrekcją i można spokojnie powiedzieć swoje uwagi. Nauczyciele w większości bardzo kompetentni. Ogólnie bardzo polecam i zupełnie nie rozumiem ogólnołowickiej nagonki na tę szkołę.

sara Nowy wpis

również nie polecam, staroświeckie metody i liczą się tylko wygrane w konkursach oraz pierwsze miejsca w rankingach żeby za wszelką ceną być na piedestale, dobro ucznia i jego komfort psychiczny leżą i kwiczą w tej szkole

Pytanie Nowy wpis

Co jaki czas w Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju można ubiegać się o podwyżkę?

Nauczyciel Nowy wpis
@Pytanie

Podwyżkę dla nauczyciela? Nauczycielowi przysługuje wynagrodzenie stałe z karty nauczyciela. Podwyżka jest wtedy, gdy podwyżkę dostają wszyscy nauczyciele w Polsce.

dnoo Nowy wpis
Klient

Nie polecam. Nauczycielka matematyki Pani S. faworyzuje lepszych uczniów a gnębi słabszych. To jest karygodne. Juz dawno powinna zostać zwolniona

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju?

Nauczyciel

Narzędzia? Żadne

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

X

Tu liczy się dobro ucznia. Nauczyciele tylko z powołania. Pozdr

Maja

Nauczyciele! Opowiecie coś o pracy tu ?

PK
@Klaudia

Jakie nastawienie na zysk? Przecież ta szkoła jest szkołą publiczną od lat, a ofiara na szkołę jest deklaracją rodziców - wszystkie wpłaty idą na uczniów (wycieczki, stypendia itp). Nie ma czesnego ani innych opłat na rzecz szkoły! Co ty wygadujesz, jeśli naprawdę tam się uczyłaś? Jak z "zacofanej szkoły" można zrobić taki wynik w egzaminach zewnętrznych, konkursach i olimpiadach, jeśli szkoła nie udzieli wsparcia? Trzeba się uczyć - to niestety nie jest postępowe... Nie ma szkół sukcesu bez ciężkiej pracy, a taką są Szkoły Pijarskie w Łowiczu. Przymusu nie ma i można wybierać inną szkołę. K. Uczciwek - przygotowała laureata (1 miejsce w Polsce) na olimpiadę z j. rosyjskiego na poziomie liceum. K. Sumińska ma laureatów z matematyki na poziomie gimnazjalnym... Nie muszę ich lubić, żeby to zauważyć. Szkoda, że rodzice wybrali szkołę za Ciebie szkołę, której nie polubiłaś. Mam nadzieję, że liceum i studia spełniają twoje oczekiwania.

@PK

Pisząc, że szkoła jest nastawiona na zysk mam na myśli to, że uczniowie których rodzice płacą większe składki są lepiej traktowani. Tak samo do liceum dostały się osoby, które miały słabe wyniki egzaminu, ale ich rodzice byli bogatsi i mogli dołożyć się do remontu kościoła. Śmiech na sali. Nauczyciele tylko wymagają a nie potrafią nauczyć. "Nauczyciel" który wyśmiewa ucznia przy całej klasie powinien zostać zwolniony.

Matrixon
@Klaudia

Akurat to nie jest prawda że bogatsi. To są tylko opinie osób, które chcą zniszczyć tą szkołę, ponieważ zabiera im uczniów. Co do wyników polecam wejść na www.pijarska.pl na której masz artykuły na temat naszych wyników. Mówię naszych, ponieważ jestem aktualnie na profilu PE (politechniczno-ekonomicznym). Pozdro dla tych, którzy mnie znają i to czytają. Wracając, możesz sobie nie lubić nauczycieli, którzy Cię tam uczyli (ja sam paru nie lubię) ale to nie oznacza, że nie znajdziesz tam nikogo, kto mógłby Ci pomóc. Jednym z najlepszych nauczycieli w tej szkole jest choćby Pani Cywińska, która potrafi znaleźć czas dla ucznia na przerwie albo po lekcjach. Musisz poprostu się uczyć i tyle

@Matrixon

Mam na myśli to, że w tej szkole jeśli masz jakiś problem, nie rozumiesz materiału to nie masz co liczyć na pomoc ze strony nauczycieli. Dla dyrektorstwa i nauczycieli liczą się tylko statystyki lub kasa. A jeśli "nauczycielka" Sumińska wyciąga ucznia na środek klasy i się z niego naśmiewa to chyba coś jest jednak nie tak. Ja swojego zdania na temat tej szkoły nie zmienię niestety i żałuję, że zmarnowałam tam 9 lat :)

Tomik
@Klaudia

Klaudia jakieś bzdury wypisujesz. Chyba coś Ci się pomyliło. Nie ma znaczenia jakie kto składki płaci, są one dobrowolne a wiele osób jest z nich zwolnionych ze względu na trudną sytuację finansową. Nigdy nie spotkałem się z sytuacją o której piszesz. Poza tym jeden zły nauczyciel nie jest obrazem całej szkoły. To bardzo niesprawiedliwa ocena. Ja znam wielu nauczycieli z którymi można rozmawiać niemal jak z kumplem.

Rodzic
Klient

Na jakie benefity można liczyć w Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju?

Kariii
@Pytanie

Bardzo wiele. Jest dużo ciekawych wyjazdów, nie tylko w kraju, ale także za granicę. Nauczyciele starają się w większości pomagać swoim uczniom, motywują do nauki. Jako uczennica mogę powiedzieć, że atmosfera jest niesamowita. Rzeczywiście poziom jest wysoki, lecz sądzę, iż satysfakcja z osiąganych celów jest cudowna. Szczerze mówiąc polecam tą szkołę każdej ambitnej osobie, która pragnie spróbować swoich sił w naszej szkole. Moim zdaniem nie należy też zbytnio oceniać,zwłaszcza w sposób krytyczny, gdyż trzeba przyznać, że każda szkoła podstawowa, czy średnia zostawia za sobą wiele wspomnień, i choć nie zawsze są one dobre, należy wyciągnąć z nich wnioski oraz starać się kolekcjonować w pamięci jak najwięcej dobrych chwil. Pozdrawiam. Uczennica klasy 2 PLO

Ewa

Moje dziecko jest mega zadowolone z tej szkoły spełnia wszelkie jej oczekiwania świadczyć może o tym również fakt że chce kotynuować edukacje i to jest jej wybór a nie mój.

Natalia
 Rekomendacja

Jesli chcecie żeby wasze dziecko nie dostało załamania nerwowego nie wysyłajcie go do tej szkoły

Murrek

ta szkoła to jedna wielka pomyłka z nastawieniem na kasę

Gabriela
@Murrek

Znasz to miejsce pracy? Czy z jakiej perspektywy piszesz tę opinię o Szkole Królowej Pokoju? Czemu uważasz, że jest nastawiona na kasę?

murrek
@Gabriela

z takiej że zmarnowałem w tej szkole 3 lata

Maturzystka

(usunięte przez administratora) ciągu liceum doprowadziła mnie do załamania psychicznego,a nauczycieli jak i dyrekcji nie wzruszyło to.Pomimo tragedii rodzinnej i choroby byłam traktowana bez litości.Wysoki poziom szkoły jest prawdą. Niestety jest on osiągnięty łzami I nieprzespanymi nocami uczniów. Odradzam tą szkołę wszystkim którzy chcą być zdrowi. Widziałam codziennie płaczących I mdlejących uczniów,którzy nie dawali po prostu sobie rady z natłokiem nauki i wymaganym poziomem,który jest wręcz chory. Uczniowie sa zmuszeni do brania platnych korepetycji z kazdego przedmiotu.Niby katolickie liceum,lecz brak w nim jakichkolwiek podstaw chrześcijańskich. Nie polecam I odradzam.

Dagmara o

Czy nie szukają może pedagogów ?

Ewa

@Nauczyciel Takie forum pracownicze to źródło informacji dla ludzi chcących podjąć pracę.

Aga

Żałuję, że nikt z pracowników szkoły nie korzysta z forum. Liczyłam na informację

Nauczyciel
@Aga

A jakiej informacji pani potrzebuje?

Aquito

Jestem meeega zadowolony. Dziecko w pierwszej klasie, świetna atmosfera, pani Martynka jest fantastyczna, panie dyżurki też świetne. Super program, że o o. Andrzeju już nie wspomnę, bo jest przefantastyczny. Wymagania są, ale dzieci robią bardzo duże postępy bez niepotrzebnego stresu. Dużo różnych zajęć i aktywności powodują, że dzieci mają szansę odpowiednio spożytkować energię. Wszystko zgodnie i w oparciu o naszą wiarę. Szkoła bardzo wspomaga wychowanie, odpowiednie wychowanie za co jestem bardzo wdzięczny.

Asia

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dałam tam dziecko i załuję, totalny brak dyscypliny, dzieci robią, co chcą a nauczyciele niestety nie reagują. Na akademiach panuje rozgardiasz to samo na mszach swiętych. Apeluje do dyrektora, żeby coś z tym zrobił

Gabriela
@Asia

Opisana przez Ciebie sytuacja budzi już naprawdę duży niepokój. A rozmawiałaś o tych rzeczach z Dyrektorem Pijarskiej Szkoły Królowej Pokoju? Jeśli tak, to jak na to zareagował? Z wielką przyjemnością poznamy opinie samych pracowników Pijarskiej Szkoły Królowej Pokoju. Czy wynagrodzenie, które tam uzyskujecie, jest adekwatne do wykonywanej przez Was pracy? Czekam na Wasze zdanie.

Zuzanna

Podpowiedzcie czy szkoła potrzebuje od nowego roku szkolnego pracowników?

PK

Szkoła wymaga i angażuje. Ma też wady, które są... Nie zawsze wytrzymują wysokie oczekiwania nauczyciele, są przykłady kunktatorstwa i "zamiatania problemów pod dywan"... Ale rodzice mają b. dużo do powiedzenia - mają wszystkie możliwości, żeby sprawy wątpliwe wyjaśnić. Wyniki, zaangażowanie większości rodziców, podejście zdecydowanej większości uczniów i ich sukcesy, to rekomendacja tego wyboru. Ale oczywiście nie wszystkim musi odpowiadać. Nic lepszego niż sprawdzić. Jeśli ludzie "głosują" nogami, to nie łatwo tam się dostać. Proszę samemu sprawdzić. Moje dzieci tam się kształciły i jestem b. zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju - Łowicz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju