Opinie o FOLKSTAR MARTA WRÓBEL w Łowicz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie FOLKSTAR MARTA WRÓBEL, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FOLKSTAR MARTA WRÓBEL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FOLKSTAR MARTA WRÓBEL w Łowicz

Mauricia Nowy wpis

Zalety pracy w Folkstar: - prezenty na rozne okazje, bony na swieta czy znizki - ladna koszulka sluzbowa - mili i ciekawi klienci, okazja do doskonalenia angielskiego i nauki innych jezykow Wady pracy w Folkstar: - brak godnego zaplecza socjalnego, mozliwosci przygotowania posilkow, standardowego wyposazenia od strony pracodawcy - niemila atmosfera i jezyk komunikacji pomiedzy poszczegolnymi szczeblami w firmie - brak sensownego i adekwatnego do wkladanych wysilkow systemu premiowania

Pytanie Nowy wpis

Jakie wartości są cenione w FOLKSTAR MARTA WRÓBEL?

Pytanie Nowy wpis

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w FOLKSTAR MARTA WRÓBEL?

Siedliska.p Nowy wpis
@Pytanie

Nie.

Czy w firmie FOLKSTAR MARTA WRÓBEL są regularne szkolenia pracownicze?

Yyyyy
@Pytanie

Niestety, nic takiego nie ma

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FOLKSTAR MARTA WRÓBEL? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kierownik Sklepu (m/f).

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agata

@Qwe czyli raczej na waszą lokalizację na centralny nie składać cv...

Qwe

Jeśli chodzi o warszawskie sklepy, między pracownikami zawsze panowała dobra atmosfera i jest to plus pracy w małym, młodym zespole, gdzie współpraca układa się naprawdę fajnie. Natomiast warunki sanitarne w sklepach na dworcu centralnym są ŻADNE, nie ma gdzie usiąść na metrze kwadratowym zaplecza, już nie wspominając o braku czegokolwiek co pomaga przechować jedzenie i dużo innych. Oszczędności pracodawcy odbijają się na komforcie pracowników, wiadomo że wynajmowane lokale nie mają szczególnych udogodnień, ale trochę inicjatywy pracodawcy może to naprawdę poprawić. Sprzedawcy pełnią ważną rolę i warto sprawiać by pracowało im się trochę lepiej, w godnych warunkach, a nie ignorować ich podstawowe potrzeby

Anna

Dobrze o nich mówią na mieście. Potwierdzam i daję 5

Anitka

Opinia dobrego pracodawcy świadczy o dobrej pracy więc nie dziwi mnie taki wpis, że jest super

Natalia

Super

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w FOLKSTAR MARTA WRÓBEL? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

MS

Pracuję w sklepie Folkstar w Warszawie od ponad pół roku i widzę dużo plusów + lokalizacja sklepu -- samo centrum Warszawy, świetny dojazd zewsząd, również spoza Warszawy, dzięki bliskości dworca + atmosfera wśród współpracowników + elastyczny grafik, możliwość pogodzenia pracy ze studiami lub innymi aktywnościami + możliwość pracy na pełen bądź część etatu + rozsądne godziny otwarcia sklepu (8-20, nd 9-18 albo 10-20, nd 10-16) + wynagrodzenie wyższe niż najniższa krajowa, dobre warunki również dla osób bez statusu studenta, co rzadko się zdarza w tej branży + terminowe wypłaty wynagrodzenia A minusy: - praca na stojąco, nie ma możliwości usiąść w trakcie pracy - stawka godzinowa wyższa niż najniższa krajowa, ale niższa niż w wielu sklepach w okolicy Mimo to warto! Świetne miejsce dla studentów i osób rozpoczynających karierę zawodową.

worker

praca w tym sklepie...MASAKRA 11zl/h i wieczne pretensje wpsółpracownicy mili, kadrowa cudna...reszta...szkoda gadać. umowa zlecenie. nawet nie marzcie o umowie o prace. najpierw ją ibiecują a potem się z pracownikiem żegnają. nic dziwnego ze w ost miesiacu odeszlo bardzo duzo ludzi. ale to już nie mój problem :) nie polecam

MS
@worker

Od sierpnia sytuacja w Folkstarze się poprawiła, są umowy o pracę, jak się dobrze negocjuje na rozmowie, można ją dostać na wejściu. Jest też możliwość pracy na zlecenie, przede wszystkim dla studentów.

iza

Chyba uchodza za jedna z najlepszych firm promujacych kulture ludową, chciaął wyszukac jakies informacje na ich temat i znalazlam same pozytwyne komentarze, piszecie ze jest drogo, wiadomo kazdy chce zarobic ,zalezy jescze co jest drogir

no tak

Ceny w sklepie masakra - ponad 60% !

ja

Nic ciekawego,(usunięte przez moderatora) i nic więcej, właścicielka (usunięte przez administratora) ;))) Przy takim podejsciu do sprawy ludzie ja znienawidzili!

???

Czy znacie tą firmę?

Zostaw merytoryczną opinię o FOLKSTAR MARTA WRÓBEL - Łowicz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

FOLKSTAR MARTA WRÓBEL