Opinie o Cbu Gama Grzegorz Strzelczyk w Łowicz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cbu Gama Grzegorz Strzelczyk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cbu Gama Grzegorz Strzelczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cbu Gama Grzegorz Strzelczyk w Łowicz

Lovic'anka Nowy wpis

Ogłoszenia pojawiają się cyklicznie u UP i w internecie. Pracy nie polecam. Odbyłam rozmowę rekrutacyjną, przyszłam na próbę i szybko stamtąd uciekłam. Właściciel zrugał swojego pracownika przy mnie, przy innych pracownikach i przy klientach. Praca miała polegać na wskoczenie na miejsce innego pracownika, gdzie było wiele zawiłości i nierozwiązanych problemów finansowych. Brak przyuczenia, wszystko miało być po "łepkach" i byle wziąć się za pracę. Brak kultury właściciela do swoich pracowników, do ich pracy i brak zaufania. Dla osoby nowej słuchanie kłótni pomiędzy właścicielem a pracownikiem już było sygnałem aby stamtąd uciec. Do pełni paskudnego obrazu funkcjonowania tej firmy grosza dołożyli wtedy aktualni pracownicy, którzy po godzinach pracy odbierali telefony i maile, nie mieli swojego prywatnego życia i za te nadgodziny nikt im nie płacił oczywiście. Wyzysk i nic więcej.

Czy rotacja pracowników w Cbu Gama Grzegorz Strzelczyk na Sprzedawca jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 15 marca na Praca.gov.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Ogłoszenie na Sprzedawczyni do Cbu Gama Grzegorz Strzelczyk pojawiało się w Praca.gov.pl, polecacie aplikować?

Dziekan Nowy wpis

Pracowałam było ok. Gdyby nie przeprowadzka pewnie bym tam jeszcze pracowała.

Dziekan

Ja natomiast jestem bardzo zadowolona za zakupów w sklepie. Co prawda kupiłam inne płytki niż te po które przyjechałam, bo miła Pani mi je doradziła. Efekt końcowy łazienki super. Personel też super pomocny.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cbu Gama Grzegorz Strzelczyk? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Cbu Gama Grzegorz Strzelczyk?

Ndodbsksn

Atmosfera super, mili ludzie, zawsze można się gadadac polecam

tkdf

Atmosfera super, można się często pośmiać i żartować. Mili ludzie

Klient

Nie polecam stanowczo zakupów w sklepie. Zakup płytek dość drogich skończył się kłopotami. Zakupiłam 3 wzory z czego tylko jeden nadał się do wykorzystania. Płytki krzywe a ponadto pocięte w paczce i przełożone papierem. Reklamacja rozpatrywana przez właściciela firmy ,a nie przez producenta. Jakikolwiek kontakt z właścicielem o zlewczym stosunku ciężki. Pan zasadniczo tyłem do klienta . Jak już towar kupiłeś to martw się sam. Na konie dodam że pon podsumował to tym że kupujac produkt powinnam go obejrzeć. Życze powodzenia w sprawdzaniu 10 paczek płytek 120/60. Ogólnie porażka.

Bogusław

@Paulina A ja mam wrażenie, że konkurencja zainspirowała do tego wpisu?

Paulina
@Bogusław

Boguslaw absolutnie, nie moja branza ???? to moje zdanie i zadziwienie po rozmowie i opowiesciach znajomej, ktora miala okazje tam pracowac.

Dorota
@Paulina

Tylko spokojnie - każdy ma tu prawo do własnego zdania. @Paulina - nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale to nie Ty pracowałaś w firmie Cbu Gama tylko Twoja znajoma, mam rację? Jeśli tak, to poproś ją, żeby sama zabrała tu głos. Przydadzą się tu informacje z pierwszej ręki.

Przemek

Nie polecam pracy w tej firmie, szef sprawia pozory miłego człowieka lecz trzeba bardzo na niego uważać. W hurtowni panuje ogólne niedbalstwo pod względem papierów oraz magazynu. Wszystko jest wszędzie, pracując tam jesteście zdani na siebie jeżeli nie macie doświadczenia z branżą i w pracy, możecie liczyć tylko na kolege obok z pracy który zacznie Cię uczyć. Od 1 dnia musisz wiedzieć wszystko o wszystkim. Za okres wstępny dostałem 5zł na h na rękę. Spokojnie w umowie o pracę wiele więcej nie musicie się spodziewać. Ilość klientów a zarazem ich brak świadczy tylko o wysokim marketingu.

Pani
@Przemek

Potwierdzam , pracujesz za miskę ryżu i patrzysz na humor Pani kierownik jak ma dobry masz spokój gorzej jak ma zły, (usunięte przez administratora)A co do zarządzania magazynem i towarem dla klientów to pozostawię bez komentarza.

Paulina
@Przemek

To prawda. Slyszalam co nie co.. co niektorzy pracownicy powinni ww Pana pozwac do sadu o mobbing. Pogarda dla pracownika i czerpanie radosci z upodlania czlowieka. Brak slow.

Zostaw merytoryczną opinię o Cbu Gama Grzegorz Strzelczyk - Łowicz

• Jak się pracuje w Cbu Gama Grzegorz Strzelczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Cbu Gama Grzegorz Strzelczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cbu Gama Grzegorz Strzelczyk
  • Gen. Stanisława Klickiego 110/112