Opinie o ITV Media Sp. z o .o. w Łowicz

ITV media dostarcza Internet światłowodowy i telewizję cyfrową w Łowiczu, Rawie Mazowieckiej, Żychlinie, Piatku i Skierniewicach. W ITV Media dbamy o to, aby dostarczać najwyższej jakości usługi Internetu i telewizji kablowej, specjalnie dla Ciebie. Korzystamy z nowoczesnych i solidnych rozwiązań światłowodowych, zapewniamy szeroki wachlarz ofert, spośród których nawet najbardziej wymagający znajdą coś dla siebie. Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy ITV Media Sp. z o .o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ITV Media Sp. z o .o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITV Media Sp. z o .o. w Łowicz

Patryk

Dostawca nie informuje o awariach. Telefon do pomocy technicznie wyłączony. Nie polecam. Chyba jeden z najgorszych dostawców.

ola

bardzo kiepski internet czeste awarie

pillmanno

Witam, jak z stabilnością w Domaniewicach, 2 domy dalej jest orange 80/8, niestety w moim miejscu zamieszkania tylko 10 megabitów, iTV oferuje 50/100/300/600, jest w stanie ktoś z tego regionu się wypowiedzieć, zależy mi na uploadzie, orange oferuj jak wszyscy wiemy stabilne łącza, raczej się na nich nie zawiodę ale wolał bym coś z uploadem koło 1 megabita i więcej, ktoś coś?

Barbara

Chce wystawić jak najlepszą opinię Pani Patrycji z biura w Piątku. Jej obsługa klienta jest wzorowa. Pani Patrycja jest niezwykle kompetentna, uprzejma i pomocna. Oby więcej takich pracowników w biurach!

maciej Nowy wpis
Klient

Najgorszy internet ciągle go nie ma tylko raz w dniu nie było żadnych przerw nie polecam.

gsrr Nowy wpis
@maciej

To prawda, dobrze mówi usuńcie ich z rynku.

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda sprawa grafiku w ITV Media Sp. z o .o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

skc Nowy wpis
Klient

Połączyć sie z obslugą klienta graniczy z cudem, najlpierw rozłaczy gdy jestem 1 w kolejce po 10ciu minutach, a przy nastepnym połączeniu czekam juz 3ci... istna patologia

pillmanno

pro
@pillmanno

bierz 10 mega z Orange bedziesz bardziej zadowolony niz to badziewie itvmedia

Użytkownik

Śmiało ja u mnie śmiga 70mega to jest kabel światłowodowy

Halina
@Użytkownik

Czyli polecasz internet od ITV Media, tak? A napiszesz, ile trzeba zapłacić? Daj znać, jak wygląda cennik. Dzięki.

Michał
@Halina

U mnie światłowód 300Mb/s bez problemu. Jasne że czasem zdarzy się awaria zresztą jak wszędzie. Na kontakt z serwisem nie narzekam. Internet jest bardzo dobry nie mówiąc o Orange który był totalnie do bani i dobrze że się go pozbyłem (awarie cały czas, serwis przyjeżdża mówi że wszystko git internet nie działa a ty płać do tego czasem z czapy naliczane opłaty)

Użytkownik Łowicz
@pillmanno

Bierz Orange bo ja po ponad roku użytkowania mam wątpliwości czy to światłowód ping często wysoki lagi w gierkach online!generalnie łącze nie stabilne nie polecam

Klaudia
@pillmanno

W Domaniewicach jest ok. Bez porównania z Orange. Kupilismy wzmacniacz sygnału i wszystko śmiga super ????

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Barbara

Czy ITV Media Sp. z o .o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Darek
@Pytanie

(usunięte przez administratora) tutaj są godziny

Patryk

Jan

Potwierdzam tak jest

Freelancer
@Patryk

Potwierdzam, awarie mam cały czas i nie mogę pracować.

Nie polecam ITV MEDIA
@Patryk

To chyba jeden z najgorszych usługodawców. Trzeci dzień bez internetu. Nie można pracować ani oddać się rozrywce!!!

gosia
@Patryk

szkoda,ze nie czytałam Twojej opinii wczesniej :-(, od 2-ch miesięcy mam kontakt z itV media i powiem uczciwie z telewizja nie mamy problemu ale internet szok , deklarowana predkość max 50Mb/s otrzymujemy 5 Mb/z jak dobrze idzie :-(

witek
 Problem
@Patryk

Bo u tego dostawcy można się dowiedzieć o awarii w prosty sposób. Nie działa ci internet światłowodowy - wchodzisz na ich stronę z komórki jak nie działa to awaria (pełen profesjonalizm w stylu janusza i grażynki). Dzwonisz na infolinię (jak sie dodzwonisz) to się dowiesz, że pracują nad tym.

Grzesiek
@Patryk

Jestem mieszkańcem jednej z dzielnic Łowicza i tam jest tylko internet radiowy ponieważ właściciel mówi że nie da się pociągnąć światłowodu. Dziwne to trochę ponieważ konkurencyjna firma kładzie tu światłowód i oni nie widzą w tym problemu. Poza tym słaby ten internet. W najwyższym abonamencie prędkość taka jak na starych modemach telefonicznych.Jedynie co niekiedy w nocy jest znośnie ale jak wiadomo to nikt nie będzie siedział do rana. Poprostu tragedia. Nie polecam tego dostawcy.

ola

bardzo kiepski internet czeste awarie

gosia
@ola

Problem zniknie kiedy komputer podłączysz bezpośrednio do dekodera ...

Halina
@ola

Jak skorzystasz z podpowiedzi uzyskanej od Gosi to daj znać. Zastanawiam się czy właśnie tu leży problem i po tej zmianie naprawdę wszystko będzie działało prawidłowo a internet będzie szybszy. Czekam na odzew.

simat
Klient

(usunięte przez administratora) dna. Gorszego operatora to nigdy nie miałem. Diabli mnie podkusili , że dałem się namówić na tenca maja chłam. Wiem co piszę bo przed zainstalowaniem " światłowodu " posiadałem Cyfrę + w najbogatszym pakiecie oraz neostrade z Orange. Umowę podpisałem w marcu a w maju / pod koniec / była instalacja . Ponieważ nie byłem obecny przy instalacji bo byłem w pracy nad pracami instalacyjnymi czuwał sąsiad. Po powrocie z pracy włączam telewizję i wizualnie widzę że to nie ta jakość jak w cyfrze a internet nie zachwyca. Miało hulać. Następnego dnia piszę pismo i wysyłam z rozwiązaniem umowy. Po kilku dniach dzwoni do mnie panienka że nie mogę rozwiązać umowy bo mam na to 14 dni od daty podpisania umowy czyli od 3 marca a to było pod koniec maja. Dzisiaj dzwonie żeby się spytać kiedy kończy się umowa a pani mi melduje do końca maja. Czyli jak nie kijem go to pałą .Firma nastawiona na wyłudzaniu pieniążków od klientów. Jeszcze raz (usunięte przez administratora) dna.Nie polecam tego operatora.

witek
Klient

Mam w Itvmedia dwie umowy. Jedna na telefon mobilny druga na internet światłowodowy. Wyłączyli mi internet za niezapłaconą fakturę na 2,95 zł za telefon (połączenie z infolinią) a syn na zdalnym nauczaniu był w trakcie sprawdzianu. W tej firmie nie mogli przysłać smsa czy wyłaczyć telefonu wyłączyli internet który był opłacony i nie było żadnych zaległości!!! Niepoważna firma i niekompetentni pracownicy. Pan z działu windykacji bardzo dowcipny ale jego dowcip w mojej sytuacji raczej chamski. Kazał mi czytać na głos komunikat jaki mi wyświetlili po zablokowaniu internetu. Nie wiem jaki literat pisał ten komunikat ale wystarczyło napisać że mam zaległości i odblokujemy ci internet jak potwierdzisz że przeczytałeś. Ale nie trzeba tak zagmatwać że normalny człowiek wisi na telefonie na infolinie i czas marnuje. Jestem z tą firmą od kilku lat ale odradzam każdemu. Zastanów się zanim się w to wpakujesz tym bardziej, że z jakością usług szału nie ma

ewa
Klient

(usunięte przez administratora)internet ciągle coś nie działa, wieczne awarie. Jak planują prace konserwacyjne od północy to wyłączają po 20 cztery godziny wcześniej. O oglądaniu filmów można zapomnieć bo ciągłe zwiechy

kaitek

mam internet i telewizję z ITV Łowicz od pierwszego uruchomienia w Żychlinie i dobrałem jeszcze wi-fi i telefon i jestem bardzo zadowolony z jakości świadczonych usług przez ITV o ile ktoś ma słaby sprzęt do odbioru to niech sam na siebie narzeka

skc

internet notorycznie wyłączany w weekendy kilka razy po kilkanaście minut, notoryczne zaniżanie łącza, w skrócie śmieciowata usługa nie warta żadnych pieniędzy.

jolka
@skc

kolega ma racje non stop jakies dziwne przerwy

Mgr. DOMINIK

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w tej firmie. Widziałem ogłoszenie o pracę na stanowisko kierownik budowy i przedstawiciel. Wie ktos może jak wyglądają zarobki, jakie auto służbowe, ile godzin dziennie tak szczerze, z góry dziękuję za odpowiedź

Mgr. DOMINIK

Łukasz

Witam po zwiększeniu pakietu na TV i internetu do 100 mb to jest jakaś podwójna porażka , internetu średnio co dwa dni nie ma na kilka godzin a dziś to już mega porażka od 15 brak a jest 23:20 , gorzej chodzi niż wcześniej porazka

Klient

Internet totalne dno, przerwy w dostępie do internetu praktycznie codziennie, nie wspominajac o lagach które są częstsze niż sraczka po środkach przeczyszczających, a kontakt z obsługą graniczy z cudem.

@Klient

Ja jakos mam swiatlowod i zajebiscie chodzi

Czym ITV Media Sp. z o .o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

klijent
@Pytanie

zachęcają tak ze będziesz wciskał guwno i ktos będzie sie męczył.... mam kontakt z pracownikami tej firmy... nie maja pojęcia o tym co robią...kto cos potrafil to sie zwolnil

katastrofa

znów nie chodzi to juz chyba w tyg 3 raz a dodzwonic sie nie moge na infolinie jestem 2 w kolejce a pol godzin czekam

Anonim

Jestem pracownikiem i użytkownikiem tej firmy :) Pracuję od kilku lat i nie zamierzam zmieniać pracy. Fajni, młodzi ludzie. Zatrudniani są nowi pracownicy, dzięki którym wprowadzane są nowe pomysły, które ułatwiają nam wszystkim pracę. Co do usług, nie mam żadnych zastrzeżeń, mam przyjemność korzystać z internetu po światłowodzie, który faktycznie działa bez usterek.

boro
@Anonim

boro nie cukruj sam wiesz ze lipe macie i nie ogarniacie tematu mialem od was internet i sam mowiles ze kicha jest:)

Komedia nie internet
@Anonim

dobra koles (usunięte przez administratora) ze ten wasz internet jest taki cacy ,bo niestety nie jest i obecnie korzystam z tego gówna ,ale do czasu gdyż zamierzam zmienić. TEN INTERNET TO JAKAŚ (usunięte przez administratora) KOMEDIA I ŻENADA nie dość ze sie muli pomimo tego ze jest "niby" 22mb/s ". Nawet filmu w necie obejzec sie nie da,bo co chwila kółko ładowania sie pojawia i buforuje sie (usunięte przez administratora) wie ile. Sory ,ale na te czasy tak byc nie powinno,nie z obecna technologia.

Zostaw merytoryczną opinię o ITV Media Sp. z o .o. - Łowicz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ITV Media Sp. z o .o.
1.7/5 Na podstawie 67 ocen.
ITV Media Sp. z o .o.