Opinie o ITV Media Sp. z o .o.

kopik

od dłuższego czasu tu pracuję i jakoś nie zauważyłam żeby ludzie masowo się zwalniali, jakieś bzdury są wypisywane, ze ludzi traktuje się jak gówno bez przesady ja się nie spotkałam z jakąś nieprzyjemną sytuacją i fatalnym traktowaniem pracownika !!! Zatrudnia się nowych pracowników i firmy się rozwija, a atmosfera jest bardzo dobra, zero stresów w pracy.

obserwator 37
@obiektywny 04.08.2017 11:29
bo już kto mial się zwolnic to się zwolnił - zostali ci co się do innej pracy nie nadają i boją sie odejść gdzie indziej... wsz...

Obiektywny masz rację ......

ITV Media Sp. z o .o.
pracodawca
@obserwator 37 03.09.2017 15:36
Obiektywny masz rację ......

"obserwator 37", zostali pracownicy, którzy świetnie dają sobie radę na swoich stanowiskach pracy. Jesteśmy firmą, która ciągle się rozwija i świadczy Wam usługi o najwyższej jakości i najnowocześniejszej technologii w związku z tym potrzebujemy Pracowników z wysokimi kwalifikacjami.

Agata

@kopi, co widać również po ofertach pracy, gdzie firma obecnie rekrutacji tez nie prowadzi. Więc jak uważasz skąd te opinie? Rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie ITV Media Sp. z o .o. ? Napiszesz w skrócie jak wygląda etap zatrudnienia? Jakie stanowisko pracy ,twoim zdaniem jest najlepiej opłacalne?

Anonim

Jestem pracownikiem i użytkownikiem tej firmy :) Pracuję od kilku lat i nie zamierzam zmieniać pracy. Fajni, młodzi ludzie. Zatrudniani są nowi pracownicy, dzięki którym wprowadzane są nowe pomysły, które ułatwiają nam wszystkim pracę. Co do usług, nie mam żadnych zastrzeżeń, mam przyjemność korzystać z internetu po światłowodzie, który faktycznie działa bez usterek.

Martyna

a ja widzę, że się zmieniają i to na korzyść jestem wieloletnią klientką tej firmy, pierwszą umowę podpisywałam w biurze gdzie niestety standardy obsługi były tragiczne. kilka dni temu dostałam wiadomość, że moja umowa skończyła się. Wybrałam się do biura gdzie zaskoczyła mnie miła Pani, która faktycznie przygotowała dla mnie korzystne warunki. Widzę, że zmiany im służą Brawo dla lokalnej firmy polecam

XYZ

Jakość pracy, kultura zatrudnienia, atmosfera w firmie są fatalne! Nie polecam pracy w tym miejscu.

V

Serdecznie odradzam JAKĄKOLWIEK współpracę z tą "firmą". Praca tutaj to tylko strata umiejętności, ale przede wszystkim czasu!

aaaaa

Niemiła obsługa techniczna

greck

Praca w porządku, atmosfera w pracy sympatyczna, a zarobki jak wszędzie w Łowiczu. Firma cały czas się rozwija i dba o swoich klientów.

skandal

Jestem bardzo zadowolona z usług, jest to firma która cały czas się rozwija. Obsługa jest bardzo miła, serwis bardzo szybko rozwiązuje problem jak już w ogóle coś się wydarzy, nie tak jak w MultiMedia, że czeka się po kilka dobrych dni. Polecam ITV Media

Powolna

Pracować trzeba jak wszędzie,wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,atmosfera dobra,można się dogadać,pracuje od kilku miesięcy i jestem zadowolona.

Anonim

Fajny zespół, ludzkie podejście do pracownika, wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, a przede wszystkim możliwość rozwoju przez organizowane szkolenia. Polecam! :)

kuba

telefon służbowy raczej powinien być włączony, różne sytuacje się zdarzają. Trzeba mieć jedynie nadzieję, że firma nie będzie Cię obciążała w tak zwanym czasie wolnym, jak to opisuje @kkk. Być może to jakieś losowe sytuacje.

kkk

@krzysztof wyłącz telefon służbowy po pracy - jestem bardzo ciekaw reakcji szefa firmy ITV następnego dnia... już takie sytuacje były, mają gdzieś twój wolny czas, rozumiem sytuacje kiedy coś się popsuło - wiadomo trudno trzeba jakoś naprawic i często wiąże się to z dłuższymi godzinami pracy no ale bez przesady

krzysztof

telefon służbowy po pracy można wyłączyć @hop, chyba, że masz aktualnie dyżur, ale w godzinach pracować trzeba i to raczej na maxa

beczkka

a poza tym, że niezbyt atrakcyjne akcesoria (stare auto i nienowoczesna komórka) to jak wygląda atmosfera w pracy? to dla mnie bardzo wazne i zwracam na ten aspekt uwagę

taka prawda

fajne narzędzia pracy ta jasne - stara panda i nokia 3310 do dzwonienia - nie łudźcie się tam atrakcji żadnych nie ma

Kierownik IT

przecież tam nie ma żadnego kierownika do spraw infrastruktury IT, i nic dziwnego nikt normalny by tam nie poszedł bo i po co?

lonik

grolon, czasem można natrafić na ogłoszenia od nich na jednym z portali pracy. niedawno tez szukali przedstawicieli handlowych, to zapewniali fajne narzedzia pracy jak telefon, czy auto służbowe.

grolon

awesome, a powiedz mi kolego gdzieś ty to ogłoszenie widział i skąd żeś je wytrzasnął? Nie myślałem, żeby poprzedni kierownik rezygnował a jeśli to raczej nie zamierzają polepszać warunków :(

rupert

niskie zarobki, ale mowa tu o podstawie, a nie o dodatkach w postaci prowizji @obiektywnie. Według mnie ITV może przedstawicielowi znacznie więcej płacić.

xyz

możesz powiedzieć, gdzie czytałeś tyle tych "pozytywnych" opinii ??

Firma ITV MEDIA jest firmą oferującą usługi telewizji kablowej i internetu. Firma ta działa na terenie Skierniewic i Łowicza i jest firmą szybko i prężnie rozwijającą.

Zostaw opinię o ITV Media Sp. z o .o. - Łowicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITV Media Sp. z o .o.