Opinie o ITV Media Sp. z o .o. w Łowicz

ITV media dostarcza Internet światłowodowy i telewizję cyfrową w Łowiczu, Rawie Mazowieckiej, Żychlinie, Piatku i Skierniewicach. W ITV Media dbamy o to, aby dostarczać najwyższej jakości usługi Internetu i telewizji kablowej, specjalnie dla Ciebie. Korzystamy z nowoczesnych i solidnych rozwiązań światłowodowych, zapewniamy szeroki wachlarz ofert, spośród których nawet najbardziej wymagający znajdą coś dla siebie.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITV Media Sp. z o .o. w Łowicz

Barbara

Chce wystawić jak najlepszą opinię Pani Patrycji z biura w Piątku. Jej obsługa klienta jest wzorowa. Pani Patrycja jest niezwykle kompetentna, uprzejma i pomocna. Oby więcej takich pracowników w biurach!

Dario
@Barbara

Ja również potwierdzam kompetencję Pani z biura w Piatku, można być pewnym odpowiedniej obsługi i dbania o klienta

Kostek

Wszytko działa bardzo dobrze, miła obsługa klient, internet się nie zacina i działa bez zarzutów. Montaż przebiegał bardzo szybko i sprawnie. Polecam z całego serca

Meg

Fajny młody i zgrany zespół, polecam.

AA
@Meg

Potwierdzam.

Darek

Ja pracowałem przed zmianą miejsca zamieszkania, sama praca spoko, bez dużego ciśnienia, pracodawca raczej zawsze szedł mi na rękę, a wynagrodzenia jak na Łowicz całkiem atrakcyjne.

Ewelina
@Darek

Całkiem atrakcyjne? To jakie kwoty masz na myśli tak mniej więcej? Były tam same podstawy wynagrodzenia czy jakieś premie też?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie ITV Media Sp. z o .o. na stanowisko Analityk GIS? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
MarianDrwal

Pracowałem. Czy polecam? Będę obiektywny. Na + : - czas pracy (możesz przycinać kiedy chcesz) - można zarobić pieniądze ale tylko wtedy kiedy itv wchodzi na teren gdzie internet sięga zawrotnych prędkości takich jak 5mb/s - jeżeli lubisz jazdę autem to możesz jeździć gdzie chcesz Na - : - monitorują Cię na każdym kroku - prezes pozjadał wszystkie rozumy, nie da mu się przemówić do rozsądku - współpraca z pracownikami jest zerowa, nikt nie chce Ci pomóc - zero imprez pracowniczych - zero szkoleń oraz możliwości rozwoju - podejście do pracownika na zasadzie cyferki. - wszystkie "ale" klientów są na Waszych głowach - Prezes uważa, że nie ma ludzi niezastąpionych - jeden z instalatorów jest totalnym dnem intelektualnym (Darek) Jeżeli zaczynasz pracować w handlu to możesz śmiało uderzyć w ITVke ale jeżeli planujesz związać się z firmą na lata to zdecydowanie odradzam.

Leszek
@MarianDrwal

Z jednej strony piszesz ze możesz jeździć gdzie chcesz i o której chcesz wychodzić, a z drugiej że monitoruj każdy twój krok. To sprzeczność nie uważasz? A jak z kasą? Masz stałą podstawę i premie? Bo ciekawi mnie jak to wychodzi w wypłacie.

@Leszek

Premie są od sprzedaży.

Maria

I ile można tak mniej więcej na takich premiach wyciągnąć miesięcznie?

Koksu

Nie polecam

maciej

Najgorszy internet ciągle go nie ma tylko raz w dniu nie było żadnych przerw nie polecam.

gsrr
@maciej

To prawda, dobrze mówi usuńcie ich z rynku.

skc

Połączyć sie z obslugą klienta graniczy z cudem, najlpierw rozłaczy gdy jestem 1 w kolejce po 10ciu minutach, a przy nastepnym połączeniu czekam juz 3ci... istna patologia

pillmanno

Witam, jak z stabilnością w Domaniewicach, 2 domy dalej jest orange 80/8, niestety w moim miejscu zamieszkania tylko 10 megabitów, iTV oferuje 50/100/300/600, jest w stanie ktoś z tego regionu się wypowiedzieć, zależy mi na uploadzie, orange oferuj jak wszyscy wiemy stabilne łącza, raczej się na nich nie zawiodę ale wolał bym coś z uploadem koło 1 megabita i więcej, ktoś coś?

pro
@pillmanno

bierz 10 mega z Orange bedziesz bardziej zadowolony niz to badziewie itvmedia

Użytkownik

Śmiało ja u mnie śmiga 70mega to jest kabel światłowodowy

Halina
@Użytkownik

Czyli polecasz internet od ITV Media, tak? A napiszesz, ile trzeba zapłacić? Daj znać, jak wygląda cennik. Dzięki.

@Halina

U mnie światłowód 300Mb/s bez problemu. Jasne że czasem zdarzy się awaria zresztą jak wszędzie. Na kontakt z serwisem nie narzekam. Internet jest bardzo dobry nie mówiąc o Orange który był totalnie do bani i dobrze że się go pozbyłem (awarie cały czas, serwis przyjeżdża mówi że wszystko git internet nie działa a ty płać do tego czasem z czapy naliczane opłaty)

Użytkownik Łowicz
@pillmanno

Bierz Orange bo ja po ponad roku użytkowania mam wątpliwości czy to światłowód ping często wysoki lagi w gierkach online!generalnie łącze nie stabilne nie polecam

Klaudia
@pillmanno

W Domaniewicach jest ok. Bez porównania z Orange. Kupilismy wzmacniacz sygnału i wszystko śmiga super ????

Czy ITV Media Sp. z o .o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Darek

(usunięte przez administratora) tutaj są godziny

Patryk

Dostawca nie informuje o awariach. Telefon do pomocy technicznie wyłączony. Nie polecam. Chyba jeden z najgorszych dostawców.

Jan

Potwierdzam tak jest

Freelancer
@Patryk

Potwierdzam, awarie mam cały czas i nie mogę pracować.

Nie polecam ITV MEDIA
@Patryk

To chyba jeden z najgorszych usługodawców. Trzeci dzień bez internetu. Nie można pracować ani oddać się rozrywce!!!

gosia
@Patryk

szkoda,ze nie czytałam Twojej opinii wczesniej :-(, od 2-ch miesięcy mam kontakt z itV media i powiem uczciwie z telewizja nie mamy problemu ale internet szok , deklarowana predkość max 50Mb/s otrzymujemy 5 Mb/z jak dobrze idzie :-(

witek
@Patryk

Bo u tego dostawcy można się dowiedzieć o awarii w prosty sposób. Nie działa ci internet światłowodowy - wchodzisz na ich stronę z komórki jak nie działa to awaria (pełen profesjonalizm w stylu janusza i grażynki). Dzwonisz na infolinię (jak sie dodzwonisz) to się dowiesz, że pracują nad tym.

Grzesiek
@Patryk

Jestem mieszkańcem jednej z dzielnic Łowicza i tam jest tylko internet radiowy ponieważ właściciel mówi że nie da się pociągnąć światłowodu. Dziwne to trochę ponieważ konkurencyjna firma kładzie tu światłowód i oni nie widzą w tym problemu. Poza tym słaby ten internet. W najwyższym abonamencie prędkość taka jak na starych modemach telefonicznych.Jedynie co niekiedy w nocy jest znośnie ale jak wiadomo to nikt nie będzie siedział do rana. Poprostu tragedia. Nie polecam tego dostawcy.

ola

bardzo kiepski internet czeste awarie

gosia
@ola

Problem zniknie kiedy komputer podłączysz bezpośrednio do dekodera ...

Halina
@ola

Jak skorzystasz z podpowiedzi uzyskanej od Gosi to daj znać. Zastanawiam się czy właśnie tu leży problem i po tej zmianie naprawdę wszystko będzie działało prawidłowo a internet będzie szybszy. Czekam na odzew.

simat

(usunięte przez administratora) dna. Gorszego operatora to nigdy nie miałem. Diabli mnie podkusili , że dałem się namówić na tenca maja chłam. Wiem co piszę bo przed zainstalowaniem " światłowodu " posiadałem Cyfrę + w najbogatszym pakiecie oraz neostrade z Orange. Umowę podpisałem w marcu a w maju / pod koniec / była instalacja . Ponieważ nie byłem obecny przy instalacji bo byłem w pracy nad pracami instalacyjnymi czuwał sąsiad. Po powrocie z pracy włączam telewizję i wizualnie widzę że to nie ta jakość jak w cyfrze a internet nie zachwyca. Miało hulać. Następnego dnia piszę pismo i wysyłam z rozwiązaniem umowy. Po kilku dniach dzwoni do mnie panienka że nie mogę rozwiązać umowy bo mam na to 14 dni od daty podpisania umowy czyli od 3 marca a to było pod koniec maja. Dzisiaj dzwonie żeby się spytać kiedy kończy się umowa a pani mi melduje do końca maja. Czyli jak nie kijem go to pałą .Firma nastawiona na wyłudzaniu pieniążków od klientów. Jeszcze raz (usunięte przez administratora) dna.Nie polecam tego operatora.

ewa

(usunięte przez administratora)internet ciągle coś nie działa, wieczne awarie. Jak planują prace konserwacyjne od północy to wyłączają po 20 cztery godziny wcześniej. O oglądaniu filmów można zapomnieć bo ciągłe zwiechy

kaitek

mam internet i telewizję z ITV Łowicz od pierwszego uruchomienia w Żychlinie i dobrałem jeszcze wi-fi i telefon i jestem bardzo zadowolony z jakości świadczonych usług przez ITV o ile ktoś ma słaby sprzęt do odbioru to niech sam na siebie narzeka

skc

internet notorycznie wyłączany w weekendy kilka razy po kilkanaście minut, notoryczne zaniżanie łącza, w skrócie śmieciowata usługa nie warta żadnych pieniędzy.

jolka
@skc

kolega ma racje non stop jakies dziwne przerwy

Mgr. DOMINIK

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w tej firmie. Widziałem ogłoszenie o pracę na stanowisko kierownik budowy i przedstawiciel. Wie ktos może jak wyglądają zarobki, jakie auto służbowe, ile godzin dziennie tak szczerze, z góry dziękuję za odpowiedź

Mgr. DOMINIK

Łukasz

Witam po zwiększeniu pakietu na TV i internetu do 100 mb to jest jakaś podwójna porażka , internetu średnio co dwa dni nie ma na kilka godzin a dziś to już mega porażka od 15 brak a jest 23:20 , gorzej chodzi niż wcześniej porazka

Klient

Internet totalne dno, przerwy w dostępie do internetu praktycznie codziennie, nie wspominajac o lagach które są częstsze niż sraczka po środkach przeczyszczających, a kontakt z obsługą graniczy z cudem.

Klient
@Klient

Ja jakos mam swiatlowod i zajebiscie chodzi

Zostaw merytoryczną opinię o ITV Media Sp. z o .o. - Łowicz

• Jak się pracuje w ITV Media Sp. z o .o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITV Media Sp. z o .o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITV Media Sp. z o .o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ITV Media Sp. z o .o.