Media-art

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o Media-art

Rafał

Wszystko przeciąga się w nieskończoność. Zero kontaktu. Facet nie dzwoni, chociaż taka była umowa, nie odbiera telefonu, nie oddzwania, nie odpisuje na smsy. Próbował jeszcze naciągnąć mnie na płacenie za ekspertyzę. Stanowczo odradzam.

pałtek

a wiecie może czy oni dalej oferują praktyki w portalu internetowym? widziałem tutaj niedawno takie ogłoszenie. ciekawe jednak czyt akie praktyki byłyby pł;atne bo wiadomo że za darmo to nie bo godność swoją mam

mark

masakra koles nie wie co robi chyba termn trzymania sprzetu kolosalny i brak efektow a kasa pobrana nie polecam wrecz odradzam

Zostaw opinię o Media-art - Tomaszów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media-art