Opinie o Ust-M Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ust-M Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ust-M Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ust-M Sp. z o.o. w Tomaszów Mazowiecki

KaSIa Nowy wpis

Witam czy warto złożyć CV do firmy ?Zarobki ok? Atmosfera ok?

Wiecie może, czy w Ust-M Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Ja Nowy wpis

Prawdopodobnie szukają na staż do działu zakupów- wymagany język angielski w stopniu komunikatywnym

Alesia Nowy wpis

Dzień dobry! Czy w dziale sprzedaży pracują osoby ze Wschodu? Czy chętnie zatrudnia się takie osoby do pracy umysłowej w Waszej firmie?

Recruiter

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku pracownik montażu i serwisu?

Firma Ust-M Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tomaszów Mazowiecki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tomaszów Mazowiecki
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Drop

Hm, ale to z jakiego powodu tyle ludzi odeszło?

@Drop

Obowiązki przy nowym składzie zarządu wyglądają inaczej niż spodziewała się tego załoga. Relacja między pracodawcą a pracownikiem była i jest wciąż w naszym kraju relacją władzy, często zresztą nadużywanej.To ostatecznie pracodawca ustala reguły gry - przygotowuje warunki umowy, decyduje o zatrudnieniu danej osoby, zleca i rozlicza z zadań oraz wypłaca (lub nie) wynagrodzenie. Obowiązki pracownika w nowym miejscu pracy wyglądają inaczej, niż spodziewał się tego jeszcze w czasie rekrutacji. Panowie osiągnęli mistrzostwo w malowaniu trawy na zielono.

MGZM

Biznesowa strategia pozwala na przyciąganie właściwych osób do organizacji i utrzymanie najlepszych tak długo, jak to możliwe. Żadna firma nie jest w stanie funkcjonować, osiągać biznesowych sukcesów bez ludzi. Takiej, mądrej strategii brak. (usunięte przez administratora)Zarządzanie przez chaos i dezorganizację. Redukcja etatów w tych miejscach, w których być jej nie powinno. To nie jest miejsce dla profesjonalistów. Dlatego pracownicy odchodzą. I nie z powodu, że się poddali, ale dali sobie spokój. Bardzo trudno pracuje się z ignorantami, a niekiedy staje się to wręcz niemożliwe.

Eska
@Drop

Z Pana powodu. Tyle w tej kwestii.

:-(

Z jakiego powodu usunął Pan wpis z 24.05.2020 ? Był niewygodny dla Pana ? Kompromitujący Pana ? Był prawdziwy i szczery w swojej opinii o firmie. Takie są fakty.

Tras

Pracuje tu od niedawna. Ludzie są pomocni, atmosfera jest ogólnie dobra. Karda zarządzająca wg mnie w porządku. Są jakieś nowe produkty, sprzedaż rośnie, wypłata na czas

Drop

Jeśli ktoś ma ambicje i szuka dobrej, rozwojowej pracy niech omija Ustm szerokim łukiem. Obecnie pracownik to wyrobnik. Wartosciowi ludzie sami poodchodzili i to masowo. Ale ludzi trzeba szanowac. Ogólnie brak planu na przyszlosc(usunięte przez administratora)

Bardzo fajna firma, z dużym potencjałem i miłą atmosferą.

AD

Tak było. Firma już bez potencjału i miłej atmosfery.

Co możecie napisać o atmosferze i warunkach pracy w Ust-M? Widziałem że firma szuka nowych pracowników na kilka stanowisk.

Balbina
@Paweł

Obecnie pod wodzą nowego prezesa nie polecam. Ludzie odchodzą, ci co zostali to chyba resztkami sił pracują.

Maja
@Balbina

Sugerujesz, że ludzie odchodzą z Ust-M ze względu na obecny zarząd firmy. A co jest nie tak w obecnym sposobie zarządzania pracownikami? Możesz napisać jakiś przykład? Dzięki.

Robert
@Maja

Maja nie ma odwagi ujawnić się. Osoba o tym imieniu nie pracuje w firmie. Tak, pracownicy odchodzą ze względu na obecny zarząd.

Gaweł
@Paweł

Rekrutacja na wiele kluczowych stanowisk w firmie. Współpraca z zarządem w nowym składzie jest zła, tak więc ludzie odchodzą. Bardzo dużo wypowiedzeń. Wirus w firmie od lipca 2019 i nie jest to COVID-19. Jedyny pomysł na zarządzanie to, pensje w granicach minimum. Oferty pracy skierowane do osób z oczekiwanym wynagrodzeniem 2600-3000 brutto.

Klient

Chciałem zapytać jakie środki ochronne UST-M wdrożyła w związku z epidemią koronawirusa? Woda, filtry i kontenery z Chin. Czy ktokolwiek z firmy będzie na tyle odważny i udzieli odpowiedzi? Kompetentny oczywiście.

abc

Pracuję w USTM od kilku lat. Praca jest bardzo spokojna. Nikt nie robi problemu gdy trzeba wziąć wolne. Ludzie w większości są OK. Jedyny minus to niskie zarobki, ale przynajmniej kasa zawsze jest na czas.

Uwaga - przed umówieniem się na spotkanie rekrutacyjne w firmie UST-M należy sprawdzić wysokość wynagrodzenia jakie ten pracodawca może zaoferować. Wedle ogłoszenia na samodzielnym stanowisku w dziale handlowym (poszukiwanie nowych klientów, rozwój sprzedaży, znajomość dwóch języków obcych) firma oferowała "atrakcyjne wynagrodzenie". Okazało się, że to "atrakcyjne wynagrodzenie" to kwota sporo poniżej obecnego średniego wynagrodzenia brutto w Polsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Ust-M Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Ust-M Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ust-M Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Ust-M Sp. z o.o.
  • Piaskowa 124 A