Opinie o Bankier Group Norbert Tokarski w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bankier Group Norbert Tokarski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bankier Group Norbert Tokarski o rekrutacji.


Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bankier Group Norbert Tokarski w Tomaszów Mazowiecki

Kaziu Nowy wpis
Inne

W sieci jest jeszcze ogłoszenie dla doradcy klienta w Placówce Partnerskiej. Pracowałem już w bankowości i mam doświadczenie w obsłudze klienta. Gdybym chciał starać się o pracę to chciałbym wiedzieć czy do pensji podstawowej można starać się o premie i ile jest to zwykle procent. Ktoś z pracowników może napisać coś więcej o zarobkach bo w sumie to one są najistotniejsze dla mnie.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak szefostwo w Bankier Group Norbert Tokarski traktuje ludzi?

Joanna Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Traktują słabo. Żeby nie powiedzieć źle. (usunięte przez administratora)

Urszula
Inne

Może ktoś chociaż napisać, czy ta oferta do księgowości jest na cały etat? Bardzo mało informacji w tym ogłoszeniu, które wstawili. Może ktoś tutaj pracował i będzie coś wiedział.

Bankier Nowy wpis
Pracownik
@Urszula

Szanowny panie Skiba "Seoski" sam pan wie że podszywa się pan pod tożsamość firmy, co jest ścigane z urzędu podaje negatywne opinie i ofert pracy. Sprawa już jest zgłoszona do prokuratury, bo zachowanie pana jest niebezpieczne...

R***K
Były pracownik

90% Komentarzy tutaj na FB googlach są pisane przez pracowników Bankiera ;)

Pracodawca

@R***K

Witamy serdecznie, nie wiem czy Pan/Pani wie, ale portal GoWork służy właśnie po to, aby pracownicy lub byli pracownicy wystawiali swoje opinie na temat danego Pracodawcy.

Ja
Były pracownik
@Bankier Group Norbert Tokarski

Negatywne opinie zostały usunięte

Pracodawca

@Ja

Negatywne opinie nie są usuwane. Usuwane są opinie naruszające regulamin portalu np. obraźliwe. GoWork jako rzetelny portal nie pozwala usuwać negatywnych opinii bez powodu. Jeśli Pracodawca spróbuje tak zrobić usunięte opinie i tak przywracane są przez Administratora, a takie zachowanie może prowadzić do zablokowania konta Pracodawcy. Może Pan/Pani potwierdzić to u osoby reprezentującej GoWork.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bankier Group Norbert Tokarski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Presales Specialist
Warszawa
GoWork.pl
(543 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Warszawa
Epil Care Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Kasjer-sprzedawca
Warszawa
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy Bankier Group Norbert Tokarski organizuje staże dla studentów?

Pracodawca

@Pytanie

Oczywiście, w naszej firmie jest możliwość odbycia stażu również przez studentów.

Pracodawca

 Aktualność
Za nami kolejny miesiąc. To idealny czas na omówienie planów na kolejny kwartał, ale również podsumowanie tego co już za nami, a co za tym idzie czas na awanse i wyróżnienia! 

Jeszcze raz gratulujemy awansu Karolinie, Natalii oraz Michałowi!
Dziękujemy również za zaangażowanie i gratulujemy sukcesów Uli, Kindze oraz Oleksandrowi! 

Życzymy Wam dalszych sukcesów!

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces! - Henry Ford

Anita
Były pracownik

Bardzo milo wspominam prace w firmie pana Norberta! Gdyby nie przeprowadzka do lodzi pewnie do tej pory bym tam pracowala. Polecam jesli chcesz zdobyc dowiadczenie.

Bartek
Były pracownik

Bankier Group jest miejscem, w którym rzetelni i ambitni ludzie zostaną wynagrodzeni. Młoda osoba bez studiów wyższych jest w stanie zarobić pensję niejednego kierownika dużej firmy. Rok pracy w tej firmie owocuje doświadczeniem i wiedzą bogatszą od tej zdobytej przez lata edukacji. Można śmiało powiedzieć, że Bankier Group jest kuźnią talentów, a to wszystko za sprawą właścicieli, którzy mocno angażują się i prowadzą rozwój ludzi, którzy chcą osiągać sukcesy.

Antoni
Inne
@Bartek

Świetnie, że dodałeś taką opinię, a napiszesz jeszcze, jakie jest wynagrodzenie w firmie? Ile dają na start, swieżakowi? Czy ciężko jest się wybić wyżej? Firma wydaje się dość solidna.

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Bankier Group Norbert Tokarski?

Iwona
Inne

Witam, czy mogę poznać szczegóły awansu w Bankier Groupie? Co się zmienia przy przejściu na wyższe stanowisko? Czy rośnie stawka? Czy dochodzą jakieś uprawnienia? Przyznawane są jakieś benefity/dodatki? :)

Pracodawca

@Iwona

Oczywiście, wraz z awansem zmienia się wynagrodzenie pracownika. W zależności od stanowiska ma on również np. większą decyzyjność.

Pracodawca

@Pytanie

Proces awansu w naszej firmie to bardzo indywidualna kwestia uzależniona nie tylko od rozwoju firmy, ale również zaangażowania i predyspozycji Pracownika w związku z tym Pracownik może otrzymać awans np. po roku pracy lub nawet po trzech miesiącach.

Rafo

Dzieci weźcie się za konkretny zawód np. inżyniera a będziecie mogli w przyszłości zarobić. Takie badziewne firemki szukają tylko mięsa armatniego obiecując gruszki na wierzbie swoimi wirtualnymi premiami

Nowy
@Rafo

Jak widzę nie dosyć ze nie masz pochlebnej opinii o tej firmie , to jeszcze osoby dorosłe tam pracujące nazywasz dziećmi ... Domyślam się ze z toba jest coś nie tak , na co dajesz sam dowód . Nic się nie poradzi jak ktoś nadaje sie tylko do hejtu , ale i to sie skończy bo hejt ma być karalny bez twardych dowodów i co wtedy z sobą zrobisz jak do czegoś innego się nie nadajesz? Będziesz zwierzęta wyprowadzał na pole?...

Pracodawca

@Rafo

Każda osoba sama decyduje o swojej karierze zawodowej. Nie każdy chce zostać inżynierem. Wiele osób świetnie czuje się w kontakcie w klientem i sprzedaży. Każda osoba, która odnajduje się w takiej pracy i ma ku temu preferencje z pewnością zarobi odpowiednie wynagrodzenie. Jeśli Pan czuje się lepiej w zawodach technicznych życzymy sukcesów. Jednak obrażanie innych branż i wyzywanie osób w nich pracujących nie powinno mieć miejsca.

Iwona
Inne

Chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat szkoleń. Czy firma takowe zapewnia? Wiąże się to z możliwością poznania nowych rzeczy oraz nabrania doświadczenia co przekłada się na rozwój osobisty pracownika i uzyskiwanie lepszych wyników w pracy. Proszę o jakieś informacje.

Pracodawca

@Iwona

Pani Iwono, każdy pracownik przechodzi szkolenie stanowiskowe mające na celu zapoznanie go z obowiązkami jakie będzie pełnił w naszej firmie. Stawiamy na rozwój naszych pracowników i ciągłe podnoszenie kwalifikacji dlatego często organizowane są szkolenia produktowe, sprzedażowe, rozwojowe. W sytuacji pandemii szkolenia odbywają się niestety rzadziej, jednak mamy nadzieję, że wkrótce to się zmieni. Obecnie korzystamy ze szkoleń online :)

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Bankier Group Norbert Tokarski kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pracodawca

@Pytanie

Firma Bankier Group Norbert Tokarski kieruje się zasadą równości w płacach na równorzędnych stanowiskach.

Pytanie
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Bankier Group Norbert Tokarski?

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Witam serdecznie, wynagrodzenie jest w całości przekazywane na konto.

Pytanie
 Pytanie

Czy Bankier Group Norbert Tokarski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pracodawca

@Pytanie

Witam, Bankier Group oferuje dogodne warunki zatrudnienia. Z reguły są to umowy o pracę, jednak jesteśmy otwarci na wszelkie inne formy współpracy m.in. umowy zlecenie czy B2B.

Emilia

Rzetelna firma i pełen profesjonalizm, każdemu polecam. Tanio, szybko i bez zbędnych formalności.

Pytanie
 Pytanie

Czy w obrębie jednego działu w Bankier Group Norbert Tokarski są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Pracodawca
@Pytanie

Dzień dobry, jak najbardziej wewnątrz firmy pracownicy mają możliwość awansu na wyższe stanowiska i na rozwój swojej kariery zawodowej.

Obiektywny

Czemu negatywne opinie nie są zamieszczane? Regulaminowy zakaz?

Urszula
Inne
@Obiektywny

Niezamieszczane są tylko opinie, które łamią regulamin serwisu. Każda opinia na temat miejsca pracy, negatywna czy pozytywna, zostanie opublikowana, jeśli jest rzeczowa, nie ma w niej pomówień czy obrażania innych. Masz jakieś doświadczenia z Bankier Group Norbert Tokarski?

Pracodawca

 Aktualność
Kochani, rozwój naszych pracowników jest dla nas niezwykle ważny! W drodze do sukcesu czeka na nich wiele wyzwań... oraz przygód! 

Silna motywacja, zaangażowanie, budowanie relacji z naszymi Klientami oraz wysokie wyniki to wartości, którymi głównie się kierujemy!

Gratulujemy Uli - która mimo dosyć krótkiego stażu pracy idealnie wkomponowała się w misję firmy!

Ulu, życzymy Ci dalszych sukcesów! 

Pracodawca

 Aktualność
Oto nasi Bankierzy! Znaleźli się wśród setki najlepszych Doradców Klienta w Polsce! Nagrodą jest szkolenie wyjazdowe na VII edycję Ligi Gwiazd Sprzedaży, organizowane przez Fines S.A., gdzie będą szkolić swój warsztat!
Czas ściągnąć krawaty i obcasy. W takich strojach nie zobaczycie ich na co dzień!
Iza
Inne

@emilia a czy są jakieś benefity ?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@Iza

Emilio, w naszej firmie nie zapewniamy dodatkowych benefitów typu karty multisport itp. W ramach tego nasi Pracownicy mają inne systemy motywacyjne jak np. dodatkowe punkty za sprzedaż określonych produktów. Uzbieraną pulę punktów można wymieniać na dodatkową gotówkę. Takie rozwiązanie sprawdza się u nas doskonale, ponieważ dodatkowe środki Pracownicy przeznaczają na dowolny cel. Ponad to organizujemy również wewnętrzne konkursy dla Pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Bankier Group Norbert Tokarski - Tomaszów Mazowiecki

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Bankier Group Norbert Tokarski?

    Zobacz opinie na temat firmy Bankier Group Norbert Tokarski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Bankier Group Norbert Tokarski
4.2/5 Na podstawie 9 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Bankier Group Norbert Tokarski
Przejdź do nowych opinii