Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. w Kraków

ludwik

Czy ktoś z was pracuje na prefabrykacji Magropolu w Kolonii? dostałęm ofertę pracy Bardzo proszę o opinie !! zależy mi jak atmosfera zarobki?? ile godzin tyracie???

Kopia z innego forum.

Witam,chcialabym podzielic sie z panstwem krotka refleksja na temat opinii zamieszczonych na forum.Po pierwsze nic z nich nie wynika, nie ma konkretnych i rzetelnych informacji na temat warunków pracy nie mowiac juz o placy .Dobre wychowanie nakazuje udzielic konkretnej spojnej odpowiedzi nie pozostawiajacej rzadnych watpliwosci ani niedomowien.Sama jestem osoba poszukujaca pracy i jestem zawiedziona poniewaz opinie zamieszczone na forum nie udzielaja rzadnych odpowiedzi nawet podstawowych. Po drugie dlaczego wystepuje tyle nienawisci i pogardy dla drugiego czlowieka?Mam wrazenie ze panstwa opinie sa podyktowane zloscia i zawiscia.Nikt tak jak Polak nie potrafi obrazic i upodlic swojego rodaka.I nie mowie tego aby sie wywyzszac przed panstwem ale po to by zwrocic uwage na brak tolerancji na drugiego czlowieka,zawisc i pyche.Jestesny narodem zawistnym,zakompleksionym i wielce nietolerancyjnym wobec samych siebie rodakow a coz dopiero mowic o innych narodach.Nie potrafimy z soba prowadzic rzetelnej konkretnej rozmowy opartej na faktach. Wstyd. Zawisc i zlosc odbiera rozum.A konktretow jak nie bylo tak nie ma.Po co odpowiadac konkretnie i rzetelnie na proste zadawane pytania?Jesli nie chcecie udzielic istotnych i konkretnych informacji nie umieszczajcie na forum niedorzecznych wpisow - farmazonow/ bedziemy wdzieczni za poprawna postawe i kulture osobista/.Od tyle.Pozdrawiam Panstwa i zycze wiecej kontretow,pokory i tolerancji wobec samych siebie i innych...Bo ktoz bedzie nas szanowal jako narod jesli my sami siebie nie szanujemy?

Aaadd

Witam chcialbym sie dowiedziec czy warto jest sie zatrudnic w magropolu ??jakie stawki sa tam naprawde?

znajomy

tam pracuje pan jach.... pozdrowienia ciekawe czy pamieta jak go koledzy z polbau zalatwili i widze ze z tego co piszecie to go nic nie nauczyli musicie to powtórzyć na karzdego przyjdzie pora

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Cieśla , Zbrojarz , Pomocnik. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

a czy pan tam pracuje

Rocco

Tak zarobisz tyle ile piszesz jak przerobisz 240godzin

olo

ok a pan tam pracuje chodzi mi o prace w niemczech czy jest to firma godna uwagi

olo

witam do pana stefana czy pracuje pan w tej firmie i jak tam jest

stefan

nie ma lepszej firmy na rynku pracy 12 brutto kraków więcej 10 lat temu zarabiali

Anonimek05

Złożyłem CV do magropolu do pracy w Niemczech, chciałbym dowiedzieć się czy warto angażować się i dowiedzieć się o zarobki. pozdro :D

Teraz sie przyjołem do magropolu na budowe w krakowie Pan Franek mówił o 15 zł(na ręke) a jak dostałem umowe do wyszło ze mam 11(brutto)czyli 7,7zł (netto).I jak mi mówili goscie ze za tydien pracy wzieli mniej niz 550 zł jeszcze w delegacji.

ok polska

u nas pełno w firmie z polbau robi i ci powiem że to sami łaziory miotła i jedzie rejony bo tylko do tego sie nadają jak i pracownicy tak i majstry i powiedz mi JAHERA czemu tyle sie zwolniło skoro tak tam dobrze jest ?

Były podnóżek Jahera
@ok polska

A co w Magropolu same orły hehehehe pracowałem z jednym z braćmi najmłodszym i śmiem stwierdzić że to on do miotły się nadaje i nie tylko on A ja nie twierdze że jest tak dobrze w polbale ale przynajmniej na godzinach nie oszukują i na stawkach

j27
@ok polska

w polbau działsz na dzialalności, a tu na umowe robisz, na szefa majstra kadrowom któże w dup.. mają kadre roboczą

rudy lis

tak narzekacie na magropol to moze podajcie nazwe innej firmy co lepiej placi to sam sie tam wybiore

bongo

najwiecej wkurzaja te pocioty co uważaja sie za super asiorów a sa (usunięte przez administratora) warci bo tylko trzeba poprawiac za nimi. Mówie tu o braciach R....k. Szkoda ze z 4 tylko jeden jest porządny. pozdrawiam

pracus

Powiem wam panowie że idzie sie przyzwyczaic. Pozdrawiam

józek

tak piszesz bo na stolku siedzisz

byly

Niewiem ktorego pracownika zona pisze ze jest ok chyba sie naogladala reklam podpasek ok obej zenada kobieto siedzisz w Polsce i piszesz pierdoly a twoj maz pewno lezy nawalony w sobote albo zalicza kolejny (usunięte przez administratora) pracowalem i wiem jak tam jest na tym eksporcie teraz robie w Norwegi i wiem co to znaczy praca i placa

żona

Jest OK

g

podobno brak pracy zsylka do domu norma w magropolu

bad boy

Pani m z ul.brzeskiej jest najlepsza! szkoda pisać...

jarek
@bad boy

m jak małgorżata. Popieram

Cieśla

Panowie powiedzcie mi odkąd to Magropol z fachowców robi pomocników do Niemiec??

szef
@Cieśla

szczera prawda firma dla prostakow

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAGROPOL Sp. z o.o.