Opinie o Instac w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Instac. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Instac na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instac w Sosnowiec

Otwarty

Może rzeczywiście jest problem personalny i jest to czas pracownika a nie pracodawcy dziwi jednak fakt ze pracownicy z Państwa Fitmy dorabiają w innych ale z Pewnością pracownicy z innych firm nie dorabiają u Państwa .. dlaczego Proszę spytać właścicieli i wyciągnąć im węża z kieszeni

Vifon

Panowie po co pójdziecie do konkurencji w Dąbrowie i Chorzowie wystarczy pogadać (usunięte przez administratora) i obieca Wam to co mi i będziecie zyć nadzieją przez następne pół roku ., bo i tak nic nie dostaniecie a nadzieje jest matka głupich

Warszawiak
@Vifon

żeby to jeszcze tylko od niego zależało. jakby mógł to by dał, ale nad nim jest jeszcze 'ktoś'

Kris

Pracownicy na urlopach pracują w konkurencyjnych Firmach :) Pomysł Naszego Dyrektora na polepszenie zarobków w Firmie :)

hahahaha
@Kris

Uuuuuuuuuu ooooooooooooooo uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Anonymus

Za brak ogrzewania pracodawcy grozi nawet 30 tys. zł grzywny. Prawo chroni pracowników przed zagrożeniami zdrowia podczas wypełniania obowiązków. Osiem lub więcej godzin marznięcia z pewnością do zdrowych nie należy. Jeżeli w firmie jest zbyt chłodno, można odmówić wykonywania obowiązków, a także złożyć skargę do Państwowej Inspekcji Pracy, co może kosztować zakład do 30 tysięcy złotych grywny. To, jaką tempreaturę musi zapewnić pracodawca, zależy od rodzaju zajęć na danym stanowisku. Najcieplej muszą mieć pracownicy biurowi oraz wykonujący lekką pracę fizyczną. W ich pomieszczeniach nie powinno być mniej niż 18 stopni Celsjusza. Z kolei na hali produkcyjnej temperatura nie może być niższa niż 14 stopni Celsjusza. W łazienkach, szatniach itp. nie może być mniej niż 24 stopnie C. Jednak zatrudnieni poza budynkami mają dodatkowe, chroniące ich prawa. Szef musi zapewnić im pomieszczenie nie mniejsze niż 8 metrów kwadratowych, z temperaturą co najmniej 16 stopni C. Dodatkowo przy wymagającej wysiłku pracy na zewnątrz od 1 listopada do końca marca należą się posiłki regeneracyjne. Prawo do bezpłatnych posiłków przysługuje też zatrudnionym w specjalnych warunkach wewnątrz pomieszczeń - na przykład w chłodniach, przechowalniach żywności itp., jeśli jest w nich poniżej 10 stopni C. Te dwie grupy pracowników mają też prawo do gorących napojów - tu już niezależnie od tego, czy wykonują zadania wymagające szczególnego wysiłku, czy lekkie.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Instac na stanowisko Asystent / Asystentka Kierownika Projektu – instalacje sanitarne? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Kornel

Kolego - praca jak praca , narobić się nie narobisz, ale też nie zarobisz .Zależy jakie są Twoje oczekiwania finansowe , jeżeli chcesz zarabiać do 3000 netto to polecam, jeżeli masz większe ambicje to szukaj dalej .Ja już tam nie pracuję i nie narzekam moje oczekiwania spełnił inny pracodawca ,aczkolwiek w innej dziedzinie i zarabiam 4400 na rękę i trochę więcej i uczciwie pracuję

Fachowiec za grosze
@Kornel

3000 brutto chyba miało być

xddd
@Fachowiec za grosze

Do tego koron czeskich.

Alvaro

Łubu dubu, łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu niech żyje nam ...

Alvaro

Łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam .

łapówki w sortowni MPGO

właśnie chciałem się przyjąć do pracy w sosnowcu we firmie MPGO przy ul grenadierów na sortowni odpadów komunalnych i spotkało mnie takie coś że kierownik bierze łapówki za przyjęcia do pracy ja temu myślę że tam biorą łapówki bo palcem skazują kogo do pracy przyjąć a kogo nie kierownik sortowni w sosnowcu wybiera osoby chyba te po wybierał co mu do kieszeni wręczyli kasę cała grupa odeszła z kwitkiem dzisiaj będą tacy pracować co po wręczali łapówki wstydzili by się do takiego syfu za łapówki przyjmować kiedyś można dostać lepszą pracę więcej płatną niż w tym (usunięte przez administratora)

kris

Co do ostatniej kwestii wpisu to jest ok , ale z emerytami nie zgadzam się ,są zakałą całego społeczeństwa i wielu Firm , szczególnie górnicy , bo zabierają Nam pracę i ciągle mają mało . Widocznie się na kopalni nie napracowali i tyle , a weseli są bo się z Nas śmieją bo mają dwa razy więcej kasy

NATASZ

Praca w Instac jest ok wesoło ciepło i przytulnie miłe kierownictwo, weseli emeryci.

Grze

Przeczytaj jeszcze raz forum to nie sa wpisy o firmie tylko personalne .chyba ze K.P to Twój bliski wtedy to wyjaśnia Twój wpis

Mat

To po co tam pracujecie skoro wam nie odpowiada przecież nikt was tam nie trzyma na siłę. No ale tak Polakowi nigdy nie dogodzisz narzekanie mamy we krwi.

Kolega

A badałeś się alkomatem przed napisaniem tych głupot

Mat

A na się nie zgadzam z wieloma opiniami. Tak możecie jest idealnie ale jak to się mówi wszędzie dobrze gdzie nas niema. Ja pracuje i nie narzekam.

kejb

Kolego niema go w zarzadzie bo to kierownik warsztatu w sosnowcu .a jest tak a nie inaczej bo zarzad o tym wszystkim nie wie

wer
@kejb

Wszystko to bardzo dziwne. NIe czytają tego forum jak wyglada ich firma w necie? Przecież niedługo sama nazwa odstraszy potencjalnych pracowników.Kto wtedy będzie na nich pracował?

Witam. Zastanawiam sie nad tą firmą i proszę o konkrety.Mówiac po krótce widzę narzekanie na K.P. Co ten ktos pełni u was za funkcje. Pogrzebałem trochę w necie i nie widzę go w zarządzie więc nie rozumiem czemu nikt go nie rusza skoro jest tyle zarzutów do niego. Gdzieś poniżej napisane ze handluje złomem. NIe moge pojąć, jeżeli nie ma na to papierów to czemu zarzad go nie rozliczy z tego. Kolejną sprawą jest jakieś płacenie pod stołem.Jakieś 500+ za polecenie pracownika który przepracuje pół roku to już wogóle w głowie mi się nie mieści. Przecież na to wszystkot jest paragraf.Od znajomych mnie doszło ze ta firma jest raczej ok ale z tego co widzę tutaj to chyba nie ma co sobie nimi głowy zawracać.

Wkurw

Pan K.P.,,dyrektor jakiego każdy chciałby mieć" na cztery dni przed świętami daje pracownikom wypowiedzenia dlatego że zachorowali wesołych świąt panie k.p.

mario

Cwaniaczek w tamtym roku na Świeta zlom powywoził to dał nam po stówce na rybe a teraz nie idzie tego zrobić to nic nie dostaniemy .. Zresztą w Warszawie o tym chyba nawet nie wiedzieli bo byśmy też nic nie dostali

Aga

Trzeba dorobić uczciwie na Święta jeźeli nie umiemy dostać nic na karpia

Misiu

Wiórek vel kebab w Instac na L4, niby ze chory, a tyra u konkurencji po 12 godzin, 100% normy w dupiee.

Zostaw merytoryczną opinię o Instac - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Instac?

Zobacz opinie na temat firmy Instac tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instac?

Instac