Opinie o Aero System Sp. z o.o. w Katowice

AERO SYSTEM to firma z 15 letnim doświadczeniem w Profesjonalnej Realizacji Kontraktów w formule pod klucz instalacji technologicznych i procesowych. Działamy zarówno w kraju jak i w krajach europejskich, dostarczając usługi dla najbardziej wymagających klientów w przemyśle. Swoją pozycję na rynku zbudowaliśmy przez indywidualne dopasowanie się do wymagań naszych klientów, elastyczność oraz innowacyjność rozwiązań.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aero System Sp. z o.o. w Katowice

anonimowo

Podpisuje się pod tym co już zostało napisane o firmie Aero System. Realizowali również trudny i duży kontrakt w naszym zakładzie i zakończyli go z powodzeniem. Solidne wykonanie, otwartość na rozwiązywanie problemów oraz najważniejsze nie naciągają na dodatkową kasę, co niestety jest coraz częstszą praktyką nie uczciwych wykonawców. Można spokojnie polecić tę firmę.

Andrzej Nowy wpis
@anonimowo

Można wiedzieć jaki? Wygląda mi to na podstawiony post

an Nowy wpis
@Andrzej

Tak, oczywiście że można. Wykonali instalację technologiczną mastyki w naszym zakładzie produkcyjnym PPG w Cieszynie.

Pola Nowy wpis
@anonimowo

Dzień dobry Ludwiku. Generalnie jest spoko ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W temacie organizacji obiadów pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Hemmersbach z Katowic. Pracownicy (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Ludzie bardzo to doceniają, że nie muszą pamiętać o zakupieniu lub zrobieniu kanapek przed rozpoczęciem pracy. Życzę powodzenia! Pola.

Ludwik Nowy wpis

Witam. Szukam nowej pracy, więc wpadłem na to forum. Wydaje mi się, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Katowic. Pomóżcie mi i napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Aero System Sp. z o.o.? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Pozdrawiam Ludwik

XXX

Współpracowałem z Aero System jako monter, no budowy to mają niezle ogarnięte, zawsze jest ktoś kumaty z nadzoru i zawsze był front robót i materiał, bo u innych to strach jechać na budowę :D a tu spoko. Kasa się zgadza, terminowo płacą szkoda tylko że tak daleko budowy. Ogólnie polecam spoko firma jako zleceniodawca.

Jakub
@XXX

Mógłbyś powiedzieć jakie konkretnie budowy realizowali?

Zbigniew R.

Dzień Dobry Chciałbym się dowiedzieć czy Aero System posiada własna halę produkcyjn?? Jeśli tak czy jest ona w okolicach Katowic ? Pozdrawiam

Artur
@Zbigniew R.

Nie posiada, wszystko odbywa się na zasadzie zleceń podwykonawcom

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aero System Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Inżynier ds. techniczno handlowych.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
zainteresowany

Posiadam wykształcenie chemiczne (mgr inż) i chciałbym podjąć pracę jako projektant. Czy ktoś orientuje się jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, jaka jest stawka, czy jest dużo delegacji i czy prawo jazdy jest bardzo wymagane, czy osoby bez doświadczenia w projektowaniu są wdrażane w obowiązki lub przeszkolone? Dziękuje za każdą pomocną opinie

Dominika
@zainteresowany

Widzę, że byłeś zainteresowany stanowiskiem projektanta. Od twojego wpisu minęło trochę czasu. Aplikowałeś do firmy, może byłeś już na rozmowie? Daj znać.

Jacek

Firma nie wypłaca podwykonawca całości puli,non stop coś wymyślają a to odbiory a to kolejne i tak w kółko,nie zwrócili również pieniędzy za fv z materiałem wykorzystanym na ich budowach,sprawa wlecze się miesiącami i będzie mieć finał w sądzie,przestrzegam przed współpraca z nimi

ciekawy

Witam, firma Areo prowadzi obecnie rekrutację na kilka stanowisk. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak się pracuje w tej firmie? Jaka atmosfera? Jaka flota aut służbowych (o ile takie są do dyspozycji) Dzięki

MichSt

Firma w porządku, sprawnie działają. Ogólnie Polecam.

Czy prawo jazdy jest bardzo wymagane? Przyjmowane są osoby bez? Proszę o odpowiedź

Janek

Znam AERO SYSTEM, miałem okazcję współpracować z nimi. Generalnie wygrali u nas kontrakt ze względu na największe doświadczenie a nie najniższą cenę, co okazało się przy realizacji dobrym wyborem. Niezła koordynacja prac - choć na montażu mogbli by pracować więcej niż tych 10h. Inne firmy pracowały nawet po 14h i weekendy. Na projekty czekaliśmy też dość długo 6 tygodni. Dlatego moja ocena tej firmy to 4

Spawcio

Pracowaliśmy na kontrakcie dla AERO jako spawacze w TIG. Są wymagający , estetyka musi być na 5+ wiec trzeba się starać. Jak był ugadany termin to zawsze front i materiał był, kierownik też zawsze na miejscu więc porządna firma. Płacą w terminie i działają sprawnie a to najważniejsze.

@Spawcio

Istnieje możliwość, aby współpracować z firmą na stałe? Napisałeś, że pracowałeś na kontrakcie, który jak przypuszczam, już wygasł, więc chciałbym zweryfikować, czy firma zapewnia ciągłość zleceń.

Spawcio
@Antoni

Na stałe to zależy czy lubisz cały czas pracować w delegacjach. Aero robi w całej polsce a i za granicą też więc lepiej brać kontrakt na miejscu na kilka miesięcy za lepszą kase niż pracować na stałe na niższej stawce. Najlepiej zadzwonić i się zapytać.

Antoni

Jaki wymiar godzin pracy? Czy są wolne święta?

@Antoni

Jesteś zainteresowany pracą? Nie napisałeś na jakie stanowisko. Na stronie http://aero-system.pl/home/praca/ jest kilka ofert. Zajrzyj tam, może znajdziesz coś dla siebie.

Rafał

Współracuję z AERO i jest to firma bardzo solidna i uczciwa.

Arek

Świetna firma jako pracodawca, polecam dla chcących mieć fajną pracę.

Jarek

Pracowałem dla aero system na kontrakcie w Szwecji jako project manager od montażu pipingu. Orócz mnie było 2 kierowników, od budowlanki i elektryki i coś około 120 monterów. Praca była bardzo stresująca bo prezes codziennie dzwonił i trzeba było w hotelu wypełniać dziennie postep prac i harmonogram do tego zamawiać materiał i rozdzielać prace monterom. Jeśli ktos szuka spokojnej roboty to niech nawet tu CV nie wysyła. Zarząd wprowadza takie ciśnienie że musieliśmy pracować po 16h żeby trzymać harmonogramu. Fakt że stawki proponują bardzo atraktyjne na zagranice ok 4-5 tyś euro ale po pół roku jesteś wrakiem i musisz wziąć 2 miesiące wolnego. Jeśli ktoś lubi ciezko pracować polecam, ja mile wspominam prawie roczny kontrakt. Ale jeśli ktoś woli spokojne 8h to lepiej szukać jakieś biuro projektowe.

Witold

Na portalu służącym do zamieszczania ogłoszeń rekrutacyjnych, znalazłem informację, że AERO SYSTEM Instalacje przemysłowe szuka obecnie osoby do pracy na stanowisku Inżynier Projektu/Project Manager. Na forum znajduje się mało opinii pisanych przez osoby zatrudnione w tym przedsiębiorstwie. Jeżeli, któraś z nich tu zagląda, proszę o podzielenie się informacją jak oceniają swojego pracodawcę i czy warto wysłać cv.

Krótko Jak każda firma mają plusy i minusy + szybko i sprawnie działają + dotrzymują słowa i terminów + faktycznie tak jak piszą na stronie, widzą o czym mówią i gryzą trudne tematy - duże obłożenie mają więc na projekt trzeba czekać kilka tygodni - skomplikowane oznaczenia w projektach, do poprawy Ogólnie spoko firma, przerabialiśmy wiele innych które obiecywały dużo – a kończyło się bandą studentów którzy uczyli się naszych instalacjach i skopali projekty.

Seba

Mozna polecic daja rade choc nie sa najtansi

Chyba jedyna sensowna firma od automatyki na południu polski.

MarSy

Polecam!!! Solidna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Aero System Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Aero System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aero System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Aero System Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Książęca 20 lok. C
    40-725 Katowice