Opinie o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki Niedźwiedź 64

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Intersnack Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Intersnack Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie ziemniaków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersnack Poland Sp. z o.o. w Słomniki Niedźwiedź 64

ivan

Ciekawski gdzie masz rozmowę?

ciekwski

Wybieram się na rozmowę. Testy logiczno-matematyczne trudne? Proszę o info czego można się spodziewać?

Ona-czyli nikt

Od ok 2 miesięcy pracuję w tej "Firmie", dawno nie doświadczyłam czegoś takiego- są robole i są umysłowi.Robole to ludzie którzy pracują fizycznie,natomiast umysłowi to majster + otoczka.Najgorsze jest to, że Ci robole muszą sobie sami znaleźć pracę bo Pan "Majster" nie będzie zajmował się nowymi pracownikami bo jest tak zajęty siedzeniem w kantorku,że zajmuje Mu to pełne 8godzin,jedyne co potrafi to okazywać Swoją wyższość.Na jedno zadane pytanie ma 10 odpowiedzi,które ani jak nie mają się do rzeczywistości.Owszem praca nie wymaga myślenia jak to na taśmie sama się nakręca :kartofle-chipsy-paczkowanie-pakowanie-dystrybucja.Płaca minimum,ale czy ta "góra" jest nam fizolom potrzebna jeśli i tak sami organizujemy swoją pracę?

malgoska

Fakt-powinni sie odezwać ale podejście kandydatów podczas rekrutacji też pozostawia wiele do życzenia! Pisze z perspektywy kandydata, też byłam na rekrutacji i teksty typu" mam w (usunięte przez administratora) czy mnie przyjmą", "co to w ogole za firma?", "jak tu jechałem to sprawdzalem czym handlują" były normą!!!! Wkurza mnie, ze kandydaci zawsze jadą po firmie do której startowali a swoich błędów nie widzą...

Przedstawiciel Handlowy

Rekrutacja : prezentacja firmy, test, rozmowy w cztery oczy

Pytali o kilka przykładów z życia, poprzednią pracę itp. Mogłem dopytać o kilka rzeczy, które mnie interesowały. Zadzwonili w ustalonym terminie z informacją o wyniku.

john

Byłem na rozmowach 14.05.14, obiecali odpowiedź do 23.05. Niestety na obiecankach sie skończyło. Niepoważne podejście do kandydatow, może i lepiej że nic z tego nie wyszło, firma sama wystawia sobie opinie.

znak zapytania

Hej czy ktoś brał udział w rekrutacji na PH 29.04.2014 ? jesli tak to dostaliscie juz jakąś informacje zwrotną???

ktos
@znak zapytania

testy są bardzo proste (na logikę) jeżeli pracowałaś w zawodzie bez problemu sobie poradzisz

nowa

Zostałam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjną dn.29.04.14. Pani poinformowała mnie że rozmowa składać sie będzie w trzech części. I - prezentacja firmy, II - test matematyczno-logiczny i III - rozmowa już z Supervisorem. Mam Pytanie o co najczęśćiej pytają i czy ktoś miał ten test o co w nim chodzi? pozdrawiam

zzzzzzzaskoczony

chora jest atmosfera w dwóch działach: w marketingu i najgorzej - w dziale kadr. w obu obecne szefowe to kobiety słabo zrównoważone... zarobki są różne - są ludzie którzy sobie chwalą, ale jak już się pracuje na podwyżkę liczyć nie można. poza wspomnianymi działami dosyć atmosfera dobra. praca bardzo intensywna, ale czasy pracy po 10 godzin się skończyły - obecnie ludzie pracują zazwyczaj 8 godzin

slaskie

byłem na rozmowach 25.02 mileli sie odezwać bez względu na wynik co podkreślane było na spotkaniu ze zgodnie z opinią forum nie zawsze oddzwaniają no i niestety sprawdziło się - cisza

kops

Witam. A jak wygląda sprawa z umową? Jaki jest okres próbny, kiedy umowa na stałe?

NIEPRZYJĘTY TEŻ ŁODZIANIN

DO MNIE ODDZWONILI WE WSKAZANYM TERMINIE, SZKODA ŻE Z ODPOWIEDZIĄ ODMOWNĄ I DZIWIĆ MOŻE TYLKO TROCHĘ GODZINA KONTAKTU CZYLI 18 W PIĄTEK.... NO ALE OGÓLNIE SZACUN ŻE ODDZWONILI.

śmieszek

Witam, widzę że nikt nie wspomina o pracownikach produkcyjnych , którzy pacują w systemie brygadowym, tu jest największe g...o, a zakład w Nysie to dopiero, ponoć dyrektora (usunięte przez administratora) wywalili, a przyszedł nowy z firmy Nutrica, a dlaczego , tu jest pytanie, pracownicy ci na dole którzy robią główna robotę o nich sie nie myśli, tu jest bardzo duza rotacja pracowników, a dlaczego? my to wiemy. Zobaczymy co nowy ma do przekazania.

kajko
@śmieszek

Teraz to już chyba niezbyt wiele...

Crispers

3120 brutto + do 25% premii.

lodzianin

Potwierdzam lekceważą kandydatów nie informując ich o wynikach rekrutacji pomimo zapewnień RKS, że zadzwonią do każdego.... Wstyd!!!!

raki

07 - 2013-06-27 00:32:48 byłem na rozmowie w ub. piątek. w poniedziałek mieli każdego kandydata poinformować o wyniku. telefon milczy. bardzo nieładne traktowanie kandydatów. źle to świadczy o firmiezgadza się,dostajesz informację na rozmowie,że : "Każda osoba niezależnie od wyniku rozmowy dostanie od nas informację zwrotną", tymczasem od rekrutacji minęły tygodnie,a telefon milczy.ostateczny termin podania wyników również upłynął.formułka,którą kontaktują się na początku procesu rekrutacyjnego typu "zapraszam do kontaktu" również jest puszczona na wiatr,gdyż na twój telefon i mail nikt nie raczy odpowiedzieć. to przykre,że firma,o której tyle pozytywnego można przeczytać na tym forum zwykła traktować ludzi jak śmieci.dostać się napewno łatwo nie jest,selekcja bywa bezwzględna,ale żeby nie poszanować kandydata-szaraka,który poświęca wiele,żeby móc uczestniczyć w rekrutacji,nie wspominając o nadziei na to,że go wybiorą to już szanowna firmo nie jest w porządku. po co ta cała rekrutacja? to już firmy "krzaki" mają więcej klasy i stać ich na choćby krótką wiadomość sory,ale wybraliśmy kogoś innego. pozdrowienia dla wszystkich,ktorzy nie doczekali sie telefonu zwrotnego.

AGA

tzn. niby siedzi sie za darmo, ale jezeli chcesz zarabiac troszke lepsze pieniadze to najczesciej nie robisz równo 8 h i idziesz do domu, no chyba, ze masz cholerne szczescie. Niestety w dzisiejszych czasach pracownicy przyzwyczali pracodawców do pracy wydajniejszej,a przede wszystkim dluzszej za co nie jest placone. Jak chcesz zarabiac 1500 na reke to mozesz isc do innej firmy zaczynac pod domem o 8 i być spowrotem o 16 pod domem. Jezeli chcesz zarabiac dwa razy wiecej to musisz poswiecic pracy wiecej czasu. Niestety badz stety firma ma swoje wymogi i minima, ktore pochłaniaja wiecej niz 8 godz. dziennie. Duzo oczywiscie zalezy tez od tego na jaki rynek trafisz oraz na jakiego DSM.

Intersnack to swietna firma. Obecnie pracuje juz 1,5 roku i nie mam na co narzekac. W tej chwili przy wykonaniu wszystkich zamierzonych planow ok 3000 tys wyplata. Auto nie rozliczane praktycznie z km prywatnych. Sa okresy bardzo lekkie ale sa tez te ciezkie swiateczne. Szczerze mowiac to na ta chwile najpozniej jak zjezdzam do domu to jest 17 wiec bardzo dziwi mnie opinia wczesniejsza ze pracuje sie tu po 12 h. bzdura. Moze i ciezko sie dostac ale warto tu pracowac. Kadra na poziomie, konkretna. Kierownicy-bezposredni przelozony? Wszyscy to nie wiem. Moj-fantastyczny. Wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu, ale to moja opinia a ile ludzi tyle opini. Slychac rozne. Tak wiec szczerze i z reka na sercu polecam. Warto! Pozdro [usunięte przez administratora].

?

Aga, bardzo dziękuję za odpowiedź. W jakim rejonie Polski pracujesz?

AGA

Twoja maksymalna premia to 25% podstawy. Firma godna polecenia. Pieniadze uczciwie i na czas. dodatki bardzo dobre. Co do godzin pracujacych faktycznie nie pracuje sie 8 tylko wiecej, ale cos za cos. Za nadgodziny nie ma placonych pieniedzy, ani nie ma wolnych dni. Trzeba tak sie ogarniac, zeby jak najszybciej zdazyc zrobic swoje. Podwyzki kilku procentowe co roku w zaleznosci od Twojego wkladu i zaangazowania no i oczywiscie od wynikow Twojej pracy. Pracuje sie wiecej i wymagania sa duze w tej firmie, ale przynajmniej wiesz, ze jest w niej profesjonalizm i ze zaraz nie padnie jak duza liczba firm na rynku, gdzie bylo super i samowolka. Czasai jest w cholere ciezko, ale w jakiej pracy nie jest. Jestes rozliczany z odpowiedniej liczby wizyt dziennych itd. Na rozmowie kwalifikacyjnej badz szczery i to tylko tyle. Lapia za slowka, tzn zalezy tez na kogo oczywiscie sie trafi. Bardzo cywilizowane podejscie do pracownika. Jak najbardziej polecam osob, ktore sa nastawione na ciezka i uczciwa prace

Jakub

Szanowni Państwo, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Intersnack? Na co kładą nacisk? Jak dobrze wypaść? Pozdrawiam,

Żulik
@Jakub

Nie dojdzie do rozmowy kwalifikacyjnej jeśli nie zrobisz testów z matematyki. Te osły myślą, że jeśli ktoś dobrze i szybko liczy, to może też budować pozytywne relacje z ludźmi. Takiego wała, idioci którzy myślą, że inteligentny jest ten, kto liczy słupki. Dyrektor tej firmy na rozmowie w Gdyni w Hotelu Faltom wygląda jakby nie dostał urlopu w tym roku. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Intersnack Poland Sp. z o.o. - Słomniki

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersnack Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersnack Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersnack Poland Sp. z o.o.