OSK "LUZ"

Płock

Opinie o OSK "LUZ"

Diplo

Ja tam uważam, że nie ma tego złego kochani przecież

sówka

wykłady ciekawe i szybko mijają. Wiedza zdobyta, przydatna na jazdach. Nie uczysz się samych faktów tylko uczysz się jak jeździć- jeżdżąc. Więcej uczysz się praktycznie niż teoretycznie, ale to tylko zależy od Ciebie, ponieważ możesz chodzić na wszystkie wykłady nawet gdy już zaczynasz jazdy. W zimę zaczynałam kurs w śniegu itd i nie miałam odmówionej ani jednej godziny jazdy. Egzamin zdałam za pierwszym razem - więc może nie o instruktora, a o żonę i jej bezpieczeństwo chodziło. Co do częstych odwiedzin pod domem instruktora to fakt, często odwozi się jego żonę lub jego w celu załatwienia jakiejś sprawy ;) ogólnie bardzo miło wspominam czas jazd i serdecznie polecam!

Niezadowolony

Jeśli komuś zależy na tym aby zostać dobrym kierowcą to stanowczo odradzam. Jedno jest pewne, będziecie mieli okazję nie raz zawieść żonę instruktora z pracy do domu... Stanowczo odradzam to OSK, jest wiele lepszych w płocku.

lala

Także gorąco polecam:) egzamin zdany za 1 razem instruktor super tlumaczy przede wszystkim ma cierpliwosc....

rusz

Świetny, miły i wyrozumiały instruktor. Egzamin zdany, bardzo polecam!

Tomek

LUZ !!!!!!!!DZIADOSTWO i tyle… Moja Żona poszła robić kurs w zimę poto ażeby poznać właśnie warunki zimowe. Jeden z tych p….. powiedział że nie jeżdża bo są złe warunki. Pytam więc, po jasną cholerę poszła robić kurs w zimę… Poprostu banda [usunięte przez moderatora] ……..10 godzin jezdziła przez 2 miesiące !!!!!!!! Gorąco niepolecam.

[usunięte przez moderatora] Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: .samo zskolenie.. .

Zostaw opinię o OSK "LUZ" - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OSK "LUZ"