Opinie o Energy Solutions Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Energy Solutions Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Energy Solutions Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energy Solutions Sp. z o.o. w Tarnów

Nerwowa atmosfera, to bardzo delikatnie powiedziane. Kierat, bez możliwości wyrażenia własnego zdania. Umowa zlecenie, za marne pieniądze. Omijać!

Cool

szkoda czasu i nerwów firma rozsypka przez właściciela i wchodzących mu do .... kilku panów którzy dużo mówiąc nic nie robią. właścieciel widocznie lubi zabawę w prowadzenie biznesu nie szanując żadnych (usunięte przez administratora) pracowników jak i ludzi pracujących. mobbing, procedury, brak żadnego zarządzania i brak doceniania kogoś kto dla firmy zarabia. fimra nadaje się do zgłoszenia PiP oraz sądu pracy.

Co jaki okres czasu w Energy Solutions Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Pytanie Nowy wpis

Jakie narzędzia pracy zapewnia Energy Solutions Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

LafargeB Nowy wpis
@Pytanie

Narzędzia pracy: Ja dostałem laptopa (dość świeżego patrząc na parametry) oraz pełne oprogramowanie (office, program do kosztorysowania, środowisko CAD i programy branżowe), telefon służbowy (dość wysłużony, ale nie jest to problem bo po godzinach i tak leży w torbie). Możesz brać do domu i korzystać. Ogólnie na biurkach widać, że sprzęt jest dobrej klasy, pracują na laptopach + monitor zewnętrzny. Atmosfera jak dla mnie jak u każdego "prywatnego": jak jest dobrze i "ciągnie" - super, jak pojawiają się problemy - robi się nerwówka. Podobno zmienił się główny dyrektor do spraw realizacji, wcześniejszy poszedł na emeryturę, a to on chyba wprowadzał zamieszanie z tego co opowiadają pracownicy. Obecny egzekwuje i wymaga i sprawdza postępy, ale jak jest problem to reaguje i jak trzeba to bardzo pomaga. Miałem obawy bo na początek wrzucili mnie na wg mnie poważne dwa tematy, ale jest pomoc starszych stażem kolegów i idzie ogarnąć. Z zarządem nie mam kontaktu, jedynie tyle to co na korytarzu. Budynek nowy, środek nowoczesny, ale jeszcze kila rzeczy mają do zrobienia np. parking (obecnie utwardzony kamieniem, kostka tylko na części). Na razie jak na pracodawce z Tarnowa jestem mile zaskoczony, bo nie spodziewałem się że taka nieduża firma może uczestniczyć w takich ciekawych projektach.

Kandydatka
Kandydat

Był ktoś ostatnio na rozmowie o pracę? Jakie wrażenia? Jakie pytania?!

CIekawski
@Kandydatka

Byłem, rozmowa rzeczowa, w siedzibie firmy (widać że nowy budynek) nie odbiegała niczym od rozmów u innych pracodawców.

Kandydatka
@CIekawski

Zatrudnili cię?!

Taaa

Przecież jest już zatrudniona

Kandydatka Nowy wpis

Niestety, nie.......

Lidia

Hej, widze, że skarżyliście się na nerwową atmosferę w tym miejscu i jestem ciekawa, z czego to wynika. Czy wprowadzają ją pracownicy, czy osoby przełożone? Atmosfera to bardzo ważna sprawa podczas pracy więc warto byłoby sprecyzować tę kwestię, myślę, że to może być ważne dla potencjalnych kandydatów :)

No właśnie, kto?
@Lidia

Jest przemiał pracowników, ciągle się zmieniają. Jedynie osoby wyżej postawione (bądź mające "plecy") są na stałe. Jakie jest prawdopodobieństwo, że wina leży w każdej nowej osobie?

Niby lepiej Nowy wpis
@Lidia

Trochę się poprawiła atmosfera i nerwów mniej bo wpadło dużo tematów więc robota jest zapewniona... ale teraz za to nerwy związane z prowadzeniem inwestycji i tym że nie ma kim tego robić i bo niektórzy mają bardzo dużo pracy która powinna być rozłożona na kilka osób. Jak rozmawiam z ludźmi którzy zostali to cieszę się że już tam nie pracuje.

Jaka atmosfera jest między działami w Energy Solutions Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Energy Solutions Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Asystent projektanta branży sanitarnej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

mucha i piekar

Po jednych pieniądzach. Zapraszają.

Zgoda
@Były pracownik

Prawdę kolego napisałeś. Potwierdzam.

Niezadowolony
@Były pracownik

Dokładnie. I ja również potwierdzam. A kandydatom i innym czytającym polecam się zastanowić. Firma z przemiałem osób czyli tzw. "rotacją". Czy to przypadek, że stale trafiają się źli pracownicy od tak długiego czasu? Czy może jednak wina leży gdzie indziej? A potem trzeba się tłumaczyć na rozmowie kwalifikacyjnej w innej firmie, czemu tak krótko. Niepotrzebny wpis w życiorysie.

Parodia
@Były pracownik

Pamiętam sytuację gdy idąc z pytaniem do głównego pracownika odpowiadającego za dane zagadnienie, dostałem odpowiedź że ta osoba się dopiero uczy i sama nie wie. Śmiech na sali. Cyrk a nie firma.

Aaaa
@Parodia

Aaaa nie mówiłem... Lewizna widać, słychać i czuć

SPRAWDZENIE

Może lepiej sprawdzić czy płacą ZUS i inne tam

ChętnyDoPracy
@SPRAWDZENIE

Mi nie opłacili niestety. (usunięte przez administratora)

Zbyszek
@ChętnyDoPracy

Mi też nie

Aleksander
@Zbyszek

Dyskutowałeś na ten temat z szefostwem firmy? Jaka była reakcja Energy Solutions w tej sprawie? Jestem ciekaw co mi powiesz, liczę na Twoją odpowiedź w najbliższym czasie!

Odpowiedź
@SPRAWDZENIE

Potwierdzam to jest prawda

Co jaki okres czasu w Energy Solutions Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Nie

Niestety nie można

Zaneta
@Pytanie

Kiedy masz tylko na to ochotę ????

Haha
@Pytanie

Ubiegać to się możesz zawsze, ale pewnie zleją Cie ciepłym moczem albo wyśmieją. Chociaż nie, nie wyśmieją. Jeden z dyrektorów ma niezwykłą przypadłość. Bowiem jak sam mówi "nie rozśmieszaj mnie, ja się nie mogę śmiać". Nie rozumiem podłoża zdrowotnego tej smutnej przypadłości, ale życzę temu Panu by kiedyś się wyleczył.

zaneta
@Haha

Szkoda, że osobą piszącym komentarze brakuje odwagi aby się przedstawić .

Taaaa
@zaneta

A sama to oczywiście zrobiłaś. Zobaczymy się w poniedziałek. Domyśl się ?

Haha
@zaneta

Pani Żaneto, na takim stanowisku pasuje znać zasady pisowni. "Osobom piszącym" a nie "Osobą piszącym komentarze".

Żaneta
@Haha

Pomyłki zdarzają się każdemu. Najwyraźniej nie wiesz do końca na jakim stanowisku pracuje , skoro umieszczasz takie komentarze.

Ukasz
@Haha

Wystarczy że pójdzie na odwyk

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Energy Solutions Sp. z o.o.?

tak

Ta firma to świetny przykład, jak nie mając żadnych kompetencji do zarządzania (chodzi o wszystkich decydentów, a szczególnie o wyrośnietego AM) i oczywiście pojęcia o tym co się robi, można prowadzić działalność. Stracony czas!

Mateusz
 Rekomendacja

Niestety firma nie ma odpowiedniego zaplecza ludzi do zarządzania, zaczynając od Dyrekcji kończąc na Kierownikach . A szkoda bo firma z potencjałem.Ogólnie panujący bałagan jest wynikiem braku edukacji oraz doboru odpowiedniego grona zarządzającego, decyzje podejmowane przez Dyrekcje są pochopne oraz kompletnie oderwane od realiów.

Rysiek
 Rekomendacja

Rotacja jak na dworcu autobusowym każdy przyjdzie z nadzieją ale jak zobaczy ucieka do innej pracy. Kilka dni wystarczy

Były
@Rysiek

I niestety ta firma nadal się będzie trzymać. A wygodne stołki nadal będą zapełnione. Widać, że pomimo tylu negatywnych opinii ludzie to ignorują. Bo hejty. Bo może tak tylko gadają. Bo zawsze znajdzie się ktoś kto narzeka. I idą do tej firmy, na chwilę bo na chwilę ale idą. A biznes nadal się kręci. Szkoda, bo przydałaby się nauczka paru wysoko postawionym osobom w tej firmie.

Cool

Adam
Klient
@Cool

Wszystkie Nawyki pewnie wynieśli z Control Procesu..

Spawacz

Jestem pracownikiem najemnym ktokolwiek da mi więcej idę !!!. Miarka się przebrała dość.

Mucha

Firma bez wizji, chaos organizacyjny, sami nie wiedzą czego chcą.

Vtech

Idealne miejsce dla osoby, która chce zmarnować sobie trochę czasu oraz przekonać się na własnej skórze z jaką pogardą może być traktowany pracownik przez władze zakładu. Jeśli chodzi o atmosferę panującą pomiędzy pracownikami jest ona bardzo dobra. Zarobki i walka o podwyżkę mogą zostać nazwane czymś na miarę survivalu.

Zibi

Taki spokój na forum bo jest tak dobrze i brak motywacji do pisania?

Co?
@Zibi

Dosłownie kilka dni temu pojawiły się nowe komentarze.

Alex

Czy mógłby mi ktoś napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko projektanta?

Czy ktoś z już nie pracujących otrzymał pit? Trzeba się samemu przejść w ciemno, czy może zadzwonią? Jak to wygląda?

Odpowiedź
@Pytanie

W formie elektronicznej powinieneś mieć na swoim e-picie w podatki gov. Nie wiem jak z formą papierową.

Dominika
@Odpowiedź

Może w Energy wysyłają tylko e-mailem? Podpisywaliście taką zgodę? Jak tak, to pewnie dostaniecie tylko na e-maila.

Strona Internetowa

Jakiś problem jest ze stroną internetową :) Bardzo profesjonalne :)

Hehee
@Strona Internetowa

Tam ze wszystkim jest problem. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Energy Solutions Sp. z o.o. - Tarnów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Energy Solutions Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mościckiego 235
    33-100 Tarnów
  • NIP: 8733087805 KRS: 0000245582
Energy Solutions Sp. z o.o.