Opinie o Energy Solutions Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Energy Solutions Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Energy Solutions Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energy Solutions Sp. z o.o. w Tarnów

Czy rozmowa rekrutacyjna w Energy Solutions Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Berni

Polski, angielski , bardzo często łacina a czasami nawet francuski .

Izabela
@Berni

Łacina? :) A tak na poważnie?

Hehe
@Izabela

Jeśli chodzi o łacinę to chyba każdy wie co autor miał na myśli :) PS. Można ją często usłyszeć, nawet z ust zarządu.

Gabriela
@Hehe

Jeśli to prawda to słabo. :/ Ale to pracownicy tak często mają szansę mieć z nimi osobistą styczność?

Pracownik umysłowy
@Gabriela

Jak ktoś nie ma to jest wybitnie szczęśliwym. Łacina leci co chwilę ale w sumie od wszystkich, praca bardzo ciężka i wymagająca. Nie dla ludzi o słabych nerwach i nie dla ludzi którzy nic nie potrafią i nie są asertywni

Gabriela
@Pracownik umysłowy

A jest szansa na to, żeby przybliżyć jak ona tak bardziej szczegółowo tu pod firmą wygląda? Bo pisane to zostało jako coś wymagającego ale ciekawa jestem na czym konkretni to polega. O jakim konkretnie stanowisku tu mowa, bo chyba różne są?

Aleksandra

@No name Twoja opinia jest bardzo krótka i może być dla niektórych kandydatów mało wiarygodna. Czy mógłbyś napisać coś więcej, może po okresie próbnym firma Energy Solutions oferuje swoim pracownikom umowę o pracę? Czy w firmie można liczyć na premie za dobre wyniki? Jak oceniasz rozmowę rekrutacyjną, czy wielu kandydatów stara się o pracę w tej firmie?

Bella
@Aleksandra

Z tego co wiem większość pracowników jest tam zatrudnionych na umowę zlecenie. Raczej małe szanse na umowę o pracę co jest podstawą w dzisiejszych czasach. Dodatkowo wszystkie szkolenia, które nawet bywają całodniowe są niepłatne dla pracownika. Nie polecam pracy w tej firmie. Już po pierwszym dniu pracy można zauważyć że kadra zarządzająca nie ma szacunku do swoich pracowników.

@Bella

To nieprawda co piszesz. Na umowie o pracę przyjęte są maksymalnie dwie osoby i tylko dlatego, że sami chcą takiej umowy. Jeśli pracownik wypełnia swoje obowiązki nie ma żadnego problemu z zawarciem umowy o pracę.

Daro
@Bella

Chyba pomyliło Ci się z kimś innym ale jak tak mówisz to czemu tylu ludzi tam pracuje

Treściwie
@Bella

Z kadrą się zgodzę. (usunięte przez administratora)szacunku do ludzi.

Treściwie
@Anonim

To się zgadza, są dostępne wszystkie formy zatrudnienia. O dzieło nie ma nikt, kilka osób na zlecenie, kilka osób na b2b, reszta o pracę. Tutaj już ma żadnych problemów. Idą na rękę pracownikowi jak tylko komu pasuje. Z dyrektorem Marcinem idzie się dogadać, gorzej z pseudodyrektorem handlowym...

Jakie narzędzia pracy zapewnia Energy Solutions Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

LafargeB

Narzędzia pracy: Ja dostałem laptopa (dość świeżego patrząc na parametry) oraz pełne oprogramowanie (office, program do kosztorysowania, środowisko CAD i programy branżowe), telefon służbowy (dość wysłużony, ale nie jest to problem bo po godzinach i tak leży w torbie). Możesz brać do domu i korzystać. Ogólnie na biurkach widać, że sprzęt jest dobrej klasy, pracują na laptopach + monitor zewnętrzny. Atmosfera jak dla mnie jak u każdego "prywatnego": jak jest dobrze i "ciągnie" - super, jak pojawiają się problemy - robi się nerwówka. Podobno zmienił się główny dyrektor do spraw realizacji, wcześniejszy poszedł na emeryturę, a to on chyba wprowadzał zamieszanie z tego co opowiadają pracownicy. Obecny egzekwuje i wymaga i sprawdza postępy, ale jak jest problem to reaguje i jak trzeba to bardzo pomaga. Miałem obawy bo na początek wrzucili mnie na wg mnie poważne dwa tematy, ale jest pomoc starszych stażem kolegów i idzie ogarnąć. Z zarządem nie mam kontaktu, jedynie tyle to co na korytarzu. Budynek nowy, środek nowoczesny, ale jeszcze kila rzeczy mają do zrobienia np. parking (obecnie utwardzony kamieniem, kostka tylko na części). Na razie jak na pracodawce z Tarnowa jestem mile zaskoczony, bo nie spodziewałem się że taka nieduża firma może uczestniczyć w takich ciekawych projektach.

Kandydatka

Był ktoś ostatnio na rozmowie o pracę? Jakie wrażenia? Jakie pytania?!

CIekawski
@Kandydatka

Byłem, rozmowa rzeczowa, w siedzibie firmy (widać że nowy budynek) nie odbiegała niczym od rozmów u innych pracodawców.

@CIekawski

Inżynier Budowy

Rozmowa, ustalenie stawki, umowa

Doświadczenie, plany rozwoju

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Lidia

Hej, widze, że skarżyliście się na nerwową atmosferę w tym miejscu i jestem ciekawa, z czego to wynika. Czy wprowadzają ją pracownicy, czy osoby przełożone? Atmosfera to bardzo ważna sprawa podczas pracy więc warto byłoby sprecyzować tę kwestię, myślę, że to może być ważne dla potencjalnych kandydatów :)

No właśnie, kto?
@Lidia

Jest przemiał pracowników, ciągle się zmieniają. Jedynie osoby wyżej postawione (bądź mające "plecy") są na stałe. Jakie jest prawdopodobieństwo, że wina leży w każdej nowej osobie?

Niby lepiej
@Lidia

Trochę się poprawiła atmosfera i nerwów mniej bo wpadło dużo tematów więc robota jest zapewniona... ale teraz za to nerwy związane z prowadzeniem inwestycji i tym że nie ma kim tego robić i bo niektórzy mają bardzo dużo pracy która powinna być rozłożona na kilka osób. Jak rozmawiam z ludźmi którzy zostali to cieszę się że już tam nie pracuje.

mucha i piekar

Po jednych pieniądzach. Zapraszają.

Nerwowa atmosfera, to bardzo delikatnie powiedziane. Kierat, bez możliwości wyrażenia własnego zdania. Umowa zlecenie, za marne pieniądze. Omijać!

Zgoda

Prawdę kolego napisałeś. Potwierdzam.

Niezadowolony

Dokładnie. I ja również potwierdzam. A kandydatom i innym czytającym polecam się zastanowić. Firma z przemiałem osób czyli tzw. "rotacją". Czy to przypadek, że stale trafiają się źli pracownicy od tak długiego czasu? Czy może jednak wina leży gdzie indziej? A potem trzeba się tłumaczyć na rozmowie kwalifikacyjnej w innej firmie, czemu tak krótko. Niepotrzebny wpis w życiorysie.

Parodia

Pamiętam sytuację gdy idąc z pytaniem do głównego pracownika odpowiadającego za dane zagadnienie, dostałem odpowiedź że ta osoba się dopiero uczy i sama nie wie. Śmiech na sali. Cyrk a nie firma.

Aaaa
@Parodia

Aaaa nie mówiłem... Lewizna widać, słychać i czuć

SPRAWDZENIE

Może lepiej sprawdzić czy płacą ZUS i inne tam

ChętnyDoPracy
@SPRAWDZENIE

Mi nie opłacili niestety. (usunięte przez administratora)

Zbyszek
@ChętnyDoPracy

Mi też nie

Aleksander
@Zbyszek

Dyskutowałeś na ten temat z szefostwem firmy? Jaka była reakcja Energy Solutions w tej sprawie? Jestem ciekaw co mi powiesz, liczę na Twoją odpowiedź w najbliższym czasie!

Odpowiedź
@SPRAWDZENIE

Potwierdzam to jest prawda

Co jaki okres czasu w Energy Solutions Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Nie

Niestety nie można

Zaneta

Kiedy masz tylko na to ochotę ????

Haha

Ubiegać to się możesz zawsze, ale pewnie zleją Cie ciepłym moczem albo wyśmieją. Chociaż nie, nie wyśmieją. Jeden z dyrektorów ma niezwykłą przypadłość. Bowiem jak sam mówi "nie rozśmieszaj mnie, ja się nie mogę śmiać". Nie rozumiem podłoża zdrowotnego tej smutnej przypadłości, ale życzę temu Panu by kiedyś się wyleczył.

zaneta
@Haha

Szkoda, że osobą piszącym komentarze brakuje odwagi aby się przedstawić .

Taaaa
@zaneta

A sama to oczywiście zrobiłaś. Zobaczymy się w poniedziałek. Domyśl się ?

Haha
@zaneta

Pani Żaneto, na takim stanowisku pasuje znać zasady pisowni. "Osobom piszącym" a nie "Osobą piszącym komentarze".

Żaneta
@Haha

Pomyłki zdarzają się każdemu. Najwyraźniej nie wiesz do końca na jakim stanowisku pracuje , skoro umieszczasz takie komentarze.

Ukasz
@Haha

Wystarczy że pójdzie na odwyk

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Energy Solutions Sp. z o.o.?

tak

Ta firma to świetny przykład, jak nie mając żadnych kompetencji do zarządzania (chodzi o wszystkich decydentów, a szczególnie o wyrośnietego AM) i oczywiście pojęcia o tym co się robi, można prowadzić działalność. Stracony czas!

Mateusz

Niestety firma nie ma odpowiedniego zaplecza ludzi do zarządzania, zaczynając od Dyrekcji kończąc na Kierownikach . A szkoda bo firma z potencjałem.Ogólnie panujący bałagan jest wynikiem braku edukacji oraz doboru odpowiedniego grona zarządzającego, decyzje podejmowane przez Dyrekcje są pochopne oraz kompletnie oderwane od realiów.

Rysiek

Rotacja jak na dworcu autobusowym każdy przyjdzie z nadzieją ale jak zobaczy ucieka do innej pracy. Kilka dni wystarczy

Były
@Rysiek

I niestety ta firma nadal się będzie trzymać. A wygodne stołki nadal będą zapełnione. Widać, że pomimo tylu negatywnych opinii ludzie to ignorują. Bo hejty. Bo może tak tylko gadają. Bo zawsze znajdzie się ktoś kto narzeka. I idą do tej firmy, na chwilę bo na chwilę ale idą. A biznes nadal się kręci. Szkoda, bo przydałaby się nauczka paru wysoko postawionym osobom w tej firmie.

Cool

szkoda czasu i nerwów firma rozsypka przez właściciela i wchodzących mu do .... kilku panów którzy dużo mówiąc nic nie robią. właścieciel widocznie lubi zabawę w prowadzenie biznesu nie szanując żadnych (usunięte przez administratora) pracowników jak i ludzi pracujących. mobbing, procedury, brak żadnego zarządzania i brak doceniania kogoś kto dla firmy zarabia. fimra nadaje się do zgłoszenia PiP oraz sądu pracy.

@Cool

Wszystkie Nawyki pewnie wynieśli z Control Procesu..

Spawacz

Jestem pracownikiem najemnym ktokolwiek da mi więcej idę !!!. Miarka się przebrała dość.

Mucha

Firma bez wizji, chaos organizacyjny, sami nie wiedzą czego chcą.

Vtech

Idealne miejsce dla osoby, która chce zmarnować sobie trochę czasu oraz przekonać się na własnej skórze z jaką pogardą może być traktowany pracownik przez władze zakładu. Jeśli chodzi o atmosferę panującą pomiędzy pracownikami jest ona bardzo dobra. Zarobki i walka o podwyżkę mogą zostać nazwane czymś na miarę survivalu.

Zibi

Taki spokój na forum bo jest tak dobrze i brak motywacji do pisania?

Co?
@Zibi

Dosłownie kilka dni temu pojawiły się nowe komentarze.

Alex

Czy mógłby mi ktoś napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko projektanta?

Czy ktoś z już nie pracujących otrzymał pit? Trzeba się samemu przejść w ciemno, czy może zadzwonią? Jak to wygląda?

Odpowiedź

W formie elektronicznej powinieneś mieć na swoim e-picie w podatki gov. Nie wiem jak z formą papierową.

Dominika
@Odpowiedź

Może w Energy wysyłają tylko e-mailem? Podpisywaliście taką zgodę? Jak tak, to pewnie dostaniecie tylko na e-maila.

Zostaw merytoryczną opinię o Energy Solutions Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Energy Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energy Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energy Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energy Solutions Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Energy Solutions Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energy Solutions Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Mościckiego 235
    33-100 Tarnów

Energy Solutions Sp. z o.o.