Opinie o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. w Murowana Goślina

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hilding Anders Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Hilding Anders Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. w Murowana Goślina

bonzo

Najlepszym wątkiem jest gazetka zakładowa która zaczęła się ukazywać co jakiś czas w firmie hilding. W kolejnych wydaniach gazetka opisuje działy w firmie i wiele różnych rzeczy mniej lub więcej ciekawych. Osoby które tworzą ową gazetkę zapytują pracowników co chcieli by się dowiedzieć lub co chcieli by wnieść od siebie. Pracowników na pewno interesowały by ile zarabiają ludzie którzy dowodzą tym całym bałaganem. Ale niestety pracownicy mogą sobie pomarzyć o takich informacjach. Pracownik ma pracować i nie odzywać się za dużo, najlepiej żeby wcale się nie odzywał.

bonzo

[usunięte przez moderatora] Taki napis powinien widnieć na bramie wjazdowej do firmy. Tu się pracuje i nie dyskutuje, a jak coś się nie podoba to na twoje miejsce jest 10 innych osób. Więc nie ma co się za dużo odzywać tylko robić swoje, a weź się odezwij to obraza majestatu wielka i te spojrzenie na pracownika, jak śmie się odzywać bo kierownik ma przecież zawsze racje. Na bramie powinien znajdować się aparat lub kamera która będzie uwieczniać miny ludzi przed i po pracy. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników, nie dajcie się zastraszać tym waszym kierownikom bo wiadomo ze terroryści z nich dobrzy.

A wiedz tak Hilding to [usunięte przez moderatora] wszystko razem ich mottem bowinno być \"Praca czyni Wolnym\" idealne zdanie! teraz ludzi zwalniają a w necie juz ogłoszenie o poszukiwaniu ludzi! czy to nie jest chore? Zarobki naciągane premią ale jeżeli masz kurz na stoliku measz po premi lub dyscyplinarka. tam masz prawo tylko [usunięte przez moderatora]!!!!!!

Trąbalski

Ta firma to po prostu Latający Cyrk Monty Pythona ...dosłownie CYRK... Generalny Pryncypał jak dzwonią ze Szwecji to przestaje podlegać prawu grawitacji... dla zwykłych ta zdolność osiągalna jest na orbicie, ON może … jego TELEfon to TELEporter i już od stycznia pokaże tę sztuczne z MATRIX jak po telefonie się ZNIKA. Jego zastępca z kolei, jak Darth Vader dysponuje legendarną MOCĄ... jak robota nadleci to przeleci i poleci... ale MOC ma tylko on … podwładnym zostaje tylko znikąd poMOCY. Jeśli on zostanie nowym Pryncypałem Generalnym to stworzy IMPERIUM nieMOCY. Pryncypał Operacyjny ..hmmm.. przy nim kino 5D można porównać do twórczości braci Lumiere, pisze scenariusze, reżyseruje, nakręca, dźwięki podkłada, występuje i montuje, …ale zawsze i tak zamiast HOLLYWOOD wychodzi ŚWIĘTA LIPKA.... Pryncypał Zaopatrzeniowy to wersja MIKRO pryncypała …taki powieściowy mix Dumasa i Hugo … D'Artagnan i czterej nędznicy … on D'Artagnan … młody, bez doświadczenia, ale PRAKTYKant … oni starzy, z doświadczeniem, ale BEZ PERSPEKTYW, choć niektórzy liczyli na stołek i liczą dalej … KOLEJNE ZESTAWIENIA. Pora na niższy szczebel. Kolejni z trupy to pies Pryncypała Operacyjnego, szczeka na komendę i skomli jak na niego tupnie, sam myśli sporadycznie, bo to równa się TUPNIĘCIU, mimo to pracuje w mozole w myśl powiedzenia: Rób to, co umiesz NAJLEPIEJ, … więc skupia się na plotach i intrygach. Następny to stary MARZYCIEL … myśli, że wszystko wie, wszędzie był, żyje w świecie fantazji i kilku opowieści, które powtarza jak mantrę… w dzieciństwie chciał być jak Hemingway a pozostał jedynie STARY CZŁOWIEK I KOMPLEKSY, które leczy wyładowując się na podwładnych i ryjąc pod wszystkimi BEZ WYJĄTKU. A takich ASÓW we firmie jest ze czterdzieści, sam nie wiem, ile obłudy i cwaniactwa się w nich jeszcze mieści. Lecz choćby przyszło tysiąc audytorów, i każdy przeleciał tysiąc procedur, i każdy nie wiem jak się natężał, to nie poradzą - taki to … CYRK!!

adaś
@Trąbalski

mógłbyś z powodzeniem pracować w kabarecie

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Hilding Anders Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcji? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Egon

Jeśli nie masz alternatywy to do wiosny na przetrzymanie ok, ale jak coś masz to przemyśl zmianę. Lepszy stary śmietnik niż nowy a opowieści panów [usunięte przez moderatora] wstaw miedzy bajki. HAP nie jest konkurencyjne na rynku, marze maja z księżyca a plany sprzedaży wychodzą poza nasza galaktykę. Żyją jedynie z IKEA która z roku na rok ogranicza zamówienia więc parcie na rozwój marki własnej jest ogromne a świadomość do zrewidowania cen niewielka. Żyją mrzonkami rynku niemieckiego ale to kuleje jak cała reszta w tej firmie. Królują układy, rodzinne koligacje, spychoterapia, lizusostwo. Nastaw się na bezowocne nasiadówki, gadanie o gruszkach na wierzbie. Płaca w terminie a rotacja jest i dotyczy ludzi z poza układu. W ogłoszeniach wypisują o stabilnym zatrudnieniu a jak nie zwolnienia grupowe to reorganizacje. Decyzja należy do Ciebie.

nick

Witam, może wiecie coś na temat pracy handlowców, jak tam mają, czy rotacja jest duża? No i czy firma płaci w terminie? Pytam się bo byłem na rozmowie - proponują działalność (samozatrudnienie).

z Hildingu
@nick

rotacja jest ogromna w lato przyjmują ludzi a na zimę zwalniają mniej więcej tyle samo.

kierp

zyjesz jeszcze?

zgadzam się z tym za ta firma to TOTALNY WYZYSK.Dobrze że napisu nie ma nad brama w hildingu bo z pewnoscią tez by go ukradli.a powinien być.co do brygadzistów i kierowników to brak słów.zostaja ci co [usunięte przez moderatora]

optymista

kocham wszystkich,od brygadzistów do prezesa... ŻARTUJE:)

Franek

To co piszecie to cała prawda o tej firmie.Byłem tam brygadzistom i wiem coś o tym.Na zebraniach dyrektor kazał gnoić pracowników bez sentymentów.Tylko jedna osoba tam pasuje były brygadzista wielki (Brrrrr) powinniście wiedzieć o kogo mi chodzi.

były pracownik - 2010-01-14 15:21:04 Pracowałem w firmie hilding 4 lata. Brygadzisci-nie którzy pracują tam od początku istnienia firmy a do dzisiaj nie wiedzą ze produkuje sie tam materace! Każdy powinien miec pseudonim I zgadzam sie w 100% z wypowiedziami moich poprzedników.

Pracowałem w firmie hilding 4 lata. Brygadzisci-nie którzy pracują tam od początku istnienia firmy a do dzisiaj nie wiedzą ze produkuje sie tam materace! Każdy powinien miec pseudonim "Pinki" Nie mają zielonego pojecia nad organizacją pracy,wrecz przeciwnie. Tylko kawki spijac,[usunięte przez moderatora]. Idealnie pasuje do nich powiedzenie "najgorzej z chłopa zrobic pana" Atmosfera w sród pracowników-na kazdego czeba uwazac! plaga konfidentów. A najlepszy jest kierownik magazynu [usunięte przez moderatora] i jego wspaniałomyslny zastepca [usunięte przez moderatora]-tych to napewno z łapanki wzieli. Ogólnie nie polecam tej firmy

szwaczka

Zgadzam sie z wami wszystkimi,pracowałam tam wiem jak tam jest i kierowniczka do niczego

pracownik Hilding!!!

Witam!!! Ta firma to [usunięte przez moderatora]

szwaczka

Praca bardzo ciężka, nie współmierna do zarobków. Stawki akordowe na nową kolekcje materacy, zaniżone, no bo jest przecież kryzys! Oszczędza się na taniej sile roboczej.Zwalnia się tych którzy za dużo mają do powiedzenia i mówią prawde prosto w oczy! Potwierdzam, to [usunięte przez moderatora]

[usunięte przez moderatora] kierowników nadaje się czasami do wytoczenia procesu cywilnego. Dobór brygadzistów to szczyt nieudolności kadry kierowniczej. Tylko jeden [usunięte przez moderatora] nadaje się na to stanowisko. Ogólnie jeden wielki bajzel !!!!

ssemilka

Hilding Polska. Ciężka praca fizyczna,brygadziści są do niczego nic nie robią w pierwszej firmie widzę takie coś że brygadzista nie pracuje tylko przy komputerze siedzie (marnowanie pieniędzy firmy) Dużo zwolnień w tym roku - ale sądzę że i tak nie zwolnili tych co trzeba, ten kto wazelinuje ten został.

Słowa kojarzące się z hilding polska (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w hilding polska: Najbardziej nie podobało mi się w hilding polska:

Zostaw merytoryczną opinię o Hilding Anders Polska Sp. z o.o. - Murowana Goślina

• Jak się pracuje w Hilding Anders Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hilding Anders Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hilding Anders Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 1 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hilding Anders Polska Sp. z o.o.